Valjda isti onaj koji tebe tjera da ih postavljaš.avantgarde wrote:ko te Chera da citas gluposti pametNJAKOvicu?!Mujo i kune! Tito dragi, stvarno moramo zaštiti pravo na ove viceve, da se ovakve gluposti ne pojavljuju više na NAŠIM forumima
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#18851 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#18852 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
onda imas jos jedan


- Amazonka27
- Posts: 6209
- Joined: 21/08/2007 10:25
- Location: Sa
#18853 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Meni je ovaj jos boljiavantgarde wrote:onda imas jos jedan![]()
![]()

- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#18854 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
dobar amaz.

uspu evo jedan iz svakodnevnice, nadjoH ...

uspu evo jedan iz svakodnevnice, nadjoH ...

- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18855 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Eh djeco draga, u moje vrijeme ljudi su pisali viceve...

- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18856 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jaxxx wrote:Eh djeco draga, u moje vrijeme ljudi su pisali viceve...
al u pravu si....manite ovih ilustracija
- moon_walker_90
- Posts: 2901
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#18857 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Probudi se, pijanice! - drma žena muža!!
- Upravo sam čula miša kako cvili!
- I šta očekujes od mene, da ga ulovim i podmažem?!

- Upravo sam čula miša kako cvili!
- I šta očekujes od mene, da ga ulovim i podmažem?!
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18858 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ide pijanac kroz parking pa udari u auto i padne, digne se, krene, udari u drugo auto i padne, digne se, udari u treće auto i padne...i na kraju promrmlja:
- Što li je ovo ovolika gužva danas...
- Što li je ovo ovolika gužva danas...
-
zaky
- Posts: 27
- Joined: 04/06/2012 23:58
#18859 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Umro Bakir Izetbegovic otisao na onaj svjet i hoda prema Dzenetu .
Djavo: Stani , stani ti ides u pakao .
Bakir: Ma to mora da je greska ja idem u Dzenet
Djavo: Ne , ne ti ides u pakao.
I tako na putu prema paklu sretne Indiru Gandhi
Bakir: Indira pomozi mi da odem u Dzenet
Indira: Kako da ti pomognem Bakire?
Bakir: Pa daj mi svoju dušu tako cu moci da idem u Dzenet
Indira: Ne mogu , ja sam svoju dušu dala svom narodu
Bakir: Pa dobro , onda mozes mi dati srce
Indira: I srce sam dala svom narodu
Bakir: Pa sta mi mozes dati ?
Indira : Mogu ti dat pi**e ?
Bakir : E jbg
Indira: Sto ?
Bakir: Jbg , ja nemam ku**c , to sam ostavio svom narodu.
Djavo: Stani , stani ti ides u pakao .
Bakir: Ma to mora da je greska ja idem u Dzenet
Djavo: Ne , ne ti ides u pakao.
I tako na putu prema paklu sretne Indiru Gandhi
Bakir: Indira pomozi mi da odem u Dzenet
Indira: Kako da ti pomognem Bakire?
Bakir: Pa daj mi svoju dušu tako cu moci da idem u Dzenet
Indira: Ne mogu , ja sam svoju dušu dala svom narodu
Bakir: Pa dobro , onda mozes mi dati srce
Indira: I srce sam dala svom narodu
Bakir: Pa sta mi mozes dati ?
Indira : Mogu ti dat pi**e ?
Bakir : E jbg
Indira: Sto ?
Bakir: Jbg , ja nemam ku**c , to sam ostavio svom narodu.
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18860 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
moon_walker_90 wrote:Probudi se, pijanice! - drma žena muža!!
- Upravo sam čula miša kako cvili!
- I šta očekujes od mene, da ga ulovim i podmažem?!![]()
zaky wrote:Umro Bakir Izetbegovic otisao na onaj svjet i hoda prema Dzenetu .
Djavo: Stani , stani ti ides u pakao .
Bakir: Ma to mora da je greska ja idem u Dzenet
Djavo: Ne , ne ti ides u pakao.
I tako na putu prema paklu sretne Indiru Gandhi
Bakir: Indira pomozi mi da odem u Dzenet
Indira: Kako da ti pomognem Bakire?
Bakir: Pa daj mi svoju dušu tako cu moci da idem u Dzenet
Indira: Ne mogu , ja sam svoju dušu dala svom narodu
Bakir: Pa dobro , onda mozes mi dati srce
Indira: I srce sam dala svom narodu
Bakir: Pa sta mi mozes dati ?
Indira : Mogu ti dat pi**e ?
Bakir : E jbg
Indira: Sto ?
Bakir: Jbg , ja nemam ku**c , to sam ostavio svom narodu.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#18861 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Originalna verzija je sa Titom, a ona i ima smisla, jer su on i Indira (kao i ćaća Indirin) bili dobri haveri iz pokreta nesvrstanih, a i umrli su u nekoliko godina razlike.zaky wrote:Umro Bakir Izetbegovic otisao na onaj svjet i hoda prema Dzenetu .
