Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#1926 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by archi_a »

Mustang1 wrote:
archi_a wrote:Highlight utakmice- nas predzadnji napad kad Djedovic ne da loptu Gordicu ovaj mu je ote iz ruku i napadamo a oni se u toku napada svadjaju. Tipa: daj bolan meni da im ebem muma. I zabismo u tom napadu. Jest proradio inat u zadnjoj cetvrtini. Srce bilo ko kugla zemaljska, svijum'. Naprijed Bosno alealealeeeeeee. :bih:
Nije bas predzadnji bilo je poslije toga jos .. Gordic isao do kraja i zabio u tom napadu .. U sljedecem se okliznuo i izgubio loptu .. Nakon toga je Djedovic uzimao napad
Vrtim film i upravu si. Ebg bro, uzbudjenje. :)
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#1927 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Pricaj mi :D Meni su gosti bili a ja skakao ko tarzan ispred tv.a i po seciji :D Mislim da je inat krenuo onog trenutka kada je nekome sviran faul i Mirza (mozda i njemu ne sjecam se ) se svadjao sa sudijama dugo i ljutio .. Od tad su krenli da igraju agresivno vjerovatno su vidjeli kako je ljut pa nisu smjeli u svlacionicu sa njim bez pobjede :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#1928 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kamen spoticanja »

Ovo europsko hladno uzima latvija...ili ukrajina...ili finska :D
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1929 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

s Fibine stranice



zanimljivo, dunk of the game je od Gorde, a ne od Teleta ciji je mnogo bolji i tezi dunk bio

Last edited by saphir_ on 06/09/2013 19:28, edited 1 time in total.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#1930 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by udrch »

jebemu, zaplako sam od neke kombinacije sreće i muke kad su dobili..

jel Gordić Crnogorac inače?
Last edited by udrch on 06/09/2013 19:29, edited 1 time in total.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1931 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by cyprus »

cyprus wrote:Ako sutra ne pobijedimo Slovačku, bojim se da će se ova atmosfera i rječnik prenijeti i na fudbalsku reprezentaciju...

A sutra naši košarkaši će da pobjede :-D :bih:
Kazah ja :D :bih:

A što se tiče same utakmice, ne bih ja reko da se igra nešto drastično popravila u odnosu na prve dvije utakmice, nego je glavno to što je napokon kreno šut, te je igra u odbrani za nijansu bila bolja... Proradili Gordić i Šutalo :mrgreen: a u prve dvije nisu meda mogli... Teletović je definitivno imao boljih dana... Đedović je po meni najbolji naš igrač dosad na ovom prvenstvu... Ja 'vo nako laički... Uglavnom, baš mi je milo oko srca zbog onog preokreta :) Posebno kad se sjetim koliko su se majke selektora i pojedinih igrača spominjale u protekla tri dana :oops: Skako sam ko malo dijete danas po bašti kafića gdje sam gledo utakmicu :mrgreen:

Inače, možda dobijemo i sutra, ali sumnjam da ćemo proć dalje... Ipak, ja sam zadovoljan i činjenicom da nam skor neće biti 0-5... To bi bila baš katastrofa... Ovako, nije sjajno, ali je podnošljivo...
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1932 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

prekosutra igramo, tj u nedjelju u 14:30

Dobro je Litvanija dobila +11 evo vode, taman da se latvijcima ponisti kos razlika. Edit. Evo ipak s 8 izgubise, trojka u posljednjoj sek
smijesni_ste
Posts: 6322
Joined: 09/10/2009 16:46

#1933 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by smijesni_ste »

Morali smo Latviju pobijediti....šteta stvarno
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#1934 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by tataćusak »

cyprus wrote:
cyprus wrote:Ako sutra ne pobijedimo Slovačku, bojim se da će se ova atmosfera i rječnik prenijeti i na fudbalsku reprezentaciju...

A sutra naši košarkaši će da pobjede :-D :bih:
Kazah ja :D :bih:

A što se tiče same utakmice, ne bih ja reko da se igra nešto drastično popravila u odnosu na prve dvije utakmice, nego je glavno to što je napokon kreno šut, te je igra u odbrani za nijansu bila bolja... Proradili Gordić i Šutalo :mrgreen: a u prve dvije nisu meda mogli... Teletović je definitivno imao boljih dana... Đedović je po meni najbolji naš igrač dosad na ovom prvenstvu... Ja 'vo nako laički... Uglavnom, baš mi je milo oko srca zbog onog preokreta :) Posebno kad se sjetim koliko su se majke selektora i pojedinih igrača spominjale u protekla tri dana :oops: Skako sam ko malo dijete danas po bašti kafića gdje sam gledo utakmicu :mrgreen:

