Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Dosadno mii
- Posts: 3162
- Joined: 16/06/2014 20:33
#19001 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mozda je bacio oko na Cassie
Obzirom da je ona u njegovom novom filmu
Obzirom da je ona u njegovom novom filmu
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#19002 Re: Gledate seriju - preporucite je
I ja tipujem na nju.Dosadno mii wrote:Mozda je bacio oko na Cassie
Obzirom da je ona u njegovom novom filmu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#19003 Re: Gledate seriju - preporucite je
Je li ko gledo Luthera?
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#19004 Re: Gledate seriju - preporucite je
_BataZiv_0809 wrote:Je li ko gledo Luthera?
Da, odlicne 3 sezone i dobre dvije zadnje. Elba i Wilson su ono "bread-and-butter" serije...
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#19005 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sjajna serija_BataZiv_0809 wrote:Je li ko gledo Luthera?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#19006 Re: Gledate seriju - preporucite je
Koliko vidim, ta Euphoria prepuna likova koji "preispituju svoju seksualnost", jel to jos jedna LGBT serija, sa narkoticima u sporednoj ulozi, da ne pocinjem gledati?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#19008 Re: Gledate seriju - preporucite je
Malo eksplicitnija varijanta One Tree Hill, il kako se vec zvala ... Za djecu ...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#19009 Re: Gledate seriju - preporucite je
zna li se kad bi mogla poceti 4. sezona serije unforgotten?
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#19010 Re: Gledate seriju - preporucite je
I od mene lajkic za @Euforiju. Moze se reci da je :dramska pauza:...drugacija.
Serija ima mesa; trude se oko detalja, pa makar to bila pozadina ekrana na laptopu. Cak me i nasmijala jednom: scena kad Bucka stimulise rukoblud onog jadnika preko kamere
Udrobili su svasta, pa vidjecemo u kom pravcu ce se razvijati da bi se donijeli neki konacni sudovi.
Uporedite ovo sa retardiranim @Riverdaleaom, gdje je svaka radnja i doslovno svaka recenica klise (izdrzao dvije i po epizode).
Serija ima mesa; trude se oko detalja, pa makar to bila pozadina ekrana na laptopu. Cak me i nasmijala jednom: scena kad Bucka stimulise rukoblud onog jadnika preko kamere
Udrobili su svasta, pa vidjecemo u kom pravcu ce se razvijati da bi se donijeli neki konacni sudovi.
Uporedite ovo sa retardiranim @Riverdaleaom, gdje je svaka radnja i doslovno svaka recenica klise (izdrzao dvije i po epizode).
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#19011 Re: Gledate seriju - preporucite je
Još nije poznat tačan datum premijere 4. sezone.kakavdanakneiskustvu wrote:zna li se kad bi mogla poceti 4. sezona serije unforgotten?
Inače odlična serija, ja sam došao do treće sezone. Prve dvije sam pregledao na HRT 2, sad u septembru/oktobru bi trebala treća sezona da krene na HRT-u.
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#19012 Re: Gledate seriju - preporucite je
Info: The Handmaid's Tale obnovljen za četvrtu sezonu, Animal Kingdom za petu sezonu, Doom Patrol za drugu sezonu, NOS4A2 za drugu sezonu.
Kakva je ova treća sezona The Handmaid's Tale? Ja nikako da se natjeram i počnem gledati
Kakva je ova treća sezona The Handmaid's Tale? Ja nikako da se natjeram i počnem gledati
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#19013 Re: Gledate seriju - preporucite je
chakany wrote:Još nije poznat tačan datum premijere 4. sezone.kakavdanakneiskustvu wrote:zna li se kad bi mogla poceti 4. sezona serije unforgotten?
Inače odlična serija, ja sam došao do treće sezone. Prve dvije sam pregledao na HRT 2, sad u septembru/oktobru bi trebala treća sezona da krene na HRT-u.
da,odlična
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#19014 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni je odlicna... i teska pravo jbt...chakany wrote:Info: The Handmaid's Tale obnovljen za četvrtu sezonu, Animal Kingdom za petu sezonu, Doom Patrol za drugu sezonu, NOS4A2 za drugu sezonu.
