Pa eto, stavj ti svoje tesko zaradjene pare, pod uslovom da si ikada ista zaradio na povjerenje ljudima koji ni sami sebi ne vjeruju.Hajvan wrote:zato pametni bosanci kupuje tudje, drze novac u tudjim bankama, trze u tudjim granpima i jos se cude rto im ide lose i sto ljudi poput mirse odose…
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
-
SD7
- Posts: 235
- Joined: 16/11/2018 06:18
#18926 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#18927 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
SD7 wrote:Pa eto, stavj ti svoje tesko zaradjene pare, pod uslovom da si ikada ista zaradio na povjerenje ljudima koji ni sami sebi ne vjeruju.Hajvan wrote:zato pametni bosanci kupuje tudje, drze novac u tudjim bankama, trze u tudjim granpima i jos se cude rto im ide lose i sto ljudi poput mirse odose…
lol
trololo, trololo
trololo moj
onih dana kad nisi sav svoj
entero kokolo, kokolo
kolitisu moj
onih dana,
kad nisi sav svoj….
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#18928 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Samo da se ti vratiš nazaj, prosperiraće BiH jebo Mirsuinsomnia78 wrote:Doduse trebalo bi stvoriti uslove da se Mirse i vrate
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18929 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa cuj. Nije smak svijeta ni da se vratim
-
SD7
- Posts: 235
- Joined: 16/11/2018 06:18
#18930 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ti sve lijepo vidis i ispricas, ali nikako da skontas sta je problem. Je li sve ok drug!?HAVANA wrote:A ko da stvori ako svi pobjegnu? Vidimo na temi kako je bjezanje popularno.Da bi se nesto stvorilo treba se boriti sa problemom.Nece se stvoriti ako se bjezi od problema.Dok je kod roditelja na tanjiru,u drzavnoj skoli,odraste tu,zavrsi sta je mogao...I ode.Ne valja ovde nista.Ok,de vrati ba malo...Prenesi tog znanja malo,investiraj nesta...Jok ja cu im radit i placat sve zivo a oni nek bjeze i jos mi se seru na ceif i zelju da zivim ovde.Sve on zna bolje od nas ovde a tamo negdje.A mi smo lopovi,primitivci,oni su kul...Mater im uvene sama u stanu ili domu,sebicna gamad.Pojedinci.Neki dan zenu sahranili cerka nije dosla iz holandije na sahranu.Ne moze od posla.detroit-mercy wrote:Mozda prvo stvoriti uslove da ne idu pa tek onda ih vracati.insomnia78 wrote:Doduse trebalo bi stvoriti uslove da se Mirse i vrateJebo joj bog mater.Isto je snaslo dabogda.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18931 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
-
SD7
- Posts: 235
- Joined: 16/11/2018 06:18
#18932 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sumnjam da je iko na ovom forumu sebi dao nick da ga tako istinito oslikava kao sto si ti dao sebi.Hajvan wrote:SD7 wrote:Pa eto, stavj ti svoje tesko zaradjene pare, pod uslovom da si ikada ista zaradio na povjerenje ljudima koji ni sami sebi ne vjeruju.Hajvan wrote:zato pametni bosanci kupuje tudje, drze novac u tudjim bankama, trze u tudjim granpima i jos se cude rto im ide lose i sto ljudi poput mirse odose…
lol
trololo, trololo
trololo moj
onih dana kad nisi sav svoj
entero kokolo, kokolo
kolitisu moj
onih dana,
kad nisi sav svoj….
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#18933 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Vidćeš Mirse za koju godinu, kod nas u ŠviciSD7 wrote:Evo, sada ce jos reci da nema ckepi bez bosnaske...a u stvarnosti, kada Mirsad okusi svicarsku, belgijsku, svedsku, itd.HAVANA wrote:Mirso ba malo otiso, ima trebu u sokolovic koloniji,jedva ceka da se vrati.Uglavnom, ode nam i Mirsad, a mi se sprdamo....sve nam je sprdnja i zbog toga odlaze svi koji zele od zivota vise nego da ih Bakir sa jedva polozenom B kategorijom voza autobusom uskim, polomljenim planinskim cestama. Mirso, sretno!
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18934 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa realno ni nema picke bez Bosanske. Barem za nas izBosne
-
SD7
- Posts: 235
- Joined: 16/11/2018 06:18
#18935 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Bakir se mora postovati. Covjek sa jedva polozenom B kategorijom vozi autobus pun putnika, i to po jednim od najlosijih cesta u Evropi. I da ga babo ne vrati u Bosnu, ko zna gdje bi ovaj napaceni narod zavrsio.insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
