Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18926 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

sparky wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:papci s vunenim kapama u autu s upaljenim grijanjem i po defaultu svi gamizu 30 i ne jebu nikog oko sebe .
Sad ti smetaju kape i grijanje, a ljeti otvoren prozor i klima. P.s. ja bez kape nigdje ne ne idem. Obavezna zimska oprema
Jutros levat sa sEnonima i kapuljačom. Izbi oči.
Koji će vam kapa u autu?
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#18927 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

pusim, otvorim prozor, treba mi kapa
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#18928 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sparky »

Tomahawk11 wrote:
sparky wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:papci s vunenim kapama u autu s upaljenim grijanjem i po defaultu svi gamizu 30 i ne jebu nikog oko sebe .
Sad ti smetaju kape i grijanje, a ljeti otvoren prozor i klima. P.s. ja bez kape nigdje ne ne idem. Obavezna zimska oprema
Jutros levat sa sEnonima i kapuljačom. Izbi oči.
Koji će vam kapa u autu?
Ruzna mi frizura, a i navika.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18929 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Kod brice, sve se to sredi.
Opet je valja skinuti kad dođeš na posao.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#18930 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Kinaski »

Tomahawk11 wrote:
sparky wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:papci s vunenim kapama u autu s upaljenim grijanjem i po defaultu svi gamizu 30 i ne jebu nikog oko sebe .
Sad ti smetaju kape i grijanje, a ljeti otvoren prozor i klima. P.s. ja bez kape nigdje ne ne idem. Obavezna zimska oprema
Jutros levat sa sEnonima i kapuljačom. Izbi oči.
Koji će vam kapa u autu?
il je diler il powerlifter
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18931 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Kad smo kod kapuljače, sjetih se jedne situacije, pričao mi kolega...

Kaže, u vrijeme dok se još pržilo CD-ovi, dogovori on s nekim likom (nije ga znao uživo) da mu nešto sprži, gdje ćemo se naći, kod ASA auta na proširenju, dođe on s autom, upada lik s kapuljačom u auto...

- Imaš robu?
- Imam!

Ja za CD, lik vadi kesicu... :? :mrgreen:

Skonta da je fulio, izletje iz auta ko metak i pedala :lol:

Reko, bilo bi ti smiješno da je rotacija iza tebe :oops:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#18932 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Ne moze rotacija,ljudi jedu bureke :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#18933 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Tomahawk11 wrote: Koji će vam kapa u autu?
Sta te boli q. Gledaj svoja posla.

:mrgreen:

ja bez đevđira nigdje ne izlazim
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18934 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

drug_profi wrote:
Tomahawk11 wrote: Koji će vam kapa u autu?
Sta te boli q. Gledaj svoja posla.

:mrgreen:

ja bez đevđira nigdje ne izlazim
Ma ono jeste, onako pitam.

Ok kad je hladno, pa vani nosiš, ali u autu, na poslu, u kafani, skineš je.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18935 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Tomahawk11 wrote: Jutros levat sa sEnonima i kapuljačom. Izbi oči.
Koji će vam kapa u autu?
pushe grijanje, nebil ih propuhalo :mrgreen:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#18936 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Koliko se ovdje pojedini žale na ponašanje vozača, tačno vidiš da imaju nekih psihičkih problema (a prvi je taj da oni uvijek moraju biti u pravu, ČUJ SMETA MU ŠTO ČOVJEK NOSI KAPU U AUTU). Onom drugom opet smeta što neko vozi 50 gdje je ograničenje 80, šta svi moraju vozit 80 ako je ograničenje 80, itd, itd. Znaš šta, radi ovakve navale egoizma drago mi je što živite u BiH.
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#18937 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

