Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
SD7
Posts: 235
Joined: 16/11/2018 06:18

#18926 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by SD7 »

Hajvan wrote:zato pametni bosanci kupuje tudje, drze novac u tudjim bankama, trze u tudjim granpima i jos se cude rto im ide lose i sto ljudi poput mirse odose…


:lol:
Pa eto, stavj ti svoje tesko zaradjene pare, pod uslovom da si ikada ista zaradio na povjerenje ljudima koji ni sami sebi ne vjeruju.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#18927 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hajvan »

SD7 wrote:
Hajvan wrote:zato pametni bosanci kupuje tudje, drze novac u tudjim bankama, trze u tudjim granpima i jos se cude rto im ide lose i sto ljudi poput mirse odose…


:lol:
Pa eto, stavj ti svoje tesko zaradjene pare, pod uslovom da si ikada ista zaradio na povjerenje ljudima koji ni sami sebi ne vjeruju.


lol

trololo, trololo
trololo moj
onih dana kad nisi sav svoj
entero kokolo, kokolo
kolitisu moj

onih dana,
kad nisi sav svoj….
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#18928 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

insomnia78 wrote:Doduse trebalo bi stvoriti uslove da se Mirse i vrate
Samo da se ti vratiš nazaj, prosperiraće BiH jebo Mirsu :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18929 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Pa cuj. Nije smak svijeta ni da se vratim
SD7
Posts: 235
Joined: 16/11/2018 06:18

#18930 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by SD7 »

HAVANA wrote:
detroit-mercy wrote:
insomnia78 wrote:Doduse trebalo bi stvoriti uslove da se Mirse i vrate
Mozda prvo stvoriti uslove da ne idu pa tek onda ih vracati.
A ko da stvori ako svi pobjegnu? Vidimo na temi kako je bjezanje popularno.Da bi se nesto stvorilo treba se boriti sa problemom.Nece se stvoriti ako se bjezi od problema.Dok je kod roditelja na tanjiru,u drzavnoj skoli,odraste tu,zavrsi sta je mogao...I ode.Ne valja ovde nista.Ok,de vrati ba malo...Prenesi tog znanja malo,investiraj nesta...Jok ja cu im radit i placat sve zivo a oni nek bjeze i jos mi se seru na ceif i zelju da zivim ovde.Sve on zna bolje od nas ovde a tamo negdje.A mi smo lopovi,primitivci,oni su kul...Mater im uvene sama u stanu ili domu,sebicna gamad.Pojedinci.Neki dan zenu sahranili cerka nije dosla iz holandije na sahranu.Ne moze od posla. :-) Jebo joj bog mater.Isto je snaslo dabogda.
Ti sve lijepo vidis i ispricas, ali nikako da skontas sta je problem. Je li sve ok drug!? :-D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18931 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
SD7
Posts: 235
Joined: 16/11/2018 06:18

#18932 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by SD7 »

Hajvan wrote:
SD7 wrote:
Hajvan wrote:zato pametni bosanci kupuje tudje, drze novac u tudjim bankama, trze u tudjim granpima i jos se cude rto im ide lose i sto ljudi poput mirse odose…


:lol:
Pa eto, stavj ti svoje tesko zaradjene pare, pod uslovom da si ikada ista zaradio na povjerenje ljudima koji ni sami sebi ne vjeruju.


lol

trololo, trololo
trololo moj
onih dana kad nisi sav svoj
entero kokolo, kokolo
kolitisu moj

onih dana,
kad nisi sav svoj….
Sumnjam da je iko na ovom forumu sebi dao nick da ga tako istinito oslikava kao sto si ti dao sebi.
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#18933 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

SD7 wrote:
HAVANA wrote:Mirso ba malo otiso, ima trebu u sokolovic koloniji,jedva ceka da se vrati. :mercireklama:
Evo, sada ce jos reci da nema ckepi bez bosnaske...a u stvarnosti, kada Mirsad okusi svicarsku, belgijsku, svedsku, itd. :-D Uglavnom, ode nam i Mirsad, a mi se sprdamo....sve nam je sprdnja i zbog toga odlaze svi koji zele od zivota vise nego da ih Bakir sa jedva polozenom B kategorijom voza autobusom uskim, polomljenim planinskim cestama. Mirso, sretno!
Vidćeš Mirse za koju godinu, kod nas u Švici :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18934 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Pa realno ni nema picke bez Bosanske. Barem za nas izBosne
SD7
Posts: 235
Joined: 16/11/2018 06:18

#18935 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by SD7 »

insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
Bakir se mora postovati. Covjek sa jedva polozenom B kategorijom vozi autobus pun putnika, i to po jednim od najlosijih cesta u Evropi. I da ga babo ne vrati u Bosnu, ko zna gdje bi ovaj napaceni narod zavrsio.
SD7
Posts: 235
Joined: 16/11/2018 06:18

#18936 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by SD7 »

insomnia78 wrote:Pa realno ni nema picke bez Bosanske. Barem za nas izBosne
Nemoj da te jedan neuspjeh razocara...jedan moj stariji kolega iz svice se kune u marokanke :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18937 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Ma sve je to karanana. Isto crMkinje. Odmah ozenis i amidze, tetiće, tetične...
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18938 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
:stolica:
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#18939 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hajvan »

SD7 wrote: Sumnjam da je iko na ovom forumu sebi dao nick da ga tako istinito oslikava kao sto si ti dao sebi.
:kiss:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18940 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
:stolica:
A Muha jos onomad s Alijom u safu bio
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#18941 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mali_balon »

512MB wrote:
insomnia78 wrote:Doduse trebalo bi stvoriti uslove da se Mirse i vrate
Samo da se ti vratiš nazaj, prosperiraće BiH jebo Mirsu :)
On ce se vratiti kad vuku dupe zaraste....zna i on da mu je bolje primit arapsku cunu, malo suze poteku, dusevnu bol niko i nevidi, nego da se vrne nazaj.....to ti je isto kada bi sad focaka pito bil se vratio iz sarajeva u focu
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18942 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

SD7 wrote:
HAVANA wrote:
detroit-mercy wrote: Mozda prvo stvoriti uslove da ne idu pa tek onda ih vracati.
A ko da stvori ako svi pobjegnu? Vidimo na temi kako je bjezanje popularno.Da bi se nesto stvorilo treba se boriti sa problemom.Nece se stvoriti ako se bjezi od problema.Dok je kod roditelja na tanjiru,u drzavnoj skoli,odraste tu,zavrsi sta je mogao...I ode.Ne valja ovde nista.Ok,de vrati ba malo...Prenesi tog znanja malo,investiraj nesta...Jok ja cu im radit i placat sve zivo a oni nek bjeze i jos mi se seru na ceif i zelju da zivim ovde.Sve on zna bolje od nas ovde a tamo negdje.A mi smo lopovi,primitivci,oni su kul...Mater im uvene sama u stanu ili domu,sebicna gamad.Pojedinci.Neki dan zenu sahranili cerka nije dosla iz holandije na sahranu.Ne moze od posla. :-) Jebo joj bog mater.Isto je snaslo dabogda.
Ti sve lijepo vidis i ispricas, ali nikako da skontas sta je problem. Je li sve ok drug!? :-D
Sve sam ja skonto sto mi je trebalo i sve mi je ok.Zdravlje da nas posluzi i to je to.A vi kontajte.Ja se nakonto za tri zivota.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#18943 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hajvan »

insomnia78 wrote: A Muha jos onomad s Alijom u safu bio

jel’ ovaj u prvom safu, sto stoji?

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18944 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Eto vidis. Odmah pocne. Cemu vrijedjanje kamarati? Jel lijepo to
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18945 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Hajvan wrote:
insomnia78 wrote: A Muha jos onomad s Alijom u safu bio

jel’ ovaj u prvom safu, sto stoji?

Image
:lol: Nije ba u tom safu no u dzamijskom
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18946 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Al najjace je kad ljudi krenu Havanu prozivati. Vjerovatno najpozitivnijeg lika na ovom forumu :lol: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#18947 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:
HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
:stolica:
A Muha jos onomad s Alijom u safu bio
vazda sam bio na pravoj strani

Image
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18948 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote:
HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:Ma Havana Bakirov haver. Lahko je njemu
:stolica:
A Muha jos onomad s Alijom u safu bio
U transporteru.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18949 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Poboravio malo sure. Ipak se u godinama
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18950 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote: U transporteru.
A jebi se kad se ne udavih dimom od cigare
Post Reply