-
SD7
- Posts: 235
- Joined: 16/11/2018 06:18
#18936 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nemoj da te jedan neuspjeh razocara...jedan moj stariji kolega iz svice se kune u marokankeinsomnia78 wrote:Pa realno ni nema picke bez Bosanske. Barem za nas izBosne
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18937 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma sve je to karanana. Isto crMkinje. Odmah ozenis i amidze, tetiće, tetične...
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18938 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#18939 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
SD7 wrote: Sumnjam da je iko na ovom forumu sebi dao nick da ga tako istinito oslikava kao sto si ti dao sebi.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18940 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
A Muha jos onomad s Alijom u safu bioHAVANA wrote:insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#18941 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
On ce se vratiti kad vuku dupe zaraste....zna i on da mu je bolje primit arapsku cunu, malo suze poteku, dusevnu bol niko i nevidi, nego da se vrne nazaj.....to ti je isto kada bi sad focaka pito bil se vratio iz sarajeva u focu512MB wrote:Samo da se ti vratiš nazaj, prosperiraće BiH jebo Mirsuinsomnia78 wrote:Doduse trebalo bi stvoriti uslove da se Mirse i vrate
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18942 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sve sam ja skonto sto mi je trebalo i sve mi je ok.Zdravlje da nas posluzi i to je to.A vi kontajte.Ja se nakonto za tri zivota.SD7 wrote:Ti sve lijepo vidis i ispricas, ali nikako da skontas sta je problem. Je li sve ok drug!?HAVANA wrote:A ko da stvori ako svi pobjegnu? Vidimo na temi kako je bjezanje popularno.Da bi se nesto stvorilo treba se boriti sa problemom.Nece se stvoriti ako se bjezi od problema.Dok je kod roditelja na tanjiru,u drzavnoj skoli,odraste tu,zavrsi sta je mogao...I ode.Ne valja ovde nista.Ok,de vrati ba malo...Prenesi tog znanja malo,investiraj nesta...Jok ja cu im radit i placat sve zivo a oni nek bjeze i jos mi se seru na ceif i zelju da zivim ovde.Sve on zna bolje od nas ovde a tamo negdje.A mi smo lopovi,primitivci,oni su kul...Mater im uvene sama u stanu ili domu,sebicna gamad.Pojedinci.Neki dan zenu sahranili cerka nije dosla iz holandije na sahranu.Ne moze od posla.detroit-mercy wrote: Mozda prvo stvoriti uslove da ne idu pa tek onda ih vracati.Jebo joj bog mater.Isto je snaslo dabogda.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#18943 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
insomnia78 wrote: A Muha jos onomad s Alijom u safu bio
jel’ ovaj u prvom safu, sto stoji?

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18944 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Eto vidis. Odmah pocne. Cemu vrijedjanje kamarati? Jel lijepo to
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18945 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Hajvan wrote:insomnia78 wrote: A Muha jos onomad s Alijom u safu bio
jel’ ovaj u prvom safu, sto stoji?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18946 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Al najjace je kad ljudi krenu Havanu prozivati. Vjerovatno najpozitivnijeg lika na ovom forumu

- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#18947 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
vazda sam bio na pravoj straniinsomnia78 wrote:A Muha jos onomad s Alijom u safu bioHAVANA wrote:insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu

- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#18948 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
U transporteru.insomnia78 wrote:A Muha jos onomad s Alijom u safu bioHAVANA wrote:insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18949 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Poboravio malo sure. Ipak se u godinama
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#18950 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
A jebi se kad se ne udavih dimom od cigareHAVANA wrote: U transporteru.
