Nije to moje nego hoću reći da ljudi postave audio sistem koji vrijedi bar jednog komotnog stana. Samo jedna lampa koja ima određen broj sati rada košta oko 1000 KM, a nije u njima samo jedna lampa. Ja sam svoj soundbar platio 750 iako trenutno košta 1000 KM. Kao jedna lampa u pojačalu ovih audiofila.
TV uređaji - sve o tome
Moderator: Benq
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#18801 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Nije to moje nego hoću reći da ljudi postave audio sistem koji vrijedi bar jednog komotnog stana. Samo jedna lampa koja ima određen broj sati rada košta oko 1000 KM, a nije u njima samo jedna lampa. Ja sam svoj soundbar platio 750 iako trenutno košta 1000 KM. Kao jedna lampa u pojačalu ovih audiofila.
- mc-twin
- Posts: 4421
- Joined: 18/04/2009 23:47
#18802 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ono bi se komotno moglo reci da je "pretjerano". Ja jos nisam otkrio cari soundbara,iako me je Nadzornik nagovarao da zbavim.vatrogasac wrote: ↑29/08/2021 12:25![]()
Nije to moje nego hoću reći da ljudi postave audio sistem koji vrijedi bar jednog komotnog stana. Samo jedna lampa koja ima određen broj sati rada košta oko 1000 KM, a nije u njima samo jedna lampa. Ja sam svoj soundbar platio 750 iako trenutno košta 1000 KM. Kao jedna lampa u pojačalu ovih audiofila.![]()
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
#18803 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ni ja nisam uzeo zbog toga što mi treba glasnije jer nikada nisam tv pojačao do kraja. Prejako. Piše u specifikacijama tv-a kako je to atmos jer zbog dijagonale su mogli ubaciti veće zvučnike, ali ja nikada neću skontati kako samo dva tako mala zvučnika, iako drugačija od ostalih, mogu proizvesti atmos. Bez bar 7.1 soundbara nema atmosa. To je isto kao kada na mobitelu hvale digitalni zum pa ga nabriju kao 50x, a znamo da bez optičkog je šupljak.mc-twin wrote: ↑29/08/2021 22:45Ono bi se komotno moglo reci da je "pretjerano". Ja jos nisam otkrio cari soundbara,iako me je Nadzornik nagovarao da zbavim.vatrogasac wrote: ↑29/08/2021 12:25
![]()
Nije to moje nego hoću reći da ljudi postave audio sistem koji vrijedi bar jednog komotnog stana. Samo jedna lampa koja ima određen broj sati rada košta oko 1000 KM, a nije u njima samo jedna lampa. Ja sam svoj soundbar platio 750 iako trenutno košta 1000 KM. Kao jedna lampa u pojačalu ovih audiofila.![]()
![]()
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#18804 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Covijek se na bolje lako navikne sto znaci da i ti sad trenutno uzivas u Q80T i njegovih zavidnih 60W jer do sad TV sa boljim
zvucnicima sigurno nisi imao.
Medjutim kad se jednom odlucis i kupis soundbar,ono da vidim tj. cujem i to cudo,povratka na staro vise nema...
-
sarajevowintwr
- Posts: 222
- Joined: 18/06/2011 09:22
#18805 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Poznavaoci materije, moze li neka preporuka za tv 65 do 1600KM?
- mc-twin
- Posts: 4421
- Joined: 18/04/2009 23:47
#18806 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Sve ispod 5.1 je truba za moj pojama,barem za kvalitetu zvuka o kojoj je rijec.vatrogasac wrote: ↑29/08/2021 23:05Ni ja nisam uzeo zbog toga što mi treba glasnije jer nikada nisam tv pojačao do kraja. Prejako. Piše u specifikacijama tv-a kako je to atmos jer zbog dijagonale su mogli ubaciti veće zvučnike, ali ja nikada neću skontati kako samo dva tako mala zvučnika, iako drugačija od ostalih, mogu proizvesti atmos. Bez bar 7.1 soundbara nema atmosa. To je isto kao kada na mobitelu hvale digitalni zum pa ga nabriju kao 50x, a znamo da bez optičkog je šupljak.
