Samo sto je negdje 438x već preporucena I vec ima posebna tema ovdje na forumu gdje smo svi sa ove teme već prodiskutovali na preko 20 strana, ako ne i vise.kakavdanakneiskustvu wrote:alibaba_i_30_godina wrote:Jel to ti ozbiljan ili se zezas ovdje s nama svima?kakavdanakneiskustvu wrote:[youtube]....
ne kontam,zbog černobila?
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#18851 Re: Gledate seriju - preporucite je
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18852 Re: Gledate seriju - preporucite je
znam da je preporucena od strane priličnog broja forumaša,ne vidim šta ima čudno biti i u još necijoj preporuci
ne znam da ima posebna tema,ne vidjeh je
ne znam da ima posebna tema,ne vidjeh je
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18853 Re: Gledate seriju - preporucite je
odlična 3. sezona
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18855 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne od poprilicnog nego od svakog pojedinačno, da ne pričam o smaranju na svakom portalu ljudi čuli za Černobil u 2019.kakavdanakneiskustvu wrote:znam da je preporucena od strane priličnog broja forumaša,ne vidim šta ima čudno biti i u još necijoj preporuci
ne znam da ima posebna tema,ne vidjeh je
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#18856 Re: Gledate seriju - preporucite je
90minut wrote:Ne od poprilicnog nego od svakog pojedinačno, da ne pričam o smaranju na svakom portalu ljudi čuli za Černobil u 2019.kakavdanakneiskustvu wrote:znam da je preporucena od strane priličnog broja forumaša,ne vidim šta ima čudno biti i u još necijoj preporuci
ne znam da ima posebna tema,ne vidjeh je
a ako nekome i smeta preporuka,lijepo je preskoči,i ja preskočim,ne reagujem na neke druge preporuke,postove
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#18857 Re: Gledate seriju - preporucite je
Poceo sinoc "the OA", dosao do 4 ep.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#18858 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledao prvu epizodu The Yellowstone... sta reci, ono serija ima potencijala, ali kao i vecina toga gdje glumi Costner, malo mi je sve nekako pretenciozno i ne znam ni sam kako objasniti.
dobra glumacka postava, puno klishea ali lako za klishe nego, nesto mi tu fali.
Mozda mi je najgora stvar ono, potuku se kao oko stoke, ubiju mu sina a ovaj ubije surjaka, onaj drugi brat i sestra ni suze da puste, sve nesto nabacano nabrzano nigdje veze.
dobra glumacka postava, puno klishea ali lako za klishe nego, nesto mi tu fali.
Mozda mi je najgora stvar ono, potuku se kao oko stoke, ubiju mu sina a ovaj ubije surjaka, onaj drugi brat i sestra ni suze da puste, sve nesto nabacano nabrzano nigdje veze.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18859 Re: Gledate seriju - preporucite je
dječak sa šibicama wrote:Pogledao prvu epizodu The Yellowstone... sta reci, ono serija ima potencijala, ali kao i vecina toga gdje glumi Costner, malo mi je sve nekako pretenciozno i ne znam ni sam kako objasniti.
dobra glumacka postava, puno klishea ali lako za klishe nego, nesto mi tu fali.
Mozda mi je najgora stvar ono, potuku se kao oko stoke, ubiju mu sina a ovaj ubije surjaka, onaj drugi brat i sestra ni suze da puste, sve nesto nabacano nabrzano nigdje veze.
Pa moderni Western, pogledaj Chisum iz 1970 film i to ti je to otprilike samo prebaceno u ovo doba 21 vijek. Naravno posto je u zanru onda mora ici po kliseima i tropes zanra. Ima tu i malo safunjanja ali sve u svemu VRISTECI MASKULIZAM
- SmokingMan
- Posts: 22526
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#18860 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni Bonanza najjača. 
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18861 Re: Gledate seriju - preporucite je
odgledo prvu yellowstona, sta ja znam....nije da mi nesto sjeda. ko neka dinastija ili dallas. nesto sumnjam da cu nastaviti.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18862 Re: Gledate seriju - preporucite je
kakva je treća epizoda Euforije, jesi gledao?karanana wrote:odgledo prvu yellowstona, sta ja znam....nije da mi nesto sjeda. ko neka dinastija ili dallas. nesto sumnjam da cu nastaviti.
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18863 Re: Gledate seriju - preporucite je
jesam.zomri wrote:kakva je treća epizoda Euforije, jesi gledao?karanana wrote:odgledo prvu yellowstona, sta ja znam....nije da mi nesto sjeda. ko neka dinastija ili dallas. nesto sumnjam da cu nastaviti.
sve same kite. velike, male, lijepe, ruzne.....
ako vjerujes, mislim da nije prikazan niti djelic sise a da ne kazem sta konkretnije. a brat-bratu 15-20 kita prikazano.
(sad ce zenske s foruma pocet gledat)
ide mi na neku stvar ona glavna glumica i njeni drogeraski tripovi. ma nako. necu odustati, ali nije bog zna sta.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18864 Re: Gledate seriju - preporucite je
Serija je savršena, eh sad ako ne voliš svu tu priču kojom se bavi kauboji kurci palci onda nastavi s euforijom
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#18865 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel' iko završio drugu sezonu Dark-a? Ja došao do šeste epizode i nikako da završim.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18866 Re: Gledate seriju - preporucite je
Idi trčialibaba_i_30_godina wrote:Jel' iko završio drugu sezonu Dark-a? Ja došao do šeste epizode i nikako da završim.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#18867 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kontam ja western, macho kauboji i macho indijanci, mrki pogledi i ruka na obaracu, viski, kafa i grah u tavi na logorskoj vatri, sve je to meni jasno ali...
Malo sam vise ocekivao od pilot epizode, obicno je prva epizoda bombasticna.
Malo sam vise ocekivao od pilot epizode, obicno je prva epizoda bombasticna.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18868 Re: Gledate seriju - preporucite je
Western moderni, zato ti se i ne sviđa.
Svakom njegovo, meni licno ne može bolje od ovoga.
Svakom njegovo, meni licno ne može bolje od ovoga.
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#18869 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jesul' to riješili konacno sve? Možda večeras nekad.90minut wrote:Idi trčialibaba_i_30_godina wrote:Jel' iko završio drugu sezonu Dark-a? Ja došao do šeste epizode i nikako da završim.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18870 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jesu ako misliš pod to da je kčerka mama svojoj mamialibaba_i_30_godina wrote:Jesul' to riješili konacno sve? Možda večeras nekad.90minut wrote:Idi trčialibaba_i_30_godina wrote:Jel' iko završio drugu sezonu Dark-a? Ja došao do šeste epizode i nikako da završim.
-
deyan
- Posts: 231
- Joined: 09/01/2008 02:17
#18871 Re: Gledate seriju - preporucite je
Blagodarim druze karanana. Ide na jedan skid.karanana wrote:evo deki, probaj i ovu, nesto na taj fazon.
Imas ćeps i jednu po tvom izboru ako ikada budes zasao u moje krajeve.
PS. Naravno, pod uslovom da mi se serija svidi.
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18872 Re: Gledate seriju - preporucite je
da.deyan wrote:Blagodarim druze karanana. Ide na jedan skid.karanana wrote:evo deki, probaj i ovu, nesto na taj fazon.
Imas ćeps i jednu po tvom izboru ako ikada budes zasao u moje krajeve.
PS. Naravno, pod uslovom da mi se serija svidi.
pa nekako je u slicnom fazonu kao when they see us pa mi je odmah pala na pamet.
ono, rasne nepravde i tako to.
mislim da je solidno uradjena i da nije dosadna, isto je mini serija. nije razvucena.
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#18873 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pregledao 2 epizode i odlična je. Kevin madafaka.


-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18874 Re: Gledate seriju - preporucite je
Brate prije 2 minute pregledao 2 epizodu ide trecaPoint. wrote:Pregledao 2 epizode i odlična je. Kevin madafaka.![]()
Tacno za ne povjerovati kakvi debili daju ocjene na imdb da ovo ima 7.9 trenutno.
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#18875 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni je odlična. Boston I like big time.90minut wrote:Brate prije 2 minute pregledao 2 epizodu ide trecaPoint. wrote:Pregledao 2 epizode i odlična je. Kevin madafaka.![]()
Tacno za ne povjerovati kakvi debili daju ocjene na imdb da ovo ima 7.9 trenutno.