Djavo: Stani , stani ti ides u pakao .
Bakir: Ma to mora da je greska ja idem u Dzenet
Djavo: Ne , ne ti ides u pakao.
I tako na putu prema paklu sretne Indiru Gandhi
Bakir: Indira pomozi mi da odem u Dzenet
Indira: Kako da ti pomognem Bakire?
Bakir: Pa daj mi svoju dušu tako cu moci da idem u Dzenet
Indira: Ne mogu , ja sam svoju dušu dala svom narodu
Bakir: Pa dobro , onda mozes mi dati srce
Indira: I srce sam dala svom narodu
Bakir: Pa sta mi mozes dati ?
Indira : Mogu ti dat pi**e ?
Bakir : E jbg
Indira: Sto ?
Bakir: Jbg , ja nemam ku**c , to sam ostavio svom narodu.
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#18862 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Haso se razbolio. Kako nije imao zdravstvenu knjižicu zamoli on svog prijatelja Muju da mu posudi svoju.
- Al' pazi Haso, da te ne u'ate, inače smo najebali obojica. - veli Mujo.
- Dođe tako Haso s tuđom zdravstvenom knjižicom kod liječnika. Liječnik otvara knjižicu i pita:
- Pa dobro, šta ti je Mujo?
- Pa najbolji prijatelj!
- Al' pazi Haso, da te ne u'ate, inače smo najebali obojica. - veli Mujo.
- Dođe tako Haso s tuđom zdravstvenom knjižicom kod liječnika. Liječnik otvara knjižicu i pita:
- Pa dobro, šta ti je Mujo?
- Pa najbolji prijatelj!
-
fiko_halimic
- Posts: 180
- Joined: 14/04/2013 20:58
#18863 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
-sta ti je ševala?
-zaova!
-zaova!
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18864 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Tarzan je cijelog života živio u džungli i nije imao pojma o seksu.
Jane je odlučila da mu da par sati seksualnog odgoja i sve simbolički objasni kao malom djetetu:" Tarzane, ovo što ti imaš obješeno tu između nogu je tvoja krpica, a ovo što se nalazi meni između nogu je mašina za pranje rublja… Dakle, ti moraš tu svoju krpicu prati u mojoj mašini."
Slijedećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.
Kada je iscrpljena Jane uspjela da dođe do daha reče mu:" Tarzane, slušaj me… Pranje te tvoje krpice ne smije biti tako često, jer će se mašina pokvariti."
Trebaš je prati svakih tri do četiri dana. Tarzan je posluša i idućih mjesec dana je nije ni pipnuo.
Jane uhvati nervoza i jednog dana ga upita: " Tarzane, šta ti je? Zašto već mjesec dana nisi oprao svoju krpicu u mojoj mašini?"
Tarzan joj sav ozaren s veseljem odgovori:"Tarzan se naučio prati na ruke!!!
Jane je odlučila da mu da par sati seksualnog odgoja i sve simbolički objasni kao malom djetetu:" Tarzane, ovo što ti imaš obješeno tu između nogu je tvoja krpica, a ovo što se nalazi meni između nogu je mašina za pranje rublja… Dakle, ti moraš tu svoju krpicu prati u mojoj mašini."
Slijedećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.
Kada je iscrpljena Jane uspjela da dođe do daha reče mu:" Tarzane, slušaj me… Pranje te tvoje krpice ne smije biti tako često, jer će se mašina pokvariti."
Trebaš je prati svakih tri do četiri dana. Tarzan je posluša i idućih mjesec dana je nije ni pipnuo.
Jane uhvati nervoza i jednog dana ga upita: " Tarzane, šta ti je? Zašto već mjesec dana nisi oprao svoju krpicu u mojoj mašini?"
Tarzan joj sav ozaren s veseljem odgovori:"Tarzan se naučio prati na ruke!!!
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#18865 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
tarzan nema pojma o necemu sto je inace instinktivno (google the term, bitch), a ima pojma o tehnologiji poput ves masinekisni indijanac wrote:Tarzan je cijelog života živio u džungli i nije imao pojma o seksu.
Jane je odlučila da mu da par sati seksualnog odgoja i sve simbolički objasni kao malom djetetu:" Tarzane, ovo što ti imaš obješeno tu između nogu je tvoja krpica, a ovo što se nalazi meni između nogu je mašina za pranje rublja… Dakle, ti moraš tu svoju krpicu prati u mojoj mašini."
Slijedećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.
Kada je iscrpljena Jane uspjela da dođe do daha reče mu:" Tarzane, slušaj me… Pranje te tvoje krpice ne smije biti tako često, jer će se mašina pokvariti."
Trebaš je prati svakih tri do četiri dana. Tarzan je posluša i idućih mjesec dana je nije ni pipnuo.
Jane uhvati nervoza i jednog dana ga upita: " Tarzane, šta ti je? Zašto već mjesec dana nisi oprao svoju krpicu u mojoj mašini?"