Ima i ta mjesta. Dogodine obecavam.Nadzornik wrote: ↑29/08/2021 23:43Covijek se na bolje lako navikne sto znaci da i ti sad trenutno uzivas u Q80T i njegovih zavidnih 60W jer do sad TV sa boljim
zvucnicima sigurno nisi imao.
Medjutim kad se jednom odlucis i kupis soundbar,ono da vidim tj. cujem i to cudo,povratka na staro vise nema...![]()
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#18807 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Za te pare nema boljeg 65 inca TV uredjaja:sarajevowintwr wrote: ↑30/08/2021 11:13 Poznavaoci materije, moze li neka preporuka za tv 65 do 1600KM?
https://technoshop.ba/proizvodi/tv-i-au ... 021-11472/
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#18808 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ako ti je Android prioritet:sarajevowintwr wrote: ↑30/08/2021 11:13 Poznavaoci materije, moze li neka preporuka za tv 65 do 1600KM?
https://tehnomag.com/led-tv-philips-65p ... zvod-2082/
https://www.olx.ba/artikal/41462431/son ... -5-godina/
Last edited by Cossack on 30/08/2021 13:39, edited 3 times in total.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#18809 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ima jeftinije na olx-u, tj. Tehnomaxu.Nadzornik wrote: ↑30/08/2021 12:43Za te pare nema boljeg 65 inca TV uredjaja:sarajevowintwr wrote: ↑30/08/2021 11:13 Poznavaoci materije, moze li neka preporuka za tv 65 do 1600KM?
https://technoshop.ba/proizvodi/tv-i-au ... 021-11472/
https://www.olx.ba/r/44102879/96929
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#18810 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ja sam se mislio uzeti ovaj "jeftiniji" sony soundbar 5.1 ali sam tek poslije shvatio da mi je malo problematicno jer ne znam gdje bih dva pozadinca. Mala je soba i tesko da bih mogao nesto izvesti a da lijepo izgleda i ne smeta, jos je ovaj sa kablovima.... tako da sad razmisljam uzeti neki 2.1 do 400KM ali evo sto vise gledam po netu sve sam neodlucniji i dodje mi da odustanem skroz od potrage zbog tog sto ne mogu da odaberem nesto za sebe 
- typeOnegative
- Posts: 5418
- Joined: 06/03/2013 00:31
- Location: Winterfell
#18811 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
potpuno se slažem, ko ima prostora i mogućnost 5.1 sistem rulzzzmc-twin wrote: ↑30/08/2021 11:25Sve ispod 5.1 je truba za moj pojama,barem za kvalitetu zvuka o kojoj je rijec.vatrogasac wrote: ↑29/08/2021 23:05
Ni ja nisam uzeo zbog toga što mi treba glasnije jer nikada nisam tv pojačao do kraja. Prejako. Piše u specifikacijama tv-a kako je to atmos jer zbog dijagonale su mogli ubaciti veće zvučnike, ali ja nikada neću skontati kako samo dva tako mala zvučnika, iako drugačija od ostalih, mogu proizvesti atmos. Bez bar 7.1 soundbara nema atmosa. To je isto kao kada na mobitelu hvale digitalni zum pa ga nabriju kao 50x, a znamo da bez optičkog je šupljak.
Ima i ta mjesta. Dogodine obecavam.Nadzornik wrote: ↑29/08/2021 23:43
Covijek se na bolje lako navikne sto znaci da i ti sad trenutno uzivas u Q80T i njegovih zavidnih 60W jer do sad TV sa boljim
zvucnicima sigurno nisi imao.
Medjutim kad se jednom odlucis i kupis soundbar,ono da vidim tj. cujem i to cudo,povratka na staro vise nema...![]()
![]()
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#18813 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Nisam, jos je na prodaju.
