Članarina je 60 KM, u gradu kao što je Zenica, to je odlično.ExNihilo wrote:Ako je tačan podatak da se 700 ljudi učlanilo, time je grad rekao svoje o Čeliku i bez referenduma. To nije ni 1% građana.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18851 Re: Zeničani
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#18852 Re: Zeničani
Znaci vi ste stajalista da Grad ne treba spasavat Celik nego ga pustiti da crkne?
Ko je kriv ovima sto su dosli da pokusaju spasit. Bolje da su prepustili da ga SDA raskrčmi do kraja i haj vozdra.
Sta ce nam klub koji qrac... nek ima 300 K u budjetu za malinare koji vec rade po Opstini
Ko je kriv ovima sto su dosli da pokusaju spasit. Bolje da su prepustili da ga SDA raskrčmi do kraja i haj vozdra.
Sta ce nam klub koji qrac... nek ima 300 K u budjetu za malinare koji vec rade po Opstini
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#18853 Re: Zeničani
Jest kurac.Casual's wrote:Članarina je 60 KM, u gradu kao što je Zenica, to je odlično.ExNihilo wrote:Ako je tačan podatak da se 700 ljudi učlanilo, time je grad rekao svoje o Čeliku i bez referenduma. To nije ni 1% građana.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18854 Re: Zeničani
Uzmimo da ti je plata 600 KM, od iste ti ostane 400 KM - za šta si sve spreman dati 60 KM ?ExNihilo wrote: Jest kurac.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18855 Re: Zeničani
Mozda channel voli vise Celik od tebe, ali je meni postenje iznad svega. Ovo sto oni traze, to nije u redu. Ako im je obecano, onda neka im i ispune obecanje.Casual's wrote:Protesti za Čelik su okupili 6.000 građana, protesti protiv Mittala po 500, sviđalo se to osobama kao što su channel10 ili ne.
Svi spominju dosadasnje uplate, ali svi zaboravili da nije isto stanje u klubu ove godine i godina kad je Grad vladao klubom. Znaci onda su imali obavezu, a sad je nemaju.
Svi pare traze, a niko nece da se zamjeri. Ako se zna da se kralo, zasto se dokazi ne dostave tuzilastvu? Svi bi da dobiju lovu, a da se nikome ne zamjere. Pustite te suplje price.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#18856 Re: Zeničani
Ne samo u gradu. Pa jedna Barcelona je gigant pa ima frakciju clanstva u odnosu na velicinu grada.Casual's wrote:Članarina je 60 KM, u gradu kao što je Zenica, to je odlično.ExNihilo wrote:Ako je tačan podatak da se 700 ljudi učlanilo, time je grad rekao svoje o Čeliku i bez referenduma. To nije ni 1% građana.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#18857 Re: Zeničani
upravo tako - i sadasnjem klubu u sadasnjoj konstalaciji stvari bi vise odgovarao naziv FK Mutljavina..... mislim jebo ti i grad i policiju i tuzilastvo i klub sa Sekijem koji puca po navijacima i hoda slobodan gradom, namjestenoj djeci u klubu - zagarantovanim talentima iako pojma nemaju i koji dozvolise da se 15 godina mutljavina konstantno desava od fantomskog transfera Laudrup pa sve do danas....
a nekad je Celik derao FK Gent na poljani Kulinovoj.... i tad je bilo sigurno keša ko blata....
a nekad je Celik derao FK Gent na poljani Kulinovoj.... i tad je bilo sigurno keša ko blata....
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18858 Re: Zeničani
Ja to nisam htio ni spominjati, nakon ovog posta o protestima za Celik. Svi nesto vole, a nigdje nikoga. Jako je ruzno sto ovo pisem, ali to su cinjenice.ExNihilo wrote:Ako je tačan podatak da se 700 ljudi učlanilo, time je grad rekao svoje o Čeliku i bez referenduma. To nije ni 1% građana.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#18859 Re: Zeničani
Šta ti meni pokušavaš reći? Da u gradu (a boga mi i izvan njega) nema 1% od ukupne populacije ljudi koji su finansijski sposobni odvojiti 60 KM za klub koji navodno svi vole? Reality check.Casual's wrote:Uzmimo da ti je plata 600 KM, od iste ti ostane 400 KM - za šta si sve spreman dati 60 KM ?ExNihilo wrote: Jest kurac.
