Moji postovi se ne citiraju, valjda.Brkooo wrote:Sorel wrote:crysis wrote:Moj frizider misli da sam Jehovin svjedok.....stalno sam mu na vratima![]()
![]()
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#18901 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18902 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sex je jedna od najvećih svjetskih zabluda.
Misliš da si na sedmom nebu, a u stvari si 2 cm od šupka.
Misliš da si na sedmom nebu, a u stvari si 2 cm od šupka.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18903 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Na prijemnom ispitu na sarajevskoj Likovnoj
Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:
a) IZGOREN HLJEB
b) UTOPLJEN COVJEK
c) TRUDNA ZENA
Zadatak je bio pronaci (samo) dvije rijeci koje su karakteristicne za
sve tri slike!
Ispit je polozila samo jedna trudna djevojka...
Napisala je:
Kasno izvađen.

Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:
a) IZGOREN HLJEB
b) UTOPLJEN COVJEK
c) TRUDNA ZENA
Zadatak je bio pronaci (samo) dvije rijeci koje su karakteristicne za
sve tri slike!
Ispit je polozila samo jedna trudna djevojka...
Napisala je:
Kasno izvađen.
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18904 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Mislim ono...haj u redu vic i sve to, al' kakve veze ima likovna akademija s ovim? Ne kontam...Logovan wrote:Na prijemnom ispitu na sarajevskoj Likovnoj
Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:
a) IZGOREN HLJEB
b) UTOPLJEN COVJEK
c) TRUDNA ZENA
Zadatak je bio pronaci (samo) dvije rijeci koje su karakteristicne za
sve tri slike!
Ispit je polozila samo jedna trudna djevojka...
Napisala je:
Kasno izvađen.
P.S. Čačak jarane, imal' kakva bolja verzija, da nam to malo podrobnije objasniš?
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18905 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Iskreno da kažem ne znam ni ja.jaxxx wrote: Mislim ono...haj u redu vic i sve to, al' kakve veze ima likovna akademija s ovim? Ne kontam...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18906 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Bi danas na nakoj svadbi i fakat zvuci smiješno kad maticarka reče "sad možete poljubiti mladu" isti se trosili ko zecevi je'no tri godine
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#18907 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sha je tu lose ako su se trosili ?kamen spoticanja wrote:Bi danas na nakoj svadbi i fakat zvuci smiješno kad maticarka reče "sad možete poljubiti mladu" isti se trosili ko zecevi je'no tri godine
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#18908 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
un1ted wrote:Sha je tu lose ako su se trosili ?kamen spoticanja wrote:Bi danas na nakoj svadbi i fakat zvuci smiješno kad maticarka reče "sad možete poljubiti mladu" isti se trosili ko zecevi je'no tri godine
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#18909 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
nisu sapun da se potrose, a sta sad ako su imali sex - znaci ne treba im poljubac radi toga? koja glupostkamen spoticanja wrote:un1ted wrote:Sha je tu lose ako su se trosili ?kamen spoticanja wrote:Bi danas na nakoj svadbi i fakat zvuci smiješno kad maticarka reče "sad možete poljubiti mladu" isti se trosili ko zecevi je'no tri godine
Dolazi Mujo kod Hase u goste i na ulazu, po dobrom starom običaju, upita Hasu: - Jel' Haso, da se ja izujem? Haso brzo odgovara: - Neka, neka jarane, lakše ću usisati nego proluftati!
Otišao seljak na fudbalski derbi Zvezda - Partizan, i vratio se kući pa ga pitaju kako je bilo. Priča on:
• Vid'o sam nešto okruglo kad sam uš'o unutra, tu neka livada, da znaš koliko tu ovaca može da pase! Pogledam kad tu i neka mreža, sa njom koliko riba tek može da se uhvati! Kad odjednom izađoše na livadu neki robijaši sa crno belim i crveno belim prugama. Posle toga ovi što sedeše pored mene viknuše GOOO! Ja pogleda, niko nije go. Posle viknuše ZVEZDA - a ja gledam, kakva zvezda usred bela dana. Kad viknuše posle PARTIZAN! - a ja pobeg'o, deda mi bio četnik!
