Haj eto kad kazes da vam je lijepovatrogasac wrote:https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 6qz2CXTBHwastala_vistala wrote:Ovi u tuzli jos uvijek nisu posustali,ali samo cekam novi spin u fazonu ovo organizuje pobunjena struja SDA.
Blokada puteva
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#1901 Re: Blokada puteva
- Ironman_88
- Posts: 1100
- Joined: 20/03/2017 17:11
#1902 Re: Blokada puteva
fake news na seoskom nivou


- astala_vistala
- Posts: 1602
- Joined: 17/11/2009 23:31
- Location: Namibija
#1903 Re: Blokada puteva
Prema nekim izvorima uoceni su i konobari diskoteke na koju ne nedavno bacena bomba.bogoljub wrote:KOLKO IH IMA IZ BANOVIĆA TREBA ISPITATI!
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#1904 Re: Blokada puteva
Radni prvi mart za stranačke podanike...
-
mishic
- Posts: 8406
- Joined: 28/04/2011 16:29
#1905 Re: Blokada puteva
Pa to je to. To je vrh ledenog brijega. Gdje su ratne arhive, spiskovi, dokumentacija?!!vatrogasac wrote:Statistika federalnog ministarstva: Pogledajte u čemu je problem boraca u FBiH
Velika je razlika u broju pripadnika Armije R BIH I HVO-a koji su nakon rata dobili veteranske certifikate. Tako je prema zvaničnim podacima resornog federalnog ministartsva 570.000 ljudi dobilo certifikate. Od 570.000 certifikata, kraj rata u uniformama je dočekalo 250 000 pripadnika Armije RBiH i HVO-a. Dodjeljivanji su na osnovu spiskova koje je federalno ministarstvo za pitanje boraca naslijedilo od ministarstva odbrane. Obuhvata sve koji su u vojnim jedinicama u ratu proveli od jednog do 48 mjeseci. Od 570.000 certifikovanih samo 130.000 je dobilo korisnička prava jer se ono dobija samo u slučaju da je borac u ratu proveo 12 i više mjeseci. Tih 130.000 korisnika do sada su prošli sedam kantonalnih i federalnih revizija.
Revizijom iz 2010. godine broj korisnika je smanjen na 110 000, a nakon 2017. godine taj broj je smanjen na 92.000.
Demobilisani borci koji su blokirali saobraćajnice nalaze se među 70.000 potencijalnih korisnika prava čiji status nije riješila nijedna poslijeratna vlada FBiH. Svih 70.000 je bez ikakvih prava i traže pravo na novčani dodatak. Među njima je 48.000 onih koji su na evidencijama biroa za zapošljavanje.
Koliko je danas "boračkih udruženja/udruga"?!! Koliko ljudi radi u tim organima? Ko su oni?
Ti ljudi stoje iza tolikog broja branilaca/branitelja i oni na tim spiskovima ostvaruju višestruke privilegije. A tih privilegija ima na desetine.
Odnose milione i milione iz budžeta. Vidite ovu današnju Bakirovu izjavu? Naslušali smo se ovakvih i sličnih. A kakva je stvarnost?
Tako nam je recimo i u školstvu. Svak živ dijeli, daje i dodijeljuje stipendije. Ima stipendija skoro koliko i učenika i studenata. A na stotine onih koji uistinu trebaju tu vrstu pomoći ne mogu je dobiti. Ali zato na stotine njih prima dvije, tri stipendije...
Ali hajde neka neko pokuša objavidi, objediniti i pročešljati te spiskove...
Dakle nekome odgovara da je ovako. U nomenklaturi zanimanja fali jedno od veoma bitnih, najprofitabilnijih u BiH, a to je zanimanje manipulator neuređenim sistemom u BiH. Puno ih je koji se time bave, od toga dobro žive, njihova imena i imena članova njihovih porodica su uvijek na po nekoliko ovih i ovakvih spiskova.
I onda statistički svi dobro živimo, osigurali smo borce, dijelimo im stanove, liječimo ih, rehabilitujemo, školujemo im djecu...
