Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#18876 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mali_milojica »

Na Polu iz 2010+ su dnevna svjetla dole u maglenkama :D
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#18877 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

mali_milojica wrote:Na Polu iz 2010+ su dnevna svjetla dole u maglenkama :D
i kod vitare u osnovnoj izvedbi
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#18878 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Kod mene su dnevna svjetla posebno a kad se upale dnevna svjetla (ili automatski ili na puljku svejedno )onda se zdimaju u pozicije...
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#18879 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Mene nervira:

Nije upalio svjetla na autu li je upalio maglenke, a pozicija kod glavnih svijetala
Ne daje zmigavac na vrijeme vec kada vec skrece upali zmigavac, ili pali zmigavac gdje ne treba, a ne pali ga gdje treba.
Vozi ispod ogranicenja a nema nikoga ispred njega.
Vozac sa oznakom P ne koristi zmigavce jer on pogotovo je tek polozio i treba po pravilima da vozi iako svi trebamo, ali oni su tek svjezi.
Ne dozvoli ukljcuenje sa sporedne ulice iako je guzva i sve stoji I stane ispred tebe jer ne moze proci nikako.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#18880 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

E ovo mene ispizdi. Iz sporedne ulice hoces lijevo. Desna traka zaguzvana, a lijeva u koju ti hoces regularno tece. I ono ti ne da da se ukljucis iako vidi da je isrped njega kolona koja ide mic po mic, nego se pravi da te ne vidi i stane ispred tebe da ne mozes proci, iako ti uredno imas zmigavac i gledas u njega trazeci eye contact.
I onda tako stoji ispred tebe ceka da se sve pomjeri metar dva.
Ali to nije sve, onaj iza se pribije i ko u inat nece da ostavi prostor da se provuces.
Sviraj, blicaj, ne jebu, jos nesta granaju psuju te...
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#18881 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Nisam imao takvih problema
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#18882 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Sodom1 wrote:Nisam imao takvih problema
Pa eto probaj iz Tesanjske u H.Kajtaza lijevo prema semaforu oko 16-17h, pa javi kako si prosao.
User avatar
konektovan
Posts: 51464
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#18883 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Evo da nije sve tako crno, i da su neki vozaci malo drugaciji. :mrgreen: Doduse, ne tice se same voznje vec parkinga u ul. F. Lehara kod holidaya. Krenuo do Unitica, i trazim parking, guzva, ali nadjem jedno mjesto i parkiram. Krenem prema parkomatu, kad jedan momak/covjek pred mene sa parking tiketom, evo druze, ja obavio svoje, da ne placas uzmi ovaj?! Ostadoh malo zatecen, neugodno mi, vidim na tiketu ostalo još tri sata parkinga. Reko, druze, mogu li ti dati bar markicu :mrgreen: ja se necu dugo zadrzati,.......Ništa, sve ok, halali mi covjek, i eto, vozdra vozdra... :mrgreen:
Ja obavio svoje, vratim se do auta, i onaj tiket uzmem i dam nekom momku, koji se tu uparkirao do mene, i njemu bio sjeb,... :mrgreen: Ostalo mu okruglo 2 sata.
veliko hvala i respekt za momka sa opel signumom, od njega je sve krenulo. :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18884 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

jel sivi opel signum?
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18885 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

konektovan wrote:Evo da nije sve tako crno, i da su neki vozaci malo drugaciji. :mrgreen: Doduse, ne tice se same voznje vec parkinga u ul. F. Lehara kod holidaya. Krenuo do Unitica, i trazim parking, guzva, ali nadjem jedno mjesto i parkiram. Krenem prema parkomatu, kad jedan momak/covjek pred mene sa parking tiketom, evo druze, ja obavio svoje, da ne placas uzmi ovaj?! Ostadoh malo zatecen, neugodno mi, vidim na tiketu ostalo još tri sata parkinga. Reko, druze, mogu li ti dati bar markicu :mrgreen: ja se necu dugo zadrzati,.......Ništa, sve ok, halali mi covjek, i eto, vozdra vozdra... :mrgreen:
Ja obavio svoje, vratim se do auta, i onaj tiket uzmem i dam nekom momku, koji se tu uparkirao do mene, i njemu bio sjeb,... :mrgreen: Ostalo mu okruglo 2 sata.
veliko hvala i respekt za momka sa opel signumom, od njega je sve krenulo. :thumbup:
Bravo, svaka čast. :thumbup: :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 51464
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#18886 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:jel sivi opel signum?
Jeste
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#18887 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zforumas »

