Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1901 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »


Mislis sa rts-a

Na 2:28 srpski komentator "Neka molitva koju izgovara svaki puta i kada ulazi na parket"

I ja sam primjetio ali prvi put tek danas :oops:

Kemo prenosi kosarku :lol: "smajlikojiumireodsmijeha"
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1902 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

Baltazar_khan wrote:koliko reprezentacija iz jedne grupe idu u drugi krug?

TRI IDU DALJE.
Ovdje sam napisao koji nam rezultati trebaju ako bi pobjedili jos Makedoniju

http://www.klix.ba/forum/eurobasket-201 ... 4#p9059224
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1903 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Baltazar_khan »

saphir_ wrote:
Baltazar_khan wrote:koliko reprezentacija iz jedne grupe idu u drugi krug?

TRI IDU DALJE.
Ovdje sam napisao koji nam rezultati trebaju ako bi pobjedili jos Makedoniju

http://www.klix.ba/forum/eurobasket-201 ... 4#p9059224
uh nemoguća misija al eto nikad se ne zna :-)
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#1904 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by _mufljuz_ »

znaci kad pratim rezultate i tekmu gube ko ološ - znaci nista pratit i navijat....
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#1905 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mr. Brightside »

saphir_ wrote:do kraja su ostale utakmice:

Litva - Mak ( trenutno igraju ) -upisat cemo pobjedu Litve jer je bolje

BiH - CG _____1
Litva - Lat____1
Srb - Mkd_____1

BiH - Mkd_____1
Srb - Lat______1
Litva - CG_____1

Lat - Mkd______2
BiH - Litva_____ovdje je poraz 100%
Srb - CG_______1

U slucaju ovih rezultata tabela bi izgledala ovako:

1. Srb 5 pob
2. Litva 4 pob
3. BiH 2 pob
4. Lat 2 pob
5. Mkd 1 pob
6. CG 1 pob


Dakle, za nas je najbitnije da dobijemo 2 utakmice ( sto nije nemoguce :mrgreen: ) i da se nadamo da srbi i litvanci do kraja sve PREGAZE i da LATVIJA IZGUBI DO KRAJA SVE TRI UTAKMICE ubjedljivom razlikom.
Mada ne znam mislim da se u slucaju istog broja bodova/pobjeda gleda na medjusobni duel a ne na kos razliku :( Tu smo onda donji. Tako da je izgledno da sovjeti idu u drugi krug :(
mi smo trenutno na minus 5, Latvija na plus 12 ili 13(sa dvije odigrane do sad)...
Last edited by Mr. Brightside on 06/09/2013 17:54, edited 1 time in total.
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#1906 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Djubre_ »

Dobra Latvia.. idu ih ove trojke..

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#1907 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Arteta »

hrastov žižak wrote:predvidio sam ovu pobjedu, al najveće je čudo da uz ovakvu igru neko može pobjedit. jedino objašnjenje je da su montenigeri odron ko i mi. đedoviću svaka čast, gordić ne zna vodit loptu al je odigro s mudima i to mu je prošlo.
Jel iko od vas primjecuje kako Gordic puno brze radi s tijelom nego s loptom pa se cesto saplete?
User avatar
Tayyip
Posts: 620
Joined: 22/07/2012 19:49
Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika

#1908 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tayyip »

Kakve su ono trojke mlađeg Šehovića, gdje je on sadaku dijelio. Prvo iz pičke materine s jedne noge u stilu Navarra u zadnjoj sekundi prvog poluvremena pa onda od kameru na tabli u zadnjoj minuti utakmice. Bože sačuvaj. NIje mi jasno kako smo pobijedili s ovom statistikom al eto, s nama ništa nije nemoguće.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#1909 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Romanista 101% »

saphir_ wrote:

Mislis sa rts-a

Na 2:28 srpski komentator "Neka molitva koju izgovara svaki puta i kada ulazi na parket"

I ja sam primjetio ali prvi put tek danas :oops:

Kemo prenosi kosarku :lol: "smajlikojiumireodsmijeha"

Bismillah al rahman al rahim.
User avatar
bokakotorska
Posts: 1688
Joined: 23/10/2009 20:17
Location: Smederevski Sandzak

#1910 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by bokakotorska »

Bravo Plavo Zuti,

dobro je da su pobedili, ruzno vas je bilo citati :D

Lepa ona slika Gordica i Djedovica, najlepsa :thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25529
Joined: 12/08/2013 12:51

#1911 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by insaneinthebrain »

