Duhana ne fali,kolko vidim....arzuhal wrote:Momak! De dvije bosanske, živ bio...
Ramazan, opet ;)
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#1901 Re: Ramazan, opet ;)
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1902 Re: Ramazan, opet ;)
Bujrum, ja već naručioSicily wrote:Eh nadam se da primate nove clanove u drustvoCitam vas evo danima, i zorom ranom mi izmamite osmijeh, a tek veceras se registrovah, mahsuz zbog ovog sijela
Prijavljujem se za bosansku, ako ima bujruma
Ne bih vala mogo ote espresso, pogotovo kad vidim kako to kapa nešta..bljak...samo daj što voda vrela zapuri, sa onijem oblacima...loro sono molto gentili...al' ipak...arrivederci, espresso..
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1903 Re: Ramazan, opet ;)
Kad zafali Drine, ja od nane zaišćem...giordania wrote:Duhana ne fali,kolko vidim....arzuhal wrote:Momak! De dvije bosanske, živ bio...
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1904 Re: Ramazan, opet ;)
Cekaj samo malo dok mi ova stereo prokuha vidjet cesgiordania wrote:Ja vakih jedno 5-6 ispijem,od iftara do sehura
@Sicily dobro nam dosla, burum sjedi i uzivaj, dok se boje ne rastope.
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#1905 Re: Ramazan, opet ;)
Merhaba

- Vares City
- Posts: 6965
- Joined: 01/02/2008 21:13
- Location: 'nonde
#1906 Re: Ramazan, opet ;)
Esselamu alejk,
Samo da vas sve redom poselamim i pravac ->BESIKA
Samo da vas sve redom poselamim i pravac ->BESIKA
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1907 Re: Ramazan, opet ;)
Merhaba, bona tizvjezdica_7 wrote:Merhaba![]()






- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1908 Re: Ramazan, opet ;)
Šta ba: ''Turci će pobijedit''!? Mojne da te sad..aajaa!

- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1909 Re: Ramazan, opet ;)
Ovi što nude naku nakapanu crnu tekućinu kroz nake filtere...Sicily wrote:Chi e molto gentile, Italijani ili ovi sto nude espresso?Ovdje se i italijanski govori, mashaAllah, promaklo mi je to hehe
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1910 Re: Ramazan, opet ;)
Vidi ko je dos'o, merhabazvjezdica_7 wrote:Merhaba![]()
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1911 Re: Ramazan, opet ;)
Alejkumu selam, brateVares City wrote:Esselamu alejk,
Samo da vas sve redom poselamim i pravac ->BESIKA
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#1912 Re: Ramazan, opet ;)
sahan wrote:Vidi ko je dos'o, merhabazvjezdica_7 wrote:Merhaba![]()
Ko nam jos fali: Istocnjak opet zaleg'o, fale nam Hadzinica, Zoya, Latine nema danima, Ahmed, i Manijak zakunj'o izgleda
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#1913 Re: Ramazan, opet ;)
Dobra crna tekucina...doobbrrraaaaarzuhal wrote:Ovi što nude naku nakapanu crnu tekućinu kroz nake filtere...Sicily wrote:Chi e molto gentile, Italijani ili ovi sto nude espresso?Ovdje se i italijanski govori, mashaAllah, promaklo mi je to hehe
Ma ovaj Arzo prica sve jezike,ne mores ti s njim.....ja samo arapski parlam
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1914 Re: Ramazan, opet ;)
Eh evo je friska, stereo dzezva Zvjezdice haj ziva i zdrava bila pomozi da se razdijeli ovo
@Sicily moze ova na tenane do sabaha


- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#1915 Re: Ramazan, opet ;)
Evo evo, dijelimsahan wrote:Eh evo je friska, stereo dzezva Zvjezdice haj ziva i zdrava bila pomozi da se razdijeli ovo@Sicily moze ova na tenane do sabaha
![]()
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1916 Re: Ramazan, opet ;)
Sahane - prava domaćinska
hadžince, ba...sabura
...to te Allah kaznio, kuš na dijete 
hadžince, ba...sabura
- Callahan44
- Posts: 156
- Joined: 07/04/2009 22:10
#1918 Re: Ramazan, opet ;)
es-Selamu alejkum we rahmetullah
je l zna neko kako se na spanjolskom kaze Allahimanet?
je l zna neko kako se na spanjolskom kaze Allahimanet?
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1919 Re: Ramazan, opet ;)
@Sahan,ma kakav Manijak i spavanje,Manijak je svih 15 sehura docekao,hvala Allahu,pa ce i ovaj inshallah sa rajom
selamim vas sviju...Zvijezdice,kako kondicija?!
selamim vas sviju...Zvijezdice,kako kondicija?!
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1920 Re: Ramazan, opet ;)
hadzinica wrote:arzuhal wrote:Sahane - prava domaćinska![]()
hadžince, ba...sabura...to te Allah kaznio, kuš na dijete

-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1921 Re: Ramazan, opet ;)
Nije ono nista posebno, neki je kupovni kolac ali ovo je domaciSicily wrote:au, nisam znala da je ovako opasno forumanje u ovo doba, popila sam vec dva puta kafu, ali kad vidim ovu sahanovu sliku, padnem u iskusenje da pristavim i trecuNego to tamo u lijevo uglu izgleda haman privlacnije od kafe, jos da se recept moze kako zbavit...


- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1922 Re: Ramazan, opet ;)
Callahan44 wrote:es-Selamu alejkum we rahmetullah
je l zna neko kako se na spanjolskom kaze Allahimanet?
Pa đes ti ahbabu? -
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1923 Re: Ramazan, opet ;)
Hehehe, ova crvena manja je zeMska vidis da one svakako vise vole onu talijansku brljuarzuhal wrote:Sahane - prava domaćinska![]()
hadžince, ba...sabura...to te Allah kaznio, kuš na dijete
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1924 Re: Ramazan, opet ;)
aj...hadzinica wrote:meni se jede halva...odoh praviti...eto me...

- Callahan44
- Posts: 156
- Joined: 07/04/2009 22:10
#1925 Re: Ramazan, opet ;)
od Nekud se znamo? 
kako se na arapskom kaze Nekud?
hehehe
kako se na arapskom kaze Nekud?
hehehe
arzuhal wrote:Callahan44 wrote:es-Selamu alejkum we rahmetullah
je l zna neko kako se na spanjolskom kaze Allahimanet?Pa đes ti ahbabu?




...eto me...