Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#1926 Re: Juventus FC
Bastos, Pirlo, Matri, Pepe i Conte najsigurniji. Beck, Pazzineza, Ziegler, Rolando i Aguero (???) bi ko trebali doci. Del Neri,Aquilani,Grygera,Amauri,Giovinco,Rinaudo,Sissoko,Maninger pa mozda Quagliarella i Melo vozdra. Dovodjenje Pastorea,Benzeme,A.Sancheza ne treba ni uzimati u razmatranje
. Glupo sad nagadjati pored milijardu imena. Kad se zavrsi prijelazni rok pa cemo da vidimo.Novi stadion za nove pobjede 
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1927 Re: Juventus FC
jah, ko da je nekog briga sta ti mislisEllinor wrote:Dobro je, svake godine napredujeteIduće godine možda Uefa Liga
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#1928 Re: Juventus FC
Pa ja samo iznosim činjenicesmoki_choko wrote:jah, ko da je nekog briga sta ti mislisEllinor wrote:Dobro je, svake godine napredujeteIduće godine možda Uefa Liga
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1929 Re: Juventus FC
Ima li sanse za europu
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#1930 Re: Juventus FC
Ellinor wrote:Dobro je, svake godine napredujeteIduće godine možda Uefa Liga
-
donBeton
- Posts: 616
- Joined: 02/01/2007 23:52
#1931 Re: Juventus FC
Ne kažem da je bio lijep, ali...

Valjda će novi prekinuti ove frustrirajuće sezone. U to ime...

Valjda će novi prekinuti ove frustrirajuće sezone. U to ime...
- erni3
- Posts: 1007
- Joined: 19/01/2010 10:27
#1932 Re: Juventus FC
Juventus ne zeli da igra Europa Ligu. On hoce Ligu Prvaka. Al' jedno su zelje, drugo su mogucnosti.
Ako malo bolje pogledate, vidjet cete da vecina ovih jacih klubova zazire od Europa Lige. Pogledajte samo Fulham, Juventus, Bayern...
Ako malo bolje pogledate, vidjet cete da vecina ovih jacih klubova zazire od Europa Lige. Pogledajte samo Fulham, Juventus, Bayern...
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#1933 Re: Juventus FC
Pa Bayern ode u LPerni3 wrote:Juventus ne zeli da igra Europa Ligu. On hoce Ligu Prvaka. Al' jedno su zelje, drugo su mogucnosti.
Ako malo bolje pogledate, vidjet cete da vecina ovih jacih klubova zazire od Europa Lige. Pogledajte samo Fulham, Juventus, Bayern...
- erni3
- Posts: 1007
- Joined: 19/01/2010 10:27
#1934 Re: Juventus FC
Ellinor wrote:Pa Bayern ode u LPerni3 wrote:Juventus ne zeli da igra Europa Ligu. On hoce Ligu Prvaka. Al' jedno su zelje, drugo su mogucnosti.
Ako malo bolje pogledate, vidjet cete da vecina ovih jacih klubova zazire od Europa Lige. Pogledajte samo Fulham, Juventus, Bayern...
Mislio sam na vrijeme kada su bili pod Van Galom. Sjecas se vec onih izjava Robbena i Riberya.
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#1935 Re: Juventus FC
Cyrax wrote:Bastos, Pirlo, Matri, Pepe i Conte najsigurniji. Beck, Pazzineza, Ziegler, Rolando i Aguero (???) bi ko trebali doci. Del Neri,Aquilani,Grygera,Amauri,Giovinco,Rinaudo,Sissoko,Maninger pa mozda Quagliarella i Melo vozdra. Dovodjenje Pastorea,Benzeme,A.Sancheza ne treba ni uzimati u razmatranje. Glupo sad nagadjati pored milijardu imena. Kad se zavrsi prijelazni rok pa cemo da vidimo.Novi stadion za nove pobjede
Quag, Matri i Pepe sigurno ostaju.
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#1936 Re: Juventus FC
Hvala ti sto si nam rek'o bez tebe nismo znali.Ellinor wrote:Pa ja samo iznosim činjenicesmoki_choko wrote:jah, ko da je nekog briga sta ti mislisEllinor wrote:Dobro je, svake godine napredujeteIduće godine možda Uefa Liga
Pogledaj tabelu
A sto se tice svih igraca zao mi je Mela i Gio-a.
I iskreno se nadam da ce bar Melo ostati, jer je za Gio-a zavrseno.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#1937 Re: Juventus FC
A jel Conte potpisao ili se jos razmatra?
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1939 Re: Juventus FC
danas prijateljska sa jedinstvom, na sta ce to liciti 
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1940 Re: Juventus FC
pirlo na ljekarskom pregledu u torinu
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1941 Re: Juventus FC
sad i mi poceli pemzionere da skupljamo, mogli su i nestu poslati i ambrosinija i maldinija 
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#1942 Re: Juventus FC
Do 2014 god.spree wrote:pirlo na ljekarskom pregledu u torinu
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#1943 Re: Juventus FC
e sa ovakvim penzionerima kakav je pirlo uvjeren sam da bi se plasirali u LP. mladi, poletni, zeljni dokazivanjasmoki_choko wrote:sad i mi poceli pemzionere da skupljamo, mogli su i nestu poslati i ambrosinija i maldinija
a ne mogu meda na kasiku ni takvi nam ne trebaju. pirlo i aleks dva carobnjaka
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1944 Re: Juventus FC
nakon prvih 45 min. man. utd. 1-1 juve. ova utakmica budi sjecanja. nadam se da ce zizu i inzaghi zaigrati.
sto se tice pirla nije on jos tako star. ima 32 god., moze on jos 2 dobre i jednu osrednju sezonu odigrati. u svakom slucaju jeftinije, a kvalitetnije pojacanje nismo mogli dobiti.
sto se tice pirla nije on jos tako star. ima 32 god., moze on jos 2 dobre i jednu osrednju sezonu odigrati. u svakom slucaju jeftinije, a kvalitetnije pojacanje nismo mogli dobiti.
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#1945 Re: Juventus FC
kakav zizu i inzaghi?
kako igramo, ne mogu da gledam tekmu, interent mi je u krizzi
kako igramo, ne mogu da gledam tekmu, interent mi je u krizzi
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#1946 Re: Juventus FC
Ma utakmica normala... rekreativno malo ...
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1947 Re: Juventus FC
wow kakav aplauz sa tribina teatra snova za jednog i jedinog alexa. prosto se covjek najezi. svaka cast za navijace uniteda
.
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#1949 Re: Juventus FC
joj golcine iz slobodnjaka
. mlada nada manuel giandonato 
- erni3
- Posts: 1007
- Joined: 19/01/2010 10:27
#1950 Re: Juventus FC
spree wrote:joj golcine iz slobodnjaka. mlada nada manuel giandonato
Steta sto Beckham nije onaj svoj ubacio
