Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#19002 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Voze se dva retarda na biciklu i kaže onaj iza:
- Tandrče ti blatobran.
- AAAAA, ŠTA REČE?
- TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- NEEE ČUJEM!
- AMA, TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- MA, NE ČUJEM TE NIŠTA, TANDRČE MI BLATOBRAN!
- Tandrče ti blatobran.
- AAAAA, ŠTA REČE?
- TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- NEEE ČUJEM!
- AMA, TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- MA, NE ČUJEM TE NIŠTA, TANDRČE MI BLATOBRAN!
-
ma3
- Posts: 234
- Joined: 28/01/2012 23:55
#19003 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sjedi učenik na času i piše status na Fejsbuku:
- Svi uče, samo ja na Fejsu.
Poslije nekog vremena stiže komentar od profesora:
- Hoćeš da ustaneš da vidiš keca ili da te tagujem?
- Svi uče, samo ja na Fejsu.
Poslije nekog vremena stiže komentar od profesora:
- Hoćeš da ustaneš da vidiš keca ili da te tagujem?
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#19004 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Anestezija wrote:Izlazio sam iz stana sa svojom djevojkom a komsije su dobacivale da sam pedofil samo zato sto ja imam 51 godinu a ona 21.To nam je potpuno upropastilo desetogodisnjicu
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#19005 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Vicevi od prije rata . 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#19006 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Djedu je 18-godišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom počeo pošteno ići na živce pa mu priđe i reče:
- Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga deda upita:
- Kog si vraga radio?
- Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došla su iz stražnje sobe trojica gorila i ubili boga u nama!
- Pa dobro, s kim si to išao u Trst?
- S Generalturistom, a ti?
- S partizanima!
- Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga deda upita:
- Kog si vraga radio?
- Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došla su iz stražnje sobe trojica gorila i ubili boga u nama!
- Pa dobro, s kim si to išao u Trst?
- S Generalturistom, a ti?
- S partizanima!
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#19007 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
simonese wrote:Djedu je 18-godišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom počeo pošteno ići na živce pa mu priđe i reče:
- Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga deda upita:
- Kog si vraga radio?
- Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došla su iz stražnje sobe trojica gorila i ubili boga u nama!
- Pa dobro, s kim si to išao u Trst?
- S Generalturistom, a ti?
- S partizanima!
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#19008 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Klepeće, klepeće haha.Entropio wrote:Voze se dva retarda na biciklu i kaže onaj iza:
- Tandrče ti blatobran.
- AAAAA, ŠTA REČE?
- TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- NEEE ČUJEM!
- AMA, TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- MA, NE ČUJEM TE NIŠTA, TANDRČE MI BLATOBRAN!
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#19009 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prije 10 godina prvi put cuo ovaj vic !Entropio wrote:Voze se dva retarda na biciklu i kaže onaj iza:
- Tandrče ti blatobran.
- AAAAA, ŠTA REČE?
- TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- NEEE ČUJEM!
- AMA, TANDRČE TI BLATOBRAAAAN!
- MA, NE ČUJEM TE NIŠTA, TANDRČE MI BLATOBRAN!
- u prolazniku
- Posts: 12002
- Joined: 14/03/2012 07:34
#19010 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Koja je jedina regija bez vampira?
Hercegovina.
Zašto?
Svi se potrovali!
Hercegovina.
Zašto?
Svi se potrovali!
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#19011 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Nepismen čovjek primio pismo u vojsci, rekli mu od žene.
On ga dade cimeru i reče mu:
- Pročitaj mi ovo pismo, ali začepi uši!
On ga dade cimeru i reče mu:
- Pročitaj mi ovo pismo, ali začepi uši!
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#19013 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

sto jes,jes
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#19015 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ulaze tri narkomana u taksi, sedaju na zadnje sediste. Taksista vidi kako su uradjeni, upali auto, ugasi i kaze:
- momci 2000 dinara.
Prvi narkoman izlazi i kaze hvala gospodine, drugi izvadi pare i plati, a treci udari taksistu po glavi i kaze:
- Gde jurcas pička ti materina hoces da poginemo?
- momci 2000 dinara.