Last edited by ExNihilo on 26/04/2017 22:56, edited 1 time in total.
-
enkoo83
- Posts: 233
- Joined: 20/12/2013 16:31
#18860 Re: Zeničani
Jarane tebi lakše metar u guzicu nego cenat u glavu.To nije njihov dug nego su naslijedili taj dug od uprava koje je grad postavljao ili ti ga SDA .Kao sto je neko naveo Fudo je potpisao memorandum prije izbora kao i jos neke stranke o preuzimanju duga ako dodju na vlast ali izgleda to je samo bilo predizborno obećanje.Grad da nije obećao isplatiti dug čelika prema državi nebi se ni borilo za novi statut.channel10 wrote:Mogu finansirati, ali ne moraju. Ponavljam po ko zna koji put: u redu je da Grad pomaze klub, ali da vraca cjelokupni dug, to nema smisla.
Zasto se u klubu ne trznu, pa kazu eto placat cemo i mi barem 30 posto, jer je to njihov dug, a ne dug Grada.
Neka im pomognu prvu godinu dvije i da im odblokiraju racune da mogu raditi, pa onda neka se bore kao sto su to i trazili.
Ono sto mi ne ide u glavu je to da hoce napustiti klub, nakon sve one hajke na SDA i stare uprave. Ako su se izborili za novi statut, zasto se sad povlace? Neka rade u klubu za platu kao sto bi to radili negdje drugo. Ako zarade milion, neka sebi isplacuju koliko god hoce. Gdje se gubi ta ljubav prema klubu?
Ona koju su iskazali prlikom rusenja starog sistema i uvodjenja novog.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#18861 Re: Zeničani
Ima pametnije rjesenje. Npr da se ovim ugovorom grad obaveze da ce prve npr 2 godine samostalno ucestvovati u otplati duga. Nakon te 2 godine, grad daje npr 85% klub 15%. i tako dalje gdje se grad u nastavku manje opterecuje a klub vise. Dakle da se da klubu jedan period da stane na noge. U konacnici da grad bude garancija otplate dugaJimmy McNulty wrote:Znaci vi ste stajalista da Grad ne treba spasavat Celik nego ga pustiti da crkne?
Ko je kriv ovima sto su dosli da pokusaju spasit. Bolje da su prepustili da ga SDA raskrčmi do kraja i haj vozdra.
Sta ce nam klub koji qrac... nek ima 300 K u budjetu za malinare koji vec rade po Opstini
Nema logike da grad daje duple pare koje je Celik trebao ispunjavat.
U medjuvremenu ako se kriminal naplati, te pare ne idu gradu nego celiku, oni nece izvrsit tranfer prema gradu, budi siguran
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#18862 Re: Zeničani
i jos nesto da kazem.... obzirom da imam informacije da je par talenata uskraceno za daljnju karijeru u jacim klubovima uslovljavanjem da se da koverta da bi se dobile ispisnice i da su se trazile nerealne svote da se izadje ususret za transfer, da sam bio svjedokom kakvi su sve degeni igrali u prvom sastavu jer su bili sistematski "gurani" - jebo ti takav klub, takve navijace koji to gledaju, tuzilastvo koje to ne pretresa i citav grad....