Kakva je ova treća sezona The Handmaid's Tale? Ja nikako da se natjeram i počnem gledati
Al' se ljudi zale da previse razvlace, meni ne smeta jer te bas uvlaci u to drustvo, upoznajes nove dijelove Gileada (ne geografski) nego obicaji, pravila itd
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#19015 Re: Gledate seriju - preporucite je
Spora, ispodprosjecna. Za mene jos gledljiva ali potanko. Dosta upitnika pa i nelogicnosti.chakany wrote:Info: The Handmaid's Tale obnovljen za četvrtu sezonu, Animal Kingdom za petu sezonu, Doom Patrol za drugu sezonu, NOS4A2 za drugu sezonu.
Kakva je ova treća sezona The Handmaid's Tale? Ja nikako da se natjeram i počnem gledati
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#19016 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odlicna za odustati od serijechakany wrote:Info: The Handmaid's Tale obnovljen za četvrtu sezonu, Animal Kingdom za petu sezonu, Doom Patrol za drugu sezonu, NOS4A2 za drugu sezonu.
Kakva je ova treća sezona The Handmaid's Tale? Ja nikako da se natjeram i počnem gledati
- Dosadno mii
- Posts: 3162
- Joined: 16/06/2014 20:33
#19017 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nista se ne desava. Mozes komotno 4-tu pocet kad izadje bez da si trecu sezonu pogledao.chakany wrote:Info: The Handmaid's Tale obnovljen za četvrtu sezonu, Animal Kingdom za petu sezonu, Doom Patrol za drugu sezonu, NOS4A2 za drugu sezonu.
Kakva je ova treća sezona The Handmaid's Tale? Ja nikako da se natjeram i počnem gledati
U jednoj ep June je cijelu ep na koljenima, moli se i pjeva.
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#19018 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nisam znao da je This is Us obnovljen za još tri sezone
Stao sam negdje pri kraju prve sezone, nisam mogao dalje da nastavim.
Mislim da je šest sezona previše za ovakav tip serije.
HBO je otkazao Divorce, treća sezona je i posljednja sezona serije.
U sezoni 2019./2020. dolazi dosta zanimljivih serija, barem ono što sam uspio vidjeti. Biće svega
Mislim da je šest sezona previše za ovakav tip serije.
HBO je otkazao Divorce, treća sezona je i posljednja sezona serije.
U sezoni 2019./2020. dolazi dosta zanimljivih serija, barem ono što sam uspio vidjeti. Biće svega
- Altsa
- Posts: 9223
- Joined: 19/03/2004 18:31
#19019 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa nema toliko lezibezi scena. osim jedne tranđe koja je glavni lik. droge, seksa, alkohola i nasilja ima. ako ti se to sve gadi onda preskoci Euphoriu.dječak sa šibicama wrote:Koliko vidim, ta Euphoria prepuna likova koji "preispituju svoju seksualnost", jel to jos jedna LGBT serija, sa narkoticima u sporednoj ulozi, da ne pocinjem gledati?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#19020 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledao dvije epizode Euphorie, sumnjam da cu dalje.
Nisam skuzio da je doticna plavusa zapravo musko, vidim da je muskobanjast/a ali zbunilo me sto je/ga svi gledaju kao zensko, znaju li oni da je musko. Ne razumijem.
Nemam toliki problem ni sa drogom ni sa "preispitavanjem" seksualnosti, ali premracno, ne razumijem sta je intencija serije. Biti sokantan, reci da su danasnji klinci sjebani, ne razumijem.
Dobro je uradjeno sa tehnicke strane, sto jest jest, ali suvise anksiozna serija za moj ukus.
Nisam skuzio da je doticna plavusa zapravo musko, vidim da je muskobanjast/a ali zbunilo me sto je/ga svi gledaju kao zensko, znaju li oni da je musko. Ne razumijem.
Nemam toliki problem ni sa drogom ni sa "preispitavanjem" seksualnosti, ali premracno, ne razumijem sta je intencija serije. Biti sokantan, reci da su danasnji klinci sjebani, ne razumijem.
Dobro je uradjeno sa tehnicke strane, sto jest jest, ali suvise anksiozna serija za moj ukus.
- Altsa
- Posts: 9223
- Joined: 19/03/2004 18:31
#19021 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja nakon prve sam htio odustati. ali haj reko da zavrtim jos koju epizodu i navucem sedječak sa šibicama wrote:Pogledao dvije epizode Euphorie, sumnjam da cu dalje.
