Vrtim film i upravu si. Ebg bro, uzbudjenje.Mustang1 wrote:Nije bas predzadnji bilo je poslije toga jos .. Gordic isao do kraja i zabio u tom napadu .. U sljedecem se okliznuo i izgubio loptu .. Nakon toga je Djedovic uzimao napadarchi_a wrote:Highlight utakmice- nas predzadnji napad kad Djedovic ne da loptu Gordicu ovaj mu je ote iz ruku i napadamo a oni se u toku napada svadjaju. Tipa: daj bolan meni da im ebem muma. I zabismo u tom napadu. Jest proradio inat u zadnjoj cetvrtini. Srce bilo ko kugla zemaljska, svijum'. Naprijed Bosno alealealeeeeeee.
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#1926 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#1927 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pricaj mi
Meni su gosti bili a ja skakao ko tarzan ispred tv.a i po seciji
Mislim da je inat krenuo onog trenutka kada je nekome sviran faul i Mirza (mozda i njemu ne sjecam se ) se svadjao sa sudijama dugo i ljutio .. Od tad su krenli da igraju agresivno vjerovatno su vidjeli kako je ljut pa nisu smjeli u svlacionicu sa njim bez pobjede 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#1928 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ovo europsko hladno uzima latvija...ili ukrajina...ili finska 
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#1929 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
s Fibine stranice
zanimljivo, dunk of the game je od Gorde, a ne od Teleta ciji je mnogo bolji i tezi dunk bio
zanimljivo, dunk of the game je od Gorde, a ne od Teleta ciji je mnogo bolji i tezi dunk bio
Last edited by saphir_ on 06/09/2013 19:28, edited 1 time in total.
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#1930 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
jebemu, zaplako sam od neke kombinacije sreće i muke kad su dobili..
jel Gordić Crnogorac inače?
jel Gordić Crnogorac inače?
Last edited by udrch on 06/09/2013 19:29, edited 1 time in total.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#1931 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Kazah jacyprus wrote:Ako sutra ne pobijedimo Slovačku, bojim se da će se ova atmosfera i rječnik prenijeti i na fudbalsku reprezentaciju...
A sutra naši košarkaši će da pobjede![]()
![]()
A što se tiče same utakmice, ne bih ja reko da se igra nešto drastično popravila u odnosu na prve dvije utakmice, nego je glavno to što je napokon kreno šut, te je igra u odbrani za nijansu bila bolja... Proradili Gordić i Šutalo
Inače, možda dobijemo i sutra, ali sumnjam da ćemo proć dalje... Ipak, ja sam zadovoljan i činjenicom da nam skor neće biti 0-5... To bi bila baš katastrofa... Ovako, nije sjajno, ali je podnošljivo...
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#1932 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
prekosutra igramo, tj u nedjelju u 14:30
Dobro je Litvanija dobila +11 evo vode, taman da se latvijcima ponisti kos razlika. Edit. Evo ipak s 8 izgubise, trojka u posljednjoj sek
Dobro je Litvanija dobila +11 evo vode, taman da se latvijcima ponisti kos razlika. Edit. Evo ipak s 8 izgubise, trojka u posljednjoj sek
-
smijesni_ste
- Posts: 6322
- Joined: 09/10/2009 16:46
#1933 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Morali smo Latviju pobijediti....šteta stvarno
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1934 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ma ulazimo u formu polahko. Inače meni je Kikanović odrađivao solidan posao u ovim tekmama. Ali naš belaj je i bio dva (uslovno rečeno) raspoložena igrača Mirza-Nihad. Morao se tu još neko priključiti da bi dobili utakmicu. A šut nas nije još krenuo. Priželjkujem Mirzina zakucavanja. Da ga je nekako rasteretiti ovog bremena koje nosi dosta bi on bolji bio, ali zato su nam potrebni još 1-2 raspoložena igrača. Ja inače zadovoljan, čim se bore to je druga priča pa makar izgubili.cyprus wrote:Kazah jacyprus wrote:Ako sutra ne pobijedimo Slovačku, bojim se da će se ova atmosfera i rječnik prenijeti i na fudbalsku reprezentaciju...
