KvaziExpert wrote:jedan crni:
Koja je prednost invalidima sa jednom nogom?
- Mogu da ukradu patiku u butiku.
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#19051 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#19052 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pita muž ženu:
- Zašto mi se uvijek digne kad se brijem?
A njemu će žena:
- Zato što vidiš pičku u ogledalu.

- Zašto mi se uvijek digne kad se brijem?
A njemu će žena:
- Zato što vidiš pičku u ogledalu.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#19053 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
bruto - netoEntropio wrote:KvaziExpert wrote:jedan crni:
Koja je prednost invalidima sa jednom nogom?
- Mogu da ukradu patiku u butiku.![]()
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- Dozer
- Posts: 32992
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#19056 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sjede trojica i raspredaju koji ima bolju memoriju.
Prvi ce: Ma, ja sa sjecam kad sam se rodio, kad su me stavili materi na sisu, prvo dojenje.
Drugi ce: Ma nista to, ja se sjecam jos i prije toga, dok sam jos bio unutra. Dobro mi, toplo, necu napolje, a nesto me gura. Uto se pojavise nekakve dvije ruke i izuvkose me van. I onda sve ostalo - mater, sisa, dojenje...
A treci ce: Ma slabo je to. Ja se sjecam kad sam sa starim otisao na Trebevic, a vratio se sa starom.

Prvi ce: Ma, ja sa sjecam kad sam se rodio, kad su me stavili materi na sisu, prvo dojenje.
Drugi ce: Ma nista to, ja se sjecam jos i prije toga, dok sam jos bio unutra. Dobro mi, toplo, necu napolje, a nesto me gura. Uto se pojavise nekakve dvije ruke i izuvkose me van. I onda sve ostalo - mater, sisa, dojenje...
A treci ce: Ma slabo je to. Ja se sjecam kad sam sa starim otisao na Trebevic, a vratio se sa starom.
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#19057 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Stavlja Cigo oglas u novine: "Ko ima para nek' se javi, imam ja novčanik pa da nešto iskombinujemo."
Sahranjuje baba unuka,pogleda u nebo i kaze : Boze,dobro je dok ide random.
Sahranjuje baba unuka,pogleda u nebo i kaze : Boze,dobro je dok ide random.
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#19061 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Joj jarane, vicevi su drama!
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#19062 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ja kopiro pa ako prodze
Tokom snimanja reportaže pitaju novinari cigu:
- Kako se živi?
Ciga kaže:
- Dobro...
- Da vidimo gde živiš?
Odvede ih on do neke vile, ali gleda krajičkom oka da nema koga u dvorištu.
Pitaju ga:
- Je l' to tvoja kuća?
- Da, da!
- I Mercedes?
- Da, da!
Odoše iza kuće da malo snime, kad ono, bazen! Pitaju ga:
- I ovo tvoje?
- Da, da!
Tad iz bazena izlazi ženska, i pitaju ovi cigu:
- Ko je ovo?
- To mi je žena, Ivana.
Tad iza nje izlazi nabildovan tip.
- A ko je ovo?
- Pa, to sam ja!
Tokom snimanja reportaže pitaju novinari cigu:
- Kako se živi?
Ciga kaže:
- Dobro...
- Da vidimo gde živiš?
Odvede ih on do neke vile, ali gleda krajičkom oka da nema koga u dvorištu.
Pitaju ga:
- Je l' to tvoja kuća?
- Da, da!
- I Mercedes?
- Da, da!
Odoše iza kuće da malo snime, kad ono, bazen! Pitaju ga:
- I ovo tvoje?
- Da, da!
Tad iz bazena izlazi ženska, i pitaju ovi cigu:
- Ko je ovo?
- To mi je žena, Ivana.
Tad iza nje izlazi nabildovan tip.
- A ko je ovo?
- Pa, to sam ja!
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#19063 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Brakorazvodna parnica . Sudija pita ženu :
- Zašto želite da se razvedete od muža ?
- Zato što nije dobar u seksu .
Ženski glas iz sale :
- Svima je dobar , samo njoj ne valja .
Muški glas iz sale :
- Ma njoj nijedan ne valja !
- Zašto želite da se razvedete od muža ?
- Zato što nije dobar u seksu .
Ženski glas iz sale :
- Svima je dobar , samo njoj ne valja .
Muški glas iz sale :
- Ma njoj nijedan ne valja !
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#19064 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Već nekoliko puta vidim duple, ili doživljavam deja vu

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#19065 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Koji je dan pedera?
Prvi drugog.
Prvi drugog.
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#19066 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
i drugi prvog...Benjo73 wrote:Koji je dan pedera?
Prvi drugog.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#19067 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
I to za Novu godinuholowey wrote:i drugi prvog...Benjo73 wrote:Koji je dan pedera?
Prvi drugog.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#19068 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Last edited by Benjo73 on 09/10/2013 14:59, edited 1 time in total.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#19069 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Negdje na okeanu, na američkom ratnom brodu, postrojavanje mornara prvi dan:
Narednik viče grubim glasom: Postroj se! Mirno! Prebroj se!
Mornari redom viču: Prvi (grub glas), drugi (grub glas), treeećiii (meki glasić), četvrti (grubi), peti (grubi...
Drugi dan:
Narednik: Postroj se! Prebroj se!
Mornari: Prviii (meki glasić), druuugiiii (meki glasić), treeećiii (meki....
Treći dan:
Narednik: Pooostroooj seeee....
Narednik viče grubim glasom: Postroj se! Mirno! Prebroj se!
Mornari redom viču: Prvi (grub glas), drugi (grub glas), treeećiii (meki glasić), četvrti (grubi), peti (grubi...
Drugi dan:
Narednik: Postroj se! Prebroj se!
Mornari: Prviii (meki glasić), druuugiiii (meki glasić), treeećiii (meki....
Treći dan:
Narednik: Pooostroooj seeee....
- hape
- Posts: 400
- Joined: 18/06/2008 20:58
#19070 Re: AW: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ja ovaj posljednji ne kontam. 
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#19071 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Fale mu zvučni efekti
al' eto, pokušaj još jednom...
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#19072 Re: AW: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pa "meki muški glasić" razmekšao "grube muške glasove", 'oće to kod mornara koji dugo vremena provode isključivo u muškom društvuhape_hapica wrote:Ja ovaj posljednji ne kontam.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#19073 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Otišla baba na kiosk da kupi dopunu i kaže: Jednu
dopunu za moju unuku!
Prodavačica: Od?
Kaže baba: Od babe Stane za unuku Radmilu.

dopunu za moju unuku!
Prodavačica: Od?
Kaže baba: Od babe Stane za unuku Radmilu.
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#19074 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ako elektronska cigara služi za odvikavanje od pušenja,
čemu onda služi vibrator?
čemu onda služi vibrator?
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#19075 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
luckylaka wrote:Brakorazvodna parnica . Sudija pita ženu :
- Zašto želite da se razvedete od muža ?
- Zato što nije dobar u seksu .
Ženski glas iz sale :
- Svima je dobar , samo njoj ne valja .
Muški glas iz sale :
- Ma njoj nijedan ne valja !
Navalio Mujo na Fatu u krevetu i kad su završili, zapali Mujo cigaru, lijepo se namjesti i ponosno upita Fatu:
- Onda, Fato, kakav sam ja u krevetu? Fata promrmlja poluglasno:
- K'o vulkan, moj Mujo ... Mujo se zadovoljno nasmija:
- Ih, k'o vulkan, šta kažeš, tako sam dobar? Fata se okrene prema njemu:
- Jok, bolan, nego se aktiviraš svakih pet godina.