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#18863 Re: Zeničani
Uz duzno postovanje ti uporno fulas poentu, i nemas dovoljno razumjevanje materija ali i dalje guras svoje. Pitaj sta ti nije jasno pa cemo ti objasniti i onda ces imati bolju sliku. Nikada formalno pravno Celik nije bio pod gradskom cizmom, uvijek se to vodilo onako sa strane. Znaci grad nije nikad VLADAO klubom, niti sada vlada puno manje nego ranije. I sad se ne trazi da daje vise, vec samo da se usmjeri to davanje prema poreznoj upravi. Mi mjesamo pitanje spasavanja kluba, i odgovornosti mafije za stanje u klubu. Naravno da je nama svima u interesu da nakon reprogramiranja duga finansijaska policija udje u isti i proceslja svaki potpis i da se krivicne prijave podnesu protiv osumnicenih. No to nije posao ove garniture koja je sada tu. Njihov posao je da ponude rjesenja za napredak kluba, sto su ljudi fer i korektno uradili. Sad je na nama clanovima kluba da izaberemo nesto kasnije ove godine vodstvo kluba koje ce rijesavati sva ova pitanja jedno po jedno.channel10 wrote:Mozda channel voli vise Celik od tebe, ali je meni postenje iznad svega. Ovo sto oni traze, to nije u redu. Ako im je obecano, onda neka im i ispune obecanje.Casual's wrote:Protesti za Čelik su okupili 6.000 građana, protesti protiv Mittala po 500, sviđalo se to osobama kao što su channel10 ili ne.
Svi spominju dosadasnje uplate, ali svi zaboravili da nije isto stanje u klubu ove godine i godina kad je Grad vladao klubom. Znaci onda su imali obavezu, a sad je nemaju.
Svi pare traze, a niko nece da se zamjeri. Ako se zna da se kralo, zasto se dokazi ne dostave tuzilastvu? Svi bi da dobiju lovu, a da se nikome ne zamjere. Pustite te suplje price.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18864 Re: Zeničani
Boga mi Enko bice prije da je obratno. Ti nikako da shvatis da to vise nije isti klub. Promijenio se vlasnik. Vlasnik je preuzeo obaveze kluba.
Opet kazem, ako je Fudo i kompletna ekipa obecala da ce rijesiti dug, onda neka ga rijese. Niko ih nije tjerao da obecavaju.
Opet kazem, ako je Fudo i kompletna ekipa obecala da ce rijesiti dug, onda neka ga rijese. Niko ih nije tjerao da obecavaju.
- kamberovica polje
- Posts: 4111
- Joined: 28/01/2012 11:38
#18865 Re: Zeničani
Koje tužilaštvo, ono koje je zatrovano politikom? Zar stvarno misliš da će se iko osudit sad nevezano za Čelik? Hipotetski gledano da sad dođe super pošteno i neovisno tužilaštvo, kopanjem papira Čelika mi bi kaskadno došli do Baketa i vrhuške SDA. Zar stvarno misliš da je to realno?channel10 wrote:Mozda channel voli vise Celik od tebe, ali je meni postenje iznad svega. Ovo sto oni traze, to nije u redu. Ako im je obecano, onda neka im i ispune obecanje.Casual's wrote:Protesti za Čelik su okupili 6.000 građana, protesti protiv Mittala po 500, sviđalo se to osobama kao što su channel10 ili ne.
Svi spominju dosadasnje uplate, ali svi zaboravili da nije isto stanje u klubu ove godine i godina kad je Grad vladao klubom. Znaci onda su imali obavezu, a sad je nemaju.
Svi pare traze, a niko nece da se zamjeri. Ako se zna da se kralo, zasto se dokazi ne dostave tuzilastvu? Svi bi da dobiju lovu, a da se nikome ne zamjere. Pustite te suplje price.
S druge strane, momci iz NGGa nisu nikad rekli da imaju magični štapić i da će usvajanjem statuta poteći pare u klubu i otplatit svi dugovi od članstva, ne. Pomoć od strane grada je uvijek bila jedna od glavnih stavki novog statuta, barem u počecima "novog" Čelika. Mislim da je neke stavri nerealno očekivat. Ne znam, jedino da promijenimo ime u NK Čelik MIttal pa da ubiremo milione od indijaca jedino tad pomoć od grada nije opcija.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18866 Re: Zeničani
Bujrum I znesi to sve na skupštini kluba koja će biti ovog ljeta. Imenom i prezimenom, ko, kada i kome.commendatore wrote:i jos nesto da kazem.... obzirom da imam informacije da je par talenata uskraceno za daljnju karijeru u jacim klubovima uslovljavanjem da se da koverta da bi se dobile ispisnice i da su se trazile nerealne svote da se izadje ususret za transfer, da sam bio svjedokom kakvi su sve degeni igrali u prvom sastavu jer su bili sistematski "gurani" - jebo ti takav klub, takve navijace koji to gledaju, tuzilastvo koje to ne pretresa i citav grad....