Inače, možda dobijemo i sutra, ali sumnjam da ćemo proć dalje... Ipak, ja sam zadovoljan i činjenicom da nam skor neće biti 0-5... To bi bila baš katastrofa... Ovako, nije sjajno, ali je podnošljivo...
Ma ulazimo u formu polahko. Inače meni je Kikanović odrađivao solidan posao u ovim tekmama. Ali naš belaj je i bio dva (uslovno rečeno) raspoložena igrača Mirza-Nihad. Morao se tu još neko priključiti da bi dobili utakmicu. A šut nas nije još krenuo. Priželjkujem Mirzina zakucavanja. Da ga je nekako rasteretiti ovog bremena koje nosi dosta bi on bolji bio, ali zato su nam potrebni još 1-2 raspoložena igrača. Ja inače zadovoljan, čim se bore to je druga priča pa makar izgubili. :bih: :bih:
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#1935 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by NIN »

Imamol' sad ikakve sanse da prodjemo?
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#1936 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by suncica24 »

NIN wrote:Imamol' sad ikakve sanse da prodjemo?
Imamo. Teoretske :D
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1937 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

Imamo sanse vec sam pisao na prethodnim stranicama. Pobjeda protiv Makedonije IMPERATIV, da Latvija izgubi do kraja jos 2 utakmice i mi bi se uz poraz protiv Litvanije mogli nadati plasmanu dalje- <Kos razlika dolje/gore< A pobjeda protiv Litvanije bi nas definitno odvela u drugi krug.
Veceras bi bilo dobro da Srbija pobjedi Macedoniju..

A Makedoniju cemo mi konacno u nedjelju dokrajciti. Prije 2 godine su oni nas pobjedili u zadnjem kolu (iako im pobjeda nije bila potrebna) i tako nas izbacili
User avatar
bokakotorska
Posts: 1688
Joined: 23/10/2009 20:17
Location: Smederevski Sandzak

#1938 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by bokakotorska »

Gospodo i Drugarice

koliko ja vidim

nema nam druge nego da navijamo za BiH i Srbiju - zajedno :novine:
User avatar
Zokipfc
Posts: 1079
Joined: 24/04/2013 18:44

#1939 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Zokipfc »

Auuu, haos od tekme ovo danas :-)
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#1940 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by udrch »

dobiti makedonce i ja zadovoljan, ostalo šta bude..
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1941 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

NIN wrote:Imamol' sad ikakve sanse da prodjemo?
mora se svasta nesto poklopiti :) ali ako dobijemo jos jednu od iduce dvije utakmice ja cu biti zadovljan. mediji su pravo digli reprezentaciju pricom kako idemo u drugi krug, a realno nismo ni na papiru ni na terenu bolji od ostalih u grupi. da klepio jos makedonce i ja zadovoljan
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1942 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

Bodkin wrote:
NIN wrote:Imamol' sad ikakve sanse da prodjemo?
mora se svasta nesto poklopiti :) ali ako dobijemo jos jednu od iduce dvije utakmice ja cu biti zadovljan. mediji su pravo digli reprezentaciju pricom kako idemo u drugi krug, a realno nismo ni na papiru ni na terenu bolji od ostalih u grupi. da klepio jos makedonce i ja zadovoljan
udrch wrote:dobiti makedonce i ja zadovoljan, ostalo šta bude..
:D
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#1943 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Šveđanin »

MK - SRB 45:29 trenutno.

Braaavo. :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25531
Joined: 12/08/2013 12:51

#1944 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

tesko cemo mi prekosutra sa makedoncima.
smijesni_ste
Posts: 6322
Joined: 09/10/2009 16:46

#1945 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by smijesni_ste »

Ubiše Makedonci nogama... :-)

Vidi se da i Srbija nije nešto posebno nego smo mi limitirani jbg... :sad:
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#1946 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Nisam gledao utakmicu ali je'l moguce da je umor kod Srbije .. Jbg mladi su igraci vidi se da su dobri ali ovo je ipak nesto jaca kosarka i jaci ritam mozda nisu mogli izdrzati .. Ja sam i ocekivao ali vidjet cemo sljedecu utakmicu je'l bio umor ili sta vec
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#1947 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

Makedonci sabijaju prekodrince :D
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#1948 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by tataćusak »

Koga ćemo staviti da čuva mcgaleba
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#1949 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Šveđanin »

Lukavi
Posts: 52
Joined: 28/01/2013 19:48

#1950 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Lukavi »

Dobra igra Srbije, no ipak sta je tu je. Idemo dalje. Valja dan pauze sutra.
Locked