
Svi znamo o kome je rijec.
Moderator: _BataZiv_0809

I am the night, El Embarcadero, The Act, Sharp Object, ...JoseMujica wrote:ako ima kakvih prijedloga za mini serije bacajte
O kome je rijec?Artest wrote:Gledam @Černobil, kad ugledah poznato lice..
Svi znamo o kome je rijec.
To bas i ja kontam, pojma nemam, rekoh neću pisati možda sam jedini.Jack Be Nimble wrote:O kome je rijec?Artest wrote:Gledam @Černobil, kad ugledah poznato lice..
Svi znamo o kome je rijec.
Zato što je u ovoj trecoj bas materijala bilo za napraviti nema šanse da nije iznad prosjeka kad smo vec kod ove price idem na torrent.Velkoski wrote:Papel ipak nije smetlje u trećoj sezoni!1!
Da nije onaj što miješaArtest wrote:
Svi znamo o kome je rijec.
To ono sa jednorogom ? Opičeno i ultranasilno, what's not to like.thekupus wrote:odlična druga sezona Happy-a! Odlična gluma
Daaa, skroz ludo, i jako duhovitobroj dva wrote:To ono sa jednorogom ? Opičeno i ultranasilno, what's not to like.thekupus wrote:odlična druga sezona Happy-a! Odlična gluma
Dabogda sad izdahnuo ako nisam znao cijelo vrijeme da ce biti cliffhanger eto.Velkoski wrote:Kad je konačno postala zanimljiva treća sezona superheroja iz Španije odlučili su da prekinu najgorim cliffhangerom svih vremenaMislim na Papel
Još u to doba kao 24godisnjakinjaVelkoski wrote:Nisammada je Kristen Bell pa možda nekad i pogledam