Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#19051 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Entropio »

KvaziExpert wrote:jedan crni:

Koja je prednost invalidima sa jednom nogom?
- Mogu da ukradu patiku u butiku.
:-) :lol:
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#19052 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

Pita muž ženu:

- Zašto mi se uvijek digne kad se brijem?

A njemu će žena:

- Zato što vidiš pičku u ogledalu.

:D :lol:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#19053 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by simonese »

Entropio wrote:
KvaziExpert wrote:jedan crni:

Koja je prednost invalidima sa jednom nogom?
- Mogu da ukradu patiku u butiku.
:-) :lol:
bruto - neto
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#19054 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Image :lol:
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#19055 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

:D :lol: :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 32992
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#19056 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Dozer »

Sjede trojica i raspredaju koji ima bolju memoriju.
Prvi ce: Ma, ja sa sjecam kad sam se rodio, kad su me stavili materi na sisu, prvo dojenje.

Drugi ce: Ma nista to, ja se sjecam jos i prije toga, dok sam jos bio unutra. Dobro mi, toplo, necu napolje, a nesto me gura. Uto se pojavise nekakve dvije ruke i izuvkose me van. I onda sve ostalo - mater, sisa, dojenje...

A treci ce: Ma slabo je to. Ja se sjecam kad sam sa starim otisao na Trebevic, a vratio se sa starom.
:D
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#19057 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Stavlja Cigo oglas u novine: "Ko ima para nek' se javi, imam ja novčanik pa da nešto iskombinujemo."




Sahranjuje baba unuka,pogleda u nebo i kaze : Boze,dobro je dok ide random.
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#19058 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

Image
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#19059 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

Image
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#19061 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

Joj jarane, vicevi su drama!
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#19062 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by luckylaka »

Ja kopiro pa ako prodze :-D









Tokom snimanja reportaže pitaju novinari cigu:
- Kako se živi?
Ciga kaže:
- Dobro...
- Da vidimo gde živiš?
Odvede ih on do neke vile, ali gleda krajičkom oka da nema koga u dvorištu.
Pitaju ga:
- Je l' to tvoja kuća?
- Da, da!
- I Mercedes?
- Da, da!
Odoše iza kuće da malo snime, kad ono, bazen! Pitaju ga:
- I ovo tvoje?
- Da, da!
Tad iz bazena izlazi ženska, i pitaju ovi cigu:
- Ko je ovo?
- To mi je žena, Ivana.
Tad iza nje izlazi nabildovan tip.
- A ko je ovo?
- Pa, to sam ja!
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#19063 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by luckylaka »

Brakorazvodna parnica . Sudija pita ženu :
- Zašto želite da se razvedete od muža ?
- Zato što nije dobar u seksu .
Ženski glas iz sale :
- Svima je dobar , samo njoj ne valja .
Muški glas iz sale :
- Ma njoj nijedan ne valja !
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#19064 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Kal El »

Već nekoliko puta vidim duple, ili doživljavam deja vu :lol: :mrgreen:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#19065 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Koji je dan pedera?

Prvi drugog.
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#19066 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by holowey »

Benjo73 wrote:Koji je dan pedera?

Prvi drugog.
i drugi prvog...
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#19067 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

holowey wrote:
Benjo73 wrote:Koji je dan pedera?

Prvi drugog.
i drugi prvog...
I to za Novu godinu :mrgreen:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#19068 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

:lol:
Last edited by Benjo73 on 09/10/2013 14:59, edited 1 time in total.
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#19069 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Negdje na okeanu, na američkom ratnom brodu, postrojavanje mornara prvi dan:

Narednik viče grubim glasom: Postroj se! Mirno! Prebroj se!
Mornari redom viču: Prvi (grub glas), drugi (grub glas), treeećiii (meki glasić), četvrti (grubi), peti (grubi...

Drugi dan:

Narednik: Postroj se! Prebroj se!
Mornari: Prviii (meki glasić), druuugiiii (meki glasić), treeećiii (meki....

Treći dan:

Narednik: Pooostroooj seeee....
User avatar
hape
Posts: 400
Joined: 18/06/2008 20:58

#19070 Re: AW: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by hape »

Ja ovaj posljednji ne kontam. :?:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#19071 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Fale mu zvučni efekti :D al' eto, pokušaj još jednom...
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#19072 Re: AW: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

hape_hapica wrote:Ja ovaj posljednji ne kontam. :?:
Pa "meki muški glasić" razmekšao "grube muške glasove", 'oće to kod mornara koji dugo vremena provode isključivo u muškom društvu :evil: :D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#19073 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Anestezija »

Otišla baba na kiosk da kupi dopunu i kaže: Jednu
dopunu za moju unuku!
Prodavačica: Od?
Kaže baba: Od babe Stane za unuku Radmilu. :lol: :lol: :lol:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#19074 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by exliberal-ex »

Ako elektronska cigara služi za odvikavanje od pušenja,
čemu onda služi vibrator?
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#19075 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

luckylaka wrote:Brakorazvodna parnica . Sudija pita ženu :
- Zašto želite da se razvedete od muža ?
- Zato što nije dobar u seksu .
Ženski glas iz sale :
- Svima je dobar , samo njoj ne valja .
Muški glas iz sale :
- Ma njoj nijedan ne valja !
:thumbup:
Navalio Mujo na Fatu u krevetu i kad su završili, zapali Mujo cigaru, lijepo se namjesti i ponosno upita Fatu:
- Onda, Fato, kakav sam ja u krevetu? Fata promrmlja poluglasno:
- K'o vulkan, moj Mujo ... Mujo se zadovoljno nasmija:
- Ih, k'o vulkan, šta kažeš, tako sam dobar? Fata se okrene prema njemu:
- Jok, bolan, nego se aktiviraš svakih pet godina.
Post Reply