Page 78 of 101

#1926 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 18:27
by elma89_

#1927 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 18:41
by Sarah24

#1928 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 19:47
by plain vanilla

#1929 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 19:48
by Sarah24
plain vanilla wrote:
mashala :mrgreen:
:lol: :lol:

#1930 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 20:43
by Great Cornholio
plain vanilla wrote:
mashala :mrgreen:
Neuspio pokušaj unošenja razdora među građane Tuzle, jer svi mi znamo da na području Kalesije ima još uvijek onih koji "handžarovce" smatraju boljom opcijom od "crvenih", ali eto sljedeći put moraju malo bolje osmisliti propagandna dejstva, jer ovaj put su sami sebi "u stomak skočili".

Mašala :D

#1931 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 21:17
by elma89_
Hajde dobro ,sorry,ja samo prenosim :D ali iznenadilo me,jer Jasmina sam vidjala u dzamiji za bajram namaz ...ne vjerujem da bi mu mashallah smetalo :D

#1932 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 21:21
by plain vanilla
elma89_ wrote:Hajde dobro ,sorry,ja samo prenosim :D ali iznenadilo me,jer Jasmina sam vidjala u dzamiji za bajram namaz ...ne vjerujem da bi mu mashallah smetalo :D
pa ako zivis u TZ, valjda znas smije li se reci mashala

btw, rijec mashala se cesto cuje i u regionu, posebno u Srbiji

#1933 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 21:50
by Danguba
Great Cornholio wrote:
plain vanilla wrote:
mashala :mrgreen:
Neuspio pokušaj unošenja razdora među građane Tuzle, jer svi mi znamo da na području Kalesije ima još uvijek onih koji "handžarovce" smatraju boljom opcijom od "crvenih", ali eto sljedeći put moraju malo bolje osmisliti propagandna dejstva, jer ovaj put su sami sebi "u stomak skočili".

Mašala :D
Daj ba, Kalesija crvenija od Tuzle. :D

#1934 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 21:53
by Great Cornholio
Danguba wrote:
Daj ba, Kalesija crvenija od Tuzle. :D
Haj Tuzla, Zvornik, Kalesija blizu, tu se pjeva, zaboravi krizu :D

#1935 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 22:16
by elma89_
Cuj Kalesija crvena :D ako je Zenica crvena,ili Travnik,ili Stari grad Sarajevo..onda je i kalesija :D

#1936 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 22:30
by Danguba
elma89_ wrote:Cuj Kalesija crvena :D ako je Zenica crvena,ili Travnik,ili Stari grad Sarajevo..onda je i kalesija :D
Pogledaj nacionalnu strukturu, ukupan broj SDP-ovih glasova pa ce ti se sve ka'sti. :D

#1937 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 22:37
by elma89_
evo pogledala,i vidim SDA im vlada :-)

#1938 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 22:40
by Danguba
elma89_ wrote:evo pogledala,i vidim SDA im vlada :-)
...a procenat crvenih :-) :oops: u jednoj pa skoro jednonacionalnoj sredini. :D

#1939 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 22:41
by elma89_
Evo i rezultate popisa iz 1991,u Tuzli je bilo oko 20'% jugoslavena a u Kalesiji "cak" 0,6%

jako crvenov :D

#1940 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 19/09/2013 22:42
by elma89_
Nemoj mi te price,tamo SDP kupi glasove preko koncerta ilahija :D

nije SDP isto sto i komunista,najbolji pokazatelj je popis iz 1991,u Kalesiji nije bilo ni 1% jugoslavena

#1941 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 29/09/2013 20:59
by i_ja_na_forumu
Ovo mi se cini najaktivnijom temom.. pa da iskoristim priliku da pitam :D

Jel ima neki prevoz sa aerodroma do autobuske stanice ?? i koliko je para :D

#1942 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 29/09/2013 20:59
by plain vanilla
i_ja_na_forumu wrote:Ovo mi se cini najaktivnijom temom.. pa da iskoristim priliku da pitam :D

Jel ima neki prevoz sa aerodroma do autobuske stanice ?? i koliko je para :D
taksi, desetak maraka

#1943 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 29/09/2013 21:16
by i_ja_na_forumu
negdje sam citala da je navodno isplativije da taxijem idem do zivinica :roll: :roll: moze li ta varijanta ??

#1944 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 29/09/2013 21:57
by plain vanilla
i_ja_na_forumu wrote:negdje sam citala da je navodno isplativije da taxijem idem do zivinica :roll: :roll: moze li ta varijanta ??
pa ovisi kuda ides s tog aerodroma
ako ces u Sa, onda jeste...jer ces iz TZ opet kroz Zivinice proci

#1945 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 29/09/2013 22:20
by i_ja_na_forumu
plain vanilla wrote:
i_ja_na_forumu wrote:negdje sam citala da je navodno isplativije da taxijem idem do zivinica :roll: :roll: moze li ta varijanta ??
pa ovisi kuda ides s tog aerodroma
ako ces u Sa, onda jeste...jer ces iz TZ opet kroz Zivinice proci
idem u Sa.
Hvala :)

#1946 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 02/10/2013 18:42
by Great Cornholio
Tuzla danas obilježava 70 godina od oslobođenja grada u Drugom svjetskom ratu. Jučer i danas u organizaciji Općine Tuzla održane su razne manifestacije, položeno cvijeće i odata počast herojima Narodno - oslobodilačkog rata.

Finale obilježavanja Dana oslobođenja je predviđeno za večeras kada će Tuzlacima na Trgu slobode "za džaba" pjevati legendarni Halid Bešlić i Crvena jabuka. Sve je spremno za spektakl! http://druga.tv/info/23302

#1947 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 02/10/2013 18:45
by Great Cornholio

#1948 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 13/10/2013 17:03
by tester33

#1949 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 13/10/2013 21:59
by SSemir
niko ove stanare ne tjera da kupe stanove tu. kad kupujes, dobro provjeris sve, pa ako ti se svidja sve, onda odlucis i da kupis stan tu. znaci, stanarima ne smeta cinjenica sto nema parking mjesta, zasto se onda neki javni medij ima petljati tu i u negativnom smislu spominjati kompaniju?

#1950 Re: Vijesti iz Tuzle

Posted: 13/10/2013 22:08
by guber90
SSemir wrote:
niko ove stanare ne tjera da kupe stanove tu. kad kupujes, dobro provjeris sve, pa ako ti se svidja sve, onda odlucis i da kupis stan tu. znaci, stanarima ne smeta cinjenica sto nema parking mjesta, zasto se onda neki javni medij ima petljati tu i u negativnom smislu spominjati kompaniju?
Ljudi znaju kupiti stan i prije nego se zgrada napravi, nije svaka dovoljno potkovan da zna procitati planove zgrade, te ako se vodi zdravim razumom pretpostavit ce da ce biti osigurana odgovarajuca parking mjesta, jer ne zivimo u 18. vijeku, nego u 21.

Druga stvar zasto ne spominjati tu kompaniju, izuzev ako si njen radnik, vlasnik ili u rodu sa navedenim? Ukoliko su svjesno krsili zakone i nisu se pridrzavali propisa zasto ih ne kazniti, zasto ih pustiti da to prodje bez ikakve reakcije, treba li im to cestitati sto su jos jedni u nizu onih koji ne postuju zakone i propise ove i tako nikakve drzave, sa cime je cine jos jadnijom?