#1926 Re: hrvatska-more
Posted: 23/07/2013 12:28
Ha ja a kladim se da nebi cetvrti dan rekla da je dosla kod tebe ide mi se kuci.Jos bi trazila da ostane,al jok ona hoce u kroejšu 
imam ja i u lijepoj nashoj nesto malo nekretnina... nikki problem, nudim popust ako hoce da posjeti obje destinacijepakshu wrote:Ha ja a kladim se da nebi cetvrti dan rekla da je dosla kod tebe ide mi se kuci.Jos bi trazila da ostane,al jok ona bi u kroejšu
Malo gostiju ? Kad si ti druze moj bio u hrvatskoj zadnji put ?alchak.ba wrote:Imaju najljepse more, ali negostoljubivost i visoke cijene ce otjerati i ovo malo gostiju.
zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene...pakshu wrote:Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad kraja
Jucer na dnevniku HRT-a, kazu biljeze porast gostiju na svim dijelovima, osim na Makarskoj rivijeri gdje je zabiljezen pad.AmirBaa wrote:Malo gostiju ? Kad si ti druze moj bio u hrvatskoj zadnji put ?alchak.ba wrote:Imaju najljepse more, ali negostoljubivost i visoke cijene ce otjerati i ovo malo gostiju.
Ccc, treba te banovati zbog reklamiranjaAlfons Kauders wrote:zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene...pakshu wrote:Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad krajacijene super, ali ne dajem svakom...
samo da prodje ova recesija, da uzmem sta na jahorini... da budem pokriven cijelu godinuultima_palabra wrote:Ccc, treba te banovati zbog reklamiranjaAlfons Kauders wrote:zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene...pakshu wrote:Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad krajacijene super, ali ne dajem svakom...
ultima_palabra wrote:Ccc, treba te banovati zbog reklamiranjaAlfons Kauders wrote:zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene...pakshu wrote:Pa sto ne napisa da znaju ljudi,jos ako si povoljniji od ovih deraca sreci nikad krajacijene super, ali ne dajem svakom...
Joj Amire sto si se zado... Ko da imas proviziju na svakog forumskog gosta. Neka ide svak gdje mu se ideAmirBaa wrote:Malo gostiju ? Kad si ti druze moj bio u hrvatskoj zadnji put ?alchak.ba wrote:Imaju najljepse more, ali negostoljubivost i visoke cijene ce otjerati i ovo malo gostiju.
poodavno, al sam citao nedavno njihove portale da imaju pad gostiju.AmirBaa wrote:Malo gostiju ? Kad si ti druze moj bio u hrvatskoj zadnji put ?alchak.ba wrote:Imaju najljepse more, ali negostoljubivost i visoke cijene ce otjerati i ovo malo gostiju.
ja ne znam o cemu sam srao, al dobro.AmirBaa wrote:Haha ma nemam ja nista, nego me pocinje nervirati ova sva prica. I prije nego sto sam otisao u hrvatsku ove godine imao sam milion sumnji upravo zbog ovih furamasa, portala, kako svi blate to sve. Skoro sam bio i otkazao rezervaciju. Ali onda kad sam otisao i vidio da je sve normala, ne mogu shvatiti sto ljudi seru o necemu o cemu pojma nemaju ?
Ma, neeee, u Granadi najbolje moreMicaha wrote:Joj Amire sto si se zado... Ko da imas proviziju na svakog forumskog gosta. Neka ide svak gdje mu se ide
Micaha wrote:Pogledaj cjene u Spaniji. Sad je palo. Andaluzija, Granada. Mnogo dobro
Ne vidim da je iko srao, ali i dalje stoji da su najskuplji i negostoljubljivi.AmirBaa wrote:Haha ma nemam ja nista, nego me pocinje nervirati ova sva prica. I prije nego sto sam otisao u hrvatsku ove godine imao sam milion sumnji upravo zbog ovih furamasa, portala, kako svi blate to sve. Skoro sam bio i otkazao rezervaciju. Ali onda kad sam otisao i vidio da je sve normala, ne mogu shvatiti sto ljudi seru o necemu o cemu pojma nemaju ?