konektovan wrote:Evo da nije sve tako crno, i da su neki vozaci malo drugaciji. :mrgreen: Doduse, ne tice se same voznje vec parkinga u ul. F. Lehara kod holidaya. Krenuo do Unitica, i trazim parking, guzva, ali nadjem jedno mjesto i parkiram. Krenem prema parkomatu, kad jedan momak/covjek pred mene sa parking tiketom, evo druze, ja obavio svoje, da ne placas uzmi ovaj?! Ostadoh malo zatecen, neugodno mi, vidim na tiketu ostalo još tri sata parkinga. Reko, druze, mogu li ti dati bar markicu :mrgreen: ja se necu dugo zadrzati,.......Ništa, sve ok, halali mi covjek, i eto, vozdra vozdra... :mrgreen:
Ja obavio svoje, vratim se do auta, i onaj tiket uzmem i dam nekom momku, koji se tu uparkirao do mene, i njemu bio sjeb,... :mrgreen: Ostalo mu okruglo 2 sata.
veliko hvala i respekt za momka sa opel signumom, od njega je sve krenulo. :thumbup:
Ovo je na zapadu normalno, cak ljudi ostave tikete na automatima, ako neko stigne da iskoristi. Drago mi je cuti da ima normalne raje i kod nas. :thumbup:

Taj se garant preracunao k'o ovaj iz reklame, samo je na kraju drugacije (bolje) postupio :mrgreen:

User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18888 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote: Jeste
to ti je jedan sarajlijica :D
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 977
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#18889 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JoeyTribbiani »

:thumbup:

Mene posebno nerviraju indijanci koji izlijeću iz kolone u traku u kojoj je manja gužva. Recimo Kovačići imaju dvije trake prema Skenderiji. Lijeva je puna već od raskrsnice kod Mrkve jer bruku ljudi ide preko Vrbanje, a u desnoj je manja gužva prema gradu. Obično se zajebe neko pa zaglavi u lijevoj. Skonta da može u desnu i ubacuje se bez žmigavca, još nešto naglo, tersa, psuje, ljut jer je gužva. Nije mi se jednom desilo da tako neko izleti iz kolone. Jutros najsvježiji primjer. Mercedes, starija A klasa. Sekunda je falila da ga sastavim u desna vrata.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83533
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18890 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

konektovan wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:jel sivi opel signum?
Jeste
Karavan?
User avatar
konektovan
Posts: 51464
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#18891 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:
konektovan wrote: Jeste
to ti je jedan sarajlijica :D
Znam samo da je covjek ispao ljudina. :thumbup:
Pozdravi ga i zahvali mu se u moje ime još jednom, ako je to taj. :mrgreen: :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18892 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote:

Pozdravi ga i zahvali mu se u moje ime još jednom, ako je to taj. :mrgreen: :thumbup:
reci cu mu: da samo znas kojem si shupku dao tiket :lol: :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83533
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18893 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

Ne ofiraj ne bitango
User avatar
konektovan
Posts: 51464
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#18894 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:
konektovan wrote:

Pozdravi ga i zahvali mu se u moje ime još jednom, ako je to taj. :mrgreen: :thumbup:
reci cu mu: da samo znas kojem si shupku dao tiket :lol: :lol:
Ne moras me bash tako predstaviti, :mrgreen: ali ti se zahvali njemu.
User avatar
konektovan
Posts: 51464
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#18895 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote:
konektovan wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:jel sivi opel signum?
Jeste
Karavan?
Signum, kombi lajmuzina. :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#18896 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote:
Ne moras me bash tako predstaviti, :mrgreen: ali ti se zahvali njemu.
hocu,zvacemo te iduce sedmice da ti platimo dorucak :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 51464
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#18897 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:
konektovan wrote:
Ne moras me bash tako predstaviti, :mrgreen: ali ti se zahvali njemu.
hocu,zvacemo te iduce sedmice da ti platimo dorucak :thumbup:
Ma sramota je još i dorucak platiti.... :mrgreen:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#18898 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ih... jesmo to počeli o hrani pričati ?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18899 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Travnički Noćni Šetač wrote:Ih... jesmo to počeli o hrani pričati ?
ja bi mogo kakav doner :mrgreen:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#18900 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Da se saberemo za taj doručak 'vako čoporativno ?
Post Reply