Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#18876 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Na Polu iz 2010+ su dnevna svjetla dole u maglenkama 
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#18877 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
i kod vitare u osnovnoj izvedbimali_milojica wrote:Na Polu iz 2010+ su dnevna svjetla dole u maglenkama
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#18878 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kod mene su dnevna svjetla posebno a kad se upale dnevna svjetla (ili automatski ili na puljku svejedno )onda se zdimaju u pozicije...
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#18879 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mene nervira:
Nije upalio svjetla na autu li je upalio maglenke, a pozicija kod glavnih svijetala
Ne daje zmigavac na vrijeme vec kada vec skrece upali zmigavac, ili pali zmigavac gdje ne treba, a ne pali ga gdje treba.
Vozi ispod ogranicenja a nema nikoga ispred njega.
Vozac sa oznakom P ne koristi zmigavce jer on pogotovo je tek polozio i treba po pravilima da vozi iako svi trebamo, ali oni su tek svjezi.
Ne dozvoli ukljcuenje sa sporedne ulice iako je guzva i sve stoji I stane ispred tebe jer ne moze proci nikako.
Nije upalio svjetla na autu li je upalio maglenke, a pozicija kod glavnih svijetala
Ne daje zmigavac na vrijeme vec kada vec skrece upali zmigavac, ili pali zmigavac gdje ne treba, a ne pali ga gdje treba.
Vozi ispod ogranicenja a nema nikoga ispred njega.
Vozac sa oznakom P ne koristi zmigavce jer on pogotovo je tek polozio i treba po pravilima da vozi iako svi trebamo, ali oni su tek svjezi.
Ne dozvoli ukljcuenje sa sporedne ulice iako je guzva i sve stoji I stane ispred tebe jer ne moze proci nikako.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18880 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
E ovo mene ispizdi. Iz sporedne ulice hoces lijevo. Desna traka zaguzvana, a lijeva u koju ti hoces regularno tece. I ono ti ne da da se ukljucis iako vidi da je isrped njega kolona koja ide mic po mic, nego se pravi da te ne vidi i stane ispred tebe da ne mozes proci, iako ti uredno imas zmigavac i gledas u njega trazeci eye contact.
I onda tako stoji ispred tebe ceka da se sve pomjeri metar dva.
Ali to nije sve, onaj iza se pribije i ko u inat nece da ostavi prostor da se provuces.
Sviraj, blicaj, ne jebu, jos nesta granaju psuju te...
I onda tako stoji ispred tebe ceka da se sve pomjeri metar dva.
Ali to nije sve, onaj iza se pribije i ko u inat nece da ostavi prostor da se provuces.
Sviraj, blicaj, ne jebu, jos nesta granaju psuju te...
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#18881 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisam imao takvih problema
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18882 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa eto probaj iz Tesanjske u H.Kajtaza lijevo prema semaforu oko 16-17h, pa javi kako si prosao.Sodom1 wrote:Nisam imao takvih problema
- konektovan
- Posts: 51464
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#18883 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Evo da nije sve tako crno, i da su neki vozaci malo drugaciji.
Doduse, ne tice se same voznje vec parkinga u ul. F. Lehara kod holidaya. Krenuo do Unitica, i trazim parking, guzva, ali nadjem jedno mjesto i parkiram. Krenem prema parkomatu, kad jedan momak/covjek pred mene sa parking tiketom, evo druze, ja obavio svoje, da ne placas uzmi ovaj?! Ostadoh malo zatecen, neugodno mi, vidim na tiketu ostalo još tri sata parkinga. Reko, druze, mogu li ti dati bar markicu
ja se necu dugo zadrzati,.......Ništa, sve ok, halali mi covjek, i eto, vozdra vozdra...
Ja obavio svoje, vratim se do auta, i onaj tiket uzmem i dam nekom momku, koji se tu uparkirao do mene, i njemu bio sjeb,...
Ostalo mu okruglo 2 sata.
veliko hvala i respekt za momka sa opel signumom, od njega je sve krenulo.
Ja obavio svoje, vratim se do auta, i onaj tiket uzmem i dam nekom momku, koji se tu uparkirao do mene, i njemu bio sjeb,...
veliko hvala i respekt za momka sa opel signumom, od njega je sve krenulo.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#18884 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jel sivi opel signum?
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18885 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bravo, svaka čast.konektovan wrote:Evo da nije sve tako crno, i da su neki vozaci malo drugaciji.Doduse, ne tice se same voznje vec parkinga u ul. F. Lehara kod holidaya. Krenuo do Unitica, i trazim parking, guzva, ali nadjem jedno mjesto i parkiram. Krenem prema parkomatu, kad jedan momak/covjek pred mene sa parking tiketom, evo druze, ja obavio svoje, da ne placas uzmi ovaj?! Ostadoh malo zatecen, neugodno mi, vidim na tiketu ostalo još tri sata parkinga. Reko, druze, mogu li ti dati bar markicu
ja se necu dugo zadrzati,.......Ništa, sve ok, halali mi covjek, i eto, vozdra vozdra...