Granada nije na moru ali je super destinacija za izlet kada si na moru. Ti to znas, ja to znam i svako moze lako provjerit. E sad sto ti unistis svaku temu vodeci licne ratove i ljecuci komplekse, to je vec tema za sebeKatarinaKosaca wrote:Ma, neeee, u Granadi najbolje moreMicaha wrote:Joj Amire sto si se zado... Ko da imas proviziju na svakog forumskog gosta. Neka ide svak gdje mu se ide![]()
![]()
Micaha wrote:Pogledaj cjene u Spaniji. Sad je palo. Andaluzija, Granada. Mnogo dobro![]()
![]()
![]()
![]()
oglo wrote:mjesaju se kruske i jabuke,prvo hrvatska ne moze podnijeti goste ni blizu ko spanija,italija,turska,jer akd pogledas smjestajne kapacitete, tih zemalja ,ne uproedivo,broj stanovnika,kapaciteta,obale i slicno
Hrvatska za svoje uslove ima dobar turziam i ali i poskuskup.
Nasi kad porede trebaju da to rade na istom nivou hotelski smjestaj s hotelskim smjestajem ,privatni s privatnim.Normalno je da onom ko je ljetovao ko cergas i vukako se po kojekakvim rupama makarske rivijere,s paradajizom ,pastetom i slicno kad se jednom deocepa hotela u truskoj da mu je to dosanjani san. Naravno da u Turskoj cim je veca konkurecija i punda cijene su pristupacnije, nego u Hvratskoj.Svako ce ici gdje mu je jeftinije .
Ali Hotel na hvaru i kupanje na palmizani se nemoze prediti ni sa jednom destinacijom u Turskoj.Ali opet Hotelski turizam hrvatske se ne moze proediti s istim u Turskoj,jer sam reako koliko Turska ima hotelskog kapaciteta u odnosu na Hrvatsku bilo bi cudno da se ne nadje nesto pristupacno i po volji. Ovaj privatni divlji smjestaj ne bi komentarsao jer to se i ne smatra relevantnom ponudom more,plaze more,u HR je kvaltietnije od onog u Turskoj,dok je usluga u Turskoj na vecem nivou.
Imam ja semu za Bjelasnicu i apartman, ali samo za pravu rajuAlfons Kauders wrote:samo da prodje ova recesija, da uzmem sta na jahorini... da budem pokriven cijelu godinuultima_palabra wrote:Ccc, treba te banovati zbog reklamiranjaAlfons Kauders wrote:
zna ko treba da zna - a bilo je vec nekih vidjenijih forumasa kod mene...cijene super, ali ne dajem svakom...
Uuuu, sad sam googlo, opasno sam se zagrijo da spicim tamoFaruk wrote:trajektom iz Zadra u Brbinj
pa onda do Božave i nekih 3 km odatle je raj na zemlji
Saharun
Nego Alphonse promotoru hrvatskog turizmaAlfons Kauders wrote:------
De bogati, ti kao da sam ja najdalje dobacio do hasića guvna.......ta vraćao sam se ja iz raznijeh europskijeh zemalja pa me niko nije pitao za nju......sherbett wrote: nema to veze sa RH turizmom već zakonom. U svakoj zemlji u kojoj provedeš više od 72 sata moraš imati prijavljen boravak..i ja sam tako skoro zaradila prijavu i prekršajni sud na povratku iz BG-a.
I to moraš imati pri prelasku granice kad se vraćaš, ili si u prekršaju. Drugo je ako te graničar ni ne pita za to, ali svakako ima pravo da te pita..
palermo wrote:De bogati, ti kao da sam ja najdalje dobacio do hasića guvna.......ta vraćao sam se ja iz raznijeh europskijeh zemalja pa me niko nije pitao za nju......sherbett wrote: nema to veze sa RH turizmom već zakonom. U svakoj zemlji u kojoj provedeš više od 72 sata moraš imati prijavljen boravak..i ja sam tako skoro zaradila prijavu i prekršajni sud na povratku iz BG-a.
I to moraš imati pri prelasku granice kad se vraćaš, ili si u prekršaju. Drugo je ako te graničar ni ne pita za to, ali svakako ima pravo da te pita..
P.S
lažem, jeste pitao me prije deset godina srpski graničar na pavlovića mostu.....al nije valjda Srbija reper Hrvatskoj