Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#18851 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by julisiz es grant »

avantgarde wrote:
Mujo i kune! Tito dragi, stvarno moramo zaštiti pravo na ove viceve, da se ovakve gluposti ne pojavljuju više na NAŠIM forumima :roll:
ko te Chera da citas gluposti pametNJAKOvicu?! :D
Valjda isti onaj koji tebe tjera da ih postavljaš.
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#18852 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

onda imas jos jedan :D :lol:
Image
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#18853 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Amazonka27 »

avantgarde wrote:onda imas jos jedan :D :lol:
Meni je ovaj jos bolji

Image
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#18854 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

dobar amaz. :thumbup: :lol:

uspu evo jedan iz svakodnevnice, nadjoH ...
Image
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18855 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

Eh djeco draga, u moje vrijeme ljudi su pisali viceve...

:D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18856 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

jaxxx wrote:Eh djeco draga, u moje vrijeme ljudi su pisali viceve...

:D
:shock: a jesil ti mnogo star? :D

al u pravu si....manite ovih ilustracija :P
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2901
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#18857 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by moon_walker_90 »

Probudi se, pijanice! - drma žena muža!!
- Upravo sam čula miša kako cvili!
- I šta očekujes od mene, da ga ulovim i podmažem?! :lol: :lol:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18858 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Ide pijanac kroz parking pa udari u auto i padne, digne se, krene, udari u drugo auto i padne, digne se, udari u treće auto i padne...i na kraju promrmlja:

- Što li je ovo ovolika gužva danas...
zaky
Posts: 27
Joined: 04/06/2012 23:58

#18859 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zaky »

Umro Bakir Izetbegovic otisao na onaj svjet i hoda prema Dzenetu .
Djavo: Stani , stani ti ides u pakao .
Bakir: Ma to mora da je greska ja idem u Dzenet
Djavo: Ne , ne ti ides u pakao.
I tako na putu prema paklu sretne Indiru Gandhi
Bakir: Indira pomozi mi da odem u Dzenet
Indira: Kako da ti pomognem Bakire?
Bakir: Pa daj mi svoju dušu tako cu moci da idem u Dzenet
Indira: Ne mogu , ja sam svoju dušu dala svom narodu
Bakir: Pa dobro , onda mozes mi dati srce
Indira: I srce sam dala svom narodu
Bakir: Pa sta mi mozes dati ?
Indira : Mogu ti dat pi**e ?
Bakir : E jbg
Indira: Sto ?
Bakir: Jbg , ja nemam ku**c , to sam ostavio svom narodu.
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18860 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

moon_walker_90 wrote:Probudi se, pijanice! - drma žena muža!!
- Upravo sam čula miša kako cvili!
- I šta očekujes od mene, da ga ulovim i podmažem?! :lol: :lol:
zaky wrote:Umro Bakir Izetbegovic otisao na onaj svjet i hoda prema Dzenetu .
Djavo: Stani , stani ti ides u pakao .
Bakir: Ma to mora da je greska ja idem u Dzenet
Djavo: Ne , ne ti ides u pakao.
I tako na putu prema paklu sretne Indiru Gandhi
Bakir: Indira pomozi mi da odem u Dzenet
Indira: Kako da ti pomognem Bakire?
Bakir: Pa daj mi svoju dušu tako cu moci da idem u Dzenet
Indira: Ne mogu , ja sam svoju dušu dala svom narodu
Bakir: Pa dobro , onda mozes mi dati srce
Indira: I srce sam dala svom narodu
Bakir: Pa sta mi mozes dati ?
Indira : Mogu ti dat pi**e ?
Bakir : E jbg
Indira: Sto ?
Bakir: Jbg , ja nemam ku**c , to sam ostavio svom narodu.
:lol: :lol:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#18861 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by julisiz es grant »

zaky wrote:Umro Bakir Izetbegovic otisao na onaj svjet i hoda prema Dzenetu .
Djavo: Stani , stani ti ides u pakao .
Bakir: Ma to mora da je greska ja idem u Dzenet
Djavo: Ne , ne ti ides u pakao.
I tako na putu prema paklu sretne Indiru Gandhi
Bakir: Indira pomozi mi da odem u Dzenet
Indira: Kako da ti pomognem Bakire?
Bakir: Pa daj mi svoju dušu tako cu moci da idem u Dzenet
Indira: Ne mogu , ja sam svoju dušu dala svom narodu
Bakir: Pa dobro , onda mozes mi dati srce
Indira: I srce sam dala svom narodu
Bakir: Pa sta mi mozes dati ?
Indira : Mogu ti dat pi**e ?
Bakir : E jbg
Indira: Sto ?
Bakir: Jbg , ja nemam ku**c , to sam ostavio svom narodu.
Originalna verzija je sa Titom, a ona i ima smisla, jer su on i Indira (kao i ćaća Indirin) bili dobri haveri iz pokreta nesvrstanih, a i umrli su u nekoliko godina razlike.
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#18862 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

Haso se razbolio. Kako nije imao zdravstvenu knjižicu zamoli on svog prijatelja Muju da mu posudi svoju.
- Al' pazi Haso, da te ne u'ate, inače smo najebali obojica. - veli Mujo.
- Dođe tako Haso s tuđom zdravstvenom knjižicom kod liječnika. Liječnik otvara knjižicu i pita:
- Pa dobro, šta ti je Mujo?
- Pa najbolji prijatelj!
fiko_halimic
Posts: 180
Joined: 14/04/2013 20:58

#18863 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fiko_halimic »

-sta ti je ševala?
-zaova!
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18864 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Tarzan je cijelog života živio u džungli i nije imao pojma o seksu.

