Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#18826 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by julisiz es grant »

Towelie wrote:
lavorpunvode wrote:fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena :lol:

OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''

tako nekako :cry: :D
Ova verzija vica u originalu je za Zemunce, al eto vi je preradili.
U još starijoj verziji (kada Zemunci nisu bili to što su sada) akteri vica su bili Tito i Džemal Bijedić. Ono, na nekom prijemu sa stranim državnicima drug Džema (rafiniran gospodin, kakav je bio :D ) uzeo žderati prstima, pa ga Toti opomenuo "Nožem, druže Džemo, nožem", a glavati će "Koga, druže Tito, koga?"
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18827 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

julisiz es grant wrote:
Towelie wrote:
lavorpunvode wrote:fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena :lol:

OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''

tako nekako :cry: :D
Ova verzija vica u originalu je za Zemunce, al eto vi je preradili.
U još starijoj verziji (kada Zemunci nisu bili to što su sada) akteri vica su bili Tito i Džemal Bijedić. Ono, na nekom prijemu sa stranim državnicima drug Džema (rafiniran gospodin, kakav je bio :D ) uzeo žderati prstima, pa ga Toti opomenuo "Nožem, druže Džemo, nožem", a glavati će "Koga, druže Tito, koga?"
Inače, u najstarijoj verziji, glavni akteri su bili Cezar i Marko Antonije...koga briga ba... :D
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#18828 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by lavorpunvode »

jaxxx wrote:
julisiz es grant wrote:
Towelie wrote: Ova verzija vica u originalu je za Zemunce, al eto vi je preradili.
U još starijoj verziji (kada Zemunci nisu bili to što su sada) akteri vica su bili Tito i Džemal Bijedić. Ono, na nekom prijemu sa stranim državnicima drug Džema (rafiniran gospodin, kakav je bio :D ) uzeo žderati prstima, pa ga Toti opomenuo "Nožem, druže Džemo, nožem", a glavati će "Koga, druže Tito, koga?"
Inače, u još starijoj verziji, glavni akteri su bili Cezar i Marko Antonije...koga briga ba... :D
vala bas :D sta mi napravise od vica :cry: :cry:
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#18829 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Lounge Act »

jaxxx wrote:Dolazi Mujo kasno kući, sav raščupan, umrljan puderom i karminom. Otvara lagano vrata, kad tamo Fata stoji sa oklagijom u ruci.

- Gdje si do sad PTM, i šta ti je to po licu?
- Fato, znam da mi nećeš vjerovati, ali pošuto' sam se sa klovnom...




P.S. Samo da se nadovežem... imati ćete :D

u pitanju je buduce vrijeme...

Izlazi Mujo iz antikvarnice i nosi veliki sat. Prolazi neka pijanica i slučajno mu ga razbije. Kaže mu Mujo:
Zašto ne gledaš kuda ideš?!
A pijanica će njemu:
A zašto ti ne nosiš ručni sat kao svi ostali?!
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#18830 Re: Odg: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by plagijator1975 »

jaxxx wrote:Dolazi Mujo kasno kući, sav raščupan, umrljan puderom i karminom. Otvara lagano vrata, kad tamo Fata stoji sa oklagijom u ruci.

- Gdje si do sad PTM, i šta ti je to po licu?
- Fato, znam da mi nećeš vjerovati, ali pošuto' sam se sa klovnom...




P.S. Samo da se nadovežem... imati ćete :D
Beton vic, al se ismijah

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#18831 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by honky tonk »

dustaban wrote:imacete, imat cete, imat ce te...

Znate sta bi doktor Arsla sad rekao (Arsla je Bog) ?

Imacete racku!

:lol:
:lol: :lol: :mrgreen: :thumbup:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#18832 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Slo Burner »

Šta je nesporazum?
- Zovneš komšinicu na kafu. Ona dođe, popije kafu i ode.
:D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#18833 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Partijaner »

Kupio Italijan kurvu za jednu noc i na rastanku joj maše i govori:
- Euro falsifikato!
- Kurva: Sida oriđinale
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#18834 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by de facto. »

:razz: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18835 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Ide Haso ulicom, masnica mu pod okom, oko se ne vidi. Sretne ga Mujo.
- Što je to bilo Haso?
- Pogodila me Fata!
- A čime tako krvnički?
- Rajčicom.
- Ma nemoj srat, ne može ti rajčicom takvo zlo nanijeti. Kakva je to bila rajčica?
- Konzervirana.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18836 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Sta rade DZej i Sinan na teniskom terenu?
Igraju odbojke.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#18837 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by mousstapha »

Logovan wrote:Ide Haso ulicom, masnica mu pod okom, oko se ne vidi. Sretne ga Mujo.
- Što je to bilo Haso?
- Pogodila me Fata!
- A čime tako krvnički?
- Rajčicom.
- Ma nemoj srat, ne može ti rajčicom takvo zlo nanijeti. Kakva je to bila rajčica?
- Konzervirana.
Najdrazi su mi ovi vicevi kad Mujo i Haso govore hrvatski.

Rajcica. :lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#18838 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Kal El »

Ili srbijanski :lol:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18839 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

mousstapha wrote: Najdrazi su mi ovi vicevi kad Mujo i Haso govore hrvatski.

Rajcica. :lol:
Kontao sam prepraviti, ali mrsko mi bilo. :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#18840 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by P308 »

Ulaze tri narkomana u taksi, sjedaju na zadnje sjedište. Taksista vidi kako su "urađeni", upali auto, odmah ugasi i kaže:
- Momci 20 eura.
Prvi narkoman izlazi i kaže - „Hvala gospodine”, drugi izvadi pare i plati, a treći udari taksistu po glavi i kaže:
- Gdje jurcaš, pička ti materina hoćeš da poginemo?
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18841 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

:lol: :lol:
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18842 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

P308 wrote:Ulaze tri narkomana u taksi, sjedaju na zadnje sjedište. Taksista vidi kako su "urađeni", upali auto, odmah ugasi i kaže:
- Momci 20 eura.
Prvi narkoman izlazi i kaže - „Hvala gospodine”, drugi izvadi pare i plati, a treći udari taksistu po glavi i kaže:
- Gdje jurcaš, pička ti materina hoćeš da poginemo?
:lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#18843 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Kal El »

Ovi vicevci o narkomanima mi polahko postaju omiljeni :lol:

Sent from my LT26i using Tapatalk 4
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#18844 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

Stoji Mujo nasred ceste, nigdje nikoga... dođe mu murjak i pata ga što radi:
- A, eto, ništa, kladim se...
- Pa kako se ti to kladiš? - pita njega murjak.
Kaže Mujo:
- Hoćeš se kladiti u 100 kn da imam 3 jaja?
Pipa murjak sebi jaja, napipa dva. Pristane on. Pipa on Muji jaja i napipa dva i dobije 100 kn.
- 'oćeš se kladiti da imam jedno jaje?
Murjaku sad ništa nije jasno, ali dobro dođe 100 kn. Pipa on Muji jaja i opet napipa dva i dobije 100 kn. Sav bahat kaže Muji:
- Mujo budalo jedna kako se to kladiš? STALNO GUBIŠ!!!
A Mujo će:
- Vidiš onog čovjeka tamo preko puta?
- Vidim.
- E, pa kladio sam se s njim da ćeš mi ćeškati jaja!!!
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#18845 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by julisiz es grant »

avantgarde wrote:Stoji Mujo nasred ceste, nigdje nikoga... dođe mu murjak i pata ga što radi:
- A, eto, ništa, kladim se...
- Pa kako se ti to kladiš? - pita njega murjak.
Kaže Mujo:
- Hoćeš se kladiti u 100 kn da imam 3 jaja?
Pipa murjak sebi jaja, napipa dva. Pristane on. Pipa on Muji jaja i napipa dva i dobije 100 kn.
- 'oćeš se kladiti da imam jedno jaje?
Murjaku sad ništa nije jasno, ali dobro dođe 100 kn. Pipa on Muji jaja i opet napipa dva i dobije 100 kn. Sav bahat kaže Muji:
- Mujo budalo jedna kako se to kladiš? STALNO GUBIŠ!!!
A Mujo će:
- Vidiš onog čovjeka tamo preko puta?
- Vidim.
- E, pa kladio sam se s njim da ćeš mi ćeškati jaja!!!
Mujo i kune! Tito dragi, stvarno moramo zaštiti pravo na ove viceve, da se ovakve gluposti ne pojavljuju više na NAŠIM forumima :roll:
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18846 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

živio copy / paste :mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#18847 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Industrialyzer »

julisiz es grant wrote:
avantgarde wrote:Stoji Mujo nasred ceste, nigdje nikoga... dođe mu murjak i pata ga što radi:
- A, eto, ništa, kladim se...
- Pa kako se ti to kladiš? - pita njega murjak.
Kaže Mujo:
- Hoćeš se kladiti u 100 kn da imam 3 jaja?
Pipa murjak sebi jaja, napipa dva. Pristane on. Pipa on Muji jaja i napipa dva i dobije 100 kn.
- 'oćeš se kladiti da imam jedno jaje?
Murjaku sad ništa nije jasno, ali dobro dođe 100 kn. Pipa on Muji jaja i opet napipa dva i dobije 100 kn. Sav bahat kaže Muji:
- Mujo budalo jedna kako se to kladiš? STALNO GUBIŠ!!!
A Mujo će:
- Vidiš onog čovjeka tamo preko puta?
- Vidim.
- E, pa kladio sam se s njim da ćeš mi ćeškati jaja!!!
Mujo i kune! Tito dragi, stvarno moramo zaštiti pravo na ove viceve, da se ovakve gluposti ne pojavljuju više na NAŠIM forumima :roll:
'alo Čačak, nijedne :mrgreen:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#18848 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by julisiz es grant »

Ja sam bar bio u Čačku, za razliku od generacije post-1992 :oops:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#18849 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Industrialyzer »

julisiz es grant wrote:Ja sam bar bio u Čačku, za razliku od generacije post-1992 :oops:

Kakve to veze ima sa mnom i ovim sto sam rekao, nije da je Amsterdam pa da se hvalis time. Ali, u najgorem slucaju, u finalu si za post godine :lol: :mrgreen:
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#18850 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

Mujo i kune! Tito dragi, stvarno moramo zaštiti pravo na ove viceve, da se ovakve gluposti ne pojavljuju više na NAŠIM forumima :roll:
ko te Chera da citas gluposti pametNJAKOvicu?! :D
Post Reply