imaćete dvojke...crysis wrote:Došla nedavno udana crnogorka kod ginekologa.
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!
Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
fiko_halimic
- Posts: 180
- Joined: 14/04/2013 20:58
#18801 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#18803 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
/imat ćetefiko_halimic wrote:imaćete dvojke...crysis wrote:Došla nedavno udana crnogorka kod ginekologa.
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!
Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
a ja ljudi, umjesto da se smiju vicevima hvataju se pravopisa i na ovoj temi
Muž i žena se spremaju u krevet. Žena stoji ispred velikog ogledala i promatra se.
- "Znaš ljubavi, gledam se i ne vidim ništa drugo nego staru ženu. Lice mi je podbuhlo i izborano, bradavice mi vise gotovo do ispod pojasa, stražnjica mi se objesila, noge su mi debele i pune celulita"
Onda se okrene prema mužu:
-"Reci mi nešto pozitivno u svemu tome kako bih se osjećala bolje"
Muž razmisli na trenutak a onda joj odgovori nježnim glasom:
"Pa…eto…s tvojim vidom je sve u redu!"
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#18804 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
fiko_halimic wrote:imaćete dvojke...crysis wrote:Došla nedavno udana crnogorka kod ginekologa.
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!
Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18805 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ovaj forum, haman, pun lektora...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#18806 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
pa i ovo je bila jedna vrsta vica...izgubi se Fiko, nidje ga 
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#18807 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Što volim ove kad pametuju,pa se obrukaju 
- topcam
- Posts: 5471
- Joined: 08/07/2007 12:49
- Vozim: uzbrdo
#18808 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kaze Fata Sulji, dragi smrsala sam 5 kila, primjetis li razliku!?
Uze Suljo telefonski imenik (onaj stari iz proslog vremena) i iz sredine
istrga jedan list, zaklopi ga i upita Fatu, primjetis li ti kakvu razliku?!
-------
SMS poruka od nje -dragi trudna sam!
njegov odgovor -cudan odabir rijeci za prekid veze..

Uze Suljo telefonski imenik (onaj stari iz proslog vremena) i iz sredine
istrga jedan list, zaklopi ga i upita Fatu, primjetis li ti kakvu razliku?!
-------
SMS poruka od nje -dragi trudna sam!
njegov odgovor -cudan odabir rijeci za prekid veze..
-
fiko_halimic
- Posts: 180
- Joined: 14/04/2013 20:58
#18809 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
skafiskafsnjak wrote:pa i ovo je bila jedna vrsta vica...izgubi se Fiko, nidje ga
jebat ce mo mater ne pismen-im
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18810 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Otišli Mujo i Fata na more.
Mujo po dolasku na plažu odmah skočio u more.
Fata sjela i k'o fol čita knigu, kad začu od jedne žene:
-Sine, izlaazi iz vode uhvatiće te grč.
Kad je to čula ona, iz sveg glasi pođe se derat:
-Mujo, izlazi iz vode ima grčeva!
Mali, gde ti je tata – upita čovek malog Jocu.
Upao je u bunar pre tri dana – odgovori dete.
Au bre! Pa kako mu je?
Sad je valjda dobro, juče je prestao da se dere.
Mujo po dolasku na plažu odmah skočio u more.
Fata sjela i k'o fol čita knigu, kad začu od jedne žene:
-Sine, izlaazi iz vode uhvatiće te grč.
Kad je to čula ona, iz sveg glasi pođe se derat:
-Mujo, izlazi iz vode ima grčeva!
Mali, gde ti je tata – upita čovek malog Jocu.
Upao je u bunar pre tri dana – odgovori dete.
Au bre! Pa kako mu je?
Sad je valjda dobro, juče je prestao da se dere.
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18812 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
gla'j fike, kratko i jasno 
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#18813 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena
OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''
tako nekako

OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''
tako nekako
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#18814 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ova verzija vica u originalu je za Zemunce, al eto vi je preradili.lavorpunvode wrote:fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena![]()
OT:
Otisla dvojica Sandzaklija na svadbu. Jedan od njih jede prstima.
Ovaj drugi mu govori: "Nozem, brate, nozem."
Na to ce prvi: "Koga, brate, koga?!''
tako nekako![]()
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#18815 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
valjda nije bio
momak i cura u autu
momak: da nam pustim klimu?
cura: pusti pusti, ja sve slusam
momak i cura u autu
momak: da nam pustim klimu?
cura: pusti pusti, ja sve slusam
- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#18816 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
nije, nije.duminjo wrote:valjda nije bio
momak i cura u autu
momak: da nam pustim klimu?
cura: pusti pusti, ja sve slusam
-
fiko_halimic
- Posts: 180
- Joined: 14/04/2013 20:58
#18817 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
lavorpunvode wrote:fiko se pokusava neofirno izvuci.. dzaba ti je bolan, ostalo je zabiljezeno za sva vremena![]()
a? sta nije jasno?
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#18818 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Lounge Act wrote:imat ćetefiko_halimic wrote:imaćete dvojke...crysis wrote:Imat će te dvojke!
-
fiko_halimic
- Posts: 180
- Joined: 14/04/2013 20:58
#18819 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jest al u kurcu. missim, ispravno je to gramaticki, ali u zagrebu i kod politicki korektnih sljedbenika mladomuslimanskog kruga. bas bih volio da cujem kako ti izgovaras to "imat cete".
- sarajlija_ba
- Posts: 8802
- Joined: 27/05/2008 22:04
- Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama
#18820 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Zaljubljeni mladi par sjedi uveče na klupi u parku i gleda u zvijezde. On je upita:
- Da ti pokažem velikog medvjeda?
- Nemoj, naiće neko!
***
Trepavice
Sjede muž i žena na kauču i gledaju televiziju. Žena svako malo zagleda muža, onako iz profila, pa ga u jednom trenutku upita:
- Jel’, bolan, što ti imaš tako dugačke trepavice?
Muž slegne ramenima i odgovori:
- Rekla mi mama da je to zato što sam puno plakao dok sam bio mali.
A ona klime glavom i promrmlja sebi u bradu:
- Eh, da si bar puno piškio …
***
Nakon par godina života u braku muškarac se “solidno” udebljao, a kad je preša 100 kila, žena ga nagovori da ode doktoru. Ovaj ga pregleda od glave do pete i na kraju mu kaže:
- Dakle, ovako: moraš jesti deset deka špinata, dva tvrdo kuhana jaja, čašu jogurta, pet deka nemasnog sira i šnitu integralnog kruha.
On klimne glavom i upita:
- U redu, doktore, samo mi recite da li to uzimam prije ili poslije jela?
- Da ti pokažem velikog medvjeda?
- Nemoj, naiće neko!
***
Trepavice
Sjede muž i žena na kauču i gledaju televiziju. Žena svako malo zagleda muža, onako iz profila, pa ga u jednom trenutku upita:
- Jel’, bolan, što ti imaš tako dugačke trepavice?
Muž slegne ramenima i odgovori:
- Rekla mi mama da je to zato što sam puno plakao dok sam bio mali.
A ona klime glavom i promrmlja sebi u bradu:
- Eh, da si bar puno piškio …
***
Nakon par godina života u braku muškarac se “solidno” udebljao, a kad je preša 100 kila, žena ga nagovori da ode doktoru. Ovaj ga pregleda od glave do pete i na kraju mu kaže:
- Dakle, ovako: moraš jesti deset deka špinata, dva tvrdo kuhana jaja, čašu jogurta, pet deka nemasnog sira i šnitu integralnog kruha.
On klimne glavom i upita:
- U redu, doktore, samo mi recite da li to uzimam prije ili poslije jela?
- jaxxx
- Posts: 616
- Joined: 24/03/2012 09:49
- Location: San Siro
#18821 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dolazi Mujo kasno kući, sav raščupan, umrljan puderom i karminom. Otvara lagano vrata, kad tamo Fata stoji sa oklagijom u ruci.
- Gdje si do sad PTM, i šta ti je to po licu?
- Fato, znam da mi nećeš vjerovati, ali pošuto' sam se sa klovnom...
P.S. Samo da se nadovežem... imati ćete
- Gdje si do sad PTM, i šta ti je to po licu?
- Fato, znam da mi nećeš vjerovati, ali pošuto' sam se sa klovnom...
P.S. Samo da se nadovežem... imati ćete
- scooby_dooby_doo
- Posts: 649
- Joined: 18/01/2013 14:23
- Location: Babin potok.
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18823 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
napokon neko da napiše ispravnoscooby_dooby_doo wrote:ima cete*
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#18825 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
imacete, imat cete, imat ce te...
Znate sta bi doktor Arsla sad rekao (Arsla je Bog) ?
Imacete racku!

Znate sta bi doktor Arsla sad rekao (Arsla je Bog) ?
Imacete racku!