Asamoah Gyan wrote:
insaneinthebrain wrote:
baxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
Image
avdic samo sto nije skocio u teren sa one komentatorske pozicije :D
Avdić je ovaj lijevo što pokazuje desnom rukom Đedoviću :-D :thumbup:
znam kako izgleda avdic, a eno moketa u zelenoj majici i on samo sto nije pao u trans :thumbup:
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1912 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

jasto nas selektor na 7:10 indirektno prozva Bavketa :-)

http://sportsport.ba/bh_kosarka/petrovi ... sna/113135


Evo na kraju videa najavljuje protiv Makedonija "sasvim sasvim jedno drugo lice" :D

Uh, sta li ce tek najavljivati protiv Litve


Ova Latvija nije za odbaciti :-x :|
Last edited by saphir_ on 06/09/2013 18:11, edited 1 time in total.
roboth
Posts: 717
Joined: 12/11/2011 22:14

#1913 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by roboth »

I gleda li se medjusobni duel u slucaju istog broja pobjeda ili kos razlika?
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1914 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

roboth wrote:I gleda li se medjusobni duel u slucaju istog broja pobjeda ili kos razlika?
Kos razlika. Zato navijamo da Litva ubije Latvu, ali ne ide. Tesko ce i do pobjede :|
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#1915 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by shake69 »

roboth wrote:I gleda li se medjusobni duel u slucaju istog broja pobjeda ili kos razlika?
Medjusobni duel se racuna kad je krug od dvije ekipe a kos razlika kad je krug od tri ekipe, sto nije iskljuceno!
Mustang1
Posts: 29931
Joined: 29/12/2010 17:31

#1916 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Asamoah Gyan wrote:
insaneinthebrain wrote:
baxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
Image
avdic samo sto nije skocio u teren sa one komentatorske pozicije :D
Avdić je ovaj lijevo što pokazuje desnom rukom Đedoviću :-D :thumbup:
Mislim da je u ovoj situaciji govorio otvara se Teletovic i trazi loptu i vjerovatno je to pokusavao i docarati :D Tad je Djedovic zabio ovaj sut :D
roboth
Posts: 717
Joined: 12/11/2011 22:14

#1917 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by roboth »

shake69 wrote:
roboth wrote:I gleda li se medjusobni duel u slucaju istog broja pobjeda ili kos razlika?
Medjusobni duel se racuna kad je krug od dvije ekipe a kos razlika kad je krug od tri ekipe, sto nije iskljuceno!
Onda ima nade.
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#1918 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by archi_a »

Highlight utakmice- nas predzadnji napad kad Djedovic ne da loptu Gordicu ovaj mu je ote iz ruku i napadamo a oni se u toku napada svadjaju. Tipa: daj bolan meni da im ebem muma. I zabismo u tom napadu. Jest proradio inat u zadnjoj cetvrtini. Srce bilo ko kugla zemaljska, svijum'. Naprijed Bosno alealealeeeeeee. :bih:
Mustang1
Posts: 29931
Joined: 29/12/2010 17:31

#1919 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

archi_a wrote:Highlight utakmice- nas predzadnji napad kad Djedovic ne da loptu Gordicu ovaj mu je ote iz ruku i napadamo a oni se u toku napada svadjaju. Tipa: daj bolan meni da im ebem muma. I zabismo u tom napadu. Jest proradio inat u zadnjoj cetvrtini. Srce bilo ko kugla zemaljska, svijum'. Naprijed Bosno alealealeeeeeee. :bih:
Nije bas predzadnji bilo je poslije toga jos .. Gordic isao do kraja i zabio u tom napadu .. U sljedecem se okliznuo i izgubio loptu .. Nakon toga je Djedovic uzimao napad
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#1920 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by radostan dan »

bokakotorska wrote:Bravo Plavo Zuti,

dobro je da su pobedili
:lol: :mrgreen: :wink: znam te puško... :thumbup:
i meni takođe.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1921 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Partijaner »

Kako je Bavcic igrao, ne interesuje me nista vise ?
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1922 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

Partijaner wrote:Kako je Bavcic igrao, ne interesuje me nista vise ?
zar je igrao :D
Mustang1
Posts: 29931
Joined: 29/12/2010 17:31

#1923 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Partijaner wrote:Kako je Bavcic igrao, ne interesuje me nista vise ?
Zar se ne vidi na rezultatu ? :D

nije sekunde odigrao
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1924 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Partijaner »

Bodkin wrote:
Partijaner wrote:Kako je Bavcic igrao, ne interesuje me nista vise ?
zar je igrao :D
Nije ?!!!

Aco napolje. :mrgreen:
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#1925 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by hrastov žižak »

sad me ne bi čudilo da dobijemo obje iduće. nekako je teško povjerovat da možemo gore igrat :lol: nadam se da ne možemo :skoljka:
Locked