Mislis sa rts-a
Na 2:28 srpski komentator "Neka molitva koju izgovara svaki puta i kada ulazi na parket"
I ja sam primjetio ali prvi put tek danas
Kemo prenosi kosarku
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Baltazar_khan wrote:koliko reprezentacija iz jedne grupe idu u drugi krug?
uh nemoguća misija al eto nikad se ne znasaphir_ wrote:Baltazar_khan wrote:koliko reprezentacija iz jedne grupe idu u drugi krug?
TRI IDU DALJE.
Ovdje sam napisao koji nam rezultati trebaju ako bi pobjedili jos Makedoniju
http://www.klix.ba/forum/eurobasket-201 ... 4#p9059224
mi smo trenutno na minus 5, Latvija na plus 12 ili 13(sa dvije odigrane do sad)...saphir_ wrote:do kraja su ostale utakmice:
Litva - Mak ( trenutno igraju ) -upisat cemo pobjedu Litve jer je bolje
BiH - CG _____1
Litva - Lat____1
Srb - Mkd_____1
BiH - Mkd_____1
Srb - Lat______1
Litva - CG_____1
Lat - Mkd______2
BiH - Litva_____ovdje je poraz 100%
Srb - CG_______1
U slucaju ovih rezultata tabela bi izgledala ovako:
1. Srb 5 pob
2. Litva 4 pob
3. BiH 2 pob
4. Lat 2 pob
5. Mkd 1 pob
6. CG 1 pob
Dakle, za nas je najbitnije da dobijemo 2 utakmice ( sto nije nemoguce) i da se nadamo da srbi i litvanci do kraja sve PREGAZE i da LATVIJA IZGUBI DO KRAJA SVE TRI UTAKMICE ubjedljivom razlikom.
Mada ne znam mislim da se u slucaju istog broja bodova/pobjeda gleda na medjusobni duel a ne na kos razlikuTu smo onda donji. Tako da je izgledno da sovjeti idu u drugi krug
Jel iko od vas primjecuje kako Gordic puno brze radi s tijelom nego s loptom pa se cesto saplete?hrastov žižak wrote:predvidio sam ovu pobjedu, al najveće je čudo da uz ovakvu igru neko može pobjedit. jedino objašnjenje je da su montenigeri odron ko i mi. đedoviću svaka čast, gordić ne zna vodit loptu al je odigro s mudima i to mu je prošlo.
saphir_ wrote:
Mislis sa rts-a
Na 2:28 srpski komentator "Neka molitva koju izgovara svaki puta i kada ulazi na parket"
I ja sam primjetio ali prvi put tek danas![]()
Kemo prenosi kosarku"smajlikojiumireodsmijeha"
znam kako izgleda avdic, a eno moketa u zelenoj majici i on samo sto nije pao u transAsamoah Gyan wrote:Avdić je ovaj lijevo što pokazuje desnom rukom Đedovićuinsaneinthebrain wrote:avdic samo sto nije skocio u teren sa one komentatorske pozicijebaxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
![]()
Kos razlika. Zato navijamo da Litva ubije Latvu, ali ne ide. Tesko ce i do pobjederoboth wrote:I gleda li se medjusobni duel u slucaju istog broja pobjeda ili kos razlika?
Medjusobni duel se racuna kad je krug od dvije ekipe a kos razlika kad je krug od tri ekipe, sto nije iskljuceno!roboth wrote:I gleda li se medjusobni duel u slucaju istog broja pobjeda ili kos razlika?
Mislim da je u ovoj situaciji govorio otvara se Teletovic i trazi loptu i vjerovatno je to pokusavao i docaratiAsamoah Gyan wrote:Avdić je ovaj lijevo što pokazuje desnom rukom Đedovićuinsaneinthebrain wrote:avdic samo sto nije skocio u teren sa one komentatorske pozicijebaxul wrote:je l' ovo avdića sa komentatorskog mjesta?
![]()
Onda ima nade.shake69 wrote:Medjusobni duel se racuna kad je krug od dvije ekipe a kos razlika kad je krug od tri ekipe, sto nije iskljuceno!roboth wrote:I gleda li se medjusobni duel u slucaju istog broja pobjeda ili kos razlika?
Nije bas predzadnji bilo je poslije toga jos .. Gordic isao do kraja i zabio u tom napadu .. U sljedecem se okliznuo i izgubio loptu .. Nakon toga je Djedovic uzimao napadarchi_a wrote:Highlight utakmice- nas predzadnji napad kad Djedovic ne da loptu Gordicu ovaj mu je ote iz ruku i napadamo a oni se u toku napada svadjaju. Tipa: daj bolan meni da im ebem muma. I zabismo u tom napadu. Jest proradio inat u zadnjoj cetvrtini. Srce bilo ko kugla zemaljska, svijum'. Naprijed Bosno alealealeeeeeee.
bokakotorska wrote:Bravo Plavo Zuti,
dobro je da su pobedili
zar je igraoPartijaner wrote:Kako je Bavcic igrao, ne interesuje me nista vise ?
Zar se ne vidi na rezultatu ?Partijaner wrote:Kako je Bavcic igrao, ne interesuje me nista vise ?
Nije ?!!!Bodkin wrote:zar je igraoPartijaner wrote:Kako je Bavcic igrao, ne interesuje me nista vise ?