hajd da postavljate ovima sto zele otici neke linkove, primjere i obrazlazete iste (za sredine u kojima ste)
neeee, samo obicno jebeno serendanje 95% teme.

Non stop na tockovima a radi do 3gidra wrote:Najjača firma u Sa što se te branše tiče ja mislim, strana-Njemačkamirsek wrote:3 milje kao farmaceutski predstavnik ? Znao sam ih par, niko nije 2 milje presao i to oni iskusniji, sad su postali doktori specijalisti, taj tvoj je cudo od djeteta.gidra wrote:
Ne bi. Do 3 radi kao faramaceutski predstavnik sa platom preko 3 milje, a od 4 do 8 radi sa pacijentima, mimo vikenda, gdje uzme dodatno još par milja.
Uspio momak, njemu je Njemačka ovdje, u svom na svom. Mlađi momak, 30ak godina., sam drži komplet jedan region u BiH, mada jeben zivot, konstatno na točkovima.
512MB wrote:Zato jer su kupe diplome na buvljaku.moonca wrote:Neka se usavrse i daju dobru uslugu- dobru cijenu. Imat ce pacijente iz susjednih drzava kao i EU, Amerike, koji odlaze u -Costa Ricu- na lijecenje, zubi, plasticne operacije...gidra wrote:Studirati stomatologiju je uzalud utrošeno vrijeme u BiH.
Nekad iza rata bilo isplativo odavno više ne.
Tržište prezasićeno, privatnih stomatologa na svakom ćošku u svakoj mahali, državni kapaciteti odavno popunjeni, broj stanovnika u konstantnom padu a svake godine se štancaju novi stomatolzi koji nemaju koga liječiti.
Masa njih završi kao farmaceutski komercijalisti, što možeš biti sa puno lakšim faxom.
Također puno lakše i više opcija za zaposlenje sa ekonomijom i masu nekih drugih bezveznih fakukteta nego sa stomatologijom.
Zasto Bosna to ne bi mogla.
I jos stigne uzeti par hiljada mjesecno ljudima na zubima...vjerujem da nadje i sat, dva mjesecno da odspava.gidra wrote:Najjača firma u Sa što se te branše tiče ja mislim, strana-Njemačkamirsek wrote:3 milje kao farmaceutski predstavnik ? Znao sam ih par, niko nije 2 milje presao i to oni iskusniji, sad su postali doktori specijalisti, taj tvoj je cudo od djeteta.gidra wrote: Ne bi. Do 3 radi kao faramaceutski predstavnik sa platom preko 3 milje, a od 4 do 8 radi sa pacijentima, mimo vikenda, gdje uzme dodatno još par milja.
Uspio momak, njemu je Njemačka ovdje, u svom na svom. Mlađi momak, 30ak godina., sam drži komplet jedan region u BiH, mada jeben zivot, konstatno na točkovima.
Nista danas.Dok se pomelo,premjerilo...sutra ide brodski pod.Sam jadan majstor,malo ja nesto uletim kad stignem.Nema pomocnog pa se sam pati.Pitao ovog momka iz komsiluka da mu pomogne,pomete,dodaje...Petobanka dnevnica.Kaze znas sta mi je rekao?doboj71 wrote:Nema havane da ga pitam kako hoblarica radi?
Nemaš tu efektivno ni 2-3 sata posla..detroit-mercy wrote: Non stop na tockovima a radi do 3i jos pacijente gleda o 4-8
Sam drzi jedan region, non stop na tockovima, radi do 3 ali nema tu efektivno jedno 2-3 sata poslagidra wrote:Nemaš tu efektivno ni 2-3 sata posla..detroit-mercy wrote: Non stop na tockovima a radi do 3i jos pacijente gleda o 4-8
Bez zajebancije, upravo takodetroit-mercy wrote:Sam drzi jedan region, non stop na tockovima, radi do 3 ali nema tu efektivno jedno 2-3 sata poslagidra wrote:Nemaš tu efektivno ni 2-3 sata posla..detroit-mercy wrote: Non stop na tockovima a radi do 3i jos pacijente gleda o 4-8
, OK
.
Ne razumije to čovjek očito.mirsek wrote:Pa i vozikanje je dio efektivnog posla, zar nije ?
Kakav trebas biti pacenik pa da ovo mislisSeyfo wrote:Ja mislim da je dijaspori krivo kad je nekom ovdje dobro.
Pa naravno, mi ovdje rintamo i saljemo pare, a vama dole dobro.Seyfo wrote:Ja mislim da je dijaspori krivo kad je nekom ovdje dobro.
Menscini da su veci pacenici oni kojima je krivo sto je nekome dobro. Eno pogledaj okog megabajta, lik zivi 24/7 ovdje na forumu,povremeno se vrati u realni svijet, a zivot mu se svodi na uvjeravanje sebe i ostalih kako je njemu dobro sto je vani a nama koji smo u Bosni nije. Pojma nema kako je zivjeti u npr.Sarajevu,izmislja svaki dan nove gluposti o sumpornoj kiselini i slicno. Mozda ja jesam nekome pacenik,ok. Peacestakasa wrote:Kakav trebas biti pacenik pa da ovo mislisSeyfo wrote:Ja mislim da je dijaspori krivo kad je nekom ovdje dobro.
Lažovi nisu dobar primjerSeyfo wrote:Menscini da su veci pacenici oni kojima je krivo sto je nekome dobro. Eno pogledaj okog megabajta, lik zivi 24/7 ovdje na forumu,povremeno se vrati u realni svijet, a zivot mu se svodi na uvjeravanje sebe i ostalih kako je njemu dobro sto je vani a nama koji smo u Bosni nije. Pojma nema kako je zivjeti u npr.Sarajevu,izmislja svaki dan nove gluposti o sumpornoj kiselini i slicno. Mozda ja jesam nekome pacenik,ok. Peacestakasa wrote:Kakav trebas biti pacenik pa da ovo mislisSeyfo wrote:Ja mislim da je dijaspori krivo kad je nekom ovdje dobro.
Ne laže gidra.mirsek wrote:3 milje kao farmaceutski predstavnik ? Znao sam ih par, niko nije 2 milje presao i to oni iskusniji, sad su postali doktori specijalisti, taj tvoj je cudo od djeteta.gidra wrote:Ne bi. Do 3 radi kao faramaceutski predstavnik sa platom preko 3 milje, a od 4 do 8 radi sa pacijentima, mimo vikenda, gdje uzme dodatno još par milja.512MB wrote:Da nema dijaspore i tvoj prijatelj bi ispalio za EU a dijaspore će bit sve manje.
Osim toga, naravno da nisu svi pokupovali diplome, ali ih ima kijamet.
Uspio momak, njemu je Njemačka ovdje, u svom na svom. Mlađi momak, 30ak godina.
Da li je ovo najjači post na forumu ikad? Ako i nije u prvih je pet to je sigurno.Seyfo wrote:Ma i da ne laze (koga briga), njegov zivot ne bi bio ispunjen ako nekome tamo u jadnoj Bosni odakle je, koje se stidi i koju prezire i mrzi, nekome nije lose.Sto je narodu ovdje gore, njemu je osmijeh na licu veci.