Jane je odlučila da mu da par sati seksualnog odgoja i sve simbolički objasni kao malom djetetu:" Tarzane, ovo što ti imaš obješeno tu između nogu je tvoja krpica, a ovo što se nalazi meni između nogu je mašina za pranje rublja… Dakle, ti moraš tu svoju krpicu prati u mojoj mašini."
Slijedećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.

Kada je iscrpljena Jane uspjela da dođe do daha reče mu:" Tarzane, slušaj me… Pranje te tvoje krpice ne smije biti tako često, jer će se mašina pokvariti."

Trebaš je prati svakih tri do četiri dana. Tarzan je posluša i idućih mjesec dana je nije ni pipnuo.

Jane uhvati nervoza i jednog dana ga upita: " Tarzane, šta ti je? Zašto već mjesec dana nisi oprao svoju krpicu u mojoj mašini?"
Tarzan joj sav ozaren s veseljem odgovori:"Tarzan se naučio prati na ruke!!!
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#18865 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by holowey »

kisni indijanac wrote:Tarzan je cijelog života živio u džungli i nije imao pojma o seksu.

Jane je odlučila da mu da par sati seksualnog odgoja i sve simbolički objasni kao malom djetetu:" Tarzane, ovo što ti imaš obješeno tu između nogu je tvoja krpica, a ovo što se nalazi meni između nogu je mašina za pranje rublja… Dakle, ti moraš tu svoju krpicu prati u mojoj mašini."
Slijedećih 5 noći Tarzan je prao svoju krpicu bez prestanka.

Kada je iscrpljena Jane uspjela da dođe do daha reče mu:" Tarzane, slušaj me… Pranje te tvoje krpice ne smije biti tako često, jer će se mašina pokvariti."

Trebaš je prati svakih tri do četiri dana. Tarzan je posluša i idućih mjesec dana je nije ni pipnuo.

Jane uhvati nervoza i jednog dana ga upita: " Tarzane, šta ti je? Zašto već mjesec dana nisi oprao svoju krpicu u mojoj mašini?"
Tarzan joj sav ozaren s veseljem odgovori:"Tarzan se naučio prati na ruke!!!
tarzan nema pojma o necemu sto je inace instinktivno (google the term, bitch), a ima pojma o tehnologiji poput ves masine :-)
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18866 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

to je samo vic, nije tema tehnologija ili uloga tarzana u šarenom ili bijelom rublju, iliti vešu....ako ti se ne đasvi preskočiš, umjesto što na lijevoj nozi komentarišeš.....
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#18867 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by I am Happy »

:lol: :lol: :lol:
Imao je ba i internet :D
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#18868 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Averus »

:facepalm: :lol:
User avatar
hape
Posts: 400
Joined: 18/06/2008 20:58

#18869 Re: AW: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by hape »

Ovaj vic je photoshop, vidi se iz svemira. :-D

Svasta ce covjek ovdje procitati.
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#18870 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by holowey »

kisni indijanac wrote:to je samo vic, nije tema tehnologija ili uloga tarzana u šarenom ili bijelom rublju, iliti vešu....ako ti se ne đasvi preskočiš, umjesto što na lijevoj nozi komentarišeš.....
ukakis stari dobri vic do daske... mujo, fata, komsiluk, kafa, mala djeca, ruzne rijeci... kakav tarzan i dzejn, kakvi bakraci...
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18871 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

izvini bogati, predlažem da me chmoljo banuje zbog tvoje primjedbe......
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#18872 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by lavorpunvode »

dajte ljudi opustite se, citajte viceve, uzivajte :D
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#18873 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by otherside »

ovdje je fakat vecina viceva odron, neki ne bi bili smjesni ni osnovcima ali....sto ima pametnjakovica, gramaticara, filozofa i seronja :D to je cudo. mozda treba promjeniti naziv teme samo za njih :D
npr. koriguj/popljuj/modificiraj/analiziraj vic :roll:
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18874 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Šiša Mujo berberin na Baš ćaršiji mušteriju, a Haso proviri, pa pita:

"Bogat' gazda-Mujaga, kad bi me mogo ošišat'?"

"Zadva sahata, neb' moglo prije."

" Ejvalati, hajd' uzdravlje!"

I nema ga dva dana, a onda opet ista priča.

"Za sahat i po dodji" veli mu Mujo.

Opet ga nema koji dan, pa će:

"Kad bi moglo?"

"Za sahat".

Ode Haso a Mujo zovne kalfu:

"Deder, Kemo-sine, vid' kud ide ovo budale, kad se ni jednom ne vrati na šišanje".

Vrati se Kemo, a sve se smijulji..."Dje ode, Alaha ti, Kemo?"

"Kod gazdar'ice, gazda." :-)
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#18875 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by graue_maus »

Svake nedelje ujuto se sreću pravoslavni i katolički pop, svaki na svom biciklu, odlazeći svako u svoju crkvu... Jedne nedelje pravoslavni popa ide peške... - "Šta se desilo, kolega? ", pita katolicki pop. - "Neko od ovih naših bećara u selu mi je ukrao bicikl i sad ne znam šta da radim... "
- "Ništa za to", teši ga kolega: "Kada je meni nestao bicikl, ja sam na propovedi pred kraj pročitao deset Božjih zapovesti, sa akcentom na ono NE KRADI, i sutra sam ga našao pred kućom. Uradi i ti tako i ne brini... "
- "Sledeće nedelje, ponovo pravoslavni popa na biciklu... "
- "No, kolega, očigledno je moj savet pomogao. Kako je sve teklo? "
- "Svaka čast, kolega. U nedelju, kada sam počeo da čitam deset zapovesti, i kada sam došao do NE ČINI PRELJUBE, setio sam se gde mi je ostao bicikl! "
Post Reply