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#1906 Re: Blokada puteva
Ovaj narod na TK je znao adekvatno odgovoriti i crvenima i zelenima. Evo prošlo je preko 30 sati na ovom dvocifrenom minusu kako još se ne predaju. Nova kantonalna vlada je SBB i Kukić tako da teorija da su Fahrini pada baš ovdje.General War wrote:Haj eto kad kazes da vam je lijepovatrogasac wrote:https://www.facebook.com/amir.sejdinovi ... 6qz2CXTBHwastala_vistala wrote:Ovi u tuzli jos uvijek nisu posustali,ali samo cekam novi spin u fazonu ovo organizuje pobunjena struja SDA.
- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#1907 Re: Blokada puteva
TO BAŠ GOVORI DA ONI ONEMOGUĆAVAJU KORDINACIJU DA SE OVO I RIJEŠI U T K!
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#1908 Re: Blokada puteva
Koja glupost - "stiscu vladu blokadom puta (i svih nas)!"Benjo34 wrote:@dustaban
Protest? Pokušavaju stisnut vladu blokiranjem puta?
Gdje ti vidiš terorizam? Nasilje od strane boraca?? Izazivanje straha među stanovništvom?
Oni su terorisani od strane vlasti tolike godine i izvarani.
Nidze veze.
I sta znaci famozna titula "bivsi borac"? Da ti je sve dopusteno?
Nema tu, drugovi borci, olakotnih okolnosti. Rjesavanjem nepravde ucinjene prema tebi NE SMIJES CINITI NEPRAVDU DRUGOME! Pogotovo ne onome ko ti nije kriv.
I onda se cudimo zasto se i ratni zlocinci velicaju. Ko biva "ne moze biti zlocinac onaj ko je mene branio"
E pa moze. Tvoj branitelj, shvatite konacno, moze onome drugom biti zlocinac.
I zasto onda ne bi mogao biti i diverzant, cak i protiv vlastite drzave? Makar nehotice, u neznanju (recimo). Ova jucerasnja blokada je, ajde da ovaj put izbjegnem rijec terorizam, bila u najmanju ruku to - DIVERZIJA protiv vlastite drzave!
Tacka!
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#1909 Re: Blokada puteva
Ne bih rekao da su nesposobni luzeri. Sta mislis kako i od cega ovi ljudi zive, ako se zna da kao RVI imaju 40-50km primanja!?? Pa bolan, ja struju platim 150km u zimskom periodu.hAZNADAR wrote:Ne treba vrijedjati selo. Niti nase ljude nazivati prostim.
Sve je individualno. Neko ima obzira prema drugima, neko nema.
Proslo je 23 god od kraja rata - halo 23 godine - vrijeme da se neko rodi, odraste i vec ima radni staz,..
Poslije toliko dugo vremena - nisu u pitanju vise izdani, iznevjereni,... vec nesposobni luzeri.
Koliko god da im dadnes para - nece uloziti u sebe i svoje znanje, prekvalifikaciju, privatluk, razguliti van iz zemlje,.... - to je rupa bez dna.
Cast izuzecima ali velika velika vecina je zapustenog izgleda, stomacine, krezavi,... puse par kutija cigara dnevno, piju samo gazirano,.... ljudi nesposobni da pomognu sebi i svom zdravlju, nesposobni da se snadju, nesposobni da nadju posao(bilo kakav za pocetak), nesposobni da zadrze posao, nesposobni da ustede na cigarama pa od toga upisu bilo kakav kurs,.... jednostavno propali ljudi.
Ne moze se vaditi na rat kao krivac - jer mnogo vise ima onih koji su se snasli i koji su dovoljno zreli za to a prezivjeli isto,... a nije ni Drugi svjetski rat u svijetu ostavio desetine milione budzetlija koje su drzave morale hraniti. Sam njihov postupak - gdje su uzeli za taoce drustvo i prekinuli funkcionisanje drugima, nacin kako stu to uradili i sta iza sebe ostavili,... dovoljno govori koliko im je stalo i do drustva i drzave. Bez razmisljanja bi pristali na jos jedan kredit kojeg ce otplacivati praunuci ili da se zakine zdravstvo - samo da njima kapa jer drugacije ne mogu egzistirati.
