Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Bluemore
Posts: 4379
Joined: 18/06/2010 21:18

#18801 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Bluemore »

A Je l se bake kako ugradio
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#18802 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mousstapha »

gidra wrote:Studirati ... je uzalud utrošeno vrijeme u BiH.
:D
Hendrix
Posts: 5289
Joined: 27/02/2004 00:00

#18803 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Hendrix »

uglavnomja wrote:cuj vodeci stomatolog, a bavi se admisnistracijom :-)

drugo, diplomirala 2014., godinama trazila posao, kako kaze, jos najmanje godinu dana ucila jezik i polagala taj ispit

i volontirala

i tako sa godinu dvije (volonterskog) staza postala vodeci stomatolog 8) ni manje ni vise nego u selendri berlin
Svaki ovakav tekst a bilo ih je bruka, je u najmanju ruku supacki, nekakve samopromocije koje niko ne moze verifikovati i cisto et da se pohvalim malo pa na Klix. Vodeci stomatolog na naslovnoj strani kao da je Nobelovu nagradu dobila u najmanju ruku...malo da se izadje na naslovnici, lagano kurcenje...

I kako uopste dobiti ovakav tekst? Jel posaljes mail da hoces da se kurcis ili ti mora rodjak raditi u novinama?
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18804 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mk ultra »

Hendrix wrote:
uglavnomja wrote:cuj vodeci stomatolog, a bavi se admisnistracijom :-)

drugo, diplomirala 2014., godinama trazila posao, kako kaze, jos najmanje godinu dana ucila jezik i polagala taj ispit

i volontirala

i tako sa godinu dvije (volonterskog) staza postala vodeci stomatolog 8) ni manje ni vise nego u selendri berlin
Svaki ovakav tekst a bilo ih je bruka, je u najmanju ruku supacki, nekakve samopromocije koje niko ne moze verifikovati i cisto et da se pohvalim malo pa na Klix. Vodeci stomatolog na naslovnoj strani kao da je Nobelovu nagradu dobila u najmanju ruku...malo da se izadje na naslovnici, lagano kurcenje...

I kako uopste dobiti ovakav tekst? Jel posaljes mail da hoces da se kurcis ili ti mora rodjak raditi u novinama?
Platis, ima cjenik na klixu
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#18805 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by animals »

Nivelacija wrote:
Seyfo wrote:Glede zubarke Nerme, više bi državi pomogla da nije gubila vrijeme na birou nego se udala za kakvog izdanka nekog prvaka SDA, do sad rodila troje djece, ne bi se ni sjećala da je studirala. I još gore, hoće i brata da dovede, umjesto da i on pomogne natalitet.
I to sve u metropoli, gradska djeca, sve imaš.
Kakva njemačka provincija, kakvi bakrači.
Stvarno,naš svijet bi hljeba preko pogače. Ko da foka iz berlinskog zoo vrta bolje riče nego tuljan iz sarajevskog.
Ha ya
Fali svabama djece inace propade Njemačka tako da ce placati suhim zlatom rodne plodne balkanke ako treba.

Njihova djecu su pola gejevi i lezbe tako da svabe izumiru a neko mora za bogati stalez raditi a to smo mi. :mrgreen:
Ma ja..kad ti gledas iz svoga ugla..
a ne svatas da ti stancas njihovo roblje..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18806 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

mk ultra wrote:
Hendrix wrote:
uglavnomja wrote:cuj vodeci stomatolog, a bavi se admisnistracijom :-)

drugo, diplomirala 2014., godinama trazila posao, kako kaze, jos najmanje godinu dana ucila jezik i polagala taj ispit

i volontirala

i tako sa godinu dvije (volonterskog) staza postala vodeci stomatolog 8) ni manje ni vise nego u selendri berlin
Svaki ovakav tekst a bilo ih je bruka, je u najmanju ruku supacki, nekakve samopromocije koje niko ne moze verifikovati i cisto et da se pohvalim malo pa na Klix. Vodeci stomatolog na naslovnoj strani kao da je Nobelovu nagradu dobila u najmanju ruku...malo da se izadje na naslovnici, lagano kurcenje...

I kako uopste dobiti ovakav tekst? Jel posaljes mail da hoces da se kurcis ili ti mora rodjak raditi u novinama?
Platis, ima cjenik na klixu
Toliko joj dobro ide da nije imala doplatiti da zakljucaju komentare. To se placa posebno i poprilicno je skupo
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#18807 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

Cura otisla vani i uspjela, a ljudi je ovdje na forumu pljuju. Jedina joj je greska sto je upravo uspjela.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:CRKNITE LJUBOMORNE DUSE. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Last edited by konjislav on 17/09/2019 16:53, edited 1 time in total.
User avatar
Rugafet
Posts: 5475
Joined: 14/12/2015 17:52

#18808 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Rugafet »

Ma de ba krivo him iz avijona se vidja.

Inače, spavate sad dok ja radim po amerikama 8-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18809 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Stvarno ne znam kako cu prezaliti to sto ne turam prste usta crMcima po Afrikama
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#18810 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

Jest ubi nas ljubomora.
To je jedan od bh sindroma, mnogi su uvjereni da je svak na njih ljubomoran. Hoće to kad misliš da si centar svemira. Svako pitanje, komentar, problem, ima odgovor u ljubomori.
Mene izjede ljubomora što je djevojka otišla u Njemačku i tamo radi kao zubar,što su se Konjislav i ostali dokopali Njemačke pa su uspjeli da su tamo a ne ovdje. Da ima kakva tableta ili neki lijek za ljubomoru, dobro bi mi došao.
User avatar
Rugafet
Posts: 5475
Joined: 14/12/2015 17:52

#18811 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Rugafet »

A dobro kod tebe je baš očigledno da te puca ljubomora. I to posebno na konjislava
User avatar
konjislav
Posts: 637
Joined: 11/04/2012 02:18

#18812 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by konjislav »

Seyfo wrote:Jest ubi nas ljubomora.
To je jedan od bh sindroma, mnogi su uvjereni da je svak na njih ljubomoran. Hoće to kad misliš da si centar svemira. Svako pitanje, komentar, problem, ima odgovor u ljubomori.
Mene izjede ljubomora što je djevojka otišla u Njemačku i tamo radi kao zubar,što su se Konjislav i ostali dokopali Njemačke pa su uspjeli da su tamo a ne ovdje. Da ima kakva tableta ili neki lijek za ljubomoru, dobro bi mi došao.
Ima sine. Uzmi jednu tabletu natrijum cijanida pred spavanje i probuditi ces se kao nov. :kiss:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#18813 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by kloniran »

konjislav wrote:Cura otisla vani i uspjela, a ljudi je ovdje na forumu pljuju. Jedina joj je greska sto je upravo uspjela.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:CRKNITE LJUBOMORNE DUSE. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Da je tamo na socijali bila bi glavna faca ođe :mrgreen:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#18814 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Seyfo »

konjislav wrote:
Seyfo wrote:Jest ubi nas ljubomora.
To je jedan od bh sindroma, mnogi su uvjereni da je svak na njih ljubomoran. Hoće to kad misliš da si centar svemira. Svako pitanje, komentar, problem, ima odgovor u ljubomori.
Mene izjede ljubomora što je djevojka otišla u Njemačku i tamo radi kao zubar,što su se Konjislav i ostali dokopali Njemačke pa su uspjeli da su tamo a ne ovdje. Da ima kakva tableta ili neki lijek za ljubomoru, dobro bi mi došao.
Ima sine. Uzmi jednu tabletu natrijum cijanida pred spavanje i probuditi ces se kao nov. :kiss:
Hahahahaa sta ti pada na pamet :-) Ne bih se toga dosjetio,priznajem. Vidim tebi se mota po glavi. Samo ti :kiss:
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#18815 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mousstapha »

Kako ide, dokle smo :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18816 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Ja sad s vratnika stigo.Neku hoblaricu uzeo od dajdze
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#18817 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:Ja sad s vratnika stigo.Neku hoblaricu uzeo od dajdze
U Njemackoj bi je moro kupiti. Znaci cifra za dobar zivit manje hoblarica
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#18818 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote:
HAVANA wrote:Ja sad s vratnika stigo.Neku hoblaricu uzeo od dajdze
U Njemackoj bi je moro kupiti. Znaci cifra za dobar zivit manje hoblarica
Ih.Dao mi i rucnu i na struju.Jos malo procumurali na mejdanu i haj vozdra.
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#18819 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mousstapha »

Drug mi govori hoce da dodje u Njemacku. Ima drzavni poso, ali zena doktorirala, ne moze da nadje posla nema sanse. Malo po malo, doce mi sva raja ovamo. Godisnjica mature u Njemackoj, a to je neko spominjao kao vic.
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#18820 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mk ultra »

Doktor medicine ili?
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#18821 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mousstapha »

Nije medicina, neki je doktorat u Turskoj radila, nisam vise siguran.
User avatar
Rugafet
Posts: 5475
Joined: 14/12/2015 17:52

#18823 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Rugafet »

A ja taman pomislio medicina, reko baš kolega da nije mi
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#18824 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by moonca »

gidra wrote:Studirati stomatologiju je uzalud utrošeno vrijeme u BiH.
Nekad iza rata bilo isplativo odavno više ne.
Tržište prezasićeno, privatnih stomatologa na svakom ćošku u svakoj mahali, državni kapaciteti odavno popunjeni, broj stanovnika u konstantnom padu a svake godine se štancaju novi stomatolzi koji nemaju koga liječiti.
Masa njih završi kao farmaceutski komercijalisti, što možeš biti sa puno lakšim faxom.
Također puno lakše i više opcija za zaposlenje sa ekonomijom i masu nekih drugih bezveznih fakukteta nego sa stomatologijom.
Neka se usavrse i daju dobru uslugu- dobru cijenu. Imat ce pacijente iz susjednih drzava kao i EU, Amerike, koji odlaze u -Costa Ricu- na lijecenje, zubi, plasticne operacije...
Zasto Bosna to ne bi mogla.
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#18825 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

moonca wrote:
gidra wrote:Studirati stomatologiju je uzalud utrošeno vrijeme u BiH.
Nekad iza rata bilo isplativo odavno više ne.
Tržište prezasićeno, privatnih stomatologa na svakom ćošku u svakoj mahali, državni kapaciteti odavno popunjeni, broj stanovnika u konstantnom padu a svake godine se štancaju novi stomatolzi koji nemaju koga liječiti.
Masa njih završi kao farmaceutski komercijalisti, što možeš biti sa puno lakšim faxom.
Također puno lakše i više opcija za zaposlenje sa ekonomijom i masu nekih drugih bezveznih fakukteta nego sa stomatologijom.
Neka se usavrse i daju dobru uslugu- dobru cijenu. Imat ce pacijente iz susjednih drzava kao i EU, Amerike, koji odlaze u -Costa Ricu- na lijecenje, zubi, plasticne operacije...
Zasto Bosna to ne bi mogla.
Zato jer su kupe diplome na buvljaku.
Post Reply