Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18801 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

todd_smith wrote:

Image

Pregledao prvu epizodu, cini se zanimljivom.

Savrsena za fanove westerna i borilackih vjestina.
Ja preporucila 8ma nekoliko strana i odjavila HBo, sad mi. mrsko mi skidat i gledati..
Ali je dobra i prica i martial arts scene..A za Karanannu ima i jedna dobra erotska scena.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18802 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

90minut wrote:
BJB wrote:The Jinn na Netlixu. -zanimljivo. :thumbup:
https://www.imdb.com/title/tt8923396/

ovo
Aha, dobra skroz,odlicna gl7ma, 5 epizoda za sad..
Image Belgijska Unit 42 :thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18803 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

BJB wrote:
90minut wrote:
BJB wrote:The Jinn na Netlixu. -zanimljivo. :thumbup:
https://www.imdb.com/title/tt8923396/

ovo
Aha, dobra skroz,odlicna gl7ma, 5 epizoda za sad..
Image Belgijska Unit 42 :thumbup:
To ima nekog seksa u seriji pa muslimani spuštaju ocjenu ili nešto propuštam?

Digla se neka prašina vidim na guglu.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18804 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

3,3 wtf
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#18805 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dosadno mii »

johnnykola wrote:
Dosadno mii wrote:Prva onako
Druga ep mi je bas dosadna bila
Ne znam hocul nastaviti prije nego izadje cijela sezona
Andrea Arnold je režirala (režiserka odličnog American Honey). Ima li u tim epizodama momenata koje spominje Dejo od 7.05 u ovom videu?
Ne bih znala njen stil.
Nisam ni gledala taj film sto spominjes :roll:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#18806 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by johnnykola »

U videu čovjek kratko kaže o kakvom stilu se radi. Ne moraš gledati film.
User avatar
Point.
Posts: 33483
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#18807 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Jack Be Nimble wrote:
Point. wrote:City on a Hill sa Kevinom Baconom bi trebala biti vrh serija. Sutra se gleda prva epizoda.
Ja zabarovio da je danas nedelja. Prva epizoda je isla dobra, vidjecemo kako ce nastaviti veceras.
Odlična prva. Ovo će se gledati. Podsjeća me malo na The Town film.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#18808 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by todd_smith »

BJB wrote:
todd_smith wrote:

Image

Pregledao prvu epizodu, cini se zanimljivom.

Savrsena za fanove westerna i borilackih vjestina.
Ja preporucila 8ma nekoliko strana i odjavila HBo, sad mi. mrsko mi skidat i gledati..
Ali je dobra i prica i martial arts scene..A za Karanannu ima i jedna dobra erotska scena.
Ja stream nasao na netu, 6 epizoda tj sve sto je do sada izaslo.

Nisam znao da je HBO produkcija, pise neki cinestar.

Pregledao prve 3. svidja mi se do sada.
User avatar
RIZVA
Posts: 20786
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#18809 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by RIZVA »

Pregledao svih 10 epizoda, iznenadjujuce dobra serija
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18810 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

90minut wrote:


To ima nekog seksa u seriji pa muslimani spuštaju ocjenu ili nešto propuštam?

Digla se neka prašina vidim na guglu.
Ma jok, u ovoj Warrior ima dobrih sčena s3xa, ova The Jinn je jednostavno zanimljiva, nema u njoj nista za karananu.
Muslimani spustaju ocjen7 jer omladina u seriji pusi travu, krisom pije alkohol i faćka se uveliko, pa im muka. A muskarci su tipicni negativci-ocuh svaler koji loce, zlostavlja zenu i posinka, decko koji djevojku s kojom je u vezi tretira k’o vlasnistvo..
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#18811 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by todd_smith »

RIZVA wrote:Pregledao svih 10 epizoda, iznenadjujuce dobra serija
warrior? kod mene samo 6 pokazalo, moram potraziti ostale
BJB wrote:
90minut wrote:


To ima nekog seksa u seriji pa muslimani spuštaju ocjenu ili nešto propuštam?

