Ramazan, opet ;)

Rasprave o vjerskim temama.
Locked
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1926 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

Sicily wrote:ma nista ovi vocni, ne hajem te, samo ove konkretne...cokolada, orasi, karamel i tako to :D
To ti ja pričam...dok ne pobijeli pred očima...Image
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#1927 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

BHF_Manijak wrote:@Sahan,ma kakav Manijak i spavanje,Manijak je svih 15 sehura docekao,hvala Allahu,pa ce i ovaj inshallah sa rajom :mrgreen:
selamim vas sviju...Zvijezdice,kako kondicija?! :mrgreen:
Danas odlična mašallah :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1928 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

zvjezdica_7 wrote:
BHF_Manijak wrote:@Sahan,ma kakav Manijak i spavanje,Manijak je svih 15 sehura docekao,hvala Allahu,pa ce i ovaj inshallah sa rajom :mrgreen:
selamim vas sviju...Zvijezdice,kako kondicija?! :mrgreen:
Danas odlična mašallah :D
ššššš...e, ajmo se mi ostali diskonektovat...Image
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1929 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Sicily wrote:ma nista ovi vocni, ne hajem te, samo ove konkretne...cokolada, orasi, karamel i tako to :D
Onda si zakasnila malo, bilo je reform torte kod Hadzinice mada sumnjam da je ostalo ista, ovdje pukne sve za cas :D
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#1930 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

[quote="Callahan44"]od Nekud se znamo? :)

kako se na arapskom kaze Nekud?
hehehe


fi makaan.lesh?
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1931 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

arzuhal wrote:
Sicily wrote:ma nista ovi vocni, ne hajem te, samo ove konkretne...cokolada, orasi, karamel i tako to :D
To ti ja pričam...dok ne pobijeli pred očima...Image
Kud ces tesku artiljeriju u sred ramazana, ostavi ovo za bajrama :)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1932 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

arzuhal wrote:
zvjezdica_7 wrote:
BHF_Manijak wrote:@Sahan,ma kakav Manijak i spavanje,Manijak je svih 15 sehura docekao,hvala Allahu,pa ce i ovaj inshallah sa rajom :mrgreen:
selamim vas sviju...Zvijezdice,kako kondicija?! :mrgreen:
Danas odlična mašallah :D
ššššš...e, ajmo se mi ostali diskonektovat...Image
Arzuhale,nema brate potrebe,sve je "andr kontrol" :mrgreen: nece bit plaho,samo da se poselami i to je to.... :thumbup:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1933 Re: Ramazan, opet ;)

Post by arzuhal »

BHF_Manijak wrote:
arzuhal wrote:
zvjezdica_7 wrote: Danas odlična mašallah :D
ššššš...e, ajmo se mi ostali diskonektovat...Image
Arzuhale,nema brate potrebe,sve je "andr kontrol" :mrgreen: nece bit plaho,samo da se poselami i to je to.... :thumbup:
Ne znam ja ništa... :D
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1934 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Sicily wrote:@sahan
ma imam ja Jami zaliha u frizideru, boem, dobos, dunavska...ali gdje cu u ovo doba :D
Kako gdje, c c c, vidis da nas je krenulo :-) Haj bar znamo kod koga ima logistike :D

Evo jedan set za uzivanje za tebe, ima kahva i oraha sve na jedom mjestu ;-)
Image
pčelar
Posts: 429
Joined: 10/11/2007 00:20

#1935 Re: Ramazan, opet ;)

Post by pčelar »

Sicily wrote:@sahan
ma imam ja Jami zaliha u frizideru, boem, dobos, dunavska...ali gdje cu u ovo doba :D
Ja ponesoh sa sobom dvije kile meda (pravog) nadajući se da ćete organizovati neki iftar, pa malo i zasladiti ne samo kolačima već i medom, i pošto ne bude poziva ja med ostavih nekim nepoznatim osobama. Ko je nafakali džaba je bolan.
baby_blue19
Posts: 39
Joined: 20/07/2009 21:58
Location: ghghg

#1936 Re: Ramazan, opet ;)

Post by baby_blue19 »

pčelar wrote:
Sicily wrote:@sahan
ma imam ja Jami zaliha u frizideru, boem, dobos, dunavska...ali gdje cu u ovo doba :D
Ja ponesoh sa sobom dvije kile meda (pravog) nadajući se da ćete organizovati neki iftar, pa malo i zasladiti ne samo kolačima već i medom, i pošto ne bude poziva ja med ostavih nekim nepoznatim osobama. Ko je nafakali džaba je bolan.



