Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18951 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:
HAVANA wrote: :stolica:
A Muha jos onomad s Alijom u safu bio
vazda sam bio na pravoj strani

Image
:shock: Jebo mater te nisam ovom hodzi slozio auto. :lol: Poznat mi pravo.Iz dzamije nije garant.Znaci udo mu bibi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18952 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

:lol:
Jesi ga i usrecio sa renolom
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18953 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:
muha_sa wrote:
vazda sam bio na pravoj strani

Image
:shock: Jebo mater te nisam ovom hodzi slozio auto. :lol: Poznat mi pravo.Iz dzamije nije garant.Znaci udo mu bibi.
jel me to nisi prepozno :? :(

taj sam--meni si volva složio :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18954 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote::lol:
Jesi ga i usrecio sa renolom
:shock: Prodo sam jednom renault scenic,jel to on? Ima i drugi sa zafirom,treci touran,cetvrti altea xl...A sto vole monovolumene :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18955 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

muha_sa wrote:
HAVANA wrote:
muha_sa wrote:
vazda sam bio na pravoj strani

Image
:shock: Jebo mater te nisam ovom hodzi slozio auto. :lol: Poznat mi pravo.Iz dzamije nije garant.Znaci udo mu bibi.
jel me to nisi prepozno :? :(

taj sam--meni si volva složio :lol:
Ti kad bi hodza bio,ja bi spavo u dzamiji.
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18956 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18957 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:
insomnia78 wrote::lol:
Jesi ga i usrecio sa renolom
:shock: Prodo sam jednom renault scenic,jel to on? Ima i drugi sa zafirom,treci touran,cetvrti altea xl...A sto vole monovolumene :lol:
Ma nemam pojma
Al ima nesto sa tim. I harapi ovdje samo takve vozaju. Doduse treba onoliku djecu potrpati
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18958 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by belfy »

insomnia78 wrote:Za mnoge sam Mirso
dok si za sve ostale tokar...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18959 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Nije li i Tito bio
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#18960 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by belfy »

mozda, ako vec nije bio bravar...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#18961 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by uglavnomja »

bravar odnedavno ima sasvim novo znacenje :D
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#18962 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

uglavnomja wrote:bravar odnedavno ima sasvim novo znacenje :D
Koje? I od kad? :mrgreen:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#18963 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zrakomlat »

HAVANA wrote:
insomnia78 wrote::lol:
Jesi ga i usrecio sa renolom
:shock: Prodo sam jednom renault scenic,jel to on? Ima i drugi sa zafirom,treci touran,cetvrti altea xl...A sto vole monovolumene :lol:
Kakvu to šemu imaš sa IZ pa tolike hodže kod tebe kupuju? Insomnia je, izgleda, u pravu da si dobar s Baketom :D

Garant si i Zukorliću one bijele Bemveje prodo, s Mufty tablama :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18964 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Fakat me gotive Hodze. Miran,stalozen,sta li... :lol: Ma to ti je ono uzeo jedan prije 15 godina,pa drugi,drugi kaze trecem... :D
Last edited by HAVANA on 21/09/2019 12:33, edited 1 time in total.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18965 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Efendija Muha mi ih salje. :lol:
SD7
Posts: 235
Joined: 16/11/2018 06:18

#18966 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by SD7 »

HAVANA wrote:Fakat me gotive Hodze. Miran,stalozen,sta li... :lol: Ma to ti je ono uzeo jedan prije 15 godina,pa drugi,drugi kaze trecem... :D
Pa i ti volis kolindarit k'o i hodze, pa ljudi valjda to prepoznaju...hajd', samo neka se vrti :-)
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#18967 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by espn »

Problemi domova zdravlja u TK: Nedostaju specijalisti, lijekovi i kvalitetna oprema

https://www.klix.ba/vijesti/bih/problem ... /190913118
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18968 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

SD7 wrote:
HAVANA wrote:Fakat me gotive Hodze. Miran,stalozen,sta li... :lol: Ma to ti je ono uzeo jedan prije 15 godina,pa drugi,drugi kaze trecem... :D
Pa i ti volis kolindarit k'o i hodze, pa ljudi valjda to prepoznaju...hajd', samo neka se vrti :-)
Sta volim?
SD7
Posts: 235
Joined: 16/11/2018 06:18

#18969 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by SD7 »

HAVANA wrote:
SD7 wrote:
HAVANA wrote:Fakat me gotive Hodze. Miran,stalozen,sta li... :lol: Ma to ti je ono uzeo jedan prije 15 godina,pa drugi,drugi kaze trecem... :D
Pa i ti volis kolindarit k'o i hodze, pa ljudi valjda to prepoznaju...hajd', samo neka se vrti :-)
Sta volim?
"kolindariti", od Kolinda GK...lagati sebe i druge, pricati kojesta, obmanjivati one kojj ti vjeruju, preuvelicavti u cilju stvaranja pozitivne slike o sebi, promovirati fasizam (ovo zadnje se naravno, ne odnosj na tebe).
Ali ima vremena da se konta i za cetvrti zivot...samo da nas zdravlje posluzi.
User avatar
Rugafet
Posts: 5475
Joined: 14/12/2015 17:52

#18970 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Rugafet »

Opa ovo je bilo ispod pupka :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140467
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18971 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

jeste mu ga šuknuli :thumbup:

plaho ce se nasekirat :(
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#18972 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zrakomlat »

Bezveze su ovi komentari na vrlo ličnoj osnovi i mislim da bi ih trebalo brisati od strane nadležnih.
User avatar
Rugafet
Posts: 5475
Joined: 14/12/2015 17:52

#18973 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Rugafet »

U svakom slučaju
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#18974 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zrakomlat »

Vezano za pitanje iz naslova tebe, mislim da je pokret za odlazak ubleha a ne stvarnost.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18975 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

SD7 wrote:


"kolindariti", od Kolinda GK...lagati sebe i druge, pricati kojesta, obmanjivati one kojj ti vjeruju, preuvelicavti u cilju stvaranja pozitivne slike o sebi, promovirati fasizam (ovo zadnje se naravno, ne odnosj na tebe).
Ali ima vremena da se konta i za cetvrti zivot...samo da nas zdravlje posluzi.
Ok.Jel ti ista lakse? :D
Post Reply