Digla se neka prašina vidim na guglu.
Ma jok, u ovoj Warrior ima dobrih sčena s3xa, ova The Jinn je jednostavno zanimljiva, nema u njoj nista za karananu.
Muslimani spustaju ocjen7 jer omladina u seriji pusi travu, krisom pije alkohol i faćka se uveliko, pa im muka. A muskarci su tipicni negativci-ocuh svaler koji loce, zlostavlja zenu i posinka, decko koji djevojku s kojom je u vezi tretira k’o vlasnistvo..
onda ne gledajte onu sto sam neki dan preporucio RAMY :mrgreen:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#18812 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by azurna_obala »

Image


Zanimljiva, epizoda traje pola sata, pregledala svih 10 prve sezone (mislim da je 10)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#18813 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

Image

sutra druga sezona
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#18815 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Pažnja, pažnja!
Otključan HBO GO do kraja osmog mjeseca putem Telemacha!
Sad kad se navadim na gledanje serija na HBO GO, ima da svaku završim :pisnuo:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#18816 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by johnnykola »

chakany wrote:Pažnja, pažnja!
Otključan HBO GO do kraja osmog mjeseca putem Telemacha!
Sad kad se navadim na gledanje serija na HBO GO, ima da svaku završim :pisnuo:
:-D U nejdelju je vrlo dobri Overlord na HBO u 20.00 sati.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18817 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

chakany wrote:Pažnja, pažnja!
Otključan HBO GO do kraja osmog mjeseca putem Telemacha!
Sad kad se navadim na gledanje serija na HBO GO, ima da svaku završim :pisnuo:
"Niste pretplaćeni na ovaj katalog" :D

Pregled'o sam Dark, hoćete l' da vam spojlam :mrgreen:

edit

aha, treba aktivirati ručno
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18818 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Velkoski wrote:
chakany wrote:Pažnja, pažnja!
Otključan HBO GO do kraja osmog mjeseca putem Telemacha!
Sad kad se navadim na gledanje serija na HBO GO, ima da svaku završim :pisnuo:
"Niste pretplaćeni na ovaj katalog" :D

Pregled'o sam Dark, hoćete l' da vam spojlam :mrgreen:

edit

aha, treba aktivirati ručno
E boga mi to je kvalitetan binđ oni je izbacili prije 15 sati jelde :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18819 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

ima. samo osam epizoda :skoljka: :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65976
Joined: 03/08/2010 19:04

#18820 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

Velkoski wrote:
chakany wrote:Pažnja, pažnja!
Otključan HBO GO do kraja osmog mjeseca putem Telemacha!
Sad kad se navadim na gledanje serija na HBO GO, ima da svaku završim :pisnuo:
"Niste pretplaćeni na ovaj katalog" :D

Pregled'o sam Dark, hoćete l' da vam spojlam :mrgreen:

edit

aha, treba aktivirati ručno

e svakq ti cast kad si vec uspio citvu sezonu za dan odgledati
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18821 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Eskapizam. Skreće misli sa transfera Uniteda :oops:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18822 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Ima li gdje na youtubu ili negdje neko objasnjenje sta se desilo i kako je zavrsila prva sezona darka? Sve sam zaboravio a i da nisam jedino se sjecam da nista nisam skonto ko je ko. Mozda ovo i nije za mene.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18823 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

ima kratki recap na početku druge, dovoljno da ti refresha memoriju, više-manje :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18824 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

karanana wrote:Ima li gdje na youtubu ili negdje neko objasnjenje sta se desilo i kako je zavrsila prva sezona darka? Sve sam zaboravio a i da nisam jedino se sjecam da nista nisam skonto ko je ko. Mozda ovo i nije za mene.
Ja pogledao prije mjesec drugi put i sam sam se sebi smijao koliko je ustvari sve jednostavno..

Definitivno moraš pogledati 2 puta da ti bude mnooogo jasnije što se tice toga ko je ko.

A i imaš na jutubu masu klipova gdje objasnjava samo kucaj dark season 1 explanation.
User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#18825 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Boateng »

karanana wrote:Ima li gdje na youtubu ili negdje neko objasnjenje sta se desilo i kako je zavrsila prva sezona darka? Sve sam zaboravio a i da nisam jedino se sjecam da nista nisam skonto ko je ko. Mozda ovo i nije za mene.
Post Reply