
.živeo nam!!!
Moderator: _BataZiv_0809


.poslaću ti ja na mailPostao/la Nick Drag dana 18/04/2009 10:20
ja uopshte ne mogu da skuidam nishta sa rapidshare-a!!!!
moj provajder je podelio isti IP na vishe ljudi......propas'
tako da nisam mogao da chujem numeru koju su Lucky and the Bro SNILMILI!
Znam kako ti je ...oo znam kao ti je ...lab3352 wrote:Nadam se da nece ... ali eto ovaj topic i forum ima uticaja ... Izmedju ovoga i proslog moga javljanja sam opet![]()
![]()
i tek sada idem na kafu ...
Lab3352
da nam recite koja je Vaša najjača rockabilly stranica srbijegocatgoer wrote:.pozdrav Crorockabillys of Daruvar!!!
.puna pordška iz Beograda!
...tako je to kad' su nam sve železničke stanice u štrajku...Nice Guy Eddie wrote:Misteriozni rockabilly voz iz Beograda se nalazi na sarajevo-x peronu....

.hallelujah Lab...hallelujah!!!Uzivajte preko vikenda u novom blogu, ako ga do sada niste vec otkrili ...