Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#1901 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

Mračajski proto wrote:Nova generacija Hordi.

https://www.facebook.com/photo.php?v=41 ... =2&theater
Jel ovo Ibraka uletio i pokušao kolo da zada? :mrgreen:
User avatar
ZV Keli
Posts: 517
Joined: 17/08/2012 18:28
Location: Nikad Jugoslavija!

#1902 Re: Horde Zla

Post by ZV Keli »

SmokingMan wrote:Moram posuditi digitalac od havera da prebacim na PC slike iz tog perioda tranzicije HZ-a,koliko samo na SD kartici ima matarijala.Pricesless.
Ti zastii slike ako hoces ali obavezno materijal objavi :thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22600
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#1903 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

ZV Keli wrote:
SmokingMan wrote:Moram posuditi digitalac od havera da prebacim na PC slike iz tog perioda tranzicije HZ-a,koliko samo na SD kartici ima matarijala.Pricesless.
Ti zastii slike ako hoces ali obavezno materijal objavi :thumbup:
Ono što bude "za foruma" hoću,malo osjetljiviji materijal,svakako ne,iz poštovanja prema mojim starim kolegama,a nadam se da jedne prilike nisam izbriao mahinalno scene sa treninga na AFH dan ili dva prije utakmice sa Dinamo Kijevom,vidjet ću šta ima,valjda niko nije čačkao po kartici,to ne bi halalio ni reisu Kavazoviću,a kamoli nekom drugom... 8-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1904 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1905 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Kako je meni extra ovo u dva niza trensparenti i zastave...vrhunski i "kolazno" izgleda. :thumbup:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1906 Re: Horde Zla

Post by north »

Jeste,ali suviše skromno izgleda pogotovo kad dodaš još i tako mali broj ljudi na tribini...pravi efekat bi bilo duž cijele tribine to poredati + puna ili skoro puna tribina pa dodaj na to zastave na kopljima u velikom broju, nanadjebiva koreografija na početku tekme... e to bi onda bilo za bliceva..
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#1907 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

pa nije da je milja mali broj navijaca na tribini, pogotovo protiv nekakvog radnika ;-) nekih na derbiju jedva da bude vise :D
User avatar
Logovan
Posts: 102829
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1908 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

-LIBERO- wrote:Kako je meni extra ovo u dva niza trensparenti i zastave...vrhunski i "kolazno" izgleda. :thumbup:
I meni isto ovo prejako. :thumbup: Jučer govorim jaranu kako je dobar fazon što su ovo počeli raditi. :thumbup:
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#1909 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Iskreno meni ovo jako lose izgleda
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#1910 Re: Horde Zla

Post by rajv0sa »

Image
Image
Meni je ovo najbolji fazon.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1911 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

IsticanjA transova podgrupa neće biti koliko ja znam, a tako i jeste najbolje.

Mislim da će za finale biti postavljen i onaj dugi trans, pa će to sve bolje izgledati. Inače nije moje da nešto kakim, ali transove treba postaviti na ogradu možda čak i prije početka tekme, bar po mom mišljenju.
User avatar
BordoSarajevo
Posts: 130
Joined: 20/04/2014 09:30

#1912 Re: Horde Zla

Post by BordoSarajevo »

.
Last edited by BordoSarajevo on 22/10/2017 23:04, edited 1 time in total.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1913 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Ode Drezden u drugu ligu. Gube 0:2, imali su i igrača više al' džaba. Utakmica trenutno prekinuta zbog bakljade UD poslije drugog gola.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1914 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Modni gurui s teme o dresovima reprezentacije presli ovdje, pa bi da uljepsavaju tribinu... mozes ti staviti milion transova, poredati kako god zelis, 500 navijaca na tribini je 500 navijaca... ne moze nikako biti 4000, a s vecom brojkom i tribina izgleda ljepse, ne treba ti nista osim salova u zraku i imas prelijep prizor...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1915 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Butmiran wrote:Ode Drezden u drugu ligu. Gube 0:2, imali su i igrača više al' džaba. Utakmica trenutno prekinuta zbog bakljade UD poslije drugog gola.
Nije ba zbog bakljade, neko petardom gađ'o igrače i sudija ih povuk'o sve.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1916 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Velkoski wrote:
Butmiran wrote:Ode Drezden u drugu ligu. Gube 0:2, imali su i igrača više al' džaba. Utakmica trenutno prekinuta zbog bakljade UD poslije drugog gola.
Nije ba zbog bakljade, neko petardom gađ'o igrače i sudija ih povuk'o sve.
Htio sam napisat' pirotehnike al' nebitno. :D

Uglavnom smanjili su na 1:2 i još prečku pogodili.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#1917 Re: Horde Zla

Post by rajv0sa »

Butmiran wrote:
Velkoski wrote:
Butmiran wrote:Ode Drezden u drugu ligu. Gube 0:2, imali su i igrača više al' džaba. Utakmica trenutno prekinuta zbog bakljade UD poslije drugog gola.
Nije ba zbog bakljade, neko petardom gađ'o igrače i sudija ih povuk'o sve.
Htio sam napisat' pirotehnike al' nebitno. :D

Uglavnom smanjili su na 1:2 i još prečku pogodili.
2:2 :izet:
KPNCTNJAH wrote:Modni gurui s teme o dresovima reprezentacije presli ovdje, pa bi da uljepsavaju tribinu... mozes ti staviti milion transova, poredati kako god zelis, 500 navijaca na tribini je 500 navijaca... ne moze nikako biti 4000, a s vecom brojkom i tribina izgleda ljepse, ne treba ti nista osim salova u zraku i imas prelijep prizor...
to nesto na moj racun :oops:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1918 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Ma jok, nisam ni obracao paznju na to ko pise :D nego je slicna prica... uz vecu brojku sve izgleda ljepse...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1919 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

KPNCTNJAH wrote:Ma jok, nisam ni obracao paznju na to ko pise :D nego je slicna prica... uz vecu brojku sve izgleda ljepse...
'ta tii znaš, istočnjak :mrgreen:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1920 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Ja sam bar na tribini :mrgreen: pa sta cu na sjeveru, s 27 godina se tamo osjecam k'o starac :mrgreen: kako vrijeme prolazi, tako je sve mladji zajednicki glas koji dolazi s te tribine :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1921 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

27 :shock: :mrgreen:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1922 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Odjebaus djecace... :mrgreen: ne zacatavaj ba :oops:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1923 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Ludnica u subotu za samo 4 KM. 8-)
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#1924 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Dame djaba :D
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#1925 Re: Horde Zla

Post by Eldinn »

BordoSarajevo wrote:Zastave su meni glavne ... Imamo dosta dobrih zastava, samo kada bi se još više isticale. STRAŠNO IZGLEDA

Image
Image
Image
Slazem se, tako imamo lijepih zastava, abd u subotu ocekujem pun sjever zastava :thumbup:
Post Reply