U još starijoj verziji (kada Zemunci nisu bili to što su sada) akteri vica su bili Tito i Džemal Bijedić. Ono, na nekom prijemu sa stranim državnicima drug Džema (rafiniran gospodin, kakav je bioTowelie wrote:Ova verzija vica u originalu je za Zemunce, al eto vi je preradili.lavorpunvode wrote:fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena![]()
OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''
tako nekako![]()
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#18826 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18827 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Inače, u najstarijoj verziji, glavni akteri su bili Cezar i Marko Antonije...koga briga ba...julisiz es grant wrote:U još starijoj verziji (kada Zemunci nisu bili to što su sada) akteri vica su bili Tito i Džemal Bijedić. Ono, na nekom prijemu sa stranim državnicima drug Džema (rafiniran gospodin, kakav je bioTowelie wrote:Ova verzija vica u originalu je za Zemunce, al eto vi je preradili.lavorpunvode wrote:fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena![]()
OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''
tako nekako![]()
) uzeo žderati prstima, pa ga Toti opomenuo "Nožem, druže Džemo, nožem", a glavati će "Koga, druže Tito, koga?"
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#18828 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
vala basjaxxx wrote:Inače, u još starijoj verziji, glavni akteri su bili Cezar i Marko Antonije...koga briga ba...julisiz es grant wrote:U još starijoj verziji (kada Zemunci nisu bili to što su sada) akteri vica su bili Tito i Džemal Bijedić. Ono, na nekom prijemu sa stranim državnicima drug Džema (rafiniran gospodin, kakav je bioTowelie wrote: Ova verzija vica u originalu je za Zemunce, al eto vi je preradili.) uzeo žderati prstima, pa ga Toti opomenuo "Nožem, druže Džemo, nožem", a glavati će "Koga, druže Tito, koga?"
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#18829 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jaxxx wrote:Dolazi Mujo kasno kući, sav raščupan, umrljan puderom i karminom. Otvara lagano vrata, kad tamo Fata stoji sa oklagijom u ruci.
- Gdje si do sad PTM, i šta ti je to po licu?
- Fato, znam da mi nećeš vjerovati, ali pošuto' sam se sa klovnom...
P.S. Samo da se nadovežem... imati ćete
u pitanju je buduce vrijeme...
Izlazi Mujo iz antikvarnice i nosi veliki sat. Prolazi neka pijanica i slučajno mu ga razbije. Kaže mu Mujo:
Zašto ne gledaš kuda ideš?!
A pijanica će njemu:
A zašto ti ne nosiš ručni sat kao svi ostali?!
- plagijator1975
- Posts: 2596
- Joined: 13/07/2011 23:13
#18830 Re: Odg: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Beton vic, al se ismijahjaxxx wrote:Dolazi Mujo kasno kući, sav raščupan, umrljan puderom i karminom. Otvara lagano vrata, kad tamo Fata stoji sa oklagijom u ruci.
- Gdje si do sad PTM, i šta ti je to po licu?
- Fato, znam da mi nećeš vjerovati, ali pošuto' sam se sa klovnom...
P.S. Samo da se nadovežem... imati ćete
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#18831 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
dustaban wrote:imacete, imat cete, imat ce te...
Znate sta bi doktor Arsla sad rekao (Arsla je Bog) ?
Imacete racku!
- Slo Burner
- Posts: 5898
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#18832 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Šta je nesporazum?
- Zovneš komšinicu na kafu. Ona dođe, popije kafu i ode.

- Zovneš komšinicu na kafu. Ona dođe, popije kafu i ode.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18833 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kupio Italijan kurvu za jednu noc i na rastanku joj maše i govori:
- Euro falsifikato!
- Kurva: Sida oriđinale
- Euro falsifikato!
- Kurva: Sida oriđinale
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18835 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ide Haso ulicom, masnica mu pod okom, oko se ne vidi. Sretne ga Mujo.
- Što je to bilo Haso?
- Pogodila me Fata!
- A čime tako krvnički?
- Rajčicom.
- Ma nemoj srat, ne može ti rajčicom takvo zlo nanijeti. Kakva je to bila rajčica?
- Konzervirana.
- Što je to bilo Haso?
- Pogodila me Fata!
- A čime tako krvnički?
- Rajčicom.
- Ma nemoj srat, ne može ti rajčicom takvo zlo nanijeti. Kakva je to bila rajčica?
- Konzervirana.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18836 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sta rade DZej i Sinan na teniskom terenu?
Igraju odbojke.
Igraju odbojke.
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#18837 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Najdrazi su mi ovi vicevi kad Mujo i Haso govore hrvatski.Logovan wrote:Ide Haso ulicom, masnica mu pod okom, oko se ne vidi. Sretne ga Mujo.
- Što je to bilo Haso?
- Pogodila me Fata!
- A čime tako krvnički?
- Rajčicom.
- Ma nemoj srat, ne može ti rajčicom takvo zlo nanijeti. Kakva je to bila rajčica?
- Konzervirana.
Rajcica.
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#18838 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ili srbijanski 
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18839 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kontao sam prepraviti, ali mrsko mi bilo.mousstapha wrote: Najdrazi su mi ovi vicevi kad Mujo i Haso govore hrvatski.
Rajcica.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#18840 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ulaze tri narkomana u taksi, sjedaju na zadnje sjedište. Taksista vidi kako su "urađeni", upali auto, odmah ugasi i kaže:
- Momci 20 eura.
Prvi narkoman izlazi i kaže - „Hvala gospodine”, drugi izvadi pare i plati, a treći udari taksistu po glavi i kaže:
- Gdje jurcaš, pička ti materina hoćeš da poginemo?
- Momci 20 eura.
Prvi narkoman izlazi i kaže - „Hvala gospodine”, drugi izvadi pare i plati, a treći udari taksistu po glavi i kaže:
- Gdje jurcaš, pička ti materina hoćeš da poginemo?
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18842 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
P308 wrote:Ulaze tri narkomana u taksi, sjedaju na zadnje sjedište. Taksista vidi kako su "urađeni", upali auto, odmah ugasi i kaže:
- Momci 20 eura.
Prvi narkoman izlazi i kaže - „Hvala gospodine”, drugi izvadi pare i plati, a treći udari taksistu po glavi i kaže:
- Gdje jurcaš, pička ti materina hoćeš da poginemo?
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#18843 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ovi vicevci o narkomanima mi polahko postaju omiljeni 
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
Sent from my LT26i using Tapatalk 4
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#18844 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Stoji Mujo nasred ceste, nigdje nikoga... dođe mu murjak i pata ga što radi:
- A, eto, ništa, kladim se...
- Pa kako se ti to kladiš? - pita njega murjak.
Kaže Mujo:
- Hoćeš se kladiti u 100 kn da imam 3 jaja?
Pipa murjak sebi jaja, napipa dva. Pristane on. Pipa on Muji jaja i napipa dva i dobije 100 kn.
- 'oćeš se kladiti da imam jedno jaje?
Murjaku sad ništa nije jasno, ali dobro dođe 100 kn. Pipa on Muji jaja i opet napipa dva i dobije 100 kn. Sav bahat kaže Muji:
- Mujo budalo jedna kako se to kladiš? STALNO GUBIŠ!!!
A Mujo će:
- Vidiš onog čovjeka tamo preko puta?
- Vidim.
- E, pa kladio sam se s njim da ćeš mi ćeškati jaja!!!
- A, eto, ništa, kladim se...
- Pa kako se ti to kladiš? - pita njega murjak.
Kaže Mujo:
- Hoćeš se kladiti u 100 kn da imam 3 jaja?
Pipa murjak sebi jaja, napipa dva. Pristane on. Pipa on Muji jaja i napipa dva i dobije 100 kn.
- 'oćeš se kladiti da imam jedno jaje?
Murjaku sad ništa nije jasno, ali dobro dođe 100 kn. Pipa on Muji jaja i opet napipa dva i dobije 100 kn. Sav bahat kaže Muji:
- Mujo budalo jedna kako se to kladiš? STALNO GUBIŠ!!!
A Mujo će:
- Vidiš onog čovjeka tamo preko puta?
- Vidim.
- E, pa kladio sam se s njim da ćeš mi ćeškati jaja!!!
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#18845 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Mujo i kune! Tito dragi, stvarno moramo zaštiti pravo na ove viceve, da se ovakve gluposti ne pojavljuju više na NAŠIM forumimaavantgarde wrote:Stoji Mujo nasred ceste, nigdje nikoga... dođe mu murjak i pata ga što radi:
- A, eto, ništa, kladim se...
- Pa kako se ti to kladiš? - pita njega murjak.
Kaže Mujo:
- Hoćeš se kladiti u 100 kn da imam 3 jaja?
Pipa murjak sebi jaja, napipa dva. Pristane on. Pipa on Muji jaja i napipa dva i dobije 100 kn.
- 'oćeš se kladiti da imam jedno jaje?
Murjaku sad ništa nije jasno, ali dobro dođe 100 kn. Pipa on Muji jaja i opet napipa dva i dobije 100 kn. Sav bahat kaže Muji:
- Mujo budalo jedna kako se to kladiš? STALNO GUBIŠ!!!
A Mujo će:
- Vidiš onog čovjeka tamo preko puta?
- Vidim.
- E, pa kladio sam se s njim da ćeš mi ćeškati jaja!!!
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18846 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
živio copy / paste 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#18847 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
'alo Čačak, nijednejulisiz es grant wrote:Mujo i kune! Tito dragi, stvarno moramo zaštiti pravo na ove viceve, da se ovakve gluposti ne pojavljuju više na NAŠIM forumimaavantgarde wrote:Stoji Mujo nasred ceste, nigdje nikoga... dođe mu murjak i pata ga što radi:
- A, eto, ništa, kladim se...
- Pa kako se ti to kladiš? - pita njega murjak.
Kaže Mujo:
- Hoćeš se kladiti u 100 kn da imam 3 jaja?
Pipa murjak sebi jaja, napipa dva. Pristane on. Pipa on Muji jaja i napipa dva i dobije 100 kn.
- 'oćeš se kladiti da imam jedno jaje?
Murjaku sad ništa nije jasno, ali dobro dođe 100 kn. Pipa on Muji jaja i opet napipa dva i dobije 100 kn. Sav bahat kaže Muji:
- Mujo budalo jedna kako se to kladiš? STALNO GUBIŠ!!!
A Mujo će:
- Vidiš onog čovjeka tamo preko puta?
- Vidim.
- E, pa kladio sam se s njim da ćeš mi ćeškati jaja!!!
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#18848 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ja sam bar bio u Čačku, za razliku od generacije post-1992 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#18849 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
julisiz es grant wrote:Ja sam bar bio u Čačku, za razliku od generacije post-1992
Kakve to veze ima sa mnom i ovim sto sam rekao, nije da je Amsterdam pa da se hvalis time. Ali, u najgorem slucaju, u finalu si za post godine
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#18850 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ko te Chera da citas gluposti pametNJAKOvicu?!Mujo i kune! Tito dragi, stvarno moramo zaštiti pravo na ove viceve, da se ovakve gluposti ne pojavljuju više na NAŠIM forumima
