Jutros levat sa sEnonima i kapuljačom. Izbi oči.sparky wrote:Sad ti smetaju kape i grijanje, a ljeti otvoren prozor i klima. P.s. ja bez kape nigdje ne ne idem. Obavezna zimska opremabitanga_sa_otesa wrote:papci s vunenim kapama u autu s upaljenim grijanjem i po defaultu svi gamizu 30 i ne jebu nikog oko sebe .
Koji će vam kapa u autu?
