Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
insomnia78 wrote:
Ne smije
Ne smijes bi biciklistu obici preko pune
evo našao sam
član/članak 64.
(1) Vozač ne smije preticati/pretjecati drugo vozilo, osim bicikla, bicikla s
motorom, lakog motocikla i motocikla bez bočne prikolice, neposredno ispred
raskrsnice/raskrižja, ili na raskrsnici/raskrižju koja nije s kružnim tokom prometa,
ili neposredno ispred i na prelazu/prijelazu puta/ceste preko željezničke ili
tramvajske pruge u nivou bez branika ili polubranika
ali ne piše radna mašina
Ne sponinje se puna linija
Ovdje gdje sam ja ne smije, znam sigurno
mk ultra wrote:jel ove stare tablice samo van sarajeva mogu jos imati?
samo je novi grad prije dvije godine forsirao zamjenu tablica, u ostalim opstinama stare tablice su ostajale dok ima mjesta u saobracajnoj za ovjeru registracije...sa zamjenom saobracajne, mijenjale su se i tablice
jel mi neko moze reci jesam li ja kriv sto sam se kretao ulicom i covjek naravno sa zenom u auto me udario u ruku i razbio retrovizor jos zovu policiju da sam ja kriv
Jesi ako se u ulici nalazi trotoar, takodje jesi ako si se kretao pogresnom stranom ceste, ako nema trotoara. Takodje, i vozac je kriv. Dogovorite se, ti njemu plati retrovizor, on tebi ortopeda.
Cekaj cekaj obzirom da su nas zapisali policajci ovaj sto me udario tvrdio da sam mu ja sila otkinuo retrovizor ide na sud ocu li ja otici u hitnu iki dom zdravlja obzirom da je pomodrilo ali nista nije slomnjeno hvala