SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1901 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
dajte napisite nesto na srpskom da vas svi mozemo razumjeti.
veze nemam sta ova mapa gore pokazuje. dajte neki orjentir ili kakvu normalniju google mapu.
ja konto nesto na ilidzi.
veze nemam sta ova mapa gore pokazuje. dajte neki orjentir ili kakvu normalniju google mapu.
ja konto nesto na ilidzi.
-
BadBoy
- Posts: 9605
- Joined: 01/11/2005 21:55
#1902 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Hahah kakav kralj lik postavio sliku katastra 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#1903 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jebiga ti bruzba. Zamolim te za modernije orjentire, a ti meni opet pises da je to u blizini nekadasnjeg necegahrasno38 wrote:e jebaji ga_BataZiv_0809 wrote:Tek mi sad nista nije jasno
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1904 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Kotromaniceva ulica gdje pise "Piccolo Mondo" vide se parkirana auta
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1905 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa cega da ti postavim sliku....marsala TitaBadBoy wrote:Hahah kakav kralj lik postavio sliku katastra
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1906 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jel tu bila neka zgrada u nekom zutom ogledalo-staklu? unistena tokom rata i njeni ostaci sruseni nekad nakon rata prije 10-15 godina?
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1907 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ma ja zelena, zuta uglavnom napravljena koju godinu prije ratakaranana wrote:jel tu bila neka zgrada u nekom zutom ogledalo-staklu? unistena tokom rata i njeni ostaci sruseni nekad nakon rata prije 10-15 godina?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#1908 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znaci to je ono dole preko puta Pikolo Mondoa?
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1909 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
da_BataZiv_0809 wrote:Znaci to je ono dole preko puta Pikolo Mondoa?
- muha_sa
- Posts: 140369
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#1910 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ideš od Vilsonova pa pored mosta Suade i Olge te nastaviš pravo ispod SSC-a ---prodješ onaj veliki parking (tu je nekad bila remiza za tramvaje GSP-a cuvena diskoteka Stelex._BataZiv_0809 wrote:Jebiga ti bruzba. Zamolim te za modernije orjentire, a ti meni opet pises da je to u blizini nekadasnjeg necegahrasno38 wrote:e jebaji ga_BataZiv_0809 wrote:Tek mi sad nista nije jasnoZnam gdje je ulica Kotromanica, ali ni to nije pomoglo da me ova tvoja karta totalne ne zbuni
prodješ taj veliki parking--pa one ruševne zgrade (barake) i dodješ na plato gdje je nekad bio ERC (elektro racunski centar) ---zgrada srušena a na platou raja auta parkiraju.
jel ti sad jasno gdje je taj sporni parking
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#1911 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa sto ne rece tako odmah nesrecohrasno38 wrote:da_BataZiv_0809 wrote:Znaci to je ono dole preko puta Pikolo Mondoa?
@muha izrado ljut sam na tebe
- muha_sa
- Posts: 140369
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#1912 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
rinto Bato_BataZiv_0809 wrote:Pa sto ne rece tako odmah nesrecohrasno38 wrote:da_BataZiv_0809 wrote:Znaci to je ono dole preko puta Pikolo Mondoa?![]()
@muha izrado ljut sam na tebe
šta cu kad nece omladina na zanat te ja moram radit i kad mi se ne radi
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#1913 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prekoputa samousluzne autopraonice na M.Dvoru, prekoputa Picolo Monda, kod Mucha Luche-eto ti moderni orijentiri_BataZiv_0809 wrote:Jebiga ti bruzba. Zamolim te za modernije orjentire, a ti meni opet pises da je to u blizini nekadasnjeg necegahrasno38 wrote:e jebaji ga_BataZiv_0809 wrote:Tek mi sad nista nije jasnoZnam gdje je ulica Kotromanica, ali ni to nije pomoglo da me ova tvoja karta totalne ne zbuni
Povelik je ono plac, znam da je bruku raje sto radi u SCCu i okolnim institucijama dzaba parkirali...