-
fiko_halimic
- Posts: 180
- Joined: 14/04/2013 20:58
#18910 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
i trudna djevojka na prijemnom ispitu... mislim, moze to, al nije u funkciji vica.jaxxx wrote:Mislim ono...haj u redu vic i sve to, al' kakve veze ima likovna akademija s ovim? Ne kontam...Logovan wrote:Na prijemnom ispitu na sarajevskoj Likovnoj
Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:
a) IZGOREN HLJEB
b) UTOPLJEN COVJEK
c) TRUDNA ZENA
Zadatak je bio pronaci (samo) dvije rijeci koje su karakteristicne za
sve tri slike!
Ispit je polozila samo jedna trudna djevojka...
Napisala je:
Kasno izvađen.
P.S. Čačak jarane, imal' kakva bolja verzija, da nam to malo podrobnije objasniš?
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18911 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pročitajte neke poruke koje su Bosanci slali najbližima za vrijeme rata
Crveni krst je za vreme rata, zbog izolovanosti građana, bio jedino mesto za komunikaciju mnogobrojnih rodbina i prijatelja u BiH ali i van zemlje.
Neke od tih poruka "ugledale" su svjetlost dana, dok su najsmešnije poruke i djelovi iz pisama dospjeli i na internet. Pročitajte neke od zanimljivih poruka:
".Prvo da te pitam jesi'l naučio čitati, ako nisi da ti ne pišem dalje."
".Daidža Atif je umro. Evo vam adresa pa mu se javite."
".Ne dolazi. Oženio sam se."
".Ne brinite se ništa za staru, umrla je prirodnom smrću."
".Babo je otišo sa halikopterom."
".Eto, nemoj puno da se brineš, žena ti je ugušena u konvoju."
".Mati samo plače i štrika. "
".Uze malo papira da ti napišem svoju iskrenost prema tebi."
".Prekuhala sam kosu." (Dala je mini-val)
".što i vama želim u ovim teškim i ratnim slučajevima."
".Dom za nezaboravljenu djecu."
".Miralem nije bolov'o. Samo je rek'o:"Hamko, okrenu mi se mozak!" to je bilo sve."
".Piši mi molim te, da li ti je porasla frizura."
". Edo je porast'o k'o konj."
".Kadira je smršala, ostala je samo futrola od nje."
".Što se tiče nene, stvarno je slaba . Jezik joj okraćo, jedva se razumije šta priča."
".Toliko sam te poželila da te očima ne mogu nacrtat."
".Nemoj da me nosiš u uspomenama k'o kamen u bubregu."
".Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke."
".Mamo, pošalji vešova unutrašnjih."
".Između mene i Damira je bilo nešto. (Metak)."
".ALAVIJU" ( I love you)
".Svi klanjaju, samo je Huso ost'o prava komunjara."
".Stivena su osunetili."
".Kako te služi konj i sta s'njim radiš."
".čuvaj svoj porodični brak."
".Nemoj da ti se pamet mijenja prema meni."
".Išla sam kod živcanog doktora." (kod psihijatra)
".Konvoji iz Hrvatske su progulili."
".Babo, poželio sam te k'o zemaljsku kuglu."
".Nadam se da ćeš ovo moći sam pročitati jer sam pis'o školskim slovima."
".Pošalji iz Kladnja diplome od znanja."
".Ne znam više ni kako izgledaš, sjećam se samo da si ostala iza mene mršava k'o svraka."
".Dijete nam je pravo lijepo, isto umproforac."
Crveni krst je za vreme rata, zbog izolovanosti građana, bio jedino mesto za komunikaciju mnogobrojnih rodbina i prijatelja u BiH ali i van zemlje.
Neke od tih poruka "ugledale" su svjetlost dana, dok su najsmešnije poruke i djelovi iz pisama dospjeli i na internet. Pročitajte neke od zanimljivih poruka:
".Prvo da te pitam jesi'l naučio čitati, ako nisi da ti ne pišem dalje."
".Daidža Atif je umro. Evo vam adresa pa mu se javite."
".Ne dolazi. Oženio sam se."
".Ne brinite se ništa za staru, umrla je prirodnom smrću."
".Babo je otišo sa halikopterom."
".Eto, nemoj puno da se brineš, žena ti je ugušena u konvoju."
".Mati samo plače i štrika. "
".Uze malo papira da ti napišem svoju iskrenost prema tebi."
".Prekuhala sam kosu." (Dala je mini-val)
".što i vama želim u ovim teškim i ratnim slučajevima."
".Dom za nezaboravljenu djecu."
".Miralem nije bolov'o. Samo je rek'o:"Hamko, okrenu mi se mozak!" to je bilo sve."
".Piši mi molim te, da li ti je porasla frizura."