Cast izuzecima ali tako je. Velika hvala sto su branili zemlju - ali parazitarenjem mogu samo shebati to sto su stvarali
Kako mozete biti do te mjere bezosjecajni?
Ovi ljudi se snalaze na razne nacine, rade najgore poslove za dnevnicu, kopaju, skupljaju limenke, prodaju duhan na ulici i ko zna kako... Ne mislis valjda da zive od 50km mjesecno? Sta je vama?
Stvar je u tome sto se ovim ljudima nista ne daje. Mozda ne znas vrijednost konvertibilne marke, da ti pretvorim u eure; ovi ljudi imaju mjesecna primanja 25 eura!
Borci su se jucer na ulici borili za nas koje vlast pljacka. Da smo normalni izasli bi ih podrzati. Krimanalni SDA i HDZ karteli su registrovali stotine hiljada lazni boraca i cak 1 700 borackih udruzenja. Sada sam, dok sam isao kuci, vidio lika kako izlazi iz jedne boracke udruge, zakljucava vrata, i sjeda u svog terenca. To su krvopije koje muzu milijarde sve ove godine dok bijeda dobija mrvice od kojih ne moze prezivjeti 3 dana.
Evo Novalic upravo govori da ima 1 700 udruzenja. Kaze da njima idu ogromni novci. Kaze da iste udruge ne mogu i nece ukinuti. Isto kaze za lazne borce, za registar boracke populacije, ni to kantoni nece da rade. 576 000 boraca. Pa jebote...
-
baxus
- Posts: 1586
- Joined: 29/10/2005 16:31
#1910 Re: Blokada puteva
Evo vanredni press SDA, pardon Vlade Federacije.
Ekipica iz tu. Novalic, Campara, Bukvarevic...
Da vidimo šta im je Fikret Muslimovic napisao.
Ekipica iz tu. Novalic, Campara, Bukvarevic...
Da vidimo šta im je Fikret Muslimovic napisao.
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#1911 Re: Blokada puteva
Ministar policije kantona je dojučerašnji predsjednik SDA na općinskom nivou i ne odriče se još članstva bez obzira na Fazlićeve izjave.bogoljub wrote:TO BAŠ GOVORI DA ONI ONEMOGUĆAVAJU KORDINACIJU DA SE OVO I RIJEŠI U T K!
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1912 Re: Blokada puteva
Šta će te sad? Fahru ni krivog ni dužnog optuživašte
A ono poskoci organizovali
https://www.klix.ba/vijesti/bih/edin-mu ... /180301048
A ono poskoci organizovali
https://www.klix.ba/vijesti/bih/edin-mu ... /180301048
"Kad se uđe u komunikaciju s tim ljudima, vidite da je to strašno dobro umreženo i uvezano. Po nekim procjenama centar tog dešavanja je u Širokom Brijegu", kazao je Edin Mušić, zatraživši više vremena za analizu.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#1913 Re: Blokada puteva
Boga molim da niko ne napravi incident, da ne bude nikakvog rušenja,šteta javne imovine, tuča... još više molim da im se ne ubace kakvi insajderi da ga izazovu, baci varnicu i sve eksplodira... i time da razlog režimu da aktivira snage sigurnosti u spriječavanju remečenja javnog reda i mira.
Eto, Vlada TK je zabranila bilo kakve proteste u blizini svojih prostorija.
Evo otišli su daleko od tih prostorija.
Eto, Vlada TK je zabranila bilo kakve proteste u blizini svojih prostorija.
Evo otišli su daleko od tih prostorija.
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#1914 Re: Blokada puteva
OK, nazovi ti adekvatnim imenom one koji blokiraju promet ljudi i robe i time stavljaju i ljude i poslove van funkcije?Benjo34 wrote:@dustaban
Protest? Pokušavaju stisnut vladu blokiranjem puta?
