Page 78 of 208

#1926 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 10:48
by mad_max_ba
2015 1.6 hdi 100 hp
Image
Image
Image

22.000,
puno?

#1927 Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 11:00
by konektovan
mad_max_ba wrote:2015 1.6 hdi 100 hp
Image
Image
Image

22.000,
puno?
Za te pare mozes kupiti, znas kakvu sesticu tdi, samo 180 kk na satu, pa ti vidi?![emoji1]

Sent from my C6603 using Tapatalk

#1928 Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 11:02
by mad_max_ba
konektovan wrote: Za te pare mozes kupiti, znas kakvu sesticu tdi, samo 180 kk na satu, pa ti vidi?![emoji1]

Sent from my C6603 using Tapatalk
:lol: :lol: :lol:
kupujem sebi, a ne nekom drugom :lol: :lol: :lol: :lol:

#1929 Re: RE: Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 11:10
by konektovan
mad_max_ba wrote:
konektovan wrote: Za te pare mozes kupiti, znas kakvu sesticu tdi, samo 180 kk na satu, pa ti vidi?![emoji1]

Sent from my C6603 using Tapatalk
[emoji38] [emoji38] [emoji38]
kupujem sebi, a ne nekom drugom [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]
Pa zato ti i govorim.[emoji12] [emoji106]

Sent from my C6603 using Tapatalk

#1930 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 11:30
by citroen xm
Nov takav je 28000, taj je star skoro 2 godine. Pa ok, nije preskup mada možda da spustiš koju stoju.

#1931 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 11:38
by mad_max_ba
citroen xm wrote:Nov takav je 28000, taj je star skoro 2 godine. Pa ok, nije preskup mada možda da spustiš koju stoju.
danas ravno godina :lol: :lol:

#1932 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 11:58
by Optimist
Sudeci po instrument tabli, ovo je osnovna oprema koja je nova kostala cca 27-28k KM. Odbij 20% te cijene za prvu godinu starosti i dobijes 21600-22400. Toliko vrijedi. Sto rece citroen, spusti koju stoju za srecu i vozi kuci.

#1933 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 12:09
by LeKo
Dobar auto, vrijedi 22k.

#1934 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 13:28
by mad_max_ba
Optimist wrote:Sudeci po instrument tabli, ovo je osnovna oprema koja je nova kostala cca 27-28k KM. Odbij 20% te cijene za prvu godinu starosti i dobijes 21600-22400. Toliko vrijedi. Sto rece citroen, spusti koju stoju za srecu i vozi kuci.
nije osnovni, ovo je onaj feel edition, al tu je to nov je ovaj cca 29.000

#1935 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 14:02
by Optimist
Jel imaju kazaljka za brzinu ili je samo digitalni prikaz?

Image

Image

#1936 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 14:28
by mad_max_ba
jesi to bgti stavio da vidimo kolko pičiš :lol: :lol: :lol:

ove slike su auta do 2015, ovaj je ba facelift

#1937 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 16:24
by citroen xm
Možda nema kazaljku, ali nije ni osnovna oprema. To je Feel edition i ima digitalnu klimu koja puno ljepše izgleda od obične i takođe ovaj veliki displej. Dobar automobil za taj novac.

#1938 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 16:32
by condy
mad_max_ba wrote:2015 1.6 hdi 100 hp
Image
Image
Image

22.000,
puno?
Sve je super, osim boje. Ja ne mogu tu boju. Al auto je super, fl model, mlado. Odakle je...nek bude sretno

Edit- sad vidjeh nase table...mijenjaj feluge i gume. 17-ke cemu leci ko mi Belgijancima :mrgreen:

#1939 Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 18:13
by Pauza
konektovan wrote:
Pauza wrote:U pitanju je c4 2011 1.6 hdi.
U kojem si gradu??? Imas li neko clanstvo u bihamku, AMS rs??? Nazovi nekog od njih, trazi pomoc, savjet. Ima li u blizini ovlasteni servis citroena, bilo kakav servis bi mozda mogao pomoci oko toga. Meni je majstor skinuo steku, i sa obicnim sarafcigerom otvorio.

Sent from my C6603 using Tapatalk
Rijesio sam maloprije ali nisam siguran da li ce se opet zakljucati. Srecom sam imao rezervni kljuc koji sam dobio kao posiljku. Daljinski kljuc nije radio uopste ali za razliku od prvog kljuca ovaj je mogao da udje u bravicu od vozacevih vrata i otkljuca auto. Daljinske komande ne rade. Ubacio sam kljuc u bravu i dao kontakt i potom drza0 10sekundi izvadio iz brave i opet dao kontakt. Kljuc je proradio ali samo otkljucaj i zakljucaj. Gepek ne radi kao ni opcija da se prozori otvore i zatvore drzanje tipke na kljucu.
Kod koga u sa bih mogao ovo opet napraviti?

#1940 Re: RE: Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 18:19
by konektovan
Pauza wrote:
konektovan wrote:
Pauza wrote:U pitanju je c4 2011 1.6 hdi.
U kojem si gradu??? Imas li neko clanstvo u bihamku, AMS rs??? Nazovi nekog od njih, trazi pomoc, savjet. Ima li u blizini ovlasteni servis citroena, bilo kakav servis bi mozda mogao pomoci oko toga. Meni je majstor skinuo steku, i sa obicnim sarafcigerom otvorio.