". Edo je porast'o k'o konj."
".Kadira je smršala, ostala je samo futrola od nje."
".Što se tiče nene, stvarno je slaba . Jezik joj okraćo, jedva se razumije šta priča."
".Toliko sam te poželila da te očima ne mogu nacrtat."
".Nemoj da me nosiš u uspomenama k'o kamen u bubregu."
".Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke."
".Mamo, pošalji vešova unutrašnjih."
".Između mene i Damira je bilo nešto. (Metak)."
".ALAVIJU" ( I love you)
".Svi klanjaju, samo je Huso ost'o prava komunjara."
".Stivena su osunetili."
".Kako te služi konj i sta s'njim radiš."
".čuvaj svoj porodični brak."
".Nemoj da ti se pamet mijenja prema meni."
".Išla sam kod živcanog doktora." (kod psihijatra)
".Konvoji iz Hrvatske su progulili."
".Babo, poželio sam te k'o zemaljsku kuglu."
".Nadam se da ćeš ovo moći sam pročitati jer sam pis'o školskim slovima."
".Pošalji iz Kladnja diplome od znanja."
".Ne znam više ni kako izgledaš, sjećam se samo da si ostala iza mene mršava k'o svraka."
".Dijete nam je pravo lijepo, isto umproforac."
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18912 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
.
Last edited by crysis on 22/09/2013 19:21, edited 1 time in total.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18913 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
a kako bi bilo da se svi prestanu preseravati na ovoj temi 
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#18914 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
nek nam moderator izbrise zadnjih 100-200 stranica ove teme 
- chudjenhe
- Posts: 527
- Joined: 02/11/2012 13:52
#18915 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
neeee...ima onaj vic o RagibuSaPnA wrote:nek nam moderator izbrise zadnjih 100-200 stranica ove teme
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#18917 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako ne znate?? Pa tri su slike postavljeneLogovan wrote:Iskreno da kažem ne znam ni ja.jaxxx wrote: Mislim ono...haj u redu vic i sve to, al' kakve veze ima likovna akademija s ovim? Ne kontam...
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#18918 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
".Kadira je smršala, ostala je samo futrola od nje."
- sarajlija_ba
- Posts: 8802
- Joined: 27/05/2008 22:04
- Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama
#18919 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
".Eto, nemoj puno da se brineš, žena ti je ugušena u konvoju."

-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18920 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Lizanje pice je kao članstvo u mafiji.
Jedan krivi potez i u govnima si
Jedan krivi potez i u govnima si
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18921 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Biserni komentatori
Mirko Kamenjaševič
"Gol, gol ... kurac gol, stativa!!!"
(Slijedeća utakmica):
"Slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal ... "Topovski udarac i
gol!!! Kurac gol, prečka ... Sjedi mali, pička ti materina, ništa ne vidim."
(6 mjeseci suspenzije.)
(Poslije toga kad se vratio):
"Vahidin Mušemić u izglednoj šansi - i ništaaa ... Ali opet Mušemić dolazi
do lopte, udarac - i golman brani, lopta se odbija do Mušemića koji upućuje
snažan udarac lijevom nogom ... Prečkaaa!!! Mušemić ovaj put glavom i opet
je promašio, jeb'o mu ja mater smotanu!!!"
(2 godine suspenzije)
Milojko Pantić
(400 m u Atlanti): "U stazi četiri je glavni favorit,
Majkl Džekson ..... Pardon, Majkl Džordan." (Nedeljko Kovinjalo se tu
ubacuje i kaže): "Da, kolega Pantić želi da kaže kako je Majkl Džonson u
Americi popularan kao njih dvojica."
(Španija - Jugoslavija): "I gospodine Pedersen,
zaista zaslužujete takvo prezime ..."
(Arsenal - Ajaks): Berkamp izlazi iz igre u 22.
minutu zbog povrede, ulazi Patrik Vijera. Na ekranu se ispisuje slijedeće:
22. minutes, 10. Bergkamp out
Komentar Milojka Pantića:
"U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"
Milorad Djurković (Crna Gora)
(Euro '96, Nemačka - Engleska): "Da je Gaskonj imao
moj broj cipela, sigurno bi ta lopta zavrsila u mreži."
(Barselona - Inter): "Drži ga Gamara kao da mu je sin."
(Izvodi se slobodan udarac): "I da li će sudija Merk izmjeriti tačno 9 metara i 15 cm
ili će to on obaviti, onako, iz iskustva?