A sutra naši košarkaši će da pobjede![]()
![]()
![]()
![]()
A što se tiče same utakmice, ne bih ja reko da se igra nešto drastično popravila u odnosu na prve dvije utakmice, nego je glavno to što je napokon kreno šut, te je igra u odbrani za nijansu bila bolja... Proradili Gordić i Šutaloa u prve dvije nisu meda mogli... Teletović je definitivno imao boljih dana... Đedović je po meni najbolji naš igrač dosad na ovom prvenstvu... Ja 'vo nako laički... Uglavnom, baš mi je milo oko srca zbog onog preokreta
Posebno kad se sjetim koliko su se majke selektora i pojedinih igrača spominjale u protekla tri dana
Skako sam ko malo dijete danas po bašti kafića gdje sam gledo utakmicu
![]()
Inače, možda dobijemo i sutra, ali sumnjam da ćemo proć dalje... Ipak, ja sam zadovoljan i činjenicom da nam skor neće biti 0-5... To bi bila baš katastrofa... Ovako, nije sjajno, ali je podnošljivo...
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#1935 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Imamol' sad ikakve sanse da prodjemo?
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#1936 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Imamo. TeoretskeNIN wrote:Imamol' sad ikakve sanse da prodjemo?
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#1937 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Imamo sanse vec sam pisao na prethodnim stranicama. Pobjeda protiv Makedonije IMPERATIV, da Latvija izgubi do kraja jos 2 utakmice i mi bi se uz poraz protiv Litvanije mogli nadati plasmanu dalje- <Kos razlika dolje/gore< A pobjeda protiv Litvanije bi nas definitno odvela u drugi krug.
Veceras bi bilo dobro da Srbija pobjedi Macedoniju..
A Makedoniju cemo mi konacno u nedjelju dokrajciti. Prije 2 godine su oni nas pobjedili u zadnjem kolu (iako im pobjeda nije bila potrebna) i tako nas izbacili
Veceras bi bilo dobro da Srbija pobjedi Macedoniju..
A Makedoniju cemo mi konacno u nedjelju dokrajciti. Prije 2 godine su oni nas pobjedili u zadnjem kolu (iako im pobjeda nije bila potrebna) i tako nas izbacili
- bokakotorska
- Posts: 1688
- Joined: 23/10/2009 20:17
- Location: Smederevski Sandzak
#1938 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Gospodo i Drugarice
koliko ja vidim
nema nam druge nego da navijamo za BiH i Srbiju - zajedno
koliko ja vidim
nema nam druge nego da navijamo za BiH i Srbiju - zajedno
- Zokipfc
- Posts: 1079
- Joined: 24/04/2013 18:44
#1939 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Auuu, haos od tekme ovo danas 
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#1940 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
dobiti makedonce i ja zadovoljan, ostalo šta bude..
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#1941 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
mora se svasta nesto poklopitiNIN wrote:Imamol' sad ikakve sanse da prodjemo?
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#1942 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bodkin wrote:mora se svasta nesto poklopitiNIN wrote:Imamol' sad ikakve sanse da prodjemo?ali ako dobijemo jos jednu od iduce dvije utakmice ja cu biti zadovljan. mediji su pravo digli reprezentaciju pricom kako idemo u drugi krug, a realno nismo ni na papiru ni na terenu bolji od ostalih u grupi. da klepio jos makedonce i ja zadovoljan
udrch wrote:dobiti makedonce i ja zadovoljan, ostalo šta bude..
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#1943 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
MK - SRB 45:29 trenutno.
Braaavo.
Braaavo.
- insaneinthebrain
- Posts: 25531
- Joined: 12/08/2013 12:51
#1944 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
tesko cemo mi prekosutra sa makedoncima.
-
smijesni_ste
- Posts: 6322
- Joined: 09/10/2009 16:46
#1945 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ubiše Makedonci nogama...
Vidi se da i Srbija nije nešto posebno nego smo mi limitirani jbg...
Vidi se da i Srbija nije nešto posebno nego smo mi limitirani jbg...
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#1946 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Nisam gledao utakmicu ali je'l moguce da je umor kod Srbije .. Jbg mladi su igraci vidi se da su dobri ali ovo je ipak nesto jaca kosarka i jaci ritam mozda nisu mogli izdrzati .. Ja sam i ocekivao ali vidjet cemo sljedecu utakmicu je'l bio umor ili sta vec
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#1947 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Makedonci sabijaju prekodrince 
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#1948 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Koga ćemo staviti da čuva mcgaleba
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
-
Lukavi
- Posts: 52
- Joined: 28/01/2013 19:48
#1950 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dobra igra Srbije, no ipak sta je tu je. Idemo dalje. Valja dan pauze sutra.