![]()
Ja obavio svoje, vratim se do auta, i onaj tiket uzmem i dam nekom momku, koji se tu uparkirao do mene, i njemu bio sjeb,...Ostalo mu okruglo 2 sata.
veliko hvala i respekt za momka sa opel signumom, od njega je sve krenulo.
- konektovan
- Posts: 51464
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#18886 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jestebitanga_sa_otesa wrote:jel sivi opel signum?
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#18887 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovo je na zapadu normalno, cak ljudi ostave tikete na automatima, ako neko stigne da iskoristi. Drago mi je cuti da ima normalne raje i kod nas.konektovan wrote:Evo da nije sve tako crno, i da su neki vozaci malo drugaciji.Doduse, ne tice se same voznje vec parkinga u ul. F. Lehara kod holidaya. Krenuo do Unitica, i trazim parking, guzva, ali nadjem jedno mjesto i parkiram. Krenem prema parkomatu, kad jedan momak/covjek pred mene sa parking tiketom, evo druze, ja obavio svoje, da ne placas uzmi ovaj?! Ostadoh malo zatecen, neugodno mi, vidim na tiketu ostalo još tri sata parkinga. Reko, druze, mogu li ti dati bar markicu
ja se necu dugo zadrzati,.......Ništa, sve ok, halali mi covjek, i eto, vozdra vozdra...
![]()
Ja obavio svoje, vratim se do auta, i onaj tiket uzmem i dam nekom momku, koji se tu uparkirao do mene, i njemu bio sjeb,...Ostalo mu okruglo 2 sata.
veliko hvala i respekt za momka sa opel signumom, od njega je sve krenulo.
Taj se garant preracunao k'o ovaj iz reklame, samo je na kraju drugacije (bolje) postupio
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#18888 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
to ti je jedan sarajlijicakonektovan wrote: Jeste
- JoeyTribbiani
- Posts: 977
- Joined: 28/09/2011 17:46
- Location: Uvijek avangarda, nikad kopija
#18889 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mene posebno nerviraju indijanci koji izlijeću iz kolone u traku u kojoj je manja gužva. Recimo Kovačići imaju dvije trake prema Skenderiji. Lijeva je puna već od raskrsnice kod Mrkve jer bruku ljudi ide preko Vrbanje, a u desnoj je manja gužva prema gradu. Obično se zajebe neko pa zaglavi u lijevoj. Skonta da može u desnu i ubacuje se bez žmigavca, još nešto naglo, tersa, psuje, ljut jer je gužva. Nije mi se jednom desilo da tako neko izleti iz kolone. Jutros najsvježiji primjer. Mercedes, starija A klasa. Sekunda je falila da ga sastavim u desna vrata.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83533
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18890 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Karavan?konektovan wrote:Jestebitanga_sa_otesa wrote:jel sivi opel signum?
- konektovan
- Posts: 51464
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#18891 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znam samo da je covjek ispao ljudina.bitanga_sa_otesa wrote:to ti je jedan sarajlijicakonektovan wrote: Jeste
Pozdravi ga i zahvali mu se u moje ime još jednom, ako je to taj.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#18892 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
reci cu mu: da samo znas kojem si shupku dao tiketkonektovan wrote:
Pozdravi ga i zahvali mu se u moje ime još jednom, ako je to taj.![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83533
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18893 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne ofiraj ne bitango
- konektovan
- Posts: 51464
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#18894 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne moras me bash tako predstaviti,bitanga_sa_otesa wrote:reci cu mu: da samo znas kojem si shupku dao tiketkonektovan wrote:
Pozdravi ga i zahvali mu se u moje ime još jednom, ako je to taj.![]()
![]()
- konektovan
- Posts: 51464
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#18895 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Signum, kombi lajmuzina._BataZiv_0809 wrote:Karavan?konektovan wrote:Jestebitanga_sa_otesa wrote:jel sivi opel signum?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#18896 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
hocu,zvacemo te iduce sedmice da ti platimo dorucakkonektovan wrote:
Ne moras me bash tako predstaviti,ali ti se zahvali njemu.
- konektovan
- Posts: 51464
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#18897 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma sramota je još i dorucak platiti....bitanga_sa_otesa wrote:hocu,zvacemo te iduce sedmice da ti platimo dorucakkonektovan wrote:
Ne moras me bash tako predstaviti,ali ti se zahvali njemu.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#18898 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ih... jesmo to počeli o hrani pričati ?
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18899 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja bi mogo kakav donerTravnički Noćni Šetač wrote:Ih... jesmo to počeli o hrani pričati ?
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#18900 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da se saberemo za taj doručak 'vako čoporativno ?