Neće, hoće, neće, ipak hoće!"
(Vaterpolo utakmica): "U bazenu plivaju nečije
gačice, pa da vidimo ćije su ..."
Vladanko Stojaković
(Na utakmici Keln - Crvena zvezda):
"Polster, Polster ..." (pa se onda guši u dimu cigarete i 15 sekundi
kasnije): "Da vidimo sada zašto su se igrači Kelna kao po komandi svi
povukli na svoju polovinu ... Ah, da, to je 1 : 0 za njih."
(Jugoslavija - Engleska, koju smo igrali odlično, a opet izgubili 2 : 0.
Katanec vuče loptu između dva Engleza koji se sudaraju
glavama, obojica lome arkade i krvare): "Katanec, Katanec ...
Hahahahahahahhahahahaha!!!!!"
(Slow motion posle šanse) "A evo sada identične situacije!"
"Drulović ulazi u šesnaesterac i ... "Padni TU!!!!!!"
Zvonko Mihajlovski
"Čudno dodavanje - jako i nikome!"
"Dok je lopta u vazduhu da vam saopštim spisak igrača oba timova."
"Sudija danas nije delio pravdu već množio nepravdu."
"Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik."
"To je bila veća opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovića."
(Lopta se natakla na šiljak na ogradi i pukla): "I
lopta je sada pukla kao staklena kugla od porcelana."
"Zbog ovakvih udaraca Roberta Karlosa osnovaće se društvo za zaštitu lopti!"
Srdjan Knežević
"Poštovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida.
Upravo su nam organizatori olimpijade zabranili da pušimo u reporterskim
kabinama. Evo i kolege Španci se bune, nisam samo ja ..."
(Gimnastika): "Pogledajte samo kako je građen ovaj
mladić. Svaka majka bi ga poželela u svome domu, a tek ti predratni
švalerski brčići ..."
Milos Topalović
"Sledećih nekoliko minuta ovog snimka protiću u znaku
Georgi Hadžija i ove kretenske reklame za kečap!"
"Obratite pažnju: na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?"
YU radio
"Prejaka je ovo lopta za Savičevića, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem."
"Savo, Savo, Savo kravo, šta to radiš???"
Popovski
(Jugoslavija - Rumunija 4 : 4) "Sušić je igrač koji
bi trebao malo više da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte.
Evo ga, upravo to i radi ... Sušić, Sušić, Sušić i ... Ma ne sam, Safete,
ne sam! Kakva sebičnost mladog i neiskusnog Sušića!"
Mladen Delić
(Argentina - Holandija, rezultat 1 : 1 pred kraj
utakmice) "Ako se utakmica završi 1 : 1, igraće se produžeci, pa ako i onda
ostane nerešeno, nova utakmica će se igrati u sredu ... Jao, pa ja imam
avionsku kartu za ponedeljak ... Da li će oni meni da dozvole da promenim
kartu ..... Kako ću ja da se vratim?"
Slobodan Šarenac
(Jugoslavija - Turska, finale EP u košarci 2001): "Ni majka mu za ovo ne bi sudila ličnu grešku"
Vlada Olić
(1998. NBA finale, Juta - Čikago) "Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka,
ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih."
Dobrosav Gajić
"Ovo je takmičar iz San Marina, male ostrvske državice usred Atlantskog okeana."
"U publici je mnogo zanimljivih ljudi kao na primer ovaj čovek sa bradom."
"Zoran Savić je imao malu porodičnu neprijatnost ovih dana. Naime umrla mu je majka."
"Stižu oko 13:30, narodski rećeno oko pola dva."
Miroslav Rede
(Utakmica između Reala i Juventusa): "Tko prvi zabije gol, biti će u prednosti."
Dušan Memedović
(Mart 1999, boks Holifild - Luis): "Svi se iskreno nadamo da će i sam meč potrajati bar koliko i ovo izvođenje američke himne."
Duško Korać"
Ovo je Keli Erikson, sičušna Švedjanka, skakačica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju ćerkicu i ne ispušta je iz vida. A čovek koga upravo vidite, je snažni momak, Džon Godina, bacač kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmičenjima."
Sabahudin Topalbečirević
"Bila je to utakmica sa dva poluvremena."
Anonimni???
(Dotični komentariše igru Katalinskog):
"Ko je njega uopšte i zvao u reprezentaciju, ja njega ne bi ni zvao, on je
poslednji čovek kojeg bi JA pozvao da igra ..."