Sent from my C6603 using Tapatalk
Rijesio sam maloprije ali nisam siguran da li ce se opet zakljucati. Srecom sam imao rezervni kljuc koji sam dobio kao posiljku. Daljinski kljuc nije radio uopste ali za razliku od prvog kljuca ovaj je mogao da udje u bravicu od vozacevih vrata i otkljuca auto. Daljinske komande ne rade. Ubacio sam kljuc u bravu i dao kontakt i potom drza0 10sekundi izvadio iz brave i opet dao kontakt. Kljuc je proradio ali samo otkljucaj i zakljucaj. Gepek ne radi kao ni opcija da se prozori otvore i zatvore drzanje tipke na kljucu.
Kod koga u sa bih mogao ovo opet napraviti?
E ne znam kome se obratiti, mozda opet ovlastenom?!

Sent from my C6603 using Tapatalk

#1941 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 19:06
by ElRe
mad_max_ba wrote:2015 1.6 hdi 100 hp
Image
Image
Image

22.000,
puno?
Mislim da je OK cijena. Inace C4 ima jednu od najboljih unutrasnjosti u kompakt klasi. Sasvim u rangu sa G7.

#1942 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 19:09
by ElRe
supercali wrote:Ovo i 206 sedan su 2 najruznija auta koja sam vidio mada je 206 skladan kakav je ovaj
C6 udario u c4 i ovi samo zavarili
206 sedan se regularno prodavao kod nas, ali mi nije jasno kako C4 sedan dodje do nas kada se prodavao samo u Aziji :)

#1943 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 19:13
by mad_max_ba
ElRe wrote:
supercali wrote:Ovo i 206 sedan su 2 najruznija auta koja sam vidio mada je 206 skladan kakav je ovaj
C6 udario u c4 i ovi samo zavarili
206 sedan se regularno prodavao kod nas, ali mi nije jasno kako C4 sedan dodje do nas kada se prodavao samo u Aziji :)
Da nije spreča :lol: :lol:

#1944 Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 19:42
by konektovan
ElRe wrote:
supercali wrote:Ovo i 206 sedan su 2 najruznija auta koja sam vidio mada je 206 skladan kakav je ovaj
C6 udario u c4 i ovi samo zavarili
206 sedan se regularno prodavao kod nas, ali mi nije jasno kako C4 sedan dodje do nas kada se prodavao samo u Aziji :)
Juzna Amerika, Azija, Evropa (pojedina trzista).

Sent from my C6603 using Tapatalk

#1945 Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 19:43
by konektovan
ElRe wrote:
mad_max_ba wrote:2015 1.6 hdi 100 hp
Image
Image
Image

22.000,
puno?
Mislim da je OK cijena. Inace C4 ima jednu od najboljih unutrasnjosti u kompakt klasi. Sasvim u rangu sa G7.
Nije los citroen kad je unutrasnjost u pitanju, al' nije to na nivou sedmice, nikako, nije cak ni blizu kvalitete materijala i izrade sestice.

Sent from my C6603 using Tapatalk

#1946 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 19:47
by mad_max_ba
Tako je nije ni blizu, po pitanju enterijera, jedino gdje golfu skidam kapu je osjecaj drzanja ceste,

#1947 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 19:53
by supercali
Ja koliko znam psa rangira citroen kao "nizu" klasu pezo kao "visu" a ds kao neku vrstu premiuma

#1948 Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 20:00
by konektovan
supercali wrote:Ja koliko znam psa rangira citroen kao "nizu" klasu pezo kao "visu" a ds kao neku vrstu premiuma
Nemaju oni pojma, tj. tako bi oni zeljeli, al' ne ide im to. Meni licno, citroen je uvijek bio ispred ostalih francuza, zbog njihovih tehnickih dostignuca i originalnosti.

Sent from my C6603 using Tapatalk

#1949 Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 20:02
by citroen xm
Da, tako nekako iako je u masu stvari Citroen još uvijek interesantniji od Pežoa.

Što oni Mostarci nagrdiše DS5, ali zato na Kiu svršavaju. :run:

Što se tiče Golfa i kvaliteta unutrašnjosti, ne bih ja to poredio puno. Kvalitetniji ili ne, potpuno mi je svejedno sve dok ovaj C4 ima vrlo kvalitetnu unutrašnjost i sasvim fer cijenu. Mislim da trenutno po pitanju odnosa uloženo/dobijeno u kompakt klasi ima najkorektniju ponudu.

#1950 Re: RE: Re: Citroen All About

Posted: 15/10/2016 20:06
by konektovan
citroen xm wrote:Da, tako nekako iako je u masu stvari Citroen još uvijek interesantniji od Pežoa.

Što oni Mostarci nagrdiše DS5, ali zato na Kiu svršavaju. :run:

Što se tiče Golfa i kvaliteta unutrašnjosti, ne bih ja to poredio puno. Kvalitetniji ili ne, potpuno mi je svejedno sve dok ovaj C4 ima vrlo kvalitetnu unutrašnjost i sasvim fer cijenu. Mislim da trenutno po pitanju odnosa uloženo/dobijeno u kompakt klasi ima najkorektniju ponudu.
Ma nije losa unutrasnjost, cak sta vise ona je vrlo dobra, al' opet je u poredjenju sa golfom na nizem nivou. Kao kompletan auto, C4 je meni najpostenija ponuda u klasi, i ako je generacijski stariji od veceg broja konkurenata.

Sent from my C6603 using Tapatalk