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#18867 Re: Zeničani
To ja svo vrijeme i govorim. Neka im odblokiraju racun i pomognu godinu dvije dok ne stanu na noge, pa polako. Ali traziti da sve plate, to nema smisla.smartXL wrote:Ima pametnije rjesenje. Npr da se ovim ugovorom grad obaveze da ce prve npr 2 godine samostalno ucestvovati u otplati duga. Nakon te 2 godine, grad daje npr 85% klub 15%. i tako dalje gdje se grad u nastavku manje opterecuje a klub vise. Dakle da se da klubu jedan period da stane na noge. U konacnici da grad bude garancija otplate dugaJimmy McNulty wrote:Znaci vi ste stajalista da Grad ne treba spasavat Celik nego ga pustiti da crkne?
Ko je kriv ovima sto su dosli da pokusaju spasit. Bolje da su prepustili da ga SDA raskrčmi do kraja i haj vozdra.
Sta ce nam klub koji qrac... nek ima 300 K u budjetu za malinare koji vec rade po Opstini
Nema logike da grad daje duple pare koje je Celik trebao ispunjavat.
U medjuvremenu ako se kriminal naplati, te pare ne idu gradu nego celiku, oni nece izvrsit tranfer prema gradu, budi siguran
Ali eto obecali su pa neka i ispune jer stvarno nije neka lova u pitanju na godisnjem nivou. Bitno je da izbiju kamate dok jos mogu.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#18868 Re: Zeničani
opetovano se implicira nekim ljudima od strane nekih ljudi da su mrzitelji kluba i slicno.... ja cu samo reci da sam na celikove utakmice isao jos u vrijeme vesovica, gledao dinamo, zvezdu, partizan, i to i na kosarkaske utakmice dok je celik igro u A ligi SFRJ... ne moze mi niko reci da nisam bio za svoj klub....Ja_Ja wrote:Uz duzno postovanje ti uporno fulas poentu, i nemas dovoljno razumjevanje materija ali i dalje guras svoje. Pitaj sta ti nije jasno pa cemo ti objasniti i onda ces imati bolju sliku. Nikada formalno pravno Celik nije bio pod gradskom cizmom, uvijek se to vodilo onako sa strane. Znaci grad nije nikad VLADAO klubom, niti sada vlada puno manje nego ranije. I sad se ne trazi da daje vise, vec samo da se usmjeri to davanje prema poreznoj upravi. Mi mjesamo pitanje spasavanja kluba, i odgovornosti mafije za stanje u klubu. Naravno da je nama svima u interesu da nakon reprogramiranja duga finansijaska policija udje u isti i proceslja svaki potpis i da se krivicne prijave podnesu protiv osumnicenih. No to nije posao ove garniture koja je sada tu. Njihov posao je da ponude rjesenja za napredak kluba, sto su ljudi fer i korektno uradili. Sad je na nama clanovima kluba da izaberemo nesto kasnije ove godine vodstvo kluba koje ce rijesavati sva ova pitanja jedno po jedno.channel10 wrote:Mozda channel voli vise Celik od tebe, ali je meni postenje iznad svega. Ovo sto oni traze, to nije u redu. Ako im je obecano, onda neka im i ispune obecanje.Casual's wrote:Protesti za Čelik su okupili 6.000 građana, protesti protiv Mittala po 500, sviđalo se to osobama kao što su channel10 ili ne.