(Sledeći dan, protiv Španije, pobedili smo 1 : 0): "Ne vidim od ljudi koji
su ispred nas ... pardon ..... mislim da je gol postigao Katalinski."
(Minut nakon gola): "Bravo Katalinski, to je pravi čovek za reprezentaciju,
njega je trebalo odmah zvati, bravo Katalinski, Katalinski je danas naš
spasitelj!"
(Mohamed Ali na Olimpijadi u Atlanti 1996. pali olimpijski plamen): "I pogledajte Muhameda Alija, ruke mu se tresu od
uzbudjenja!!!"
"Dok su bile reklame, ništa nista propustili, nastavila je onako kako je i krenulo - očajno."
(Reditelj zumira Ronaldovu mindjušu): "Sreća što je
Ronaldo fudbaler, inaće, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona!"
"Dobar dan. Javljamo se iz Mostara. Ovdje je nedjelja."
"Što bi rekla stara rimska poslovica, ne vjeruj
Dancima ni kad darove nose!"
Mirko Kamenjaševič
"Gol, gol ... kurac gol, stativa!!!"
(Slijedeća utakmica):
"Slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal ... "Topovski udarac i
gol!!! Kurac gol, prečka ... Sjedi mali, pička ti materina, ništa ne vidim."
(6 mjeseci suspenzije.)
(Poslije toga kad se vratio):
"Vahidin Mušemić u izglednoj šansi - i ništaaa ... Ali opet Mušemić dolazi
do lopte, udarac - i golman brani, lopta se odbija do Mušemića koji upućuje
snažan udarac lijevom nogom ... Prečkaaa!!! Mušemić ovaj put glavom i opet
je promašio, jeb'o mu ja mater smotanu!!!"
(2 godine suspenzije)
Milojko Pantić
(400 m u Atlanti): "U stazi četiri je glavni favorit,
Majkl Džekson ..... Pardon, Majkl Džordan." (Nedeljko Kovinjalo se tu
ubacuje i kaže): "Da, kolega Pantić želi da kaže kako je Majkl Džonson u
Americi popularan kao njih dvojica."
(Španija - Jugoslavija): "I gospodine Pedersen,
zaista zaslužujete takvo prezime ..."
(Arsenal - Ajaks): Berkamp izlazi iz igre u 22.
minutu zbog povrede, ulazi Patrik Vijera. Na ekranu se ispisuje slijedeće:
22. minutes, 10. Bergkamp out
Komentar Milojka Pantića:
"U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"
Milorad Djurković (Crna Gora)
(Euro '96, Nemačka - Engleska): "Da je Gaskonj imao
moj broj cipela, sigurno bi ta lopta zavrsila u mreži."
(Barselona - Inter): "Drži ga Gamara kao da mu je sin."
(Izvodi se slobodan udarac): "I da li će sudija Merk izmjeriti tačno 9 metara i 15 cm
ili će to on obaviti, onako, iz iskustva?
Neće, hoće, neće, ipak hoće!"
(Vaterpolo utakmica): "U bazenu plivaju nečije
gačice, pa da vidimo ćije su ..."
Vladanko Stojaković
(Na utakmici Keln - Crvena zvezda):
"Polster, Polster ..." (pa se onda guši u dimu cigarete i 15 sekundi
kasnije): "Da vidimo sada zašto su se igrači Kelna kao po komandi svi
povukli na svoju polovinu ... Ah, da, to je 1 : 0 za njih."
(Jugoslavija - Engleska, koju smo igrali odlično, a opet izgubili 2 : 0.
Katanec vuče loptu između dva Engleza koji se sudaraju
glavama, obojica lome arkade i krvare): "Katanec, Katanec ...
Hahahahahahahhahahahaha!!!!!"
(Slow motion posle šanse) "A evo sada identične situacije!"
"Drulović ulazi u šesnaesterac i ... "Padni TU!!!!!!"
Zvonko Mihajlovski
"Čudno dodavanje - jako i nikome!"
"Dok je lopta u vazduhu da vam saopštim spisak igrača oba timova."
"Sudija danas nije delio pravdu već množio nepravdu."
"Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik."
"To je bila veća opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovića."
(Lopta se natakla na šiljak na ogradi i pukla): "I
lopta je sada pukla kao staklena kugla od porcelana."
"Zbog ovakvih udaraca Roberta Karlosa osnovaće se društvo za zaštitu lopti!"
