Zar toliko ljudi jos uvijek nije culo za "Incognito window"Slo Burner wrote:Šta radi muškarac poslije orgazma?!
- 5 % ode da piša
- 4 % zaspi
- 91 % briše istoriju pretraživača..
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#18976 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- scooby_dooby_doo
- Posts: 649
- Joined: 18/01/2013 14:23
- Location: Babin potok.
- plonker
- Posts: 251
- Joined: 30/01/2010 20:21
#18978 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
CTRL+SHIFT+Pguber90 wrote:Zar toliko ljudi jos uvijek nije culo za "Incognito window"Slo Burner wrote:Šta radi muškarac poslije orgazma?!
- 5 % ode da piša
- 4 % zaspi
- 91 % briše istoriju pretraživača...
- Slo Burner
- Posts: 5898
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#18979 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
guber90 wrote:Zar toliko ljudi jos uvijek nije culo za "Incognito window"Slo Burner wrote:Šta radi muškarac poslije orgazma?!
- 5 % ode da piša
- 4 % zaspi
- 91 % briše istoriju pretraživača...
Kako bolan ide to ?!?!?!
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- Država
- Posts: 4968
- Joined: 31/10/2010 15:15
#18981 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Samo da kažem da sam uspio sve da ga razumijem (jedva), ali da ništa nisam skont'o...julisiz es grant wrote:Ovo je vic, jebo to sve vaše![]()
![]()
(PS. ko išta skonta, neka prevede)
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18982 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dolazi Bosanac u Pariz sjeda u restoran i kaze :
Bosanac " Jednu La Pljeskavicu i jedno La lasko "
Konobar " Pojeo bi ti La kurac da i ja nisam Bosanac "

Bosanac " Jednu La Pljeskavicu i jedno La lasko "
Konobar " Pojeo bi ti La kurac da i ja nisam Bosanac "
- Matijevic_Vlado
- Posts: 3491
- Joined: 03/10/2012 14:27
- Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..
#18983 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
cuj lasko trazi u sred francuske
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18984 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
pa slovenija je u EU, dobre su mu sanse da dobije ...........
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#18985 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ma kakva vas Slovenija ljudi i Lasko,nigdje se ne pominje..nevazna,zbilja..


- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#18986 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
kad jami i vitaminkine proizvodegraue_maus wrote:pa slovenija je u EU, dobre su mu sanse da dobije ...........
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18987 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
misliš Le Laškoholowey wrote:kad jami i vitaminkine proizvodegraue_maus wrote:pa slovenija je u EU, dobre su mu sanse da dobije ...........mozes naci u svici, mozes i lasko u francuskoj
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#18988 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Načelnik policije u jednom malom gradu gleda jednog od svojih policajaca kako šeta ulicama u noćnoj smjeni potpuno gol. Prilazi mu te ga pita:
- Čovječe božji zašto ste goli?
- Pa šefe , bio sam večeras na zabavi, i jedna cura je rekla, hajde svi muškarci skidajte se. Poslije nekog vremena ista cura rekla je, hajde sve ženske skidajte se, i one su se svukle i na kraju je rekla hajde sad svi muškarci na posao i evo mene na poslu!

- Čovječe božji zašto ste goli?
- Pa šefe , bio sam večeras na zabavi, i jedna cura je rekla, hajde svi muškarci skidajte se. Poslije nekog vremena ista cura rekla je, hajde sve ženske skidajte se, i one su se svukle i na kraju je rekla hajde sad svi muškarci na posao i evo mene na poslu!
- motorna_pila
- Posts: 1422
- Joined: 24/09/2013 04:00
#18989 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
avantgarde wrote:
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
- Irene Adler
- Posts: 158
- Joined: 01/05/2012 20:08
#18991 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
oooo, tugo moja, nikako napisati wireless... baš se ismijah!
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#18992 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Irene Adler wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
oooo, tugo moja, nikako napisati wireless... baš se ismijah!
kruti ruuter
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18994 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Joj dobro je ba ljudi, skontali smo svi da je smEšan "wirreles" u pm...
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#18995 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Smijesnija je ta tema nego vicevi sto se ovdje stavljaju...
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#18996 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jaxxx wrote:Joj dobro je ba ljudi, skontali smo svi da je smEšan "wirreles" u pm...
pa, sorry, neki od nas su to tek sad vidjeli.
quote="Yahel"]Smijesnija je ta tema nego vicevi sto se ovdje stavljaju...[/quote]
fakat.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#18997 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Izlazio sam iz stana sa svojom djevojkom a komsije su dobacivale da sam pedofil samo zato sto ja imam 51 godinu a ona 21.To nam je potpuno upropastilo desetogodisnjicu 
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#18998 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Riješio čovjek odvesti svinju na parenje, ali budući da vlasnik muške svinje živi čak na drugom kraju sela, morao ju je staviti na kolica i odvesti do tamo, da se nebi zamarala.
Učini on to, onaj mu naplati 20 eura za 'posao', i objasni da ujutro gleda što radi. Ako pase travu, onda je sve OK a ako pije vodu, morat će ju ponovo dovesti.
Ujutru čovjek pogleda, svinja loče vodu.
Stavi je on opet na kolica, odveze, pukne ponovo 20 eura, svinje završe posao i vrati je kući.
Sljedećeg jutra svinja ponovo pije vodu. Što će čovjek, opet na kolica i uz psovke je opet odveze na seks, i plati novih 20 eura.
Ujutru, iživciran, čovjek kaže svojoj ženi:
- E, ajd vidi što radi ona svinja, ako opet loče vodu, zaklat ću je!
Pogleda žena kroz prozor i reče:
- Ne pije.
- A jel jede travu?!- skoči čovjek oduševljeno.
- Ne jede.
- Pa što radi onda ?!!?
- Ništa, sjedi na kolicima i čeka.
Učini on to, onaj mu naplati 20 eura za 'posao', i objasni da ujutro gleda što radi. Ako pase travu, onda je sve OK a ako pije vodu, morat će ju ponovo dovesti.
Ujutru čovjek pogleda, svinja loče vodu.
Stavi je on opet na kolica, odveze, pukne ponovo 20 eura, svinje završe posao i vrati je kući.
Sljedećeg jutra svinja ponovo pije vodu. Što će čovjek, opet na kolica i uz psovke je opet odveze na seks, i plati novih 20 eura.
Ujutru, iživciran, čovjek kaže svojoj ženi:
- E, ajd vidi što radi ona svinja, ako opet loče vodu, zaklat ću je!
Pogleda žena kroz prozor i reče:
- Ne pije.
- A jel jede travu?!- skoči čovjek oduševljeno.
- Ne jede.
- Pa što radi onda ?!!?
- Ništa, sjedi na kolicima i čeka.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..