Svi spominju dosadasnje uplate, ali svi zaboravili da nije isto stanje u klubu ove godine i godina kad je Grad vladao klubom. Znaci onda su imali obavezu, a sad je nemaju.
Svi pare traze, a niko nece da se zamjeri. Ako se zna da se kralo, zasto se dokazi ne dostave tuzilastvu? Svi bi da dobiju lovu, a da se nikome ne zamjere. Pustite te suplje price.
ali je cinjenica da su iskocili hamelji koji veze nemaju sa sportom ni sportski ni finansijski a tu su da ga opeljese....
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#18869 Re: Zeničani
Jučer ti je bio članak o tome kako je čovjek kupio firmu za 8.000.000 i time se riješio duga od 30.000.000. ti se sad ufatio nešto na Čeliku poštenjačit.channel10 wrote:Mozda channel voli vise Celik od tebe, ali je meni postenje iznad svega. Ovo sto oni traze, to nije u redu. Ako im je obecano, onda neka im i ispune obecanje.Casual's wrote:Protesti za Čelik su okupili 6.000 građana, protesti protiv Mittala po 500, sviđalo se to osobama kao što su channel10 ili ne.
Svi spominju dosadasnje uplate, ali svi zaboravili da nije isto stanje u klubu ove godine i godina kad je Grad vladao klubom. Znaci onda su imali obavezu, a sad je nemaju.
Svi pare traze, a niko nece da se zamjeri. Ako se zna da se kralo, zasto se dokazi ne dostave tuzilastvu? Svi bi da dobiju lovu, a da se nikome ne zamjere. Pustite te suplje price.
-
enkoo83
- Posts: 233
- Joined: 20/12/2013 16:31
#18870 Re: Zeničani
Klub nema vlasnika klub je UG I sad kao i prije.samo sto sada stranke ne biraju ljude u tskupstini tog UG nego članovi tog istog udruženja kojima je obećan potpis reprograma.jel ti sada jasnijechannel10 wrote:Boga mi Enko bice prije da je obratno. Ti nikako da shvatis da to vise nije isti klub. Promijenio se vlasnik. Vlasnik je preuzeo obaveze kluba.
Opet kazem, ako je Fudo i kompletna ekipa obecala da ce rijesiti dug, onda neka ga rijese. Niko ih nije tjerao da obecavaju.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#18871 Re: Zeničani
rado bi ja al ti osteceni ljudi imaju familije i privatne zivote i samo je njihovo pravo da izadju imenom i prezimenom i istinom u tom momentu....Casual's wrote:Bujrum I znesi to sve na skupštini kluba koja će biti ovog ljeta. Imenom i prezimenom, ko, kada i kome.commendatore wrote:i jos nesto da kazem.... obzirom da imam informacije da je par talenata uskraceno za daljnju karijeru u jacim klubovima uslovljavanjem da se da koverta da bi se dobile ispisnice i da su se trazile nerealne svote da se izadje ususret za transfer, da sam bio svjedokom kakvi su sve degeni igrali u prvom sastavu jer su bili sistematski "gurani" - jebo ti takav klub, takve navijace koji to gledaju, tuzilastvo koje to ne pretresa i citav grad....
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#18872 Re: Zeničani
U tome i jeste poenta, vlasnik se nije promjenuo. Vlasnik je jos uvijek isti, samo se oko kluba ne mulja kako se nekad muljalo, mada citanjem pisama ovih iz ZA CELIK se da zakljuciti da se itekako pokusava muljati. Grad nece nista vise kostati ako budu garant reprogramiranja duga. Grad je i do sada pomagao Celik u onoj mjeri koliko Celik promovise grad. Izmedju ostalog bodovni dio po kojem Celik dobija sredstva je iznesen u jednom od dokumenata sa linka, tako da ce Celik nastaviti dobijati ta sredstva do daljnjeg. Grad ne gubi nista tom ciljanom pomoci sto nebi izgubili i bez nje, samo se ovim putem sistematski rijesava nekoliko stvari; kamata na porez, otvara se poslovni racun da klub funkcionise normalno i samim tim se daje mogucnost klubu da profunkcionise kako treba pa i zaradi novac da sam vrati ostatak duga...itd..itd.channel10 wrote:Boga mi Enko bice prije da je obratno. Ti nikako da shvatis da to vise nije isti klub. Promijenio se vlasnik. Vlasnik je preuzeo obaveze kluba.
