Jel ovo Ibraka uletio i pokušao kolo da zada?
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#1901 Re: Horde Zla
- ZV Keli
- Posts: 517
- Joined: 17/08/2012 18:28
- Location: Nikad Jugoslavija!
#1902 Re: Horde Zla
Ti zastii slike ako hoces ali obavezno materijal objaviSmokingMan wrote:Moram posuditi digitalac od havera da prebacim na PC slike iz tog perioda tranzicije HZ-a,koliko samo na SD kartici ima matarijala.Pricesless.
- SmokingMan
- Posts: 22600
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1903 Re: Horde Zla
Ono što bude "za foruma" hoću,malo osjetljiviji materijal,svakako ne,iz poštovanja prema mojim starim kolegama,a nadam se da jedne prilike nisam izbriao mahinalno scene sa treninga na AFH dan ili dva prije utakmice sa Dinamo Kijevom,vidjet ću šta ima,valjda niko nije čačkao po kartici,to ne bi halalio ni reisu Kavazoviću,a kamoli nekom drugom...ZV Keli wrote:Ti zastii slike ako hoces ali obavezno materijal objaviSmokingMan wrote:Moram posuditi digitalac od havera da prebacim na PC slike iz tog perioda tranzicije HZ-a,koliko samo na SD kartici ima matarijala.Pricesless.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1905 Re: Horde Zla
Kako je meni extra ovo u dva niza trensparenti i zastave...vrhunski i "kolazno" izgleda. 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#1906 Re: Horde Zla
Jeste,ali suviše skromno izgleda pogotovo kad dodaš još i tako mali broj ljudi na tribini...pravi efekat bi bilo duž cijele tribine to poredati + puna ili skoro puna tribina pa dodaj na to zastave na kopljima u velikom broju, nanadjebiva koreografija na početku tekme... e to bi onda bilo za bliceva..
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1907 Re: Horde Zla
pa nije da je milja mali broj navijaca na tribini, pogotovo protiv nekakvog radnika
nekih na derbiju jedva da bude vise 
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1908 Re: Horde Zla
I meni isto ovo prejako.-LIBERO- wrote:Kako je meni extra ovo u dva niza trensparenti i zastave...vrhunski i "kolazno" izgleda.
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#1909 Re: Horde Zla
Iskreno meni ovo jako lose izgleda
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#1910 Re: Horde Zla


Meni je ovo najbolji fazon.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1911 Re: Horde Zla
IsticanjA transova podgrupa neće biti koliko ja znam, a tako i jeste najbolje.
Mislim da će za finale biti postavljen i onaj dugi trans, pa će to sve bolje izgledati. Inače nije moje da nešto kakim, ali transove treba postaviti na ogradu možda čak i prije početka tekme, bar po mom mišljenju.
Mislim da će za finale biti postavljen i onaj dugi trans, pa će to sve bolje izgledati. Inače nije moje da nešto kakim, ali transove treba postaviti na ogradu možda čak i prije početka tekme, bar po mom mišljenju.
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1913 Re: Horde Zla
Ode Drezden u drugu ligu. Gube 0:2, imali su i igrača više al' džaba. Utakmica trenutno prekinuta zbog bakljade UD poslije drugog gola.
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#1914 Re: Horde Zla
Modni gurui s teme o dresovima reprezentacije presli ovdje, pa bi da uljepsavaju tribinu... mozes ti staviti milion transova, poredati kako god zelis, 500 navijaca na tribini je 500 navijaca... ne moze nikako biti 4000, a s vecom brojkom i tribina izgleda ljepse, ne treba ti nista osim salova u zraku i imas prelijep prizor...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1915 Re: Horde Zla
Nije ba zbog bakljade, neko petardom gađ'o igrače i sudija ih povuk'o sve.Butmiran wrote:Ode Drezden u drugu ligu. Gube 0:2, imali su i igrača više al' džaba. Utakmica trenutno prekinuta zbog bakljade UD poslije drugog gola.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1916 Re: Horde Zla
Htio sam napisat' pirotehnike al' nebitno.Velkoski wrote:Nije ba zbog bakljade, neko petardom gađ'o igrače i sudija ih povuk'o sve.Butmiran wrote:Ode Drezden u drugu ligu. Gube 0:2, imali su i igrača više al' džaba. Utakmica trenutno prekinuta zbog bakljade UD poslije drugog gola.
Uglavnom smanjili su na 1:2 i još prečku pogodili.
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#1917 Re: Horde Zla
2:2Butmiran wrote:Htio sam napisat' pirotehnike al' nebitno.Velkoski wrote:Nije ba zbog bakljade, neko petardom gađ'o igrače i sudija ih povuk'o sve.Butmiran wrote:Ode Drezden u drugu ligu. Gube 0:2, imali su i igrača više al' džaba. Utakmica trenutno prekinuta zbog bakljade UD poslije drugog gola.![]()
Uglavnom smanjili su na 1:2 i još prečku pogodili.
to nesto na moj racunKPNCTNJAH wrote:Modni gurui s teme o dresovima reprezentacije presli ovdje, pa bi da uljepsavaju tribinu... mozes ti staviti milion transova, poredati kako god zelis, 500 navijaca na tribini je 500 navijaca... ne moze nikako biti 4000, a s vecom brojkom i tribina izgleda ljepse, ne treba ti nista osim salova u zraku i imas prelijep prizor...
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#1918 Re: Horde Zla
Ma jok, nisam ni obracao paznju na to ko pise
nego je slicna prica... uz vecu brojku sve izgleda ljepse...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1919 Re: Horde Zla
'ta tii znaš, istočnjakKPNCTNJAH wrote:Ma jok, nisam ni obracao paznju na to ko pisenego je slicna prica... uz vecu brojku sve izgleda ljepse...
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#1920 Re: Horde Zla
Ja sam bar na tribini
pa sta cu na sjeveru, s 27 godina se tamo osjecam k'o starac
kako vrijeme prolazi, tako je sve mladji zajednicki glas koji dolazi s te tribine 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#1922 Re: Horde Zla
Odjebaus djecace...
ne zacatavaj ba 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1923 Re: Horde Zla
Ludnica u subotu za samo 4 KM. 
-
Eldinn
- Posts: 335
- Joined: 25/08/2010 13:28
- Location: Sarajevo
#1925 Re: Horde Zla
Slazem se, tako imamo lijepih zastava, abd u subotu ocekujem pun sjever zastavaBordoSarajevo wrote:Zastave su meni glavne ... Imamo dosta dobrih zastava, samo kada bi se još više isticale. STRAŠNO IZGLEDA










