Vendi je vikipedijaklavirdžija wrote:Samo joj je još trebala reć "Onda ti je i baba seljančura".
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1926 Re: Veliki Brat 2013
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1927 Re: Veliki Brat 2013
meni je bitno da ne vidim zlo u ljudima, zato su mi i blizanci i ava ok......
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1928 Re: Veliki Brat 2013
trebao je da joj kaze "sto je mala vatrena, sada znam kako je bundu zaradila"Gospodin_bez_kravate wrote:ma hajde,sta je onda milić trebo da uradi kad ga je ova plastična sara ufatila za vilicu?MedenoSrce wrote: meni da je zadigla suknju da pokazuje celulit rekla bih joj "hajde ljubi da prodje" al' nevena je dobro postupila, u skladu sa svojim mogucnostima
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1929 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:Vendi je vikipedijaklavirdžija wrote:Samo joj je još trebala reć "Onda ti je i baba seljančura".profesionalka ozbiljno shvatila zadatak
i pripremila se
imam osjecaj da bi znala sve i o meni da sad udjem u VB
al' je genijalna
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1930 Re: Veliki Brat 2013
Al ova Nevena fakat priča ko seljanka 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1931 Re: Veliki Brat 2013
kako to seljanke pricaju, bas me interesuje 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1932 Re: Veliki Brat 2013
E jebi ga sad, čuj kako pričaju, pa recimo kao kod nas "gloova"MedenoSrce wrote:kako to seljanke pricaju, bas me interesuje
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1933 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:E jebi ga sad, čuj kako pričaju, pa recimo kao kod nas "gloova"MedenoSrce wrote:kako to seljanke pricaju, bas me interesuje
to se zove narjecje a ne seljacki govor, a narjecje je nacin kojim govore stanovnici odredjenog geografskog podrucja
- Nivri
- Posts: 439
- Joined: 10/06/2012 20:10
- Location: Land Of Freedom
#1934 Re: Veliki Brat 2013
sha ba rece jarane?MedenoSrce wrote:de balzac wrote:E jebi ga sad, čuj kako pričaju, pa recimo kao kod nas "gloova"MedenoSrce wrote:kako to seljanke pricaju, bas me interesuje
to se zove narjecje a ne seljacki govor, a narjecje je nacin kojim govore stanovnici odredjenog geografskog podrucja
Last edited by Nivri on 11/04/2013 22:50, edited 1 time in total.
-
Te-Nay
- Posts: 5
- Joined: 11/04/2013 08:33
- Location: Novi Sad
#1935 Re: Veliki Brat 2013
Nevena ima normalan akcenat, Sindi zavija
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1936 Re: Veliki Brat 2013
jbga jarane, ko razumije shvatit ceNivri wrote:
sha ba rece jarane?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1937 Re: Veliki Brat 2013
@med.srce Hajd boga ti, ne pametuj sad, ako ne kontaš šta mislim nema smisla da ti objašnjavam.
Sindi zavija
to joj je u prirodi posla
Ali kad Nevena kaže "Čooooveče"
ma, idi bre 
Sindi zavija
Ali kad Nevena kaže "Čooooveče"
- Nivri
- Posts: 439
- Joined: 10/06/2012 20:10
- Location: Land Of Freedom
#1938 Re: Veliki Brat 2013
joj da je vas staviti u kucu 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#1939 Re: Veliki Brat 2013
Joj Ave, samo sto ne pukne. 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1940 Re: Veliki Brat 2013
Sramota me ispred njeBegA_ wrote:Joj Ave, samo sto ne pukne.
- Nivri
- Posts: 439
- Joined: 10/06/2012 20:10
- Location: Land Of Freedom
#1941 Re: Veliki Brat 2013
fakat su dosadni sa ovim jorganom, il se seksaj il nemoj... da hoce neko hardcore napraviti 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1942 Re: Veliki Brat 2013
Bože sačuvajNivri wrote:joj da je vas staviti u kucu
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1943 Re: Veliki Brat 2013
@balzac kontam ja sta ti mislis nego pokusavam da ti ukazem na drugu perspektivu
al' nevena sve to sjedeci mirno i stalozeno
sindi posla da bjezi pa kad je vidjela da ova nece za njom vratila se 
al' nevena sve to sjedeci mirno i stalozeno
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1945 Re: Veliki Brat 2013
Ma montirano, bre.Creasy wrote:Sindi - dno dna!
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1946 Re: Veliki Brat 2013
Pa kontamo se ondaMedenoSrce wrote:@balzac kontam ja sta ti mislis nego pokusavam da ti ukazem na drugu perspektivu
al' nevena sve to sjedeci mirno i stalozenosindi posla da bjezi pa kad je vidjela da ova nece za njom vratila se
papanka
Meni su obje u principu u pet deka.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1947 Re: Veliki Brat 2013
Prije nisam primjećivao, ali sada svaki put kad vidim Smoraju ukaže mi se šimpanza sa namontiranim silikonima.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1948 Re: Veliki Brat 2013
sindi kraljica!
p.s. nevena je vec kod ovaca.
p.s. nevena je vec kod ovaca.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1949 Re: Veliki Brat 2013
Je li ti stvarno poslije ovoga mislis da je Sindi kraljica, ili svo vrijeme zezas - ne mogu da ocjenimdidžej wrote:sindi kraljica!
p.s. nevena je vec kod ovaca.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1950 Re: Veliki Brat 2013
Ja Soraju i ne vidim, em ružna, em dosadna.
U početku mi je Četo (Slavko) bio i smiješan, ali i on sad ništa.
Žiku mu ikonografije
skocko se za nastup 
U početku mi je Četo (Slavko) bio i smiješan, ali i on sad ništa.
Žiku mu ikonografije