djkurt wrote:Koliko se ovdje pojedini žale na ponašanje vozača, tačno vidiš da imaju nekih psihičkih problema (a prvi je taj da oni uvijek moraju biti u pravu, ČUJ SMETA MU ŠTO ČOVJEK NOSI KAPU U AUTU). Onom drugom opet smeta što neko vozi 50 gdje je ograničenje 80, šta svi moraju vozit 80 ako je ograničenje 80, itd, itd. Znaš šta, radi ovakve navale egoizma drago mi je što živite u BiH.
Po tvojoj logici, možeš voziti i 40km/h ako je ograničenje 80, i to je po tebi OK?!
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18938 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

djkurt wrote:Koliko se ovdje pojedini žale na ponašanje vozača, tačno vidiš da imaju nekih psihičkih problema (a prvi je taj da oni uvijek moraju biti u pravu, ČUJ SMETA MU ŠTO ČOVJEK NOSI KAPU U AUTU). Onom drugom opet smeta što neko vozi 50 gdje je ograničenje 80, šta svi moraju vozit 80 ako je ograničenje 80, itd, itd. Znaš šta, radi ovakve navale egoizma drago mi je što živite u BiH.
Pa normalno da će mi boldirano smetati, gdje problem? Hajde autoškole i početnici, njih razumijem, ali ostali.... :-)

Ne moraš voziti 80 ako je ograničenje 80, vozi npr. 75. :D
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#18939 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Naslovnica wrote:
djkurt wrote:Koliko se ovdje pojedini žale na ponašanje vozača, tačno vidiš da imaju nekih psihičkih problema (a prvi je taj da oni uvijek moraju biti u pravu, ČUJ SMETA MU ŠTO ČOVJEK NOSI KAPU U AUTU). Onom drugom opet smeta što neko vozi 50 gdje je ograničenje 80, šta svi moraju vozit 80 ako je ograničenje 80, itd, itd. Znaš šta, radi ovakve navale egoizma drago mi je što živite u BiH.
Po tvojoj logici, možeš voziti i 40km/h ako je ograničenje 80, i to je po tebi OK?!
Da se ne lažemo, više je onih što voze 180 gdje je ograničenje 80, nego ovih što voze 50, vi ste meni smiješni što se obrušavate na ove što voze laganini ko da su ubice na cesti jbt. Možda čovjek uživa u laganoj vožnji i zna da ne krši nikakav zakon niti pravilo osim nekog imaginarnog kojeg su šoferi samo sebi stvorili.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18940 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

djkurt wrote:Koliko se ovdje pojedini žale na ponašanje vozača, tačno vidiš da imaju nekih psihičkih problema (a prvi je taj da oni uvijek moraju biti u pravu, ČUJ SMETA MU ŠTO ČOVJEK NOSI KAPU U AUTU). Onom drugom opet smeta što neko vozi 50 gdje je ograničenje 80, šta svi moraju vozit 80 ako je ograničenje 80, itd, itd. Znaš šta, radi ovakve navale egoizma drago mi je što živite u BiH.
Garant se pronaso u svemu sto je navedeno :mrgreen:
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#18941 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by splinter »

beni-bu-man wrote:
djkurt wrote:Koliko se ovdje pojedini žale na ponašanje vozača, tačno vidiš da imaju nekih psihičkih problema (a prvi je taj da oni uvijek moraju biti u pravu, ČUJ SMETA MU ŠTO ČOVJEK NOSI KAPU U AUTU). Onom drugom opet smeta što neko vozi 50 gdje je ograničenje 80, šta svi moraju vozit 80 ako je ograničenje 80, itd, itd. Znaš šta, radi ovakve navale egoizma drago mi je što živite u BiH.
Garant se pronaso u svemu sto je navedeno :mrgreen:
Ovaj dio s kapom ga najviše pogodio.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#18942 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

