Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
kakavdanakneiskustvu wrote:ima li gdje nasih prevoda za 5. sezonu serije line of duty?
Sjecam se kad je izasla 5 da mi je bio mali problem naci engleski, da ne pricam o našim kontam da je do sada trebalo biti i nasih dosta a eto jebeno naci.
U kompletan sataraš su ubacili i Ruse, meni ona djeca što su starija to napornija, Hopper postao blago retardiran... Doduše, tek sam na dvije epizode, možda promijenim mišljenje.
Velkoski wrote:U kompletan sataraš su ubacili i Ruse, meni ona djeca što su starija to napornija, Hopper postao blago retardiran... Doduše, tek sam na dvije epizode, možda promijenim mišljenje.
Bila su naporna haos i prve dvije, i te prve dvije sam morao razvodniti nije to onaj pravi binđ na koji smo navikli samo dovoljno dobra da se pogleda u 3 dana recimo što je više nego iznad prosjeka.
kakavdanakneiskustvu wrote:ima li gdje nasih prevoda za 5. sezonu serije line of duty?
Sjecam se kad je izasla 5 da mi je bio mali problem naci engleski, da ne pricam o našim kontam da je do sada trebalo biti i nasih dosta a eto jebeno naci.
Velkoski wrote:U kompletan sataraš su ubacili i Ruse, meni ona djeca što su starija to napornija, Hopper postao blago retardiran... Doduše, tek sam na dvije epizode, možda promijenim mišljenje.
Bila su naporna haos i prve dvije, i te prve dvije sam morao razvodniti nije to onaj pravi binđ na koji smo navikli samo dovoljno dobra da se pogleda u 3 dana recimo što je više nego iznad prosjeka.
Nisam nikad ni pregledao drugu sezonu, počeo s 1-2 epizode, stao j never back. Nesto me i ne privlači. A sinoć sam pregledao trailer za treću i pomalo mi djeluje iritantno.
Sorry ako ste vec pisali o njoj, ja na trecoj sezoni, ubise glavnu glumicu, nista mi nije jasno
Ne sikiraj se puno. Jedna stvar koja je sigurna u The Blacklisti je da mrtvi u dosta slučajeva ne ostaju mrtvi i da obrati stalno nadolaze.
Bukvalno moraš isključiti mozak kod gledanja ove serije. Što nije teško kad imaš zadovoljstvo gledati James Spadera kako rastura i sam
izvlači jednu u suštini prosječnu seriju.
Sorry ako ste vec pisali o njoj, ja na trecoj sezoni, ubise glavnu glumicu, nista mi nije jasno
Ne sikiraj se puno. Jedna stvar koja je sigurna u The Blacklisti je da mrtvi u dosta slučajeva ne ostaju mrtvi i da obrati stalno nadolaze.
Bukvalno moraš isključiti mozak kod gledanja ove serije. Što nije teško kad imaš zadovoljstvo gledati James Spadera kako rastura i sam
izvlači jednu u suštini prosječnu seriju.
Ma ja, pretpostavljam da su je ko fol sakrili dok ne otkriju ko je zeli oteti
Sorry ako ste vec pisali o njoj, ja na trecoj sezoni, ubise glavnu glumicu, nista mi nije jasno
Ne sikiraj se puno. Jedna stvar koja je sigurna u The Blacklisti je da mrtvi u dosta slučajeva ne ostaju mrtvi i da obrati stalno nadolaze.
Bukvalno moraš isključiti mozak kod gledanja ove serije. Što nije teško kad imaš zadovoljstvo gledati James Spadera kako rastura i sam
izvlači jednu u suštini prosječnu seriju.
Ma ja, pretpostavljam da su je ko fol sakrili dok ne otkriju ko je zeli oteti
i ja sam mislio da misli na tu, jer su izasle 3 epizode, ali fulio je obje rijeci naslova.
trazim na imdb-u i ne vidim nista, tako da je vjerovatno mislio na city on a hill.
krenuo gledati the haunting of hill house,i u prvoj epizodi mi odmah pokvari cejf gledanja,scena kad roditelji razgovaraju sa valjda pogrebnicima i govore kako nece da baku ukopaju u otvorenom kovcegu jer im dijete od 7-8 godina nije za to,pa ko u tim trenucima pita dijete šta će se raditi