Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#1901 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

Bože sačuvaj one Sindi. Pa ja nisam znala da onakvih žena ima. :shock: Dere se onako, a glavni joj argument: ti imaš celulita. :shock: Pa kolika glupača moraš biti. Eto, ja za svojih 22 godine ne vidjeh pliće žene. :-?
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1902 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:Top je odvratno proračunat.
A Avu ne moze ni sa sodom bikarbonom da svari :D :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1903 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Joj i ovog Topa, maloprije kaze Sindi psihicki zlostavlja Nevenu a vidi sad s njom ovamo :?
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1904 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

de balzac wrote:Top je odvratno proračunat.
Davno ja to rekoh, pička.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#1905 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

topić,volk i boban ok osobe
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1906 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ma jebo ove kokoši, ja sam sinoć umro od šege kad je Mići sako izgorio :D okačio ga na sijalicu :lol: :lol:
User avatar
Nivri
Posts: 439
Joined: 10/06/2012 20:10
Location: Land Of Freedom

#1907 Re: Veliki Brat 2013

Post by Nivri »

Maja Nikolic u suzama :run: :shock:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#1908 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

MedenoSrce wrote:a sto se ovaj slavko ne obuce? to mu maja ne pere kosulje vise :mrgreen:
Jos ga drzi vendina dezinformacija kako je naj faca u kuci.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1909 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

kakavdanakneiskustvu wrote:topić,volk i boban ok osobe
Boban je bezazlen. Ali Top je žešći šupak, sav fiksiran na pobjedu.
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#1910 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Bozeee Avoooooo :)
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1911 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Top i Aneta - raus!!!
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1912 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Kaze Maja Vendi: Svaka ti cast, ti si prva otisla u ispovjedaonicu, tako treba :D

Imam osjecaj da ce biti jaranice uskoro. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#1913 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Sindi ko William Wallace, i vizualno.

Freeeeeedommmmm
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1914 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

kakavdanakneiskustvu wrote:topić,volk i boban ok osobe
slažem se za maju volk i bobana...topić je igrač tipa želim da sam sa svima dobar, taktičar....mislim da će on biti pobjednik
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#1915 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

_nevermind_ wrote:Top i Aneta - raus!!!
i ja bih voljela, ali nazlost, mislim da ce Top pobijediti, a ja samo kad ga vidim, izaziva mi toliko gadjenje,a ne znam ni sama sto :)
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1916 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Kad su svi krenuli u "ispovedaonicu" :D Top najprije nije htio, nešto komentariše kao šta ću ja da ga molim, pa Nevena je sama htjela izaći... Lijepo se vidi kako konta bi li trebao ili ne, ali kad je skonto da svi idu, ušao i on :oops: odvratan tip
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#1917 Re: Veliki Brat 2013

Post by Neradnik »

bas je opalila zasluzila je da izađe samo me čudi kako ovoliko ljudi moze stat na njenu stranu kad je kriva.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#1918 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Top klasicni papucar, da draga, kako ti kazes draga, skocicu sa mosta ako ti tako zelis draga..
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1919 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

mića je toliki kokuz da je počeo i maji nikolić da nudi pjesme :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1920 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Converse wrote:
_nevermind_ wrote:Top i Aneta - raus!!!
i ja bih voljela, ali nazlost, mislim da ce Top pobijediti, a ja samo kad ga vidim, izaziva mi toliko gadjenje,a ne znam ni sama sto :)
ne vara te osjećaj :wink: frajer ne igra za raju. proračunat u pm
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1921 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

dječak sa šibicama wrote:
MedenoSrce wrote:a sto se ovaj slavko ne obuce? to mu maja ne pere kosulje vise :mrgreen:
Jos ga drzi vendina dezinformacija kako je naj faca u kuci.
vendi stara lozionicarka :mrgreen: al' kako majstorski izvuce ono sindino selo pored beograda :dance:
Gospodin_bez_kravate wrote:bas je opalila zasluzila je da izađe samo me čudi kako ovoliko ljudi moze stat na njenu stranu kad je kriva.
meni da je zadigla suknju da pokazuje celulit rekla bih joj "hajde ljubi da prodje" al' nevena je dobro postupila, u skladu sa svojim mogucnostima
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1922 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

kisni indijanac wrote:mića je toliki kokuz da je počeo i maji nikolić da nudi pjesme :lol:
Ja vam velim scena sa sprženim sakoom od sinoć je legendarna :D kako je Mića bio sjeban :lol:
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#1923 Re: Veliki Brat 2013

Post by Neradnik »

MedenoSrce wrote: meni da je zadigla suknju da pokazuje celulit rekla bih joj "hajde ljubi da prodje" al' nevena je dobro postupila, u skladu sa svojim mogucnostima
ma hajde,sta je onda milić trebo da uradi kad ga je ova plastična sara ufatila za vilicu?
Last edited by Neradnik on 11/04/2013 22:36, edited 1 time in total.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1924 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

MedenoSrce wrote:
dječak sa šibicama wrote:
MedenoSrce wrote:a sto se ovaj slavko ne obuce? to mu maja ne pere kosulje vise :mrgreen:
Jos ga drzi vendina dezinformacija kako je naj faca u kuci.
al' kako majstorski izvuce ono sindino selo pored beograda :dance:
Ovo joj je bilo vrh :thumbup:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1925 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Samo joj je još trebala reć "Onda ti je i baba seljančura". :D
Locked