beni-bu-man wrote:
djkurt wrote:Koliko se ovdje pojedini žale na ponašanje vozača, tačno vidiš da imaju nekih psihičkih problema (a prvi je taj da oni uvijek moraju biti u pravu, ČUJ SMETA MU ŠTO ČOVJEK NOSI KAPU U AUTU). Onom drugom opet smeta što neko vozi 50 gdje je ograničenje 80, šta svi moraju vozit 80 ako je ograničenje 80, itd, itd. Znaš šta, radi ovakve navale egoizma drago mi je što živite u BiH.
Garant se pronaso u svemu sto je navedeno :mrgreen:
Ma garant je oto u pitanju.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#18943 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ma ja. Ima covjek pravo da uzurpira cestu ko da je njegova i ko da svi imaju vremena da putuju duplo duze nego sto su planirali.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#18944 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Nosi, brte, gdje god ti je ćejf...u autu, na poslu, kući, kad spavaš, kad ideš u kupovinu....kapu i još kapuljaču navuci, za svaki slučaj.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#18945 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

pravnik :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18946 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Ja fantomku navucem, sto je sigurno je sigurno :mrgreen:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#18947 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

drug_profi wrote:Ma ja. Ima covjek pravo da uzurpira cestu ko da je njegova i ko da svi imaju vremena da putuju duplo duze nego sto su planirali.
Nisi dobro isplaniro, jarane.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#18948 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

djkurt wrote:
drug_profi wrote:Ma ja. Ima covjek pravo da uzurpira cestu ko da je njegova i ko da svi imaju vremena da putuju duplo duze nego sto su planirali.
Nisi dobro isplaniro, jarane.
Pa nema tog ko bi mogo kraj vas isplanirat ista, pravnici sve.
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#18949 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

djkurt wrote:
Naslovnica wrote:
djkurt wrote:Koliko se ovdje pojedini žale na ponašanje vozača, tačno vidiš da imaju nekih psihičkih problema (a prvi je taj da oni uvijek moraju biti u pravu, ČUJ SMETA MU ŠTO ČOVJEK NOSI KAPU U AUTU). Onom drugom opet smeta što neko vozi 50 gdje je ograničenje 80, šta svi moraju vozit 80 ako je ograničenje 80, itd, itd. Znaš šta, radi ovakve navale egoizma drago mi je što živite u BiH.
Po tvojoj logici, možeš voziti i 40km/h ako je ograničenje 80, i to je po tebi OK?!
Da se ne lažemo, više je onih što voze 180 gdje je ograničenje 80, nego ovih što voze 50, vi ste meni smiješni što se obrušavate na ove što voze laganini ko da su ubice na cesti jbt. Možda čovjek uživa u laganoj vožnji i zna da ne krši nikakav zakon niti pravilo osim nekog imaginarnog kojeg su šoferi samo sebi stvorili.
Niau ubice na cesti, ali prave probleme slično ubicama.
Dok ti kuliraš 50km/h i uživaš u vožnji na magistralnoj cesti sa veoma visokom frekvencijom saobraćaja, ima ljudi koji imaju posla i obaveza i kojima nije do razgledavanja. Znakovi ograničenja 80 su postavljeni iz dva razloga. Prvo, da se ne bi vozilo brže od toga. I drugo - da je dozvoljena ta brzina, da se ne mora voziti 50-60.
Sporaći koji voze magistralom 50-60 samo stvaraju kolone, usporavaju ionako spor protok saobraćaja, i tjeraju druge normalne vozače da ih pretiču na rijetkim mjestima gdje je to dozvoljeno.
Na Rostovo pa razgledavaj, a na 'žili kucavici' jedne države nema se šta voziti i razgledavati 50 ako je ograničenje 80.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#18950 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

drug_profi wrote:
djkurt wrote:
drug_profi wrote:Ma ja. Ima covjek pravo da uzurpira cestu ko da je njegova i ko da svi imaju vremena da putuju duplo duze nego sto su planirali.
Nisi dobro isplaniro, jarane.
Pa nema tog ko bi mogo kraj vas isplanirat ista, pravnici sve.
Smanji malo ego trip paš vidit kako more. :)
Post Reply