Nisam skuzio da je doticna plavusa zapravo musko, vidim da je muskobanjast/a ali zbunilo me sto je/ga svi gledaju kao zensko, znaju li oni da je musko. Ne razumijem.
Nemam toliki problem ni sa drogom ni sa "preispitavanjem" seksualnosti, ali premracno, ne razumijem sta je intencija serije. Biti sokantan, reci da su danasnji klinci sjebani, ne razumijem.
Dobro je uradjeno sa tehnicke strane, sto jest jest, ali suvise anksiozna serija za moj ukus.
https://www.popbuzz.com/tv-film/features/euphoria-cast/

- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#19022 Re: Gledate seriju - preporucite je
fkt, vidi mu gute
jos kad sma procitao da je doticni glumac borac za LGBT prava, tacno mi nije bilo dobro
navikli smo na LGBT propagandu zadnjih godina, toliko me ni ne tangira, dok sam citao opis serija znao sam otprilike sta je u pitanju, pa i nije toliko na tu stranu okrenuta prica, sto se tice narkotika svi smo manje vise gutali djecu sa banhofa Zoo, intrigantne su to teme ali ovo je meni previse... neka bas bas crna atmosfera, vjerujem da ce serija pobrati simpatije jer je kako vec napisah odlicno uradjena, ali ja sam morao dvije epizode degenericnih TBBT pogledati da se oporavim od anksioznosti
jos kad sma procitao da je doticni glumac borac za LGBT prava, tacno mi nije bilo dobro
navikli smo na LGBT propagandu zadnjih godina, toliko me ni ne tangira, dok sam citao opis serija znao sam otprilike sta je u pitanju, pa i nije toliko na tu stranu okrenuta prica, sto se tice narkotika svi smo manje vise gutali djecu sa banhofa Zoo, intrigantne su to teme ali ovo je meni previse... neka bas bas crna atmosfera, vjerujem da ce serija pobrati simpatije jer je kako vec napisah odlicno uradjena, ali ja sam morao dvije epizode degenericnih TBBT pogledati da se oporavim od anksioznosti
- Altsa
- Posts: 9223
- Joined: 19/03/2004 18:31
#19023 Re: Gledate seriju - preporucite je
pa dobro ni ne ocekujem da ce serija da legne vecini. ja volim ovakve mracne serije. i da prica nije okrenuta LGBT populaciji.dječak sa šibicama wrote:fkt, vidi mu gute![]()
jos kad sma procitao da je doticni glumac borac za LGBT prava, tacno mi nije bilo dobro
navikli smo na LGBT propagandu zadnjih godina, toliko me ni ne tangira, dok sam citao opis serija znao sam otprilike sta je u pitanju, pa i nije toliko na tu stranu okrenuta prica, sto se tice narkotika svi smo manje vise gutali djecu sa banhofa Zoo, intrigantne su to teme ali ovo je meni previse... neka bas bas crna atmosfera, vjerujem da ce serija pobrati simpatije jer je kako vec napisah odlicno uradjena, ali ja sam morao dvije epizode degenericnih TBBT pogledati da se oporavim od anksioznosti
- Dosadno mii
- Posts: 3162
- Joined: 16/06/2014 20:33
#19024 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hahadječak sa šibicama wrote:fkt, vidi mu gute![]()
jos kad sma procitao da je doticni glumac borac za LGBT prava, tacno mi nije bilo dobro
navikli smo na LGBT propagandu zadnjih godina, toliko me ni ne tangira, dok sam citao opis serija znao sam otprilike sta je u pitanju, pa i nije toliko na tu stranu okrenuta prica, sto se tice narkotika svi smo manje vise gutali djecu sa banhofa Zoo, intrigantne su to teme ali ovo je meni previse... neka bas bas crna atmosfera, vjerujem da ce serija pobrati simpatije jer je kako vec napisah odlicno uradjena, ali ja sam morao dvije epizode degenericnih TBBT pogledati da se oporavim od anksioznosti
Ja nisam ni skontala da je on/ona trans u RL
Disturbing
Al serija je zanimljiva
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#19025 Re: Gledate seriju - preporucite je
The little drummer girl, kratka i dobra, ko voli spijunsku tematiku 70tih