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1914 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma ima tamo jedna porodica koja zivi u podrumu i koja j stvarno po citav dan pazila na sva auta a raja su im davala poneko koju marko, neko im donese kesu slatkisa za dijete....bez nekih obaveza. Ali kralj sarajevskih parkinga Fikret Prevljak je to zabegeniso i ide cistom protupravnom silom sa svojim drugom Alijom Jasarevicem i njegovim ljudima. Jednostavno su uletili. zauzeli parking i zabranjivali jucer ljudima da parkiraju uz prijetnje i ljude iz "Gama AA" sigurnosti koji su uz prisustvo policije krsili zakon o zastitarskim agnecijama jer nije njihov posao da prave red na ulici izuzev ako ih ovlasti drzava, policija i sl a ne neka jebena privatna firma frajera iz Sokolovic Kolonije Bajramovica koji drzi bazen na Ilidzi i sve parkinge na Ilidzi.gidra wrote:Prekoputa samousluzne autopraonice na M.Dvoru, prekoputa Picolo Monda, kod Mucha Luche-eto ti moderni orijentiri![]()
Povelik je ono plac, znam da je bruku raje sto radi u SCCu i okolnim institucijama dzaba parkirali...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1915 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jesul totalno zabranili ulazak na posjed ?hrasno38 wrote:Ma ima tamo jedna porodica koja zivi u podrumu i koja j stvarno po citav dan pazila na sva auta a raja su im davala poneko koju marko, neko im donese kesu slatkisa za dijete....bez nekih obaveza. Ali kralj sarajevskih parkinga Fikret Prevljak je to zabegeniso i ide cistom protupravnom silom sa svojim drugom Alijom Jasarevicem i njegovim ljudima. Jednostavno su uletili. zauzeli parking i zabranjivali jucer ljudima da parkiraju uz prijetnje i ljude iz "Gama AA" sigurnosti koji su uz prisustvo policije krsili zakon o zastitarskim agnecijama jer nije njihov posao da prave red na ulici izuzev ako ih ovlasti drzava, policija i sl a ne neka jebena privatna firma frajera iz Sokolovic Kolonije Bajramovica koji drzi bazen na Ilidzi i sve parkinge na Ilidzi.gidra wrote:Prekoputa samousluzne autopraonice na M.Dvoru, prekoputa Picolo Monda, kod Mucha Luche-eto ti moderni orijentiri![]()
Povelik je ono plac, znam da je bruku raje sto radi u SCCu i okolnim institucijama dzaba parkirali...
možda nešto hoće da prave?
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1916 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ko ce da pravi??? Hoce da prave parking ali bez ikakvih papira, dozvola...cistom silom i naravno ledjima koja drzi Fikret Prevljak koji je u skupstini KS i danima pjeni po hodnicima opstine Centar i KS jer nece da mu daju dozvole za taj parking. Dakle u prevodu sad se skupimo ovdje nas 5 sa foruma, za jedan dan osnujemo firmu i uletimo na prvi slobodan prostor koji vidimo i kazmo sad je to nase. A posto imamo nekoga iza ledja koji je izmedju ostalog iz SDA i pun pokradenih para onda dovedemo neku sigurnosnu agencuiju da nas brani. To se zove DIVLJI ZAPAD u najuzem centru grada Sarajeva u kojem su indijanci dosli iz Sokolovic kolonije!!!vješalica wrote:jesul totalno zabranili ulazak na posjed ?hrasno38 wrote:Ma ima tamo jedna porodica koja zivi u podrumu i koja j stvarno po citav dan pazila na sva auta a raja su im davala poneko koju marko, neko im donese kesu slatkisa za dijete....bez nekih obaveza. Ali kralj sarajevskih parkinga Fikret Prevljak je to zabegeniso i ide cistom protupravnom silom sa svojim drugom Alijom Jasarevicem i njegovim ljudima. Jednostavno su uletili. zauzeli parking i zabranjivali jucer ljudima da parkiraju uz prijetnje i ljude iz "Gama AA" sigurnosti koji su uz prisustvo policije krsili zakon o zastitarskim agnecijama jer nije njihov posao da prave red na ulici izuzev ako ih ovlasti drzava, policija i sl a ne neka jebena privatna firma frajera iz Sokolovic Kolonije Bajramovica koji drzi bazen na Ilidzi i sve parkinge na Ilidzi.gidra wrote:Prekoputa samousluzne autopraonice na M.Dvoru, prekoputa Picolo Monda, kod Mucha Luche-eto ti moderni orijentiri![]()
Povelik je ono plac, znam da je bruku raje sto radi u SCCu i okolnim institucijama dzaba parkirali...
možda nešto hoće da prave?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1917 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa kad će fikret divljati nego ovdje i sada?
