Page 78 of 191

#1926 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 09:55
by gocatgoer
.srećan rođendan Muri i uspešan život žele ti Gocatgoer, Lil Miss T i celo Banovo Brdo !!!
Image
.živeo nam!!! :thumbup:

#1927 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 10:05
by Nice Guy Eddie
Image

...rumble in Kuglaš tonight. Valjda će Nick da nam spremi jedan "Crazy Cavan" set :thumbup:

#1928 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 10:15
by Don Karlos
Eeee ovakve kokotice sam i ja nekada slagao....
Muri generacijo,nek nam ga Bog ne skrati! :thumbup:

#1929 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 10:20
by Nick Drag
ja uopshte ne mogu da skuidam nishta sa rapidshare-a!!!!
moj provajder je podelio isti IP na vishe ljudi......propas'
tako da nisam mogao da chujem numeru koju su Lucky and the Bro SNILMILI!

ali mogu da vam kazem da sam ja jedan ceo materijal snimio kod mene na gajbi
preko Shure 55-ice
i to je vishe nego zadovoljavajuche!
Bendzo,violina.bass, i vocal sa akustarom...

evo pochujte .."Alone with you" na mom myspace-u:
http://www.myspace.com/nickdrag

#1930 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 10:28
by Nick Drag
............i JUST BECAUSE, tELL MY BABY i LOVE HER....ETC!!

#1931 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 10:50
by fadill
sret rodj rimu ;-)
zivjo!

#1932 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 11:09
by lab3352
Jutro ekipi, a Muriju sretan rođendan ... svaka ti dala ... Nema tog mamurluka kojeg analgin i kupanje/tuširanje ne mogu da rijese ... Rubikova kocka se nasla na stolu, jer smo pokusavali da je sastavimo, ali nije islo. Odustali smo kod drugog pokusaja :-D ... Idem jos malo da mamuram, pa na kafu ...

Lab3352

#1933 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 11:10
by fadill
Lab otkazali smo Kranj 14og maja sto smo trebali svirat sad ganjamo SPUNK u ZG
pa ako upali mogu i tu ekipi ponijet maje ...al vidicemo jos za koji dan

#1934 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 11:21
by gocatgoer
Postao/la Nick Drag dana 18/04/2009 10:20
ja uopshte ne mogu da skuidam nishta sa rapidshare-a!!!!
moj provajder je podelio isti IP na vishe ljudi......propas'
tako da nisam mogao da chujem numeru koju su Lucky and the Bro SNILMILI!
.poslaću ti ja na mail :thumbup:

#1935 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 13:18
by crorockabilly
Pozdrav svima na forumu
Evo javljam Vam se kao web dizajner trenutno u izradi nove rockabilly stranice Hrvatske crorockabilly.com http://www.crorockabilly.com/ koji ima trenutno i forum Silver star Crorockabilly forum http://rockabilly.forums-free.com/.
Mi smo mala ekipa iz Daruvara koja je Veća jako jako dugo u rockabilly ,ukaratko rockabilly firkovi koji smo odlučili napraviti rockabilly stranicu hrvatske sa svim sadržajima vezanima za hrvatsku pa i šire .
Ovaj forum je odličan a i bloger .ba koji nas je potaka da uđemo u takav projekat.
Ovo radimo čisto iz ljubavi prema ovoj muzici i stilu i nada se da ima još puno takvih ...to vidimo ovdje na ovome forumu ...

ništa samo ukratko reći "Keep on rockers"
i uskore se vidimo sa završenom stranicom i u punom izdanju

#1936 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 13:28
by fadill
welcome crorockabilly bravo samo gurajte! :evil:

#1937 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 13:34
by Don Karlos
Samo da nebude više stranica od ljudi... :-)

#1938 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 13:38
by crorockabilly
pa mislim da je bolje imati dosta stranica da se potaknu ljudi ili da bar vide da nas ima jošššššššššš... :-D



Rockabilly rules ok?

#1939 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 13:39
by lab3352
Nadam se da nece ... ali eto ovaj topic i forum ima uticaja ... Izmedju ovoga i proslog moga javljanja sam opet :zzzz: :zzzz: :zzzz: i tek sada idem na kafu ...

Lab3352

#1940 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 13:44
by crorockabilly
lab3352 wrote:Nadam se da nece ... ali eto ovaj topic i forum ima uticaja ... Izmedju ovoga i proslog moga javljanja sam opet :zzzz: :zzzz: :zzzz: i tek sada idem na kafu ...