Tarzan joj sav ozaren s veseljem odgovori:"Tarzan se naučio prati na ruke!!!
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18866 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
to je samo vic, nije tema tehnologija ili uloga tarzana u šarenom ili bijelom rublju, iliti vešu....ako ti se ne đasvi preskočiš, umjesto što na lijevoj nozi komentarišeš.....
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#18867 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Imao je ba i internet
- hape
- Posts: 400
- Joined: 18/06/2008 20:58
#18869 Re: AW: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ovaj vic je photoshop, vidi se iz svemira. 
Svasta ce covjek ovdje procitati.
Svasta ce covjek ovdje procitati.
- holowey
- Posts: 10852
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#18870 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ukakis stari dobri vic do daske... mujo, fata, komsiluk, kafa, mala djeca, ruzne rijeci... kakav tarzan i dzejn, kakvi bakraci...kisni indijanac wrote:to je samo vic, nije tema tehnologija ili uloga tarzana u šarenom ili bijelom rublju, iliti vešu....ako ti se ne đasvi preskočiš, umjesto što na lijevoj nozi komentarišeš.....
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18871 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
izvini bogati, predlažem da me chmoljo banuje zbog tvoje primjedbe......
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#18872 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
dajte ljudi opustite se, citajte viceve, uzivajte 
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#18873 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ovdje je fakat vecina viceva odron, neki ne bi bili smjesni ni osnovcima ali....sto ima pametnjakovica, gramaticara, filozofa i seronja
to je cudo. mozda treba promjeniti naziv teme samo za njih
npr. koriguj/popljuj/modificiraj/analiziraj vic
npr. koriguj/popljuj/modificiraj/analiziraj vic
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18874 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Šiša Mujo berberin na Baš ćaršiji mušteriju, a Haso proviri, pa pita:
"Bogat' gazda-Mujaga, kad bi me mogo ošišat'?"
"Zadva sahata, neb' moglo prije."
" Ejvalati, hajd' uzdravlje!"
I nema ga dva dana, a onda opet ista priča.
"Za sahat i po dodji" veli mu Mujo.
Opet ga nema koji dan, pa će:
"Kad bi moglo?"
"Za sahat".
Ode Haso a Mujo zovne kalfu:
"Deder, Kemo-sine, vid' kud ide ovo budale, kad se ni jednom ne vrati na šišanje".
Vrati se Kemo, a sve se smijulji..."Dje ode, Alaha ti, Kemo?"
"Kod gazdar'ice, gazda."
"Bogat' gazda-Mujaga, kad bi me mogo ošišat'?"
"Zadva sahata, neb' moglo prije."
" Ejvalati, hajd' uzdravlje!"
I nema ga dva dana, a onda opet ista priča.
"Za sahat i po dodji" veli mu Mujo.
Opet ga nema koji dan, pa će:
"Kad bi moglo?"
"Za sahat".
Ode Haso a Mujo zovne kalfu:
"Deder, Kemo-sine, vid' kud ide ovo budale, kad se ni jednom ne vrati na šišanje".
Vrati se Kemo, a sve se smijulji..."Dje ode, Alaha ti, Kemo?"
"Kod gazdar'ice, gazda."
- graue_maus
- Posts: 3576
- Joined: 13/11/2011 15:01
#18875 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Svake nedelje ujuto se sreću pravoslavni i katolički pop, svaki na svom biciklu, odlazeći svako u svoju crkvu... Jedne nedelje pravoslavni popa ide peške... - "Šta se desilo, kolega? ", pita katolicki pop. - "Neko od ovih naših bećara u selu mi je ukrao bicikl i sad ne znam šta da radim... "
- "Ništa za to", teši ga kolega: "Kada je meni nestao bicikl, ja sam na propovedi pred kraj pročitao deset Božjih zapovesti, sa akcentom na ono NE KRADI, i sutra sam ga našao pred kućom. Uradi i ti tako i ne brini... "
- "Sledeće nedelje, ponovo pravoslavni popa na biciklu... "
- "No, kolega, očigledno je moj savet pomogao. Kako je sve teklo? "
- "Svaka čast, kolega. U nedelju, kada sam počeo da čitam deset zapovesti, i kada sam došao do NE ČINI PRELJUBE, setio sam se gde mi je ostao bicikl! "
- "Ništa za to", teši ga kolega: "Kada je meni nestao bicikl, ja sam na propovedi pred kraj pročitao deset Božjih zapovesti, sa akcentom na ono NE KRADI, i sutra sam ga našao pred kućom. Uradi i ti tako i ne brini... "
- "Sledeće nedelje, ponovo pravoslavni popa na biciklu... "
- "No, kolega, očigledno je moj savet pomogao. Kako je sve teklo? "
- "Svaka čast, kolega. U nedelju, kada sam počeo da čitam deset zapovesti, i kada sam došao do NE ČINI PRELJUBE, setio sam se gde mi je ostao bicikl! "