masa je takvih kretena koji putem svoje pozicije sdaovske otimaju i rade šta hoće po gradu samo to raja ne vidi i ne vjeruje ili jednostavno toleriše jer je vjerno biračko tijelo navedene mafijaške organizacije
masa je takvih kretena koji putem svoje pozicije sdaovske otimaju i rade šta hoće po gradu samo to raja ne vidi i ne vjeruje ili jednostavno toleriše jer je vjerno biračko tijelo navedene mafijaške organizacije
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1918 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Fikret Prevljak je bio prijeratni policijski kerovođa i komandant lokalnih jedinica Armije BiH u Hrasnici koje su kontrolirale prolaz kroz Sarajevski tunel. Tunel je bio pupčana vrpca kroz koju se hranilo Sarajevo tokom opsade. Tako se može reći da je sudbina gladnih Sarajlija bila u njegovim rukama. Novonastali sarajevski tajkuni mnogo duguju Prevljaku jer je prolazak robe čije se vrijednost mjerila milijardama ovisio o Prevljakovoj (dobroj) volji.vješalica wrote:pa kad će fikret divljati nego ovdje i sada?
masa je takvih kretena koji putem svoje pozicije sdaovske otimaju i rade šta hoće po gradu samo to raja ne vidi i ne vjeruje ili jednostavno toleriše jer je vjerno biračko tijelo navedene mafijaške organizacije
Naklonost Alije Izetbegovića dobio je kad je spriječio pokušaj državnog udara od strane nekih sarajevskih jedinica koje su planirale preuzeti kontrolu nad Tunelom.
Njegovo bogatstvo se ogleda kroz velebne objekte izgrađene na Jablaničkom jezeru u vrlo kratkom vremenu poslije rata kada su ljudi jos uvijek zivjeli u srusenim kucama.
Navodno je uspio biti general samo tri dana, koliko mu je bilo potrebno da se sa tim činovima penzionira.
To su ti poznati SDA kadrovi koje je recimo Avaz derao redovno sve dok nije usao u vlast!!!! Sad im ne smeta Prevljak jer su drugovi iz parlamentarnih klupa.
http://www.avaz.ba/clanak/164958/sda-ov ... svicarskoj
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1919 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
peštersku novinu treba zabraniti zauvijek trajno i odmah
-
calculator
- Posts: 1351
- Joined: 25/11/2013 12:32
#1920 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ko inače izdaje dozvole za ovakve privatne parking površine u Sarajevu?hrasno38 wrote:.... kralj sarajevskih parkinga Fikret Prevljak je to zabegeniso i ide cistom protupravnom silom sa svojim drugom Alijom Jasarevicem i njegovim ljudima. Jednostavno su uletili. zauzeli parking i zabranjivali jucer ljudima da parkiraju ... Hoce da prave parking ali bez ikakvih papira, dozvola...
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1921 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Moras imati dozvolu od opstine i ministarstva saobracaja KS koliko ja znam iz price. A takodje ako je parking negdje uz sami stambeni objekt mislim da se uzima u obzir tj da bi se trebalo uzeti u obzir i misljenje stanara jer parking je nesto sto je u funkciji 24 sata.calculator wrote:Ko inače izdaje dozvole za ovakve privatne parking površine u Sarajevu?hrasno38 wrote:.... kralj sarajevskih parkinga Fikret Prevljak je to zabegeniso i ide cistom protupravnom silom sa svojim drugom Alijom Jasarevicem i njegovim ljudima. Jednostavno su uletili. zauzeli parking i zabranjivali jucer ljudima da parkiraju ... Hoce da prave parking ali bez ikakvih papira, dozvola...
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#1922 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Klinac poneku marku, jaro je tamo naplaćivao mjesečne karte... jednom kad sam krenuo parkirati vratio me iako je bilo mjesta, kaže ovo je sve rezervisanohrasno38 wrote:Ma ima tamo jedna porodica koja zivi u podrumu i koja j stvarno po citav dan pazila na sva auta a raja su im davala poneko koju marko, neko im donese kesu slatkisa za dijete....bez nekih obaveza. Ali kralj sarajevskih parkinga Fikret Prevljak je to zabegeniso i ide cistom protupravnom silom sa svojim drugom Alijom Jasarevicem i njegovim ljudima. Jednostavno su uletili. zauzeli parking i zabranjivali jucer ljudima da parkiraju uz prijetnje i ljude iz "Gama AA" sigurnosti koji su uz prisustvo policije krsili zakon o zastitarskim agnecijama jer nije njihov posao da prave red na ulici izuzev ako ih ovlasti drzava, policija i sl a ne neka jebena privatna firma frajera iz Sokolovic Kolonije Bajramovica koji drzi bazen na Ilidzi i sve parkinge na Ilidzi.gidra wrote:Prekoputa samousluzne autopraonice na M.Dvoru, prekoputa Picolo Monda, kod Mucha Luche-eto ti moderni orijentiri![]()
Povelik je ono plac, znam da je bruku raje sto radi u SCCu i okolnim institucijama dzaba parkirali...
