muha_sa wrote:vazda sam bio na pravoj straniinsomnia78 wrote:A Muha jos onomad s Alijom u safu bioHAVANA wrote:
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18951 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18952 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jesi ga i usrecio sa renolom
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#18953 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
jel me to nisi prepoznoHAVANA wrote:muha_sa wrote:
vazda sam bio na pravoj strani
Jebo mater te nisam ovom hodzi slozio auto.
Poznat mi pravo.Iz dzamije nije garant.Znaci udo mu bibi.
taj sam--meni si volva složio
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18954 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
insomnia78 wrote:
Jesi ga i usrecio sa renolom
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18955 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ti kad bi hodza bio,ja bi spavo u dzamiji.muha_sa wrote:jel me to nisi prepoznoHAVANA wrote:muha_sa wrote:
vazda sam bio na pravoj strani
Jebo mater te nisam ovom hodzi slozio auto.
Poznat mi pravo.Iz dzamije nije garant.Znaci udo mu bibi.
![]()
![]()
taj sam--meni si volva složio
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18957 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma nemam pojmaHAVANA wrote:insomnia78 wrote:
Jesi ga i usrecio sa renolomProdo sam jednom renault scenic,jel to on? Ima i drugi sa zafirom,treci touran,cetvrti altea xl...A sto vole monovolumene
Al ima nesto sa tim. I harapi ovdje samo takve vozaju. Doduse treba onoliku djecu potrpati
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#18958 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
dok si za sve ostale tokar...insomnia78 wrote:Za mnoge sam Mirso
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18959 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nije li i Tito bio
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#18960 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
mozda, ako vec nije bio bravar...
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#18961 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
bravar odnedavno ima sasvim novo znacenje 
- konjislav
- Posts: 637
- Joined: 11/04/2012 02:18
#18962 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Koje? I od kad?uglavnomja wrote:bravar odnedavno ima sasvim novo znacenje
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#18963 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Kakvu to šemu imaš sa IZ pa tolike hodže kod tebe kupuju? Insomnia je, izgleda, u pravu da si dobar s BaketomHAVANA wrote:insomnia78 wrote:
Jesi ga i usrecio sa renolomProdo sam jednom renault scenic,jel to on? Ima i drugi sa zafirom,treci touran,cetvrti altea xl...A sto vole monovolumene
Garant si i Zukorliću one bijele Bemveje prodo, s Mufty tablama
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18964 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Fakat me gotive Hodze. Miran,stalozen,sta li...
Ma to ti je ono uzeo jedan prije 15 godina,pa drugi,drugi kaze trecem... 
Last edited by HAVANA on 21/09/2019 12:33, edited 1 time in total.
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18965 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Efendija Muha mi ih salje. 
-
SD7
- Posts: 235
- Joined: 16/11/2018 06:18
#18966 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa i ti volis kolindarit k'o i hodze, pa ljudi valjda to prepoznaju...hajd', samo neka se vrtiHAVANA wrote:Fakat me gotive Hodze. Miran,stalozen,sta li...Ma to ti je ono uzeo jedan prije 15 godina,pa drugi,drugi kaze trecem...
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#18967 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Problemi domova zdravlja u TK: Nedostaju specijalisti, lijekovi i kvalitetna oprema
https://www.klix.ba/vijesti/bih/problem ... /190913118
https://www.klix.ba/vijesti/bih/problem ... /190913118
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18968 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sta volim?SD7 wrote:Pa i ti volis kolindarit k'o i hodze, pa ljudi valjda to prepoznaju...hajd', samo neka se vrtiHAVANA wrote:Fakat me gotive Hodze. Miran,stalozen,sta li...Ma to ti je ono uzeo jedan prije 15 godina,pa drugi,drugi kaze trecem...
-
SD7
- Posts: 235
- Joined: 16/11/2018 06:18
#18969 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
"kolindariti", od Kolinda GK...lagati sebe i druge, pricati kojesta, obmanjivati one kojj ti vjeruju, preuvelicavti u cilju stvaranja pozitivne slike o sebi, promovirati fasizam (ovo zadnje se naravno, ne odnosj na tebe).HAVANA wrote:Sta volim?SD7 wrote:Pa i ti volis kolindarit k'o i hodze, pa ljudi valjda to prepoznaju...hajd', samo neka se vrtiHAVANA wrote:Fakat me gotive Hodze. Miran,stalozen,sta li...Ma to ti je ono uzeo jedan prije 15 godina,pa drugi,drugi kaze trecem...
Ali ima vremena da se konta i za cetvrti zivot...samo da nas zdravlje posluzi.
- Rugafet
- Posts: 5475
- Joined: 14/12/2015 17:52
#18970 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Opa ovo je bilo ispod pupka 
- muha_sa
- Posts: 140467
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#18971 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
jeste mu ga šuknuli
plaho ce se nasekirat
plaho ce se nasekirat
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#18972 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Bezveze su ovi komentari na vrlo ličnoj osnovi i mislim da bi ih trebalo brisati od strane nadležnih.
- Rugafet
- Posts: 5475
- Joined: 14/12/2015 17:52
#18973 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
U svakom slučaju
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#18974 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Vezano za pitanje iz naslova tebe, mislim da je pokret za odlazak ubleha a ne stvarnost.
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18975 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ok.Jel ti ista lakse?SD7 wrote:
"kolindariti", od Kolinda GK...lagati sebe i druge, pricati kojesta, obmanjivati one kojj ti vjeruju, preuvelicavti u cilju stvaranja pozitivne slike o sebi, promovirati fasizam (ovo zadnje se naravno, ne odnosj na tebe).
Ali ima vremena da se konta i za cetvrti zivot...samo da nas zdravlje posluzi.

