Page 78 of 286
#1926 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:38
by de balzac
klavirdžija wrote:Samo joj je još trebala reć "Onda ti je i baba seljančura".

Vendi je vikipedija

profesionalka ozbiljno shvatila zadatak

i pripremila se
#1927 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:38
by kisni indijanac
meni je bitno da ne vidim zlo u ljudima, zato su mi i blizanci i ava ok......
#1928 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:39
by MedenoSrce
Gospodin_bez_kravate wrote:MedenoSrce wrote:
meni da je zadigla suknju da pokazuje celulit rekla bih joj "hajde ljubi da prodje" al' nevena je dobro postupila, u skladu sa svojim mogucnostima
ma hajde,sta je onda milić trebo da uradi kad ga je ova plastična sara ufatila za vilicu?
trebao je da joj kaze "sto je mala vatrena, sada znam kako je bundu zaradila"

#1929 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:41
by VenomousV
de balzac wrote:klavirdžija wrote:Samo joj je još trebala reć "Onda ti je i baba seljančura".

Vendi je vikipedija

profesionalka ozbiljno shvatila zadatak

i pripremila se
imam osjecaj da bi znala sve i o meni da sad udjem u VB
al' je genijalna

#1930 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:43
by de balzac
Al ova Nevena fakat priča ko seljanka

#1931 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:44
by MedenoSrce
kako to seljanke pricaju, bas me interesuje

#1932 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:46
by de balzac
MedenoSrce wrote:kako to seljanke pricaju, bas me interesuje

E jebi ga sad, čuj kako pričaju, pa recimo kao kod nas "gloova"
#1933 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:48
by MedenoSrce
de balzac wrote:MedenoSrce wrote:kako to seljanke pricaju, bas me interesuje

E jebi ga sad, čuj kako pričaju, pa recimo kao kod nas "gloova"
to se zove narjecje a ne seljacki govor, a narjecje je nacin kojim govore stanovnici odredjenog geografskog podrucja
#1934 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:50
by Nivri
MedenoSrce wrote:de balzac wrote:MedenoSrce wrote:kako to seljanke pricaju, bas me interesuje

E jebi ga sad, čuj kako pričaju, pa recimo kao kod nas "gloova"
to se zove narjecje a ne seljacki govor, a narjecje je nacin kojim govore stanovnici odredjenog geografskog podrucja
sha ba rece jarane?
#1935 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:50
by Te-Nay
Nevena ima normalan akcenat, Sindi zavija
#1936 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:52
by MedenoSrce
Nivri wrote:
sha ba rece jarane?
jbga jarane, ko razumije shvatit ce
#1937 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:52
by de balzac
@med.srce Hajd boga ti, ne pametuj sad, ako ne kontaš šta mislim nema smisla da ti objašnjavam.
Sindi zavija

to joj je u prirodi posla
Ali kad Nevena kaže "Čooooveče"

ma, idi bre

#1938 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:54
by Nivri
joj da je vas staviti u kucu

#1939 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:55
by BegA_
Joj Ave, samo sto ne pukne.

#1940 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:56
by _nevermind_
BegA_ wrote:Joj Ave, samo sto ne pukne.

Sramota me ispred nje

#1941 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:56
by Nivri
fakat su dosadni sa ovim jorganom, il se seksaj il nemoj... da hoce neko hardcore napraviti

#1942 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:56
by de balzac
Nivri wrote:joj da je vas staviti u kucu

Bože sačuvaj

#1943 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:57
by MedenoSrce
@balzac kontam ja sta ti mislis nego pokusavam da ti ukazem na drugu perspektivu
al' nevena sve to sjedeci mirno i stalozeno

sindi posla da bjezi pa kad je vidjela da ova nece za njom vratila se

#1944 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 22:59
by Creasy
Sindi - dno dna!
#1945 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 23:00
by klavirdžija
Creasy wrote:Sindi - dno dna!
Ma montirano, bre.

#1946 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 23:01
by de balzac
MedenoSrce wrote:@balzac kontam ja sta ti mislis nego pokusavam da ti ukazem na drugu perspektivu
al' nevena sve to sjedeci mirno i stalozeno

sindi posla da bjezi pa kad je vidjela da ova nece za njom vratila se

Pa kontamo se onda

ne amnestiram ja Sindi od njenih marifetluka i pokvarenosti, ako kažem da je Nevena
papanka
Meni su obje u principu u pet deka.
#1947 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 23:05
by klavirdžija
Prije nisam primjećivao, ali sada svaki put kad vidim Smoraju ukaže mi se šimpanza sa namontiranim silikonima.
#1948 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 23:06
by didžej
sindi kraljica!
p.s. nevena je vec kod ovaca.

#1949 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 23:08
by P308
didžej wrote:sindi kraljica!
p.s. nevena je vec kod ovaca.

Je li ti stvarno poslije ovoga mislis da je Sindi kraljica, ili svo vrijeme zezas - ne mogu da ocjenim

#1950 Re: Veliki Brat 2013
Posted: 11/04/2013 23:10
by de balzac
Ja Soraju i ne vidim, em ružna, em dosadna.
U početku mi je Četo (Slavko) bio i smiješan, ali i on sad ništa.
Žiku mu ikonografije

skocko se za nastup
