#1926 Re: Vijesti iz Tuzle
Posted: 19/09/2013 18:27
mashala
Neuspio pokušaj unošenja razdora među građane Tuzle, jer svi mi znamo da na području Kalesije ima još uvijek onih koji "handžarovce" smatraju boljom opcijom od "crvenih", ali eto sljedeći put moraju malo bolje osmisliti propagandna dejstva, jer ovaj put su sami sebi "u stomak skočili".plain vanilla wrote:mashala
pa ako zivis u TZ, valjda znas smije li se reci mashalaelma89_ wrote:Hajde dobro ,sorry,ja samo prenosimali iznenadilo me,jer Jasmina sam vidjala u dzamiji za bajram namaz ...ne vjerujem da bi mu mashallah smetalo
Daj ba, Kalesija crvenija od Tuzle.Great Cornholio wrote:Neuspio pokušaj unošenja razdora među građane Tuzle, jer svi mi znamo da na području Kalesije ima još uvijek onih koji "handžarovce" smatraju boljom opcijom od "crvenih", ali eto sljedeći put moraju malo bolje osmisliti propagandna dejstva, jer ovaj put su sami sebi "u stomak skočili".plain vanilla wrote:mashala
Mašala
Haj Tuzla, Zvornik, Kalesija blizu, tu se pjeva, zaboravi krizuDanguba wrote:
Daj ba, Kalesija crvenija od Tuzle.
Pogledaj nacionalnu strukturu, ukupan broj SDP-ovih glasova pa ce ti se sve ka'sti.elma89_ wrote:Cuj Kalesija crvenaako je Zenica crvena,ili Travnik,ili Stari grad Sarajevo..onda je i kalesija
...a procenat crvenihelma89_ wrote:evo pogledala,i vidim SDA im vlada
taksi, desetak marakai_ja_na_forumu wrote:Ovo mi se cini najaktivnijom temom.. pa da iskoristim priliku da pitam![]()
Jel ima neki prevoz sa aerodroma do autobuske stanice ?? i koliko je para
pa ovisi kuda ides s tog aerodromai_ja_na_forumu wrote:negdje sam citala da je navodno isplativije da taxijem idem do zivinica![]()
moze li ta varijanta ??
idem u Sa.plain vanilla wrote:pa ovisi kuda ides s tog aerodromai_ja_na_forumu wrote:negdje sam citala da je navodno isplativije da taxijem idem do zivinica![]()
moze li ta varijanta ??
ako ces u Sa, onda jeste...jer ces iz TZ opet kroz Zivinice proci
niko ove stanare ne tjera da kupe stanove tu. kad kupujes, dobro provjeris sve, pa ako ti se svidja sve, onda odlucis i da kupis stan tu. znaci, stanarima ne smeta cinjenica sto nema parking mjesta, zasto se onda neki javni medij ima petljati tu i u negativnom smislu spominjati kompaniju?tester33 wrote:http://tuzlalive.ba/i-to-je-moguce-zgra ... sta-72617/
Ljudi znaju kupiti stan i prije nego se zgrada napravi, nije svaka dovoljno potkovan da zna procitati planove zgrade, te ako se vodi zdravim razumom pretpostavit ce da ce biti osigurana odgovarajuca parking mjesta, jer ne zivimo u 18. vijeku, nego u 21.SSemir wrote:niko ove stanare ne tjera da kupe stanove tu. kad kupujes, dobro provjeris sve, pa ako ti se svidja sve, onda odlucis i da kupis stan tu. znaci, stanarima ne smeta cinjenica sto nema parking mjesta, zasto se onda neki javni medij ima petljati tu i u negativnom smislu spominjati kompaniju?tester33 wrote:http://tuzlalive.ba/i-to-je-moguce-zgra ... sta-72617/