Vijesti iz Tuzle

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#1901 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Zatamnjena stakla »

Juhu, idemo u pasaž do Frenkie-a? More l'? :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70223
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1902 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by plain vanilla »

Sorel wrote:Juhu, idemo u pasaž do Frenkie-a? More l'? :mrgreen:
moze jasta
neces biti prvi koga sam tamo odvela :D
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#1903 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Zatamnjena stakla »

Razlog tome je da odem sa ženskom osobom. Svaki put kad sam išao bio je neki prijatelj :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1904 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Ko je jos upucan osim Emira, i zna li se ko je pucao?

s' moje sokoćalo
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#1905 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Sarah24 »

insomnia78 wrote:Ko je jos upucan osim Emira, i zna li se ko je pucao?

s' moje sokoćalo
Jel Emir preminuli?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1906 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Aha

s' moje sokoćalo
User avatar
astala_vistala
Posts: 1602
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#1907 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by astala_vistala »

jel istina da je Emir ubijen ? jel moze neko 100% potvrditi i ima li uhapsenih ?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70223
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1908 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by plain vanilla »

astala_vistala wrote:jel istina da je Emir ubijen ? jel moze neko 100% potvrditi i ima li uhapsenih ?
pise Emir Dzinic, je li istina ne znam
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#1909 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Slo Burner »

nadam se da ce podleci i ova dvojica
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1910 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

Znam za njega, zanima me ko su ostali.

s' moje sokoćalo
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#1911 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Slo Burner »

Kontam da je ovaj MH Mirso Švicarac
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1912 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by insomnia78 »

I ja sam pomislio to isto al sumnjam, poletili bi da objave

s' moje sokoćalo
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#1913 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Sarah24 »

Jel se saznalo ko je još osim Emira?

Ja pretpostavljam da je ovaj D.R (1985) povrijeđeni na strani Bibijevih igrača, Denis Rahmanović....nisam gledala jel neko objavio sva imena?
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#1914 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by fidoremilienko »

I u cijoj je grupi bio ovaj sto je preminuo? Jel bio dobar sa svicarcom?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70223
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1915 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by plain vanilla »

fidoremilienko wrote:I u cijoj je grupi bio ovaj sto je preminuo? Jel bio dobar sa svicarcom?
jeste, njegov nerazdvojni prijatelj (tako pise, ja zaista ne znam nista o tim ljudima, hvala Bogu)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70223
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1916 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by plain vanilla »

insomnia78 wrote:Znam za njega, zanima me ko su ostali.

s' moje sokoćalo
Uz to, povrijeđena su i dva brata, rođaci Mirse Švicarca, Amir (29) i Nail Hadžić (34) iz Sniježnice kod Teočaka.

Ranjen je i Denis Rahmanović iz Tuzle, uposlenik zaštitarske agencije
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#1917 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Sarah24 »

Ma ja, 2008. godine su Mirsini ljudi ubili Bibijevog čovjeka, sinoć su Bibijevi ljudi ubili Mirsinog čovjeka, sad bi trebalo da su kvit, :facepalm: daBog sačuva, žalosno je samo što ne možeš više normalno ni prošetati gradom ...
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#1918 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by Zatamnjena stakla »

Mirso Godfather.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70223
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1919 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by plain vanilla »

Sutra 01.07 ,besplatan prevoz na demonstracije u Sarajevu sa polaskom u 8:30 sati ispred Hotela „Tuzla“. Svi zainteresovani za odlazak u Sarajevo trebaju se javiti na e-mail: [email protected] ili na 061/831-158.
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#1920 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by sanjam-te »

Ne znam da li je prikladno da ovdje pišem, ako nije prebacite na temu gdje jeste...
Na autobuskoj stanici kod Gimnazije "Meša Selimović" zalijepljen papirić-apel za pomoć:

"Potrebna odjeća i obuća za dječaka i djevojčicu (blizanci) stare dvije godine. Molimo ljude dobre volje da nam poklone odjeću i obuću. Tel: 062/213-199"

Nisam zvala na ovaj broj niti sam išta provjeravala ali eto ako neko ima kome ta odjeća i obuća ionako smeta možda bi mogao pomoći ovoj porodici. :roll:
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#1921 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by djulba »

sanjam-te wrote:Ne znam da li je prikladno da ovdje pišem, ako nije prebacite na temu gdje jeste...
Na autobuskoj stanici kod Gimnazije "Meša Selimović" zalijepljen papirić-apel za pomoć:

"Potrebna odjeća i obuća za dječaka i djevojčicu (blizanci) stare dvije godine. Molimo ljude dobre volje da nam poklone odjeću i obuću. Tel: 062/213-199"

Nisam zvala na ovaj broj niti sam išta provjeravala ali eto ako neko ima kome ta odjeća i obuća ionako smeta možda bi mogao pomoći ovoj porodici. :roll:
Ja ponjeo odjeće i uzeo broj mobitela jutros. kad sam poslije saznao od kolegice da se taj broj mota već druga godina po cijelom gradu tako da je to u stvari obični lopovluk nema tu nikakve ni porodice ni djece. tu odjeću poslije preprodaju.
Odjeću ću danas zakačiti na neki kontejner pa neka uzme ko hoće.
A broj se ne može niti dobiti kada se nazove, probao sam se bolje raspitati ko bi to mogao biti.
Uglavnom nema se kome ni pomoći, kome treba ne možeš ga naći, a koga nađeš kao ovog, lopov. Elem Hebaji ga.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#1922 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by SSemir »

odite ba u socijalno ili u crveni kriz, pa dadnite njima, ili ako zelite, mogu vam oni reci kome bi pomoglo to sto zelite donirati, pa onda vi licno odete.
ja redovno tako radim sa starom odjecom i obucom.
User avatar
sanjam-te
Posts: 1155
Joined: 25/09/2012 12:11

#1923 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by sanjam-te »

djulba wrote:
Ja ponjeo odjeće i uzeo broj mobitela jutros. kad sam poslije saznao od kolegice da se taj broj mota već druga godina po cijelom gradu tako da je to u stvari obični lopovluk nema tu nikakve ni porodice ni djece. tu odjeću poslije preprodaju.
Odjeću ću danas zakačiti na neki kontejner pa neka uzme ko hoće.
A broj se ne može niti dobiti kada se nazove, probao sam se bolje raspitati ko bi to mogao biti.
Uglavnom nema se kome ni pomoći, kome treba ne možeš ga naći, a koga nađeš kao ovog, lopov. Elem Hebaji ga.
:( ako ništa drugo onda mi je bar drago što nije istina da neko mora na takav način nabavlajti odjeću za svoje mališane.
User avatar
ediedo
Posts: 107
Joined: 28/01/2012 15:46

#1925 Re: Vijesti iz Tuzle

Post by ediedo »

tuzlaci ev slike , pozdravv ;)
Image
Post Reply