Opet kazem, ako je Fudo i kompletna ekipa obecala da ce rijesiti dug, onda neka ga rijese. Niko ih nije tjerao da obecavaju.
- kamberovica polje
- Posts: 4111
- Joined: 28/01/2012 11:38
#18873 Re: Zeničani
Uzmi bilo koji klub koji funkcionira na ovom principu i pogledaj broj članova te usporedi s brojem stanovnika koji gravitira tom klubu ili gradu. Ja ti garantiram da nećeš naći veći postotak od 5% ako i toliko.ExNihilo wrote:Šta ti meni pokušavaš reći? Da u gradu (a boga mi i izvan njega) nema 1% od ukupne populacije ljudi koji su finansijski sposobni odvojiti 60 KM za klub koji navodno svi vole? Reality check.Casual's wrote:Uzmimo da ti je plata 600 KM, od iste ti ostane 400 KM - za šta si sve spreman dati 60 KM ?ExNihilo wrote: Jest kurac.
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#18874 Re: Zeničani
Ove sto se protive reprogramu obaveza premo poreznoj imam da pitam i kazem sljedece:Jimmy McNulty wrote:Znaci vi ste stajalista da Grad ne treba spasavat Celik nego ga pustiti da crkne?
Ko je kriv ovima sto su dosli da pokusaju spasit. Bolje da su prepustili da ga SDA raskrčmi do kraja i haj vozdra.
Sta ce nam klub koji qrac... nek ima 300 K u budjetu za malinare koji vec rade po Opstini
- jeste li uopste imali pojma da je grad zenica finansirao Celik zadnjih 20 godina sa po cca 300 hiljada km godisnje - NISTE( nisam ni ja)
- jel iko od nas upitao u zadnjih 20 godina gdje idu te pare - NIJE( nisam ni ja)
- jeste li znali ko je u upravi celika - NISTE( nisam ni ja)
- ko je postavljao upravu Celika - svi znamo grad Zenica - SDA SDA SDA SDA - Narod zna
- ko je sam sebe finansirao i KRAO zadnjih 20 godina kroz Celik - SDA SDA SDA SDA - Narod zna
I sad je problem sto se za iste te pare pokusava rijesit tudi NERAD,JAVASLUK,NEPOSTENJE,BEZOBRAZLUK,KRADA itd.
Klasicni tvrdoglavi Bosanac je vidio nakon 20 godina da se dijele pare iz budzeta grada za Celik i odmah postane finansijski strucnjak sa Wall Streta i zakljucuje da im ne treba pomoci a sto je bio corav zadnjih 20 godina nema veze.
I ja bih volio da se pokrene istraga i da se odgovorni kazne, al hajmo se vratiti u realnost i sjetiti se u kakvom sistemu zivimo i odmah znamo da od toga nema nista.
Treba ljude podrzati da se Celik spasi dok se moze spasiti.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#18875 Re: Zeničani
S obzirom da je teza tvoja, podrži je primjerom.kamberovica polje wrote:Uzmi bilo koji klub koji funkcionira na ovom principu i pogledaj broj članova te usporedi s brojem stanovnika koji gravitira tom klubu ili gradu. Ja ti garantiram da nećeš naći veći postotak od 5% ako i toliko.ExNihilo wrote:Šta ti meni pokušavaš reći? Da u gradu (a boga mi i izvan njega) nema 1% od ukupne populacije ljudi koji su finansijski sposobni odvojiti 60 KM za klub koji navodno svi vole? Reality check.Casual's wrote: Uzmimo da ti je plata 600 KM, od iste ti ostane 400 KM - za šta si sve spreman dati 60 KM ?