hehe e taj ti med mozes mom babi na pokon...on jede jedno 30-ak kg godisnje....
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#1937 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Sto se meni jede halva :D
Ima li ko da uprzi zacas? :D :D :D
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1938 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

giordania wrote:Sto se meni jede halva :D
Ima li ko da uprzi zacas? :D :D :D
Ima kod Hazdinice, stani u red Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1939 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

arzuhal wrote:
Ne znam ja ništa... :D
Znam ja ahbabu,nista ti ne brini :mrgreen: nego,opet nam nema brat sa istoka,izrada!! :mrgreen:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1940 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

BHF_Manijak wrote:
arzuhal wrote:
Ne znam ja ništa... :D
Znam ja ahbabu,nista ti ne brini :mrgreen: nego,opet nam nema brat sa istoka,izrada!! :mrgreen:
Ma sumnjiv mi je pravo, da i on ne tavafi oko vratnicke kapije :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1941 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Sukren kesiren Ja Hadzinice!! :thumbup:
A Sahane,ne znam,sve je moguce,veli da ima loish iskustava sa Vratncikom kapijom,eh sad,jal se opeko pa nece vise,jal ce da dokaze da on to moze,da on to hoce,da probije barijeru!! :mrgreen:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1942 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

BHF_Manijak wrote:Sukren kesiren Ja Hadzinice!! :thumbup:
A Sahane,ne znam,sve je moguce,veli da ima loish iskustava sa Vratncikom kapijom,eh sad,jal se opeko pa nece vise,jal ce da dokaze da on to moze,da on to hoce,da probije barijeru!! :mrgreen:
Ma i ti vjerujes svasta, cuj opeko se c c c, vidis da te odvraca samo a shatro spava :D

@Hadzinice hvala i Allah ti svako dobro dao, ovako ti sladak zivot bio, vazda imala i vazda mogla ;-)
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#1943 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

hadzinica wrote:evo..svima po jedna..odoh da "povadim" ostale
Image
E,vrijedna li insana,masallah :kiss:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1944 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Vidio sam ja muti on nesto...lafo spava,a munta gore Vratnickance,asikli insan,garant je sad nekoj pod pendjerom i baca kamecice po musebcima u ove kasne sate,hladno napolju a mlada ne cuje...ugajgulila u "ses`nest" :mrgreen: a hudnjak se mrzne...zato on zaspe ko top,pa do 1.... :lol:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1945 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

BHF_Manijak wrote:Vidio sam ja muti on nesto...lafo spava,a munta gore Vratnickance,asikli insan,garant je sad nekoj pod pendjerom i baca kamecice po musebcima u ove kasne sate,hladno napolju a mlada ne cuje...ugajgulila u "ses`nest" :mrgreen: a hudnjak se mrzne...zato on zaspe ko top,pa do 1.... :lol:
Ma da ne potrefi na pogresan pendzer pa da ne leti odozgo' ko Usein Bolt :D
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#1946 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

BHF_Manijak wrote:Vidio sam ja muti on nesto...lafo spava,a munta gore Vratnickance,asikli insan,garant je sad nekoj pod pendjerom i baca kamecice po musebcima u ove kasne sate,hladno napolju a mlada ne cuje...ugajgulila u "ses`nest" :mrgreen: a hudnjak se mrzne...zato on zaspe ko top,pa do 1.... :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
reeves
Posts: 161
Joined: 06/06/2009 19:56

#1947 Re: Ramazan, opet ;)

Post by reeves »

koliko je jos ostalo dana do kraja ramazana ?
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1948 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

Sicily wrote:
eh...da sam evlija..nijetom i srcem sad bi pred tobom bilo...
hvala, isto ko' da i jesi :)

izgleda da je vecina utekla, a i meni je vakat...selam vama sto ostajete :)
Neka te bona ne bila jos malo, ha legnes valja ti ustat', sad cemo pristaviti novu kahvu :-)

@reeves, 20 septembra je bajram ako Bog da
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1949 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Ne brini moj Sahane,ispitao je taj komplet situaciju Vratnika i Vratnicanki,vidio si i da je mape ovdje skenirao :lol: ima on slifa ne brini...mada i ta mi se varijanta svidja,zamisli ga kako niz Vratnicke sokake pici a za njim lola sa toljagom u ruci i papucama :lol: ah na hajr i an dobro,sto se ismijah,halalit ce nama Istocnjak ove male zezancije :mrgreen:
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#1950 Re: Ramazan, opet ;)

Post by HomeArt »

hadzinica wrote:
sahan wrote:


@Hadzinice hvala i Allah ti svako dobro dao, ovako ti sladak zivot bio, vazda imala i vazda mogla ;-)
AMIN i HVALA ti od srca, nikad mi niko ljepsu dovu ne izgovori...Hvala!
Hvala tebi na slatku i druzenju hadzinice draga, ovo je domaca dova sa memli strane nije uvozna :-)
Locked