Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#18976 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma jedva čekam drugu sezonu Altered Carbon,uh jbt,moglo se i par puta zaboraviti na posao.Taman po mjeri cyberpunk lovera.... 
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#18977 Re: Gledate seriju - preporucite je
Naravno,to je Nikola Đuričko....Artest wrote:Gledam @Černobil, kad ugledah poznato lice..
Svi znamo o kome je rijec.

- sig_garret
- Posts: 290
- Joined: 24/06/2009 11:48
- Location: Chozo Ruins
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18979 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana wrote:znaci ide 4. sezona
kad ih prije izbindza
4 sezona je vec u produkciji znaci premijera na ljeto iduce godine vjerovatno...
But, the good news is that the show has been renewed for a fourth season. The news was confirmed at the screening during a screening of La Casa de Papel season 3 in Madrid. Alex Pina, the showrunner, said, “They’re a group of people who still have a lot to say. It took us quite a long time to decide; we wanted to respect our work. The success of the series around the world has been so crazy.”According to reports, the fourth season of the show will also have eight episodes, and the filming is already believed to have started.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18980 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vjerovatno su snimili sve i bice prije ljeta.SanskiBiser wrote:karanana wrote:znaci ide 4. sezona
kad ih prije izbindza
4 sezona je vec u produkciji znaci premijera na ljeto iduce godine vjerovatno...
But, the good news is that the show has been renewed for a fourth season. The news was confirmed at the screening during a screening of La Casa de Papel season 3 in Madrid. Alex Pina, the showrunner, said, “They’re a group of people who still have a lot to say. It took us quite a long time to decide; we wanted to respect our work. The success of the series around the world has been so crazy.”According to reports, the fourth season of the show will also have eight episodes, and the filming is already believed to have started.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18981 Re: Gledate seriju - preporucite je
E'o Velko pogledam danas u komadu cijelu sezonu stranger things legla mi je taman nisam se nešto smorio gledajuci pred kraj..
Za prvu i drugu sezonu su mi trebala po 2 i 3 dana tako da po mojim nekim standardima dosta iznad prosjeka.
Za prvu i drugu sezonu su mi trebala po 2 i 3 dana tako da po mojim nekim standardima dosta iznad prosjeka.
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#18982 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kome je legla serija Stranger Things leći će mu i ova, inače hit serija
a nije englesko govorno područje, sve preporuke
https://www.imdb.com/title/tt5753856/
a nije englesko govorno područje, sve preporuke
https://www.imdb.com/title/tt5753856/
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18983 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne smiju u istu rečenicu jedna s drugom Dark je za ovo drugi univerzum kvalitete.
A i nemaju nikakve sličnosti osim da su djeca glavni likovi u obje serije, tacnije nije ni to istina u Dark-u sigurno nisu klasicna djeca.
A i nemaju nikakve sličnosti osim da su djeca glavni likovi u obje serije, tacnije nije ni to istina u Dark-u sigurno nisu klasicna djeca.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18985 Re: Gledate seriju - preporucite je
Koliko je bespotrebna bila ova druga sezona big little lies. 
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18986 Re: Gledate seriju - preporucite je
Prva sezona je bila odlična. Jedva sam čekao nove epizode. Drugu sezonu sam jedva čekao, i onda kad sam pogledao prvu epizodu druge sezone, nisam mogao nastaviti dalje. Evo završila druga sezona, ja i dalje stojim na toj prvoj epizodi, ne mogu dalje da nastavim koliko je sve nekako mlako i dosta lošije u odnosu na prvu sezonu. Čak im ni Meryl Streep nije pomogla.90minut wrote:Koliko je bespotrebna bila ova druga sezona big little lies.
Iskreno se nadam da neće biti treće sezone.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18987 Re: Gledate seriju - preporucite je
Prva je bila iznad prosjeka definitivno nije bila toliko dobra da ima ocjenu 8.6 koju ima na imdb zna se kakav profil ljudi je nabijao tu ocjenu to prvo.chakany wrote:Prva sezona je bila odlična. Jedva sam čekao nove epizode. Drugu sezonu sam jedva čekao, i onda kad sam pogledao prvu epizodu druge sezone, nisam mogao nastaviti dalje. Evo završila druga sezona, ja i dalje stojim na toj prvoj epizodi, ne mogu dalje da nastavim koliko je sve nekako mlako i dosta lošije u odnosu na prvu sezonu. Čak im ni Meryl Streep nije pomogla.90minut wrote:Koliko je bespotrebna bila ova druga sezona big little lies.
Iskreno se nadam da neće biti treće sezone.
Drugo serija je trebala biti gotova s tom prvom sezonom međutim zbog tog profila ljudi dobili smo drugu sezonu.
Ja licno pogledao prve 3 epizode kad su izašle i onda kako su izlazile ove ostale nisam imao volje da gledam jer znam koliko je razocarenje i eto u ova dva dana pogledam po dvije epizoe kraj..
Ma nevjerovatno bespotrebno mislim hajlajt sezone je borba da li ce joj uzeti djecu ili ne to sve govori kakva je situacija.
Doduše i ja puno serem vracam se opet na to kakav profil ljudi gleda ovo i ciljano se ide da ide po njihovom ukusu.