Gdje ti vidiš terorizam? Nasilje od strane boraca?? Izazivanje straha među stanovništvom?
Oni su terorisani od strane vlasti tolike godine i izvarani.
Cuj terorisani od demokratske izabrane vlasti? I isti se opet biraju.
Prevareni? Mozda ako se radi o placenicima u Armiji. Koliko mi je poznato - svi koje znam da su bili u Armiji BiH nisu bili placenici. Ili se dobrovoljno prijavili ili dobili poziv,.. ali niko nije potpisao ugovor sa drzavom gdje ce u naknadu za usluge dobijati dozivotnu platu. Mozda su ovi sto blokiraju saobracajnice i sav posten svijet koji se bori da prezivi - bili neka placenicka formacija u ratu? Ako jeste - onda protest ima smisla - ali 23 god poslije rata - ti ljudi nisu prevareni vec jednostavno nesposobni. Ako za 23 god nisi mogao naci ikakav posao(kada si siromasan nema biranja), nisi mogao zadrzati posao ako si imao, nisi morao promijeniti posao, nisi mogao ustediti za koji kurs i prekvalifikaciju, nisi razgulio van zemlje i tamo trazio posao, nisi se jednostavno nikako snasao,.... ti nisi prevaren i teroriziran - ti si jarane nesposoban i takvog nikakve sadake nece nikada osamostaliti i postaviti na noge. Rupa bez dna.
Mislim, kako inace funkcionise sa veteranima u svijetu - dobro je sto su ista do sada dobili.
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#1915 Re: Blokada puteva
Blokirana samo petlja Šićki Brod!
Bukvarević izjavio: “Ne dolazim u Tuzlu!”
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1916 Re: Blokada puteva
Ne patetišikmirsad wrote:Boga molim da niko ne napravi incident, da ne bude nikakvog rušenja,šteta javne imovine, tuča... još više molim da im se ne ubace kakvi insajderi da ga izazovu, baci varnicu i sve eksplodira... i time da razlog režimu da aktivira snage sigurnosti u spriječavanju remečenja javnog reda i mira.
Eto, Vlada TK je zabranila bilo kakve proteste u blizini svojih prostorija.
Evo otišli su daleko od tih prostorija.
- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#1917 Re: Blokada puteva
KAžu Autonomaši bili u Vogošći.???
Last edited by bogoljub on 01/03/2018 15:55, edited 1 time in total.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#1918 Re: Blokada puteva
Crveni i zeleni su sad medju vama...eno pitajte Salku i Ajanovica gdje su pare...i kako su svoje zaposljavali.vatrogasac wrote:
Ovaj narod na TK je znao adekvatno odgovoriti i crvenima i zelenima. Evo prošlo je preko 30 sati na ovom dvocifrenom minusu kako još se ne predaju. Nova kantonalna vlada je SBB i Kukić tako da teorija da su Fahrini pada baš ovdje.
- Nurudin
- Posts: 3324
- Joined: 31/03/2013 07:25
- Location: "Zli, dobri, blagi, surovi, nepokretni, olujni, otvoreni, skriveni, sve su to oni i sve između toga.
#1919 Re: Blokada puteva
pošto nije uspio Avazu plan "policija tuče protestante, a mi slikamo" , hajde da se išta izvuče
al obavezno taj Čampara i Osmica, pošto su nešto vezani da Radončićev proces
http://avaz.ba/vijesti/bih/356766/dezer ... tuku-borce
al obavezno taj Čampara i Osmica, pošto su nešto vezani da Radončićev proces
http://avaz.ba/vijesti/bih/356766/dezer ... tuku-borce
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1920 Re: Blokada puteva
čuj tobogoljub wrote:KAžu Autonomaši bili u Vogošći.???
Oko 250 demobilisanih boraca iz Krajine, nekadašnjih pripadnika Petog korpusa Armije BiH, učestvovalo je na protestima u Sarajevu, a u međuvremenu se vratili svojim kućama. Kako kaže jedan od boraca, na blokadu cesta nisu ponosni, ali su na takav potez bili prisiljeni.