Srdjan Knežević
"Poštovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida.
Upravo su nam organizatori olimpijade zabranili da pušimo u reporterskim
kabinama. Evo i kolege Španci se bune, nisam samo ja ..."
(Gimnastika): "Pogledajte samo kako je građen ovaj
mladić. Svaka majka bi ga poželela u svome domu, a tek ti predratni
švalerski brčići ..."
Milos Topalović
"Sledećih nekoliko minuta ovog snimka protiću u znaku
Georgi Hadžija i ove kretenske reklame za kečap!"
"Obratite pažnju: na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?"
YU radio
"Prejaka je ovo lopta za Savičevića, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem."
"Savo, Savo, Savo kravo, šta to radiš???"
Popovski
(Jugoslavija - Rumunija 4 : 4) "Sušić je igrač koji
bi trebao malo više da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte.
Evo ga, upravo to i radi ... Sušić, Sušić, Sušić i ... Ma ne sam, Safete,
ne sam! Kakva sebičnost mladog i neiskusnog Sušića!"
Mladen Delić
(Argentina - Holandija, rezultat 1 : 1 pred kraj
utakmice) "Ako se utakmica završi 1 : 1, igraće se produžeci, pa ako i onda
ostane nerešeno, nova utakmica će se igrati u sredu ... Jao, pa ja imam
avionsku kartu za ponedeljak ... Da li će oni meni da dozvole da promenim
kartu ..... Kako ću ja da se vratim?"
Slobodan Šarenac
(Jugoslavija - Turska, finale EP u košarci 2001): "Ni majka mu za ovo ne bi sudila ličnu grešku"
Vlada Olić
(1998. NBA finale, Juta - Čikago) "Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka,
ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih."
Dobrosav Gajić
"Ovo je takmičar iz San Marina, male ostrvske državice usred Atlantskog okeana."
"U publici je mnogo zanimljivih ljudi kao na primer ovaj čovek sa bradom."
"Zoran Savić je imao malu porodičnu neprijatnost ovih dana. Naime umrla mu je majka."
"Stižu oko 13:30, narodski rećeno oko pola dva."
Miroslav Rede
(Utakmica između Reala i Juventusa): "Tko prvi zabije gol, biti će u prednosti."
Dušan Memedović
(Mart 1999, boks Holifild - Luis): "Svi se iskreno nadamo da će i sam meč potrajati bar koliko i ovo izvođenje američke himne."
Duško Korać"
Ovo je Keli Erikson, sičušna Švedjanka, skakačica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju ćerkicu i ne ispušta je iz vida. A čovek koga upravo vidite, je snažni momak, Džon Godina, bacač kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmičenjima."
Sabahudin Topalbečirević
"Bila je to utakmica sa dva poluvremena."
Anonimni???
(Dotični komentariše igru Katalinskog):
"Ko je njega uopšte i zvao u reprezentaciju, ja njega ne bi ni zvao, on je
poslednji čovek kojeg bi JA pozvao da igra ..."
(Sledeći dan, protiv Španije, pobedili smo 1 : 0): "Ne vidim od ljudi koji
su ispred nas ... pardon ..... mislim da je gol postigao Katalinski."
(Minut nakon gola): "Bravo Katalinski, to je pravi čovek za reprezentaciju,
njega je trebalo odmah zvati, bravo Katalinski, Katalinski je danas naš
spasitelj!"
(Mohamed Ali na Olimpijadi u Atlanti 1996. pali olimpijski plamen): "I pogledajte Muhameda Alija, ruke mu se tresu od
uzbudjenja!!!"
"Dok su bile reklame, ništa nista propustili, nastavila je onako kako je i krenulo - očajno."
(Reditelj zumira Ronaldovu mindjušu): "Sreća što je
Ronaldo fudbaler, inaće, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona!"
"Dobar dan. Javljamo se iz Mostara. Ovdje je nedjelja."
"Što bi rekla stara rimska poslovica, ne vjeruj
Dancima ni kad darove nose!"
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#18924 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Hvali se Amerikanac da ima ranč koji ne može ni za tri dana da obiđe autom. Mujo ga samo gleda: - Jarane, imao sam i ja takav auto, pa sam ga prodao!
-
dediem
- Posts: 9
- Joined: 10/09/2013 23:20
#18925 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
kažu da dolazi tako oštra zima da će i bankomati pokazivati minuse 