Lab3352
Znam kako ti je ...oo znam kao ti je ...
ali poslje jedne kave bit :mrgreen: će sve po starome

Pozdrav Lab3352 od ekipe

#1941 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 13:49
by crorockabilly


evo nešta što se dešavalo kod nas prošle godine

Hvala rockabilly catsi ma

#1942 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 14:45
by gocatgoer
.pozdrav Crorockabillys of Daruvar!!!
.puna pordška iz Beograda! :thumbup:

#1943 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 15:05
by crorockabilly
Hvala za podršku ekipi iz Beograda

#1944 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 15:06
by crorockabilly
gocatgoer wrote:.pozdrav Crorockabillys of Daruvar!!!
.puna pordška iz Beograda! :thumbup:
da nam recite koja je Vaša najjača rockabilly stranica srbije
ako je imate :evil:

#1945 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 15:29
by Nice Guy Eddie
Misteriozni rockabilly voz iz Beograda se nalazi na sarajevo-x peronu.... :thumbup:

#1946 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 15:35
by gocatgoer
Nice Guy Eddie wrote:Misteriozni rockabilly voz iz Beograda se nalazi na sarajevo-x peronu.... :thumbup:
...tako je to kad' su nam sve železničke stanice u štrajku...
.ipak tu je bio Lab da nas prihvati u svoj kolosek :bih:

#1947 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 16:02
by gocatgoer
Jan Records Compilation - Early Missouri Rockers
Image

The Rebel Rousers -- Read Headed Woman (S. Burgess)
The Rebel Rousers -- Gunfire (J. Blount)
The Krazy Kats -- Lovin' Up A Storm (Khent-Dixon)
The Krazy Kats -- Rawhide (Grant-Wray)
The Krazy Kats -- Great Balls Of Fire (Hammer-Blackwell)
The Krazy Kats -- Guitar Boogie Shuffle (Krazy Kats)
The Rebel Rousers -- Leroy (Rebel Rousers)
The Rebel Rousers -- Maybelline (C. Berry)
The Rebel Rousers -- Dark Road (take 4) (J. Blount)
The Rebel Rousers -- Bony Moronie (L. Williams)
The Rebel Rousers -- Detour (Rebel Rousers)
The Rebel Rousers -- Slippin' And Slidin' (Penniman-Bocage-Collins-Smith)
F. D. Johnson & The Missouri Valley Boys -- Be My Baby (Ed Johnson)
R. C. Holmes & The Stratotones -- Does A Cat Have A Tail (Holmes)
The Rockin' Flames -- Cricket (Deshazer-Freeman)
Johnny Nace -- A Bashful Sorta Guy (Nace-Minkler)
The Rockin' Flames -- Shim Sham (Deshazer-Freeman)
The Orbits -- My Rosa-Lee (H. Hall)
The Orbits -- Mean Woman Blues (take 3) (Demetrius)
The Orbits -- Boogie In "E" (The Orbits)
The Orbits -- Frankie And Johnny (traditional)
The Orbits -- Steel Guitar Rag (The Orbits)
The Night Rockers -- Let's Have A Party (Robinson)
The Night Rockers -- "E" String Boogie (Night Rockers)
The Night Rockers -- Baby, Let's Play House (E. Gunter)
The Night Rockers -- Rock'n'Roll Ruby (J. Cash)
The Rebel Rousers -- Spark Plug (Rebel Rousers)
The Rebel Rousers -- Down On Basin Street (unk)
The Rebel Rousers -- Night Train Stomp (J. Blount)
The Rebel Rousers -- Fat Man's Walk (take 3) (J. Blount)
Billy Cox & The Covered Wagon Boys -- I Can't Wait Till Saturday Night (B. Cox)
Johnny Nace -- You Got The Blues (Nace-Minkler)

http://www.megaupload.com/?d=PUPSAGOQ

#1948 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 16:03
by crorockabilly
neka neka barem imate rockabilly scenu ....
i ljubav prema rockabilly-u :oops:

#1949 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 16:23
by lab3352
I evo mene napokon ... nema toga mamurluka kojeg analgin, spavanje, klopa i kupanje ne mogu da rijese :D ... jos kada na to dodam tekmu Engleske lige, ovo subotnje poslijepodne ima da bude perfektno ... Eh, sada imam nesto pravo dobro za svu ekipu, samo je bitno da imate dovoljno slobodnog prostora na svom disku, jer blog koji sam pronasao je pravi rudnik zlata za sve ljubitelje auth rockabilly i neo rockabilly zvuka. Zaboravite Redonda, zaboravite LilBil's, Johnny One, novi lider je:

http://cazurrocker.blogspot.com/

Veoma puno albuma, dosta dobro ripovanih, izbor odlican (nisam vidio do sada bolji iskreno) i sve na mediafire. Ja sam danas napunio sebi 4 x CD probranih albuma i vjerujem da ce svako za sebe pronaci ponesto.

@ Morbilly: Imam "Psychobilly Sickness", koji sam presnimio od Ade iz "Voodoo Cadillac" ... snimak nije nesto extra, ali se moze gledati i veoma dobar dokumentarac o psychobilly sceni. Ako nemas, reci da zipujem, pa da postavim na ZShare?

Uzivajte preko vikenda u novom blogu, ako ga do sada niste vec otkrili ...

Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba

#1950 Re: Rockabilly - Psychobilly

Posted: 18/04/2009 16:30
by gocatgoer
Uzivajte preko vikenda u novom blogu, ako ga do sada niste vec otkrili ...
.hallelujah Lab...hallelujah!!! :thumbup: