Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18851 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

kakavdanakneiskustvu wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:[youtube]....
Jel to ti ozbiljan ili se zezas ovdje s nama svima? :mrgreen:

ne kontam,zbog černobila?
Samo sto je negdje 438x već preporucena I vec ima posebna tema ovdje na forumu gdje smo svi sa ove teme već prodiskutovali na preko 20 strana, ako ne i vise. :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#18852 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

znam da je preporucena od strane priličnog broja forumaša,ne vidim šta ima čudno biti i u još necijoj preporuci


ne znam da ima posebna tema,ne vidjeh je
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#18853 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »



odlična 3. sezona
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18855 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

kakavdanakneiskustvu wrote:znam da je preporucena od strane priličnog broja forumaša,ne vidim šta ima čudno biti i u još necijoj preporuci


ne znam da ima posebna tema,ne vidjeh je
Ne od poprilicnog nego od svakog pojedinačno, da ne pričam o smaranju na svakom portalu ljudi čuli za Černobil u 2019.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#18856 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

90minut wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:znam da je preporucena od strane priličnog broja forumaša,ne vidim šta ima čudno biti i u još necijoj preporuci


ne znam da ima posebna tema,ne vidjeh je
Ne od poprilicnog nego od svakog pojedinačno, da ne pričam o smaranju na svakom portalu ljudi čuli za Černobil u 2019.

a ako nekome i smeta preporuka,lijepo je preskoči,i ja preskočim,ne reagujem na neke druge preporuke,postove
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#18857 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by iceman ze »

Poceo sinoc "the OA", dosao do 4 ep.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#18858 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dječak sa šibicama »

Pogledao prvu epizodu The Yellowstone... sta reci, ono serija ima potencijala, ali kao i vecina toga gdje glumi Costner, malo mi je sve nekako pretenciozno i ne znam ni sam kako objasniti.

dobra glumacka postava, puno klishea ali lako za klishe nego, nesto mi tu fali.

Mozda mi je najgora stvar ono, potuku se kao oko stoke, ubiju mu sina a ovaj ubije surjaka, onaj drugi brat i sestra ni suze da puste, sve nesto nabacano nabrzano nigdje veze.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#18859 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

dječak sa šibicama wrote:Pogledao prvu epizodu The Yellowstone... sta reci, ono serija ima potencijala, ali kao i vecina toga gdje glumi Costner, malo mi je sve nekako pretenciozno i ne znam ni sam kako objasniti.

dobra glumacka postava, puno klishea ali lako za klishe nego, nesto mi tu fali.

Mozda mi je najgora stvar ono, potuku se kao oko stoke, ubiju mu sina a ovaj ubije surjaka, onaj drugi brat i sestra ni suze da puste, sve nesto nabacano nabrzano nigdje veze.

Pa moderni Western, pogledaj Chisum iz 1970 film i to ti je to otprilike samo prebaceno u ovo doba 21 vijek. Naravno posto je u zanru onda mora ici po kliseima i tropes zanra. Ima tu i malo safunjanja ali sve u svemu VRISTECI MASKULIZAM :lol: tokom citave sezone a i druga je nastavila u istom tonu. :D

User avatar
SmokingMan
Posts: 22526
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#18860 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SmokingMan »

Meni Bonanza najjača. :D
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#18861 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

odgledo prvu yellowstona, sta ja znam....nije da mi nesto sjeda. ko neka dinastija ili dallas. nesto sumnjam da cu nastaviti.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18862 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

karanana wrote:odgledo prvu yellowstona, sta ja znam....nije da mi nesto sjeda. ko neka dinastija ili dallas. nesto sumnjam da cu nastaviti.
kakva je treća epizoda Euforije, jesi gledao? :D
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#18863 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

zomri wrote:
karanana wrote:odgledo prvu yellowstona, sta ja znam....nije da mi nesto sjeda. ko neka dinastija ili dallas. nesto sumnjam da cu nastaviti.
kakva je treća epizoda Euforije, jesi gledao? :D
jesam.
sve same kite. velike, male, lijepe, ruzne.....
ako vjerujes, mislim da nije prikazan niti djelic sise a da ne kazem sta konkretnije. a brat-bratu 15-20 kita prikazano.
(sad ce zenske s foruma pocet gledat)

ide mi na neku stvar ona glavna glumica i njeni drogeraski tripovi. ma nako. necu odustati, ali nije bog zna sta.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18864 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Serija je savršena, eh sad ako ne voliš svu tu priču kojom se bavi kauboji kurci palci onda nastavi s euforijom
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18865 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Jel' iko završio drugu sezonu Dark-a? Ja došao do šeste epizode i nikako da završim.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18866 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

alibaba_i_30_godina wrote:Jel' iko završio drugu sezonu Dark-a? Ja došao do šeste epizode i nikako da završim.
Idi trči
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#18867 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dječak sa šibicama »

Kontam ja western, macho kauboji i macho indijanci, mrki pogledi i ruka na obaracu, viski, kafa i grah u tavi na logorskoj vatri, sve je to meni jasno ali...

Malo sam vise ocekivao od pilot epizode, obicno je prva epizoda bombasticna.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18868 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Western moderni, zato ti se i ne sviđa.

Svakom njegovo, meni licno ne može bolje od ovoga.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18869 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

90minut wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Jel' iko završio drugu sezonu Dark-a? Ja došao do šeste epizode i nikako da završim.
Idi trči
Jesul' to riješili konacno sve? Možda večeras nekad.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18870 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

alibaba_i_30_godina wrote:
90minut wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Jel' iko završio drugu sezonu Dark-a? Ja došao do šeste epizode i nikako da završim.
Idi trči
Jesul' to riješili konacno sve? Možda večeras nekad.
Jesu ako misliš pod to da je kčerka mama svojoj mami
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#18871 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by deyan »

karanana wrote:evo deki, probaj i ovu, nesto na taj fazon.
Image
Blagodarim druze karanana. Ide na jedan skid.
Imas ćeps i jednu po tvom izboru ako ikada budes zasao u moje krajeve.

PS. Naravno, pod uslovom da mi se serija svidi. ;-)
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#18872 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

deyan wrote:
karanana wrote:evo deki, probaj i ovu, nesto na taj fazon.
Image
Blagodarim druze karanana. Ide na jedan skid.
Imas ćeps i jednu po tvom izboru ako ikada budes zasao u moje krajeve.

PS. Naravno, pod uslovom da mi se serija svidi. ;-)
da.
pa nekako je u slicnom fazonu kao when they see us pa mi je odmah pala na pamet.
ono, rasne nepravde i tako to.
mislim da je solidno uradjena i da nije dosadna, isto je mini serija. nije razvucena.
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#18873 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Pregledao 2 epizode i odlična je. Kevin madafaka. :thumbup:


Image
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18874 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Point. wrote:Pregledao 2 epizode i odlična je. Kevin madafaka. :thumbup:


Image
Brate prije 2 minute pregledao 2 epizodu ide treca :lol:

Tacno za ne povjerovati kakvi debili daju ocjene na imdb da ovo ima 7.9 trenutno.
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#18875 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

90minut wrote:
Point. wrote:Pregledao 2 epizode i odlična je. Kevin madafaka. :thumbup:


Image
Brate prije 2 minute pregledao 2 epizodu ide treca :lol:

Tacno za ne povjerovati kakvi debili daju ocjene na imdb da ovo ima 7.9 trenutno.
Meni je odlična. Boston I like big time.
Post Reply