Ne branim Prevljaka i ostale šabane, samo kažem kako je bilo.
-
Qoom
- Posts: 1690
- Joined: 17/10/2012 12:36
#1923 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
SDA jastrebovi sve sa Kazazovićem zvanim Master.hrasno38 wrote:Fikret Prevljak je bio prijeratni policijski kerovođa i komandant lokalnih jedinica Armije BiH u Hrasnici koje su kontrolirale prolaz kroz Sarajevski tunel. Tunel je bio pupčana vrpca kroz koju se hranilo Sarajevo tokom opsade. Tako se može reći da je sudbina gladnih Sarajlija bila u njegovim rukama. Novonastali sarajevski tajkuni mnogo duguju Prevljaku jer je prolazak robe čije se vrijednost mjerila milijardama ovisio o Prevljakovoj (dobroj) volji.vješalica wrote:pa kad će fikret divljati nego ovdje i sada?
masa je takvih kretena koji putem svoje pozicije sdaovske otimaju i rade šta hoće po gradu samo to raja ne vidi i ne vjeruje ili jednostavno toleriše jer je vjerno biračko tijelo navedene mafijaške organizacije
Naklonost Alije Izetbegovića dobio je kad je spriječio pokušaj državnog udara od strane nekih sarajevskih jedinica koje su planirale preuzeti kontrolu nad Tunelom.
Njegovo bogatstvo se ogleda kroz velebne objekte izgrađene na Jablaničkom jezeru u vrlo kratkom vremenu poslije rata kada su ljudi jos uvijek zivjeli u srusenim kucama.
Navodno je uspio biti general samo tri dana, koliko mu je bilo potrebno da se sa tim činovima penzionira.
To su ti poznati SDA kadrovi koje je recimo Avaz derao redovno sve dok nije usao u vlast!!!! Sad im ne smeta Prevljak jer su drugovi iz parlamentarnih klupa.
http://www.avaz.ba/clanak/164958/sda-ov ... svicarskoj
Nikad u ovoj državi hljeba, a ni zelene grane!
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1924 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prekoputa praone na marijin dvoru_BataZiv_0809 wrote:Tek mi sad nista nije jasno
- hrasno38
- Posts: 34069
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1925 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja sam par puta parkirao i nikad mi niko nista nije trazio...doduse da budem posten znao sam coeka od one zene iz specijalne jedinice pa zato.ultima_palabra wrote:Klinac poneku marku, jaro je tamo naplaćivao mjesečne karte... jednom kad sam krenuo parkirati vratio me iako je bilo mjesta, kaže ovo je sve rezervisanohrasno38 wrote:Ma ima tamo jedna porodica koja zivi u podrumu i koja j stvarno po citav dan pazila na sva auta a raja su im davala poneko koju marko, neko im donese kesu slatkisa za dijete....bez nekih obaveza. Ali kralj sarajevskih parkinga Fikret Prevljak je to zabegeniso i ide cistom protupravnom silom sa svojim drugom Alijom Jasarevicem i njegovim ljudima. Jednostavno su uletili. zauzeli parking i zabranjivali jucer ljudima da parkiraju uz prijetnje i ljude iz "Gama AA" sigurnosti koji su uz prisustvo policije krsili zakon o zastitarskim agnecijama jer nije njihov posao da prave red na ulici izuzev ako ih ovlasti drzava, policija i sl a ne neka jebena privatna firma frajera iz Sokolovic Kolonije Bajramovica koji drzi bazen na Ilidzi i sve parkinge na Ilidzi.gidra wrote:Prekoputa samousluzne autopraonice na M.Dvoru, prekoputa Picolo Monda, kod Mucha Luche-eto ti moderni orijentiri![]()
Povelik je ono plac, znam da je bruku raje sto radi u SCCu i okolnim institucijama dzaba parkirali...![]()
Ne branim Prevljaka i ostale šabane, samo kažem kako je bilo.