Kako nam je rekao jedan od boraca Safet Huskić, u Sarajevo su krenuli u utorak, 27. februara.
"Iz Cazina su krenula tri autobusa, a pridružio nam se po jedan jedan autobus iz Velike Kladuše, Bužima i Bihaća. Otprilike 250 boraca je otputovalo u Sarajevo. Tamo smo stigli kod stadiona Koševo gdje su ostali autobusi, te smo pješice krenuli ka Vogošćanskoj petlji", rekao je Huskić.
Prema njegovim riječima, tu su im se priključili bivši borci iz Bugojna, Gornjeg i Donjeg Vakufa, Travnika i Busovače.
"Tu je, prema mojoj procjeni, bilo oko 2.500 ljudi, a ne 200-300 kako su objavili pojedini mediji. Zajednički smo blokirali saobraćaj jučer oko 14 sati i držali šest punktova do 2 sata iza ponoći", istakao je Huskić.
On je kazao da su dobili pozive od Vlade FBiH da pregovaraju, no demobilisani borci su odbili.
"Naši predstavnici nisu htjeli ući u Vladu zato što Vlada, premijer, ministar i ostali nisu htjeli ispoštovati naše zahtjeve da nam se prebace autobusi sa Koševa, kako bi se borci mogli odmoriti i ugrijati u njima, jer je navečer bilo minus 16. Borci su se smrzli, a spriječili su nam dostavljanje hrane i vode. Čak sam zvao Crveni križ da nam dostave deke i sanitetska vozila. Ipak, ovom prilikom želim se zahvaliti pojedinim stanovnicima Sarajeva koji su nam dostavljali deke,hranu, vodu i čajeve", rekao je Huskić.
Kada je riječ o blokadi saobraćaj, on ističe da "borci na to nisu ponosni, ali su bili prisiljeni".
"Mi nemamo više šta pregovarati s njima, samo tražimo naše tri tačke koje uporno ponavljamo. Prva je jedinstveni i precizan registar branioca koji bi trebao biti sastavljen na osnovu ratne evidencije. Druga stvar koju tražimo je ukidanje 1.603 boračka udruženja na nivou FBiH i stvaranje jednog krovnog udruženja. U suštini, i ne tražimo ukidanje tih udruženja, već stvaranje moratorija na njihovo finansiranje. Kada bi se sredstva od 50 miliona KM koje se godišnje potroše na ova udruženja usmjerila borcima i invalidima do 60 posto, automatski bi se riješila i treća tačka – borački dodatak u visini 326 KM", rekao je za kraj Huskić.
-
Benjo34
- Posts: 2208
- Joined: 21/01/2018 00:49
#1921 Re: Blokada puteva
Ta titula bi trebala svakom bošnjaku bit svetinja. Onaj ko je dao zdravlje za tvoje dupe zasluzuje da mu se pomognedustaban wrote:Koja glupost - "stiscu vladu blokadom puta (i svih nas)!"Benjo34 wrote:@dustaban
Protest? Pokušavaju stisnut vladu blokiranjem puta?
Gdje ti vidiš terorizam? Nasilje od strane boraca?? Izazivanje straha među stanovništvom?
Oni su terorisani od strane vlasti tolike godine i izvarani.
Nidze veze.
I sta znaci famozna titula "bivsi borac"? Da ti je sve dopusteno?
Nema tu, drugovi borci, olakotnih okolnosti. Rjesavanjem nepravde ucinjene prema tebi NE SMIJES CINITI NEPRAVDU DRUGOME! Pogotovo ne onome ko ti nije kriv.
I onda se cudimo zasto se i ratni zlocinci velicaju. Ko biva "ne moze biti zlocinac onaj ko je mene branio"
E pa moze. Tvoj branitelj, shvatite konacno, moze onome drugom biti zlocinac.