Prvi narkoman izlazi i kaze hvala gospodine, drugi izvadi pare i plati, a treci udari taksistu po glavi i kaze:
- Gde jurcas pička ti materina hoces da poginemo?
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#19016 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
simonese wrote:Djedu je 18-godišnji unuk koji stalno sjedi pred kompjuterom počeo pošteno ići na živce pa mu priđe i reče:
- Kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malomu se ideja jako dopala. Vrati se za dva tjedna sav modar i pretučen, zavijene glave pa ga deda upita:
- Kog si vraga radio?
- Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, istorbali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo htjeli otići bez plaćanja došla su iz stražnje sobe trojica gorila i ubili boga u nama!
- Pa dobro, s kim si to išao u Trst?
- S Generalturistom, a ti?
- S partizanima!

- JoeyTribbiani
- Posts: 977
- Joined: 28/09/2011 17:46
- Location: Uvijek avangarda, nikad kopija
#19017 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
O'zone wrote:Ulaze tri narkomana u taksi, sedaju na zadnje sediste. Taksista vidi kako su uradjeni, upali auto, ugasi i kaze:
- momci 2000 dinara.
Prvi narkoman izlazi i kaze hvala gospodine, drugi izvadi pare i plati, a treci udari taksistu po glavi i kaze:
- Gde jurcas pička ti materina hoces da poginemo?
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19018 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Hahahahahahahahavantgarde wrote:
![]()
sto jes,jes
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#19019 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Vrati se par stranica unazadO'zone wrote:Ulaze tri narkomana u taksi, sedaju na zadnje sediste. Taksista vidi kako su uradjeni, upali auto, ugasi i kaze:
- momci 2000 dinara.
Prvi narkoman izlazi i kaze hvala gospodine, drugi izvadi pare i plati, a treci udari taksistu po glavi i kaze:
- Gde jurcas pička ti materina hoces da poginemo?
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#19020 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako se zove bosanski diler droge?
Drogba.
Drogba.
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19021 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Majmunčić: - Mama, zašto smo mi ovako ružni? Majmunica: - Budi sine sretan što ovako izgledamo... Da tek vidiš ove što čitaju ovo kakvi su. 
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#19022 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Šta piše? Ne vidimLogovan wrote:Majmunčić: - Mama, zašto smo mi ovako ružni? Majmunica: - Budi sine sretan što ovako izgledamo... Da tek vidiš ove što čitaju ovo kakvi su.
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#19023 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Danju laje, a noću pliva - što je to?
- Zubna proteza od punice.
- Zubna proteza od punice.
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#19024 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prolazi zeko svaki dan pored lisičine jazbine, u vrijeme kad nema lije, pa redovno dobaci malim lisicama:
- J**** ću vam ja mater !
Dodijalo malim lijama pa se požale svojoj majci, a ona se jedan dan sakri u grmu iza jazbine.
Naiđe zeko i po običaju dobaci malim lisicama, a lija iskoči iz grma pa za njim.
Zeko pobježe preko livade, pa kroz žbunje. Lija za njim uporno, al zapetlja se u žbunju, pa ni tam' ni vam'.
Skuži to zeko, vrati se i priđe joj iza leđa:
- Stara, ma ne bi ja, al' obeć'o sam djeci.
- J**** ću vam ja mater !
Dodijalo malim lijama pa se požale svojoj majci, a ona se jedan dan sakri u grmu iza jazbine.
Naiđe zeko i po običaju dobaci malim lisicama, a lija iskoči iz grma pa za njim.
Zeko pobježe preko livade, pa kroz žbunje. Lija za njim uporno, al zapetlja se u žbunju, pa ni tam' ni vam'.
Skuži to zeko, vrati se i priđe joj iza leđa:
- Stara, ma ne bi ja, al' obeć'o sam djeci.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#19025 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Svađaju se Holanđan i Bosanac čija je trava bolja.
Holanđanin: Naša je toliko dobra da smo je legalizirali.
Bosanac: Jarane, ne znam čija gospa svijetli
Holanđanin: Naša je toliko dobra da smo je legalizirali.
Bosanac: Jarane, ne znam čija gospa svijetli
