Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#19001 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

heheheh
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#19002 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Entropio »

Voze se dva retarda na biciklu i kaže onaj iza:
- Tandrče ti blatobran.
- AAAAA, ŠTA REČE?
- TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- NEEE ČUJEM!
- AMA, TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- MA, NE ČUJEM TE NIŠTA, TANDRČE MI BLATOBRAN!
ma3
Posts: 234
Joined: 28/01/2012 23:55

#19003 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by ma3 »

Sjedi učenik na času i piše status na Fejsbuku:
- Svi uče, samo ja na Fejsu.
Poslije nekog vremena stiže komentar od profesora:
- Hoćeš da ustaneš da vidiš keca ili da te tagujem?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#19004 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by sheilak »

Anestezija wrote:Izlazio sam iz stana sa svojom djevojkom a komsije su dobacivale da sam pedofil samo zato sto ja imam 51 godinu a ona 21.To nam je potpuno upropastilo desetogodisnjicu :lol:
:lol:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#19005 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by dezurni_ucenik »

Vicevi od prije rata . :roll:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#19006 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by simonese »

Djedu je 18-godišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom počeo pošteno ići na živce pa mu priđe i reče:
- Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga deda upita:
- Kog si vraga radio?
- Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došla su iz stražnje sobe trojica gorila i ubili boga u nama!
- Pa dobro, s kim si to išao u Trst?
- S Generalturistom, a ti?
- S partizanima!
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#19007 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Partijaner »

simonese wrote:Djedu je 18-godišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom počeo pošteno ići na živce pa mu priđe i reče:
- Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga deda upita:
- Kog si vraga radio?
- Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došla su iz stražnje sobe trojica gorila i ubili boga u nama!
- Pa dobro, s kim si to išao u Trst?
- S Generalturistom, a ti?
- S partizanima!
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#19008 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

Entropio wrote:Voze se dva retarda na biciklu i kaže onaj iza:
- Tandrče ti blatobran.
- AAAAA, ŠTA REČE?
- TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- NEEE ČUJEM!
- AMA, TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- MA, NE ČUJEM TE NIŠTA, TANDRČE MI BLATOBRAN!
Klepeće, klepeće haha.
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#19009 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Mustang1 »

Entropio wrote:Voze se dva retarda na biciklu i kaže onaj iza:
- Tandrče ti blatobran.
- AAAAA, ŠTA REČE?
- TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- NEEE ČUJEM!
- AMA, TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- MA, NE ČUJEM TE NIŠTA, TANDRČE MI BLATOBRAN!
Prije 10 godina prvi put cuo ovaj vic ! :D Kao i vecinu kojih pisete sada .. Daj malo se skoncentrisite :-)
User avatar
u prolazniku
Posts: 12002
Joined: 14/03/2012 07:34

#19010 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by u prolazniku »

Koja je jedina regija bez vampira?
Hercegovina.
Zašto?
Svi se potrovali!
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#19011 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Nepismen čovjek primio pismo u vojsci, rekli mu od žene.
On ga dade cimeru i reče mu:
- Pročitaj mi ovo pismo, ali začepi uši!
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#19012 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#19013 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

Image
:D
sto jes,jes
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#19014 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by ruud »

:lol: :thumbup:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#19015 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by O'zone »

Ulaze tri narkomana u taksi, sedaju na zadnje sediste. Taksista vidi kako su uradjeni, upali auto, ugasi i kaze:
- momci 2000 dinara.
Prvi narkoman izlazi i kaze hvala gospodine, drugi izvadi pare i plati, a treci udari taksistu po glavi i kaze:
- Gde jurcas pička ti materina hoces da poginemo?
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#19016 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Zatamnjena stakla »

simonese wrote:Djedu je 18-godišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom počeo pošteno ići na živce pa mu priđe i reče:
- Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga deda upita:
- Kog si vraga radio?
- Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došla su iz stražnje sobe trojica gorila i ubili boga u nama!
- Pa dobro, s kim si to išao u Trst?
- S Generalturistom, a ti?
- S partizanima!
Image
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 977
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#19017 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by JoeyTribbiani »

O'zone wrote:Ulaze tri narkomana u taksi, sedaju na zadnje sediste. Taksista vidi kako su uradjeni, upali auto, ugasi i kaze:
- momci 2000 dinara.
Prvi narkoman izlazi i kaze hvala gospodine, drugi izvadi pare i plati, a treci udari taksistu po glavi i kaze:
- Gde jurcas pička ti materina hoces da poginemo?
:mrgreen: :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19018 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

avantgarde wrote:Image
:D
sto jes,jes
Hahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#19019 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Kal El »

O'zone wrote:Ulaze tri narkomana u taksi, sedaju na zadnje sediste. Taksista vidi kako su uradjeni, upali auto, ugasi i kaze:
- momci 2000 dinara.
Prvi narkoman izlazi i kaze hvala gospodine, drugi izvadi pare i plati, a treci udari taksistu po glavi i kaze:
- Gde jurcas pička ti materina hoces da poginemo?
Vrati se par stranica unazad :mrgreen: dupli

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#19020 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

Kako se zove bosanski diler droge?
Drogba.
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19021 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Majmunčić: - Mama, zašto smo mi ovako ružni? Majmunica: - Budi sine sretan što ovako izgledamo... Da tek vidiš ove što čitaju ovo kakvi su. :D
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#19022 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Kal El »

Logovan wrote:Majmunčić: - Mama, zašto smo mi ovako ružni? Majmunica: - Budi sine sretan što ovako izgledamo... Da tek vidiš ove što čitaju ovo kakvi su. :D
Šta piše? Ne vidim :lol:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#19023 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Danju laje, a noću pliva - što je to?
- Zubna proteza od punice.
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#19024 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Prolazi zeko svaki dan pored lisičine jazbine, u vrijeme kad nema lije, pa redovno dobaci malim lisicama:
- J**** ću vam ja mater !
Dodijalo malim lijama pa se požale svojoj majci, a ona se jedan dan sakri u grmu iza jazbine.
Naiđe zeko i po običaju dobaci malim lisicama, a lija iskoči iz grma pa za njim.
Zeko pobježe preko livade, pa kroz žbunje. Lija za njim uporno, al zapetlja se u žbunju, pa ni tam' ni vam'.
Skuži to zeko, vrati se i priđe joj iza leđa:
- Stara, ma ne bi ja, al' obeć'o sam djeci. :D
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#19025 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Svađaju se Holanđan i Bosanac čija je trava bolja.
Holanđanin: Naša je toliko dobra da smo je legalizirali.
Bosanac: Jarane, ne znam čija gospa svijetli
Post Reply