I zasto onda ne bi mogao biti i diverzant, cak i protiv vlastite drzave? Makar nehotice, u neznanju (recimo). Ova jucerasnja blokada je, ajde da ovaj put izbjegnem rijec terorizam, bila u najmanju ruku to - DIVERZIJA protiv vlastite drzave!
Tacka!
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#1922 Re: Blokada puteva
Evo SDA porucuje da im ne pada na pamet uraditi revoziju borackog registra (570 000 boraca) i ukinuti finansiranje borackih udruga (1 600) 
-
Benjo34
- Posts: 2208
- Joined: 21/01/2018 00:49
#1923 Re: Blokada puteva
Prosvjednici??hAZNADAR wrote:OK, nazovi ti adekvatnim imenom one koji blokiraju promet ljudi i robe i time stavljaju i ljude i poslove van funkcije?Benjo34 wrote:@dustaban
Protest? Pokušavaju stisnut vladu blokiranjem puta?
Gdje ti vidiš terorizam? Nasilje od strane boraca?? Izazivanje straha među stanovništvom?
Oni su terorisani od strane vlasti tolike godine i izvarani.
Cuj terorisani od demokratske izabrane vlasti? I isti se opet biraju.
Prevareni? Mozda ako se radi o placenicima u Armiji. Koliko mi je poznato - svi koje znam da su bili u Armiji BiH nisu bili placenici. Ili se dobrovoljno prijavili ili dobili poziv,.. ali niko nije potpisao ugovor sa drzavom gdje ce u naknadu za usluge dobijati dozivotnu platu. Mozda su ovi sto blokiraju saobracajnice i sav posten svijet koji se bori da prezivi - bili neka placenicka formacija u ratu? Ako jeste - onda protest ima smisla - ali 23 god poslije rata - ti ljudi nisu prevareni vec jednostavno nesposobni. Ako za 23 god nisi mogao naci ikakav posao(kada si siromasan nema biranja), nisi mogao zadrzati posao ako si imao, nisi morao promijeniti posao, nisi mogao ustediti za koji kurs i prekvalifikaciju, nisi razgulio van zemlje i tamo trazio posao, nisi se jednostavno nikako snasao,.... ti nisi prevaren i teroriziran - ti si jarane nesposoban i takvog nikakve sadake nece nikada osamostaliti i postaviti na noge. Rupa bez dna.
Mislim, kako inace funkcionise sa veteranima u svijetu - dobro je sto su ista do sada dobili.
To su ljudi koji su dali zdravlje da bi sad ti poslodavci koje braniš izrabljivali ljude, mnogi ratni profiteri.
Biraju se jer imaju instalirane uhljebe u državne firme i institucije koji glasaju za njih, pogledaj izlaznost na zadnjim izborima.
Ako je neko dobrovoljno branio tvoje dupe i dao zdravlje u toj mjeri da se ne moze vise brinut za sebe, mi kao društvo smo dužni im pomoć jer da ih nije bilo sad bi nas stranci vadili iz masovnih grobnica.
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#1924 Re: Blokada puteva
Ta drzava za koju su se oni borili od 1995. godine NE POSTOJI
Sjetili poslije 23 godine... pa ako je 4 godisnji rat vrhunac uspjeha i zivotra a 23 godine poslije, niste uspjeli da organizujete zivot... jebiga para NEMA, policija treba samo da se razmakne lako ce se proc.
Sjetili poslije 23 godine... pa ako je 4 godisnji rat vrhunac uspjeha i zivotra a 23 godine poslije, niste uspjeli da organizujete zivot... jebiga para NEMA, policija treba samo da se razmakne lako ce se proc.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#1925 Re: Blokada puteva
Kakvo demoliranje lažnih i nerealnih zahtjeva so called "boraca"
FBiH ne daje ni marke za udruženja i organizacije
Dakle, politički mentor ovih bezumnih demonstracija nije bio dovoljno ni sposoban da se barem informiše i da skonta da se boračke organizacije financiraju iz kantonalnih i općinskih grantova.
Kakvi amateri. Bruka jedna.
FBiH ne daje ni marke za udruženja i organizacije
Kakvi amateri. Bruka jedna.
