Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#1926 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Bastos, Pirlo, Matri, Pepe i Conte najsigurniji. Beck, Pazzineza, Ziegler, Rolando i Aguero (???) bi ko trebali doci. Del Neri,Aquilani,Grygera,Amauri,Giovinco,Rinaudo,Sissoko,Maninger pa mozda Quagliarella i Melo vozdra. Dovodjenje Pastorea,Benzeme,A.Sancheza ne treba ni uzimati u razmatranje :D . Glupo sad nagadjati pored milijardu imena. Kad se zavrsi prijelazni rok pa cemo da vidimo.Novi stadion za nove pobjede :thumbup:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1927 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

Ellinor wrote:Dobro je, svake godine napredujete :D Iduće godine možda Uefa Liga :lol:
jah, ko da je nekog briga sta ti mislis :-)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#1928 Re: Juventus FC

Post by ExNihilo »

smoki_choko wrote:
Ellinor wrote:Dobro je, svake godine napredujete :D Iduće godine možda Uefa Liga :lol:
jah, ko da je nekog briga sta ti mislis :-)
Pa ja samo iznosim činjenice :D Pogledaj tabelu :(
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1929 Re: Juventus FC

Post by bordo gandalf »

Ima li sanse za europu
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#1930 Re: Juventus FC

Post by ratata »

Ellinor wrote:Dobro je, svake godine napredujete :D Iduće godine možda Uefa Liga :lol:
:lol:
donBeton
Posts: 616
Joined: 02/01/2007 23:52

#1931 Re: Juventus FC

Post by donBeton »

Ne kažem da je bio lijep, ali...

Image


Valjda će novi prekinuti ove frustrirajuće sezone. U to ime...
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#1932 Re: Juventus FC

Post by erni3 »

Juventus ne zeli da igra Europa Ligu. On hoce Ligu Prvaka. Al' jedno su zelje, drugo su mogucnosti.
Ako malo bolje pogledate, vidjet cete da vecina ovih jacih klubova zazire od Europa Lige. Pogledajte samo Fulham, Juventus, Bayern...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#1933 Re: Juventus FC

Post by ExNihilo »

erni3 wrote:Juventus ne zeli da igra Europa Ligu. On hoce Ligu Prvaka. Al' jedno su zelje, drugo su mogucnosti.
Ako malo bolje pogledate, vidjet cete da vecina ovih jacih klubova zazire od Europa Lige. Pogledajte samo Fulham, Juventus, Bayern...
Pa Bayern ode u LP :D
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#1934 Re: Juventus FC

Post by erni3 »

Ellinor wrote:
erni3 wrote:Juventus ne zeli da igra Europa Ligu. On hoce Ligu Prvaka. Al' jedno su zelje, drugo su mogucnosti.
Ako malo bolje pogledate, vidjet cete da vecina ovih jacih klubova zazire od Europa Lige. Pogledajte samo Fulham, Juventus, Bayern...
Pa Bayern ode u LP :D

Mislio sam na vrijeme kada su bili pod Van Galom. Sjecas se vec onih izjava Robbena i Riberya.
Gray
Posts: 4037
Joined: 14/06/2005 02:47

#1935 Re: Juventus FC

Post by Gray »

Cyrax wrote:Bastos, Pirlo, Matri, Pepe i Conte najsigurniji. Beck, Pazzineza, Ziegler, Rolando i Aguero (???) bi ko trebali doci. Del Neri,Aquilani,Grygera,Amauri,Giovinco,Rinaudo,Sissoko,Maninger pa mozda Quagliarella i Melo vozdra. Dovodjenje Pastorea,Benzeme,A.Sancheza ne treba ni uzimati u razmatranje :D . Glupo sad nagadjati pored milijardu imena. Kad se zavrsi prijelazni rok pa cemo da vidimo.Novi stadion za nove pobjede :thumbup:

Quag, Matri i Pepe sigurno ostaju.
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#1936 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

Ellinor wrote:
smoki_choko wrote:
Ellinor wrote:Dobro je, svake godine napredujete :D Iduće godine možda Uefa Liga :lol:
jah, ko da je nekog briga sta ti mislis :-)
Pa ja samo iznosim činjenice :D Pogledaj tabelu :(
Hvala ti sto si nam rek'o bez tebe nismo znali.

A sto se tice svih igraca zao mi je Mela i Gio-a.
I iskreno se nadam da ce bar Melo ostati, jer je za Gio-a zavrseno.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#1937 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

A jel Conte potpisao ili se jos razmatra?
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#1938 Re: Juventus FC

Post by PasHon1 »

User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1939 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

danas prijateljska sa jedinstvom, na sta ce to liciti :-)
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1940 Re: Juventus FC

Post by spree »

pirlo na ljekarskom pregledu u torinu
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1941 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

sad i mi poceli pemzionere da skupljamo, mogli su i nestu poslati i ambrosinija i maldinija :-)
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#1942 Re: Juventus FC

Post by art vandeley »

spree wrote:pirlo na ljekarskom pregledu u torinu
Do 2014 god.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#1943 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

smoki_choko wrote:sad i mi poceli pemzionere da skupljamo, mogli su i nestu poslati i ambrosinija i maldinija :-)
e sa ovakvim penzionerima kakav je pirlo uvjeren sam da bi se plasirali u LP. mladi, poletni, zeljni dokazivanja
a ne mogu meda na kasiku ni takvi nam ne trebaju. pirlo i aleks dva carobnjaka 8-) volio bih jos vidjeti aguera, ali tesko...
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1944 Re: Juventus FC

Post by spree »

nakon prvih 45 min. man. utd. 1-1 juve. ova utakmica budi sjecanja. nadam se da ce zizu i inzaghi zaigrati.

sto se tice pirla nije on jos tako star. ima 32 god., moze on jos 2 dobre i jednu osrednju sezonu odigrati. u svakom slucaju jeftinije, a kvalitetnije pojacanje nismo mogli dobiti.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1945 Re: Juventus FC

Post by smoki_choko »

kakav zizu i inzaghi?
kako igramo, ne mogu da gledam tekmu, interent mi je u krizzi
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#1946 Re: Juventus FC

Post by skafiskafsnjak »

Ma utakmica normala... rekreativno malo ...
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1947 Re: Juventus FC

Post by spree »

wow kakav aplauz sa tribina teatra snova za jednog i jedinog alexa. prosto se covjek najezi. svaka cast za navijace uniteda :thumbup:.
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#1948 Re: Juventus FC

Post by erni3 »

Kakva golcina
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1949 Re: Juventus FC

Post by spree »

joj golcine iz slobodnjaka :shock:. mlada nada manuel giandonato :thumbup:
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#1950 Re: Juventus FC

Post by erni3 »

spree wrote:joj golcine iz slobodnjaka :shock:. mlada nada manuel giandonato :thumbup:

Steta sto Beckham nije onaj svoj ubacio
Post Reply