Odavdje: https://www.hbo.com/content/dam/hbodata ... 0x1688.jpgkakavdanakneiskustvu wrote:meni vala ovo kao da je naopako okrenut krst

Toliko.
Moderator: _BataZiv_0809
Odavdje: https://www.hbo.com/content/dam/hbodata ... 0x1688.jpgkakavdanakneiskustvu wrote:meni vala ovo kao da je naopako okrenut krst

Pa bitno je. Mogao je sad ovdje Sorentino biti subverzivac:ppp. Jedno su greške, a drugo namjerne postavke. Sve je bitno.karanana wrote:zar je bitno?
mada trebali bi otvoriti temu filmse/serijske greske, ono tipa screenshotovi aviona u gusarskim filmovima, pickup kamiona ili starbucks case u game of thronesu i slicno.
ja neki dan pogledah netflixovu seriju when they see us, o rasnim desavanjima u nju jorku 80ih. kad hodaju ti tako ulicom neki ljudi a iza njih na ulici parkirani i voze se novi bibiji iz 2019.
zomri wrote:uuu danko, složi ti ga džoni bogme![]()
Not My Idea wrote:Pregledano billions, ray donovan, cekam homeland...imate li kakvu preporuku. Kakav je ozark...
Nikako se ne mogu natjerat ni pocet true detective a ni zavrsit HOC, ostala zadnja sezona
Da, planiram je nastavak serije, samo umjesto The Young Pope, zvat će se The New Pope.kakavdanakneiskustvu wrote:navodno će biti i nastavak ili nesto slično tome
Kako ove imdb ocjene znaju biti sjebane..kakavdanakneiskustvu wrote:
Ozark vrh ne može bolje.Not My Idea wrote:Pregledano billions, ray donovan, cekam homeland...imate li kakvu preporuku. Kakav je ozark...
Nikako se ne mogu natjerat ni pocet true detective a ni zavrsit HOC, ostala zadnja sezona

Pogledao si Morsea i Lewisa?macchiato wrote:Iz dosade opet pogledam iz početka sve epizode Endeavoura. Bože, ima li bolje kriminalističke serije?
Radi nekih serija mi je žao što nemamo mogućnost brisanja pamćenja.
Nekako mi se čini da je nepravedno podcjenjena i ne previše razvikana (tj. više je ovo drugo), a za nas koji volimo krimi tematiku je blago od serije.