Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18901 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

kakavdanakneiskustvu wrote:
90minut wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ima li gdje nasih prevoda za 5. sezonu serije line of duty?
Sjecam se kad je izasla 5 da mi je bio mali problem naci engleski, da ne pricam o našim kontam da je do sada trebalo biti i nasih dosta a eto jebeno naci.

ja ne nađoh
https://titlovi.com/titlovi/?prijevod=line+of+duty

Evo ovdje zadnje što ima je engleski, što znaci da nema.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#18902 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Gerro »

pregledao chernobyl 4 epizode i tu stao ima 20 dana, vrlo naporna serija, ne znam hocu li ikad pregledati petu epizodu iskreno

nego kakav je stranger things treca sezona ?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18903 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Gerro wrote:pregledao chernobyl 4 epizode i tu stao ima 20 dana, vrlo naporna serija, ne znam hocu li ikad pregledati petu epizodu iskreno

nego kakav je stranger things treca sezona ?

Ako si mogao bindžati prve dvije sezone moci ces i trecu ja je nisam poceo još.

Razvodnicu je na par dana nema tu kvaliteta za odma sve
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79546
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18904 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

U kompletan sataraš su ubacili i Ruse, meni ona djeca što su starija to napornija, Hopper postao blago retardiran... Doduše, tek sam na dvije epizode, možda promijenim mišljenje. :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#18905 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Gerro »

ma ja ocekivano, kakav je Dark druga sezona ?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18906 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Gerro wrote:ma ja ocekivano, kakav je Dark druga sezona ?
vrh
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18907 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Velkoski wrote:U kompletan sataraš su ubacili i Ruse, meni ona djeca što su starija to napornija, Hopper postao blago retardiran... Doduše, tek sam na dvije epizode, možda promijenim mišljenje. :D
:thumbup:

Bila su naporna haos i prve dvije, i te prve dvije sam morao razvodniti nije to onaj pravi binđ na koji smo navikli samo dovoljno dobra da se pogleda u 3 dana recimo što je više nego iznad prosjeka. :D
User avatar
Altsa
Posts: 9226
Joined: 19/03/2004 18:31

#18908 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

nakon prve epizode htio odustati. tema bas teska ali rekoh ajd jos koju da pogledam i sada ne odustajem :D

Image

https://www.imdb.com/title/tt8772296/


kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#18909 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

90minut wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ima li gdje nasih prevoda za 5. sezonu serije line of duty?
Sjecam se kad je izasla 5 da mi je bio mali problem naci engleski, da ne pricam o našim kontam da je do sada trebalo biti i nasih dosta a eto jebeno naci.

ja ne nađoh
https://titlovi.com/titlovi/?prijevod=line+of+duty

Evo ovdje zadnje što ima je engleski, što znaci da nema.[/quote]


da,trazio sam
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18910 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

90minut wrote:
Velkoski wrote:U kompletan sataraš su ubacili i Ruse, meni ona djeca što su starija to napornija, Hopper postao blago retardiran... Doduše, tek sam na dvije epizode, možda promijenim mišljenje. :D
:thumbup:

Bila su naporna haos i prve dvije, i te prve dvije sam morao razvodniti nije to onaj pravi binđ na koji smo navikli samo dovoljno dobra da se pogleda u 3 dana recimo što je više nego iznad prosjeka. :D
Nisam nikad ni pregledao drugu sezonu, počeo s 1-2 epizode, stao j never back. Nesto me i ne privlači. A sinoć sam pregledao trailer za treću i pomalo mi djeluje iritantno. :-?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#18911 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

još dvije sedmice


User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#18912 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sarah24 »

Jel' ko gled'o The Blacklist? :roll:

Sorry ako ste vec pisali o njoj, ja na trecoj sezoni, ubise glavnu glumicu, nista mi nije jasno :? :skoljka: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#18913 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Fajcion »

:-) :-) :-) :zid: :zid: :zid: :zid: :zid:
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18914 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Sarah24 wrote:Jel' ko gled'o The Blacklist? :roll:

Sorry ako ste vec pisali o njoj, ja na trecoj sezoni, ubise glavnu glumicu, nista mi nije jasno :? :skoljka: :mrgreen: :mrgreen:
Ne sikiraj se puno. Jedna stvar koja je sigurna u The Blacklisti je da mrtvi u dosta slučajeva ne ostaju mrtvi i da obrati stalno nadolaze. :mrgreen:
Bukvalno moraš isključiti mozak kod gledanja ove serije. Što nije teško kad imaš zadovoljstvo gledati James Spadera kako rastura i sam
izvlači jednu u suštini prosječnu seriju.
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#18915 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sarah24 »

dale cooper wrote:
Sarah24 wrote:Jel' ko gled'o The Blacklist? :roll:

Sorry ako ste vec pisali o njoj, ja na trecoj sezoni, ubise glavnu glumicu, nista mi nije jasno :? :skoljka: :mrgreen: :mrgreen:
Ne sikiraj se puno. Jedna stvar koja je sigurna u The Blacklisti je da mrtvi u dosta slučajeva ne ostaju mrtvi i da obrati stalno nadolaze. :mrgreen:
Bukvalno moraš isključiti mozak kod gledanja ove serije. Što nije teško kad imaš zadovoljstvo gledati James Spadera kako rastura i sam
izvlači jednu u suštini prosječnu seriju.
Ma ja, pretpostavljam da su je ko fol sakrili dok ne otkriju ko je zeli oteti :mrgreen:
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18916 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Sarah24 wrote:
dale cooper wrote:
Sarah24 wrote:Jel' ko gled'o The Blacklist? :roll:

Sorry ako ste vec pisali o njoj, ja na trecoj sezoni, ubise glavnu glumicu, nista mi nije jasno :? :skoljka: :mrgreen: :mrgreen:
Ne sikiraj se puno. Jedna stvar koja je sigurna u The Blacklisti je da mrtvi u dosta slučajeva ne ostaju mrtvi i da obrati stalno nadolaze. :mrgreen:
Bukvalno moraš isključiti mozak kod gledanja ove serije. Što nije teško kad imaš zadovoljstvo gledati James Spadera kako rastura i sam
izvlači jednu u suštini prosječnu seriju.
Ma ja, pretpostavljam da su je ko fol sakrili dok ne otkriju ko je zeli oteti :mrgreen:
Praktično sama možeš pisati scenario. :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18918 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Ne gledam seriju, al' znam koj ja to vrsta sapunice.

Da li je moguce da si pomislila da su je ubili u ovo doba feminizma? :D
User avatar
Sarah24
Posts: 10149
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#18919 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sarah24 »

:lol: nada zadnja umire :mrgreen:
Oxygenn
Posts: 369
Joined: 07/05/2005 22:34

#18920 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Oxygenn »

kakavdanakneiskustvu wrote:još dvije sedmice


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51175
Joined: 29/06/2011 23:39

#18921 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dječak sa šibicama »

Kuca na bunkerhillu, odlicna, ali ja se navucem kad su izasle tek tri epizode :roll:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18922 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

koja ti je to?
daj link.
User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#18923 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Boateng »

karanana wrote:koja ti je to?
daj link.
Možda je mislio na ovu: https://www.imdb.com/title/tt7187044/
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18924 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

i ja sam mislio da misli na tu, jer su izasle 3 epizode, ali fulio je obje rijeci naslova.
trazim na imdb-u i ne vidim nista, tako da je vjerovatno mislio na city on a hill.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65963
Joined: 03/08/2010 19:04

#18925 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

krenuo gledati the haunting of hill house,i u prvoj epizodi mi odmah pokvari cejf gledanja,scena kad roditelji razgovaraju sa valjda pogrebnicima i govore kako nece da baku ukopaju u otvorenom kovcegu jer im dijete od 7-8 godina nije za to,pa ko u tim trenucima pita dijete šta će se raditi
Post Reply