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18988 Re: Gledate seriju - preporucite je
90minut wrote:To se zna godinu vec, inace koga zanima ne znam da li ima ovdje nekoga da se bio navukao kao ja na counterpart serija je oficijalno u smecu nisu je uspjeli prebaciti i to bi bilo to.
Malo je reci kakvog je potencijala imala i širine za 3 sezonu ovako..
nemoj zajebavat...ja sam se zakacio bas pravo...
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18989 Re: Gledate seriju - preporucite je
exliberal-ex wrote:90minut wrote:To se zna godinu vec, inace koga zanima ne znam da li ima ovdje nekoga da se bio navukao kao ja na counterpart serija je oficijalno u smecu nisu je uspjeli prebaciti i to bi bilo to.
Malo je reci kakvog je potencijala imala i širine za 3 sezonu ovako..
nemoj zajebavat...ja sam se zakacio bas pravo...
Ono par epizoda prije kraja 2 sezone su je otkazali onda su mjesecima trazili da je prebace recimo na netflix ili neki od slicnih i bili su blizu dogovora međutim propalo i oficijalno gotovo zauvijek
I to ja bezveze gledam drugu seriju sjetim se u toku gledanja i odem na gugl kad 24 sata prije toga taj producent na twitteru javio da je gotovo.
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#18990 Re: Gledate seriju - preporucite je
steta bas je bila dobra, mogli su komotno jos 2 sezone...90minut wrote:exliberal-ex wrote:90minut wrote:To se zna godinu vec, inace koga zanima ne znam da li ima ovdje nekoga da se bio navukao kao ja na counterpart serija je oficijalno u smecu nisu je uspjeli prebaciti i to bi bilo to.
Malo je reci kakvog je potencijala imala i širine za 3 sezonu ovako..
nemoj zajebavat...ja sam se zakacio bas pravo...
Ono par epizoda prije kraja 2 sezone su je otkazali onda su mjesecima trazili da je prebace recimo na netflix ili neki od slicnih i bili su blizu dogovora međutim propalo i oficijalno gotovo zauvijek![]()
I to ja bezveze gledam drugu seriju sjetim se u toku gledanja i odem na gugl kad 24 sata prije toga taj producent na twitteru javio da je gotovo.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18991 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pa mogli su, al' eto bar je pozitivno da stvarno jesu zavrsili jedan dio price.
Recimo ako se sjecas na kraju kad ona šefica prilazi njemu Howardu i pita ga neke stvari ja sam uvjeren da je ustvari Howard kojem je žena poginula opet otisao na drugu stranu tako da bi to moglo dobiti opet odlicnu dimenziju i pricu.
Samo da stvarno šteta.
Recimo ako se sjecas na kraju kad ona šefica prilazi njemu Howardu i pita ga neke stvari ja sam uvjeren da je ustvari Howard kojem je žena poginula opet otisao na drugu stranu tako da bi to moglo dobiti opet odlicnu dimenziju i pricu.
Samo da stvarno šteta.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#18992 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne znam da li je bilo vec pisano, Mindhunter 16. Aug.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#18994 Re: Gledate seriju - preporucite je
odlicna casa del papel, valjda ce brzo nastavak, jebase kad je bas pocelo interesantno biti.
- Altsa
- Posts: 9223
- Joined: 19/03/2004 18:31
#18995 Re: Gledate seriju - preporucite je
Izgleda da sam jedini koji je prestao gledati Casa Del Papel nakon prve sezone. El profesore mi je toliko iritantan da sam prestao da je gledam. E jebi ga sta god covjek zamisli to sprovede. I u Pristanistu mi je takoder iritantan aliThe 51st State wrote:odlicna casa del papel, valjda ce brzo nastavak, jebase kad je bas pocelo interesantno biti.
srecom zagine odmah na pocetku
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18996 Re: Gledate seriju - preporucite je
coincoin and the extra humans,ima li igdje nasih prevoda?'
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#18997 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni nije fora to oko realnosti, nego kako su sve spakovali da to izgleda zanimljivo..Altsa wrote:Izgleda da sam jedini koji je prestao gledati Casa Del Papel nakon prve sezone. El profesore mi je toliko iritantan da sam prestao da je gledam. E jebi ga sta god covjek zamisli to sprovede. I u Pristanistu mi je takoder iritantan aliThe 51st State wrote:odlicna casa del papel, valjda ce brzo nastavak, jebase kad je bas pocelo interesantno biti.
srecom zagine odmah na pocetku
- Dosadno mii
- Posts: 3162
- Joined: 16/06/2014 20:33
#18998 Re: Gledate seriju - preporucite je
Eh sad si spojlo Pristaniste a bas mislila zbog njega gledat.Altsa wrote:Izgleda da sam jedini koji je prestao gledati Casa Del Papel nakon prve sezone. El profesore mi je toliko iritantan da sam prestao da je gledam. E jebi ga sta god covjek zamisli to sprovede. I u Pristanistu mi je takoder iritantan aliThe 51st State wrote:odlicna casa del papel, valjda ce brzo nastavak, jebase kad je bas pocelo interesantno biti.
srecom zagine odmah na pocetku
Btw ni meni nije nesto Casa
Previse iritantnih likova
- Dosadno mii
- Posts: 3162
- Joined: 16/06/2014 20:33
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#19000 Re: Gledate seriju - preporucite je
traži novu trebu?


