nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1926 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

mk ultra wrote:
insomnia78 wrote: Ne smije
Ne smijes bi biciklistu obici preko pune
evo našao sam

član/članak 64.
(1) Vozač ne smije preticati/pretjecati drugo vozilo, osim bicikla, bicikla s
motorom, lakog motocikla i motocikla bez bočne prikolice, neposredno ispred
raskrsnice/raskrižja, ili na raskrsnici/raskrižju koja nije s kružnim tokom prometa,
ili neposredno ispred i na prelazu/prijelazu puta/ceste preko željezničke ili
tramvajske pruge u nivou bez branika ili polubranika

ali ne piše radna mašina
Ne sponinje se puna linija
Ovdje gdje sam ja ne smije, znam sigurno :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1927 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

Prije svake raskrsnice je puna linija

A znam da sve ovisi od drzave do drzave
nedavno je bio video, iz USA cini mi se... Biciklista napravio ogromnu kolonu uz brdo :lol:
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1928 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Ah sta se kod nas ne smije Bgt :D
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1929 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

insomnia78 wrote:Ne sponinje se puna linija
Ovdje gdje sam ja ne smije, znam sigurno :lol:
Je li to legla kakva kazna?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1930 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

mahalas505 wrote:
insomnia78 wrote:Ne sponinje se puna linija
Ovdje gdje sam ja ne smije, znam sigurno :lol:
Je li to legla kakva kazna?
Hahaha
Nije, halalili mi biciklistu, kaze ovaj put cu te samo upozoriti :lol:
A maksuz me zaustavili, bili iza u neobiljezenom autu :lol:
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#1931 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mahalas505 »

insomnia78 wrote:
mahalas505 wrote:
insomnia78 wrote:Ne sponinje se puna linija
Ovdje gdje sam ja ne smije, znam sigurno :lol:
Je li to legla kakva kazna?
Hahaha
Nije, halalili mi biciklistu, kaze ovaj put cu te samo upozoriti :lol:
A maksuz me zaustavili, bili iza u neobiljezenom autu :lol:
Mora da je bio neki policajac porijekla van Fr :-D .
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1932 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Jok ba :lol:
Znaju i oni biti fini, mada su inace dosta strogi, doduse bio sam sa djetetom pa ih mala sarmirala, smijala im se :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1934 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

jel ove stare tablice samo van sarajeva mogu jos imati?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1935 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by supercali »

Pa mozes i u sarajevu imati stare tablice
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#1936 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by holowey »

mk ultra wrote:jel ove stare tablice samo van sarajeva mogu jos imati?
samo je novi grad prije dvije godine forsirao zamjenu tablica, u ostalim opstinama stare tablice su ostajale dok ima mjesta u saobracajnoj za ovjeru registracije...sa zamjenom saobracajne, mijenjale su se i tablice
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1937 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Mislim da su kasnije počeli i izdavati nove saobraćajne sa starim tablicama...dok god se auto ne odjavi.
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#1938 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

jel mi neko moze reci jesam li ja kriv sto sam se kretao ulicom i covjek naravno sa zenom u auto me udario u ruku i razbio retrovizor jos zovu policiju da sam ja kriv
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#1939 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by direstraits0078 »

Jesi ako se u ulici nalazi trotoar, takodje jesi ako si se kretao pogresnom stranom ceste, ako nema trotoara. Takodje, i vozac je kriv. Dogovorite se, ti njemu plati retrovizor, on tebi ortopeda.
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1940 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Sto znaci nikom nista :D
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#1941 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by noviclan »

relax11 wrote:Sto znaci nikom nista :D
Cekaj cekaj obzirom da su nas zapisali policajci ovaj sto me udario tvrdio da sam mu ja sila otkinuo retrovizor ide na sud ocu li ja otici u hitnu iki dom zdravlja obzirom da je pomodrilo ali nista nije slomnjeno hvala
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#1942 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Možeš otici. Mada ukoliko si bio na cesti gdje postoji trotoar i ukoliko nisi bio na pjesackom, tesko da ista mozes postici.
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1945 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Jojjj dvicine :D
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#1946 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mayab »

Stoka!
Mene bas strah biti fin(a zapravo to si obavezan!) i stati da propustim pjesake na prelazu :D , bas me ono strah da ih neko pokupi meni pred ocima :shock:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1947 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Dvičina ćunerska, kreten skrenuo od Treske lijevo prema Bosmalu, preko mosta...za ubiti...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1948 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Zna li iko ovog sinoćnjeg ubicu? vidim, već je počela priča, bio fin momak, nikad prije brzo nije vozio...
User avatar
corsa
Posts: 2594
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#1949 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by corsa »

Imas na crnoj hronici nekih njegovih "detalja".
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1950 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

ma vidio sam i viđao sam ovo auto...čak i pred onim ćunerskim kafićem na Trgu...
Post Reply