Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#18951 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Artest »

Gledam @Černobil, kad ugledah poznato lice..






Image



Svi znamo o kome je rijec. :)
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#18952 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Info: Ballers (5. sezona) od 26.8.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#18953 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by JoseMujica »

ako ima kakvih prijedloga za mini serije bacajte :D
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#18954 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

JoseMujica wrote:ako ima kakvih prijedloga za mini serije bacajte :D
I am the night, El Embarcadero, The Act, Sharp Object, ...
Ovih sam se prvo sjetio :mrgreen:
broj dva
Posts: 5450
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#18955 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by broj dva »

Doom Patrol. Iznenađujuće dobro.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#18956 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by JoseMujica »

hvala ljudi :thumbup: pronjuškaću
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#18957 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

Artest wrote:Gledam @Černobil, kad ugledah poznato lice..






Image



Svi znamo o kome je rijec. :)
O kome je rijec?
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18958 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Jack Be Nimble wrote:
Artest wrote:Gledam @Černobil, kad ugledah poznato lice..





Svi znamo o kome je rijec. :)
O kome je rijec?
To bas i ja kontam, pojma nemam, rekoh neću pisati možda sam jedini. :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18959 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Papel ipak nije smetlje u trećoj sezoni!1!
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18960 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Velkoski wrote:Papel ipak nije smetlje u trećoj sezoni!1!
Zato što je u ovoj trecoj bas materijala bilo za napraviti nema šanse da nije iznad prosjeka kad smo vec kod ove price idem na torrent.
Last edited by 90minut on 19/07/2019 17:36, edited 1 time in total.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#18961 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Fajcion »

Artest wrote:





Image



Svi znamo o kome je rijec. :)
Da nije onaj što miješa :? :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#18962 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

i ja kontam svi znaju a ja pojma nemam pa sam se usutio
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#18963 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Artest »

Ljukica Modric.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18964 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Aaa Luka. :lol: :lol:

pa dobro, ima malo sličnosti. obojica su, kako da kažem, poružni. :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#18965 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

ima malo, ali meni ni na pamet nije pao, cak i kad sam vidio da je naziv slike lukica.
ja mislio frajer u nekoj drugoj seriji glumi.
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#18966 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by thekupus »

odlična druga sezona Happy-a! Odlična gluma
broj dva
Posts: 5450
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#18967 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by broj dva »

thekupus wrote:odlična druga sezona Happy-a! Odlična gluma
To ono sa jednorogom ? Opičeno i ultranasilno, what's not to like.
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#18968 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by thekupus »

broj dva wrote:
thekupus wrote:odlična druga sezona Happy-a! Odlična gluma
To ono sa jednorogom ? Opičeno i ultranasilno, what's not to like.
Daaa, skroz ludo, i jako duhovito :D

A što se tiče nasilja, pa recimo da sigurno nisu planirali da ovo bude serija za djecu :lol:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#18969 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »



Za ljubitelje igre i sage Andreja Sapkovskog stize ekranizacija na jesen.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18970 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Kad je konačno postala zanimljiva treća sezona superheroja iz Španije odlučili su da prekinu najgorim cliffhangerom svih vremena :-x Mislim na Papel :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#18971 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

znaci ide 4. sezona
kad ih prije izbindza
Last edited by karanana on 20/07/2019 19:44, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18972 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

pa samo osam epizoda, ide brzo :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18973 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Velkoski wrote:Kad je konačno postala zanimljiva treća sezona superheroja iz Španije odlučili su da prekinu najgorim cliffhangerom svih vremena :-x Mislim na Papel :mrgreen:
Dabogda sad izdahnuo ako nisam znao cijelo vrijeme da ce biti cliffhanger eto. :D

A nisam ni planirao da gledam ubrzo imam drugih stvari koje cu prije tako da još bolje da je cliff mogu i za godinu prije nove sezone. :lol:
Svakako izlazi svega..

Jesi gledao Veronica Mars ikad prije ti voliš teen i to izašla sad 4 sezona nakon 350 godina :D
Naravno sve u komadu-hulu
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18974 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Nisam :D mada je Kristen Bell pa možda nekad i pogledam :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18975 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Velkoski wrote:Nisam :D mada je Kristen Bell pa možda nekad i pogledam :lol:
Još u to doba kao 24godisnjakinja :izet:
Post Reply