Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#18901 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Ja sam za za :D
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#18902 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by IcedFlame »

Ne nervira me kod vozaca kad kazu gdje ima dobar doner :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18903 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

la linea
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18904 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

beni-bu-man wrote:
Travnički Noćni Šetač wrote:Ih... jesmo to počeli o hrani pričati ?
ja bi mogo kakav doner :mrgreen:
tacno sam znao ko ce se javiti :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18905 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

mk ultra wrote:la linea
dobar upravo spuco 2 velika :mrgreen:
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#18906 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Melo15 »

IcedFlame wrote:Ne nervira me kod vozaca kad kazu gdje ima dobar doner :D
Meni je dobar Fresh na elidzi, al jeo sam mozda 2x tu, pa nek neko od ovih elidzanera i okolnih mjesta kaze, mozda znaju nesto sto mi obicni smrtnici ne znamo :mrgreen:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#18907 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

bitanga_sa_otesa wrote:
beni-bu-man wrote:
Travnički Noćni Šetač wrote:Ih... jesmo to počeli o hrani pričati ?
ja bi mogo kakav doner :mrgreen:
tacno sam znao ko ce se javiti :lol:
:kakoste:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18908 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Melo15 wrote: Meni je dobar Fresh na elidzi, al jeo sam mozda 2x tu, pa nek neko od ovih elidzanera i okolnih mjesta kaze, mozda znaju nesto sto mi obicni smrtnici ne znamo :mrgreen:
bio je dobar nekad,nisam odavno jeo tu...
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18909 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

beni-bu-man wrote:
mk ultra wrote:la linea
dobar upravo spuco 2 velika :mrgreen:
Image

100w30 :mrgreen:

Ne moze na hladno :mrgreen:
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#18910 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Melo15 »

bitanga_sa_otesa wrote:
Melo15 wrote: Meni je dobar Fresh na elidzi, al jeo sam mozda 2x tu, pa nek neko od ovih elidzanera i okolnih mjesta kaze, mozda znaju nesto sto mi obicni smrtnici ne znamo :mrgreen:
bio je dobar nekad,nisam odavno jeo tu...
Za razliku od ostalih "donera", gdje kifla raste proporcionalno s izabranom "velicinom", u Freshu je sve isto samo razlika u kolicini mesa, sto meni npr. odgovara, da se ne davim hljebom kad veliki narucim, a i fino kolicinski izadje

A da ne bude sve offtopic:
Kad das zmigavac da se prestrojis u koloni npr. a on pravo gleda i namjerno da gas i nece da pusti...Ili kad se supacki pokusava neko ubaciti kad su obrnute uloge u koloni...stvarno gledam da pustim bar jedno auto iako imam mjesta da prodjem to skretanje bez da ih ja zablokiram, da se i njima bar koliko toliko saobracaj normalno odvija, al kad mi udje s pola auta supacki nema sanse da ga pustim...
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#18911 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

JoeyTribbiani wrote::thumbup:

Mene posebno nerviraju indijanci koji izlijeću iz kolone u traku u kojoj je manja gužva. Recimo Kovačići imaju dvije trake prema Skenderiji. Lijeva je puna već od raskrsnice kod Mrkve jer bruku ljudi ide preko Vrbanje, a u desnoj je manja gužva prema gradu. Obično se zajebe neko pa zaglavi u lijevoj. Skonta da može u desnu i ubacuje se bez žmigavca, još nešto naglo, tersa, psuje, ljut jer je gužva. Nije mi se jednom desilo da tako neko izleti iz kolone. Jutros najsvježiji primjer. Mercedes, starija A klasa. Sekunda je falila da ga sastavim u desna vrata.
Ti su mi nevjerovatni zar do sada nisu naucili ko ce na vrbanju ostaje u lijevoj jer je uvijek ujutro guzva, ja kad god idem ujutro idem desnom jer idem prema skenderiji.

Meni se jedno jutro desilo da frajer radi polukruzno sa trolejbuske stanice na kovacicima gdje je brojler i hladno sasjeca 4 trake i naglo koce auta i sa jedne i sa druge strane da ga ne udare, a jos nazad sa djecom u autu, sva sreca pa su prisebni svi bili pa nije bio sudar svi su na vrijeme stali, a on hladno se odveze bez ikakvog stresa.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18912 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alibaba_i_30_godina »

Situacija od prije 3 sata. Polako počinje da se gužva po gradu, ja vozim od pozorišta do Radićeve, kad prije BBI semafora, preko puta Suda/zatvora, na sred desne trake stoje 2 auta i čekaju nešto/nekoga. U svemu tome idiot koji je vozio ispred mene također stade i osta tu tako. Do mene u lijevoj traci naravno kolona i hajd' se ti uključi.

Kada sam prolazio sviram ja, ništa oni, gledaju me...u prvom autu neka ženska, žvaće žvaku, puše balone i vrti prstom kosu. Ma da vas :izet:seljaci!
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18913 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Kad si zadnji put vidio da je neko kaznjen za to?
Nikad ili vrlo rijetko
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18914 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

papci s vunenim kapama u autu s upaljenim grijanjem i po defaultu svi gamizu 30 i ne jebu nikog oko sebe .
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#18915 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

Meni se juce dva puta u pola sata desilo da debili na brzoj cesti idu 40km/h sredinom ceste
blicaj, sviraj, pali duga debili se ne obaziru
blicaju iza mene da ubrzam a ja nemam gdje :twisted:
oba puta kad sam uspio obici je bilo drkanje na telefon

ovo ne treba kaznjavati nego maljem u glavu :twisted:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18916 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

ja 1300 km za vikend,manje je debila po hr...
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18917 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

bitanga_sa_otesa wrote:ja 1300 km za vikend,manje je debila po hr...
Daleko manje... i na autocesti i na magistrali
Rahat vozis jbt
Ovdje ili vozi debelo preko ili debelo ispod ogranicenja, preticanja, neka napetost :-)
User avatar
konektovan
Posts: 51475
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#18918 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Kako da ne, tamo voze promicatelji europskih vrijednosti. :-)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18919 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote: Ovdje ili vozi debelo preko ili debelo ispod ogranicenja, preticanja, neka napetost :-)
vjeruj da ne mogu opisati tolika desavanja od petrovca do lasve samo u jednom smjeru...to je zlo...
gamize 50,gdje je ogranicenje 80(svi voze 100),preteknes ga odma upala mozga,eto ga na guzicu...
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18920 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

konektovan wrote:Kako da ne, tamo voze promicatelji europskih vrijednosti. :-)
Ne znam ko vozi, ali su uslovi voznje daleko laksi i mirniji...
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#18921 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

bitanga_sa_otesa wrote:
mk ultra wrote: Ovdje ili vozi debelo preko ili debelo ispod ogranicenja, preticanja, neka napetost :-)
vjeruj da ne mogu opisati tolika desavanja od petrovca do lasve samo u jednom smjeru...to je zlo...
gamize 50,gdje je ogranicenje 80(svi voze 100),preteknes ga odma upala mozga,eto ga na guzicu...
pa vozi 50 jer je prvi, prpa od policije
a kad nađe žrtvu dise za vratom
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18922 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

kloniran wrote:
pa vozi 50 jer je prvi, prpa od policije
a kad nađe žrtvu dise za vratom
disala su dvojica tako po 10 sec,onda popise punu kocnicu,pa su se odmakli kilometar :lol:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#18923 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

bitanga_sa_otesa wrote:
kloniran wrote:
pa vozi 50 jer je prvi, prpa od policije
a kad nađe žrtvu dise za vratom
disala su dvojica tako po 10 sec,onda popise punu kocnicu,pa su se odmakli kilometar :lol:
ja sam tako neki dan u blazuju otresao lika, osta 200m iza mene :lol:
u sebi mislim udari boli me tuki tvoja karambolka skuplja od mog auta :lol:

ugasise se maglenke i duga od straha, dalje je fino vozio :lol:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#18924 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Jedna od kompilacija sa manje nervoze, a uključno i jedan interesantan snimak koji uopšte nije sporan nego onako zanimljiv....

User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#18925 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sparky »

bitanga_sa_otesa wrote:papci s vunenim kapama u autu s upaljenim grijanjem i po defaultu svi gamizu 30 i ne jebu nikog oko sebe .
Sad ti smetaju kape i grijanje, a ljeti otvoren prozor i klima. P.s. ja bez kape nigdje ne ne idem. Obavezna zimska oprema
Post Reply