Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 31356
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18826 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »



Od 12-tog Augusta.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#18827 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

prva sezona je bila izuzetna
User avatar
Altsa
Posts: 9228
Joined: 19/03/2004 18:31

#18828 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

karanana wrote:Ima li gdje na youtubu ili negdje neko objasnjenje sta se desilo i kako je zavrsila prva sezona darka? Sve sam zaboravio a i da nisam jedino se sjecam da nista nisam skonto ko je ko. Mozda ovo i nije za mene.
Ako nisi skontao onda i nije za tebe :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#18829 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pirmin »

https://youtu.be/A48AJ_5nWsc

Mislim da sam pregledao sve sto je na YT.
Dojajno :thumbup: 8)
User avatar
dale cooper
Posts: 31356
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#18830 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

kakavdanakneiskustvu wrote:prva sezona je bila izuzetna
Slažem se. Drugu sezonu piše sasvim drugi tim autora, tako da ćemo vidjeti na šta će to izaći.
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#18831 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by House »

Image

odlično finale :thumbup: i tužan kraj u pm.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18832 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

pogledo drugu euphorije.
nako....ponovo kazem nista novo. da, skandalozno donekle, ali nisam ljubitelj drogeraskih tripova, zbog tog sam i mr. robota ugasio u prvoj sezoni.
ali eto, ima nekakvih prica, sad za sad nista konkretno, ali vidjecemo. u nedostatku bilo cega dobrog i ovo je gledljivo za ponedjeljak. doduse u ovoj epizodi samo kite prikazali, ocekivo sam barem jos koji kadar sa onom ljepoticom sa divnim grudima. ali nas malo teasuju, vjerujem da ce ih ponovo biti.
i kako to kad odem na imdb, serija je 7,3 a prva epizoda ima 8,2 a druga 8,6? to znaci da raja ocjenjuje seriju u globalu na slijepo? mislim da bi imdb to trebo ukinuti barem do zavrsetka citave serije/sezone.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#18833 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

britanska line of duty,to je snimano po istinitim događajima?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18834 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

kakavdanakneiskustvu wrote:britanska line of duty,to je snimano po istinitim događajima?
:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#18835 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

BJB wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
BJB wrote:Stranger things, Dark,Altered Carbon, High Seas (Spanish), Ultraviolet (Polish), What/if (Am), Black Spot- :thumbup:
Ja pocela gledati 4sezonu Lucifera i totalno mi glupa prva epizoda bila, i prestanem..Vrijedi li se muciti? Vidjela sam da ona glumica iz Impostors nekako upadne u seriju?

je li ima druge sezone black spota??

14 juna 2019

nema je još
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#18836 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by todd_smith »

Netflix

Norsemen
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18837 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

todd_smith wrote:Netflix

Norsemen
jel moguce da ovo ne mogu da nadjem na imdb-u da vidim o cemu je?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#18838 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pustopoljina »

karanana wrote:
todd_smith wrote:Netflix

Norsemen
jel moguce da ovo ne mogu da nadjem na imdb-u da vidim o cemu je?
Pocela gledati...ne mogu...ne mogu vise takvog humora.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18839 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

karanana wrote:
todd_smith wrote:Netflix

Norsemen
jel moguce da ovo ne mogu da nadjem na imdb-u da vidim o cemu je?
https://www.imdb.com/title/tt5905354/
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#18840 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by deyan »

When They See Us
https://www.imdb.com/title/tt7137906/?r ... f_=nv_sr_1

Image

Kolega johnnykola bi rekao armirani beton, ja kazem černobilski sarkofag.
Ako imate nesto u ovom ruhu, obe ruke su mi up.

PS. Odgledao 1 i 2 epizodu.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#18841 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by johnnykola »

deyan wrote:When They See Us
https://www.imdb.com/title/tt7137906/?r ... f_=nv_sr_1

Image

Kolega johnnykola bi rekao armirani beton, ja kazem černobilski sarkofag.
Ako imate nesto u ovom ruhu, obe ruke su mi up.

PS. Odgledao 1 i 2 epizodu.
Definitivno bacim oko.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18842 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

evo deki, probaj i ovu, nesto na taj fazon.
Image
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#18844 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

kakavdanakneiskustvu wrote:[youtube]....
Jel to ti ozbiljan ili se zezas ovdje s nama svima? :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#18845 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

alibaba_i_30_godina wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:[youtube]....
Jel to ti ozbiljan ili se zezas ovdje s nama svima? :mrgreen:

ne kontam,zbog černobila?
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18847 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

poznat mi ovaj u sredini jebo on mater svoju.


btw...preporuka za breaking bad i game of thrones.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18848 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

za žicu i sopranose
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#18849 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

karanana wrote:
poznat mi ovaj u sredini jebo on mater svoju.


btw...preporuka za breaking bad i game of thrones.


ser davos,ako se ne zajebaješ s tim da ti je poznat
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18850 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

:thumbup:
Post Reply