Nastavi oporaviti će se cejf.kakavdanakneiskustvu wrote:krenuo gledati the haunting of hill house,i u prvoj epizodi mi odmah pokvari cejf gledanja,scena kad roditelji razgovaraju sa valjda pogrebnicima i govore kako nece da baku ukopaju u otvorenom kovcegu jer im dijete od 7-8 godina nije za to,pa ko u tim trenucima pita dijete šta će se raditi
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#18926 Re: Gledate seriju - preporucite je
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18927 Re: Gledate seriju - preporucite je
Na HRT 3 prije dvije sedmice sam naletio na odličnu britansku dramsku seriju ˝Ona riječ na A˝ (The A Word).
Ne bih puno da otkrivam, jer vam neće biti interesatno. Zanimljiva porodična priča.
https://www.imdb.com/title/tt5311790/?ref_=ttep_ep_tt
Ne bih puno da otkrivam, jer vam neće biti interesatno. Zanimljiva porodična priča.
https://www.imdb.com/title/tt5311790/?ref_=ttep_ep_tt
- dječak sa šibicama
- Posts: 51146
- Joined: 29/06/2011 23:39
#18928 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma da, grad, cuj mene kucaBoateng wrote:Možda je mislio na ovu: https://www.imdb.com/title/tt7187044/karanana wrote:koja ti je to?
daj link.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51146
- Joined: 29/06/2011 23:39
#18929 Re: Gledate seriju - preporucite je
grad i kucu sam fulaokaranana wrote:i ja sam mislio da misli na tu, jer su izasle 3 epizode, ali fulio je obje rijeci naslova.
trazim na imdb-u i ne vidim nista, tako da je vjerovatno mislio na city on a hill.
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#18930 Re: Gledate seriju - preporucite je
Za one koji vole "campy" humor, ovo bi mogla biti najbolja serija ikad 
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
#18931 Re: Gledate seriju - preporucite je
auuu brate kako ovo jebe kevu. svaka čas na rekomendu!
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18932 Re: Gledate seriju - preporucite je
solidna epizoda euforije.
na stranu sve druge stvari, svidja mi se umjetnicki aspekt i nekakav cudan nacin na koji je snimljena. kao da su scene snimane u jednom dugackom kadru.
na stranu sve druge stvari, svidja mi se umjetnicki aspekt i nekakav cudan nacin na koji je snimljena. kao da su scene snimane u jednom dugackom kadru.
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18934 Re: Gledate seriju - preporucite je
Info: Treća i finalna sezona serije The Deuce od 9. septembra.
- Sarah24
- Posts: 10149
- Joined: 08/06/2010 11:12
- Location: Somewhere over the rainbow
#18935 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hocemo li docekati taj 16.8 kad ce nakon 345 godina izaci druga sezona Mindhunter-a!?

- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#18936 Re: Gledate seriju - preporucite je
Catch-22
45min | Action, Adventure, Comedy | TV Mini-Series (2019– )
https://www.imdb.com/title/tt5056196/

45min | Action, Adventure, Comedy | TV Mini-Series (2019– )
https://www.imdb.com/title/tt5056196/

- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18937 Re: Gledate seriju - preporucite je
malo mi se onaj bunker hill previse razvlaci i oteze i usporen je, pomalo uspavljujuci sa nekim beze subplotovima da popune vrijeme.
ima i rupa u glavnom plotu. ispade lokalni klosar narcos sve zna, bolje od policije. a buraz od ubice ko reko bi sve ali nece nego kaze malo. ko kad trebi kazes, samo cu malo glavic ubacit, necu skroz. a fbi agent se ponasa ko slobodni strijelac. hoda gdje hoce, radi sta hoce, (pod)jebaje koga hoce......
ispade ona baba punica najbolji karakter, mada je i ona mirna zadnjih par epizoda.
ima i rupa u glavnom plotu. ispade lokalni klosar narcos sve zna, bolje od policije. a buraz od ubice ko reko bi sve ali nece nego kaze malo. ko kad trebi kazes, samo cu malo glavic ubacit, necu skroz. a fbi agent se ponasa ko slobodni strijelac. hoda gdje hoce, radi sta hoce, (pod)jebaje koga hoce......
ispade ona baba punica najbolji karakter, mada je i ona mirna zadnjih par epizoda.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18938 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma ne ide ovo epizoda za epizodom ja sam nakon prve 2 stao pa kad izleti sve onda pogledati ovako ce mi samo interes opasti kao tebi.karanana wrote:malo mi se onaj bunker hill previse razvlaci i oteze i usporen je, pomalo uspavljujuci sa nekim beze subplotovima da popune vrijeme.
ima i rupa u glavnom plotu. ispade lokalni klosar narcos sve zna, bolje od policije. a buraz od ubice ko reko bi sve ali nece nego kaze malo. ko kad trebi kazes, samo cu malo glavic ubacit, necu skroz. a fbi agent se ponasa ko slobodni strijelac. hoda gdje hoce, radi sta hoce, (pod)jebaje koga hoce......
ispade ona baba punica najbolji karakter, mada je i ona mirna zadnjih par epizoda.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#18939 Re: Gledate seriju - preporucite je
ima li iko titlove za billions, s04, prvih 5 epizoda? tnx
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#18940 Re: Gledate seriju - preporucite je
valjali ovo ista... gledao sam sicario film i zaitrigrilrali me ovi meHiko karteli...
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18941 Re: Gledate seriju - preporucite je
Prvo gledaj Narcos prve dvije sezone pa onda to, a bolje je od sicaria 5 puta.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18942 Re: Gledate seriju - preporucite je
Inace ova njemacka netflixova dogs of berlin me iznenadila dosta kontam da su ameri dali slabe ocjene zbog radnje serije i to nit gledaju fudbal nit znaju o problemima u njemackoj.
Serija od glume do atmosfere i svega ostalog mnogo dobra 7,5 je strahovito nerealna ocjena koju ima na imdb.
Serija od glume do atmosfere i svega ostalog mnogo dobra 7,5 je strahovito nerealna ocjena koju ima na imdb.
- Altsa
- Posts: 9223
- Joined: 19/03/2004 18:31
#18943 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni bas dobra Euforija. Sama atmosfera citave serije je odlicna. Ima teskih scena ali je vrh.karanana wrote:solidna epizoda euforije.
na stranu sve druge stvari, svidja mi se umjetnicki aspekt i nekakav cudan nacin na koji je snimljena. kao da su scene snimane u jednom dugackom kadru.
- Dosadno mii
- Posts: 3162
- Joined: 16/06/2014 20:33
#18944 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nije losa Euforija

- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18945 Re: Gledate seriju - preporucite je
Čudno mi je da je tek danas počelo snimanje druge sezone HBO serije Succession, na Korčuli i Cavtatu.
Premijeru sezone su zakazali za 12.8.
Ko nije gledao seriju, obavezno neka pogleda. Prvih par epizoda prve sezone je poprilično usporeno, ali kasnije serija postaje sve interesantnija, posljednja epizoda prve sezone je bila zanimljiva i napeta do samog kraja.
Premijeru sezone su zakazali za 12.8.
Ko nije gledao seriju, obavezno neka pogleda. Prvih par epizoda prve sezone je poprilično usporeno, ali kasnije serija postaje sve interesantnija, posljednja epizoda prve sezone je bila zanimljiva i napeta do samog kraja.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18946 Re: Gledate seriju - preporucite je
Znaci za 20 dana od pocetka snimanja ide premijera. To neka sapunica bez ikakvih efekata i scenografije? Uzivo je mogu pustiti.
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18947 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nije baš sapunica. Meni je naprimjer Dynasty sapunica, a ovo mi nije ni blizu serije Dynasty.karanana wrote:Znaci za 20 dana od pocetka snimanja ide premijera. To neka sapunica bez ikakvih efekata i scenografije? Uzivo je mogu pustiti.
Možda se snimala u Americi, pa su nastavili u Hrvatskoj. Ne znam, nisam pametan, ali mi je nekako čudno da ni mjesec dana pred početka premijere druge sezone serije, oni nju još uvijek snimaju.
Ja sam mislio da se to snima nekih pola godine prije emitovanja, možda i više.
Ovo je dramska serija, nije baš sapunica u pitanju.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18949 Re: Gledate seriju - preporucite je
izlazi fargo 4 u 2020.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18950 Re: Gledate seriju - preporucite je
To se zna godinu vec, inace koga zanima ne znam da li ima ovdje nekoga da se bio navukao kao ja na counterpart serija je oficijalno u smecu nisu je uspjeli prebaciti i to bi bilo to.
Malo je reci kakvog je potencijala imala i širine za 3 sezonu ovako..
Malo je reci kakvog je potencijala imala i širine za 3 sezonu ovako..

