Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
fiko_halimic
Posts: 180
Joined: 14/04/2013 20:58

#18801 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fiko_halimic »

crysis wrote:Došla nedavno udana crnogorka kod ginekologa.
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!



Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
imaćete dvojke...
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#18802 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by de facto. »

.
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#18803 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Lounge Act »

fiko_halimic wrote:
crysis wrote:Došla nedavno udana crnogorka kod ginekologa.
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!



Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
imaćete dvojke...
/imat ćete

a ja ljudi, umjesto da se smiju vicevima hvataju se pravopisa i na ovoj temi :roll:


Muž i žena se spremaju u krevet. Žena stoji ispred velikog ogledala i promatra se.
- "Znaš ljubavi, gledam se i ne vidim ništa drugo nego staru ženu. Lice mi je podbuhlo i izborano, bradavice mi vise gotovo do ispod pojasa, stražnjica mi se objesila, noge su mi debele i pune celulita"
Onda se okrene prema mužu:
-"Reci mi nešto pozitivno u svemu tome kako bih se osjećala bolje"
Muž razmisli na trenutak a onda joj odgovori nježnim glasom:
"Pa…eto…s tvojim vidom je sve u redu!"
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#18804 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by lavorpunvode »

fiko_halimic wrote:
crysis wrote:Došla nedavno udana crnogorka kod ginekologa.
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!



Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
imaćete dvojke...
:lol: :lol: :lol: :run:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18805 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Ovaj forum, haman, pun lektora...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#18806 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by skafiskafsnjak »

pa i ovo je bila jedna vrsta vica...izgubi se Fiko, nidje ga :D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18807 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

Što volim ove kad pametuju,pa se obrukaju :oops:
User avatar
topcam
Posts: 5471
Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo

#18808 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by topcam »

Kaze Fata Sulji, dragi smrsala sam 5 kila, primjetis li razliku!?
Uze Suljo telefonski imenik (onaj stari iz proslog vremena) i iz sredine
istrga jedan list, zaklopi ga i upita Fatu, primjetis li ti kakvu razliku?!

-------

SMS poruka od nje -dragi trudna sam!
njegov odgovor -cudan odabir rijeci za prekid veze..


:lol: :skoljka: :run:
fiko_halimic
Posts: 180
Joined: 14/04/2013 20:58

#18809 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fiko_halimic »

skafiskafsnjak wrote:pa i ovo je bila jedna vrsta vica...izgubi se Fiko, nidje ga :D

jebat ce mo mater ne pismen-im
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18810 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Otišli Mujo i Fata na more.
Mujo po dolasku na plažu odmah skočio u more.
Fata sjela i k'o fol čita knigu, kad začu od jedne žene:
-Sine, izlaazi iz vode uhvatiće te grč.
Kad je to čula ona, iz sveg glasi pođe se derat:
-Mujo, izlazi iz vode ima grčeva!


Mali, gde ti je tata – upita čovek malog Jocu.
Upao je u bunar pre tri dana – odgovori dete.
Au bre! Pa kako mu je?
Sad je valjda dobro, juče je prestao da se dere.
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18812 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

gla'j fike, kratko i jasno :D
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#18813 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by lavorpunvode »

fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena :lol:

OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''

tako nekako :cry: :D
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#18814 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

lavorpunvode wrote:fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena :lol:

OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''

tako nekako :cry: :D
Ova verzija vica u originalu je za Zemunce, al eto vi je preradili.
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#18815 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by duminjo »

valjda nije bio

momak i cura u autu
momak: da nam pustim klimu?
cura: pusti pusti, ja sve slusam
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#18816 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by honky tonk »

duminjo wrote:valjda nije bio

momak i cura u autu
momak: da nam pustim klimu?
cura: pusti pusti, ja sve slusam
nije, nije.
fiko_halimic
Posts: 180
Joined: 14/04/2013 20:58

#18817 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fiko_halimic »

lavorpunvode wrote:fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena :lol:

a? sta nije jasno?
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#18818 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by lavorpunvode »

Lounge Act wrote:
fiko_halimic wrote:
crysis wrote:Imat će te dvojke!
imaćete dvojke...
imat ćete
fiko_halimic
Posts: 180
Joined: 14/04/2013 20:58

#18819 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by fiko_halimic »

jest al u kurcu. missim, ispravno je to gramaticki, ali u zagrebu i kod politicki korektnih sljedbenika mladomuslimanskog kruga. bas bih volio da cujem kako ti izgovaras to "imat cete".
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#18820 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by sarajlija_ba »

Zaljubljeni mladi par sjedi uveče na klupi u parku i gleda u zvijezde. On je upita:
- Da ti pokažem velikog medvjeda?
- Nemoj, naiće neko!

***

Trepavice
Sjede muž i žena na kauču i gledaju televiziju. Žena svako malo zagleda muža, onako iz profila, pa ga u jednom trenutku upita:
- Jel’, bolan, što ti imaš tako dugačke trepavice?
Muž slegne ramenima i odgovori:
- Rekla mi mama da je to zato što sam puno plakao dok sam bio mali.
A ona klime glavom i promrmlja sebi u bradu:
- Eh, da si bar puno piškio …

***

Nakon par godina života u braku muškarac se “solidno” udebljao, a kad je preša 100 kila, žena ga nagovori da ode doktoru. Ovaj ga pregleda od glave do pete i na kraju mu kaže:
- Dakle, ovako: moraš jesti deset deka špinata, dva tvrdo kuhana jaja, čašu jogurta, pet deka nemasnog sira i šnitu integralnog kruha.
On klimne glavom i upita:
- U redu, doktore, samo mi recite da li to uzimam prije ili poslije jela?
User avatar
jaxxx
Posts: 616
Joined: 24/03/2012 09:49
Location: San Siro

#18821 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by jaxxx »

Dolazi Mujo kasno kući, sav raščupan, umrljan puderom i karminom. Otvara lagano vrata, kad tamo Fata stoji sa oklagijom u ruci.

- Gdje si do sad PTM, i šta ti je to po licu?
- Fato, znam da mi nećeš vjerovati, ali pošuto' sam se sa klovnom...




P.S. Samo da se nadovežem... imati ćete :D
User avatar
scooby_dooby_doo
Posts: 649
Joined: 18/01/2013 14:23
Location: Babin potok.

#18822 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by scooby_dooby_doo »

ima cete* :mrgreen:
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18823 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

scooby_dooby_doo wrote:ima cete* :mrgreen:
napokon neko da napiše ispravno :D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#18824 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by tendzera »

:lol:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#18825 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by dustaban »

imacete, imat cete, imat ce te...

Znate sta bi doktor Arsla sad rekao (Arsla je Bog) ?

Imacete racku!

:lol:
Post Reply