Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#1901 Re: Veliki Brat 2013
Bože sačuvaj one Sindi. Pa ja nisam znala da onakvih žena ima.
Dere se onako, a glavni joj argument: ti imaš celulita.
Pa kolika glupača moraš biti. Eto, ja za svojih 22 godine ne vidjeh pliće žene. 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1902 Re: Veliki Brat 2013
A Avu ne moze ni sa sodom bikarbonom da svaride balzac wrote:Top je odvratno proračunat.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1903 Re: Veliki Brat 2013
Joj i ovog Topa, maloprije kaze Sindi psihicki zlostavlja Nevenu a vidi sad s njom ovamo 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1904 Re: Veliki Brat 2013
Davno ja to rekoh, pička.de balzac wrote:Top je odvratno proračunat.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1905 Re: Veliki Brat 2013
topić,volk i boban ok osobe
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1906 Re: Veliki Brat 2013
Ma jebo ove kokoši, ja sam sinoć umro od šege kad je Mići sako izgorio
okačio ga na sijalicu

- Nivri
- Posts: 439
- Joined: 10/06/2012 20:10
- Location: Land Of Freedom
#1907 Re: Veliki Brat 2013
Maja Nikolic u suzama

- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1908 Re: Veliki Brat 2013
Jos ga drzi vendina dezinformacija kako je naj faca u kuci.MedenoSrce wrote:a sto se ovaj slavko ne obuce? to mu maja ne pere kosulje vise
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1909 Re: Veliki Brat 2013
Boban je bezazlen. Ali Top je žešći šupak, sav fiksiran na pobjedu.kakavdanakneiskustvu wrote:topić,volk i boban ok osobe
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#1910 Re: Veliki Brat 2013
Bozeee Avoooooo 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1911 Re: Veliki Brat 2013
Top i Aneta - raus!!!
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1912 Re: Veliki Brat 2013
Kaze Maja Vendi: Svaka ti cast, ti si prva otisla u ispovjedaonicu, tako treba 
Imam osjecaj da ce biti jaranice uskoro.
Imam osjecaj da ce biti jaranice uskoro.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1913 Re: Veliki Brat 2013
Sindi ko William Wallace, i vizualno.
Freeeeeedommmmm
Freeeeeedommmmm
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1914 Re: Veliki Brat 2013
slažem se za maju volk i bobana...topić je igrač tipa želim da sam sa svima dobar, taktičar....mislim da će on biti pobjednikkakavdanakneiskustvu wrote:topić,volk i boban ok osobe
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#1915 Re: Veliki Brat 2013
i ja bih voljela, ali nazlost, mislim da ce Top pobijediti, a ja samo kad ga vidim, izaziva mi toliko gadjenje,a ne znam ni sama sto_nevermind_ wrote:Top i Aneta - raus!!!
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1916 Re: Veliki Brat 2013
Kad su svi krenuli u "ispovedaonicu"
Top najprije nije htio, nešto komentariše kao šta ću ja da ga molim, pa Nevena je sama htjela izaći... Lijepo se vidi kako konta bi li trebao ili ne, ali kad je skonto da svi idu, ušao i on
odvratan tip
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#1917 Re: Veliki Brat 2013
bas je opalila zasluzila je da izađe samo me čudi kako ovoliko ljudi moze stat na njenu stranu kad je kriva.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1918 Re: Veliki Brat 2013
Top klasicni papucar, da draga, kako ti kazes draga, skocicu sa mosta ako ti tako zelis draga..
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1919 Re: Veliki Brat 2013
mića je toliki kokuz da je počeo i maji nikolić da nudi pjesme 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1920 Re: Veliki Brat 2013
ne vara te osjećajConverse wrote:i ja bih voljela, ali nazlost, mislim da ce Top pobijediti, a ja samo kad ga vidim, izaziva mi toliko gadjenje,a ne znam ni sama sto_nevermind_ wrote:Top i Aneta - raus!!!
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1921 Re: Veliki Brat 2013
vendi stara lozionicarkadječak sa šibicama wrote:Jos ga drzi vendina dezinformacija kako je naj faca u kuci.MedenoSrce wrote:a sto se ovaj slavko ne obuce? to mu maja ne pere kosulje vise
meni da je zadigla suknju da pokazuje celulit rekla bih joj "hajde ljubi da prodje" al' nevena je dobro postupila, u skladu sa svojim mogucnostimaGospodin_bez_kravate wrote:bas je opalila zasluzila je da izađe samo me čudi kako ovoliko ljudi moze stat na njenu stranu kad je kriva.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1922 Re: Veliki Brat 2013
Ja vam velim scena sa sprženim sakoom od sinoć je legendarnakisni indijanac wrote:mića je toliki kokuz da je počeo i maji nikolić da nudi pjesme
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#1923 Re: Veliki Brat 2013
ma hajde,sta je onda milić trebo da uradi kad ga je ova plastična sara ufatila za vilicu?MedenoSrce wrote: meni da je zadigla suknju da pokazuje celulit rekla bih joj "hajde ljubi da prodje" al' nevena je dobro postupila, u skladu sa svojim mogucnostima
Last edited by Neradnik on 11/04/2013 22:36, edited 1 time in total.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1924 Re: Veliki Brat 2013
Ovo joj je bilo vrhMedenoSrce wrote:al' kako majstorski izvuce ono sindino selo pored beogradadječak sa šibicama wrote:Jos ga drzi vendina dezinformacija kako je naj faca u kuci.MedenoSrce wrote:a sto se ovaj slavko ne obuce? to mu maja ne pere kosulje vise![]()
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1925 Re: Veliki Brat 2013
Samo joj je još trebala reć "Onda ti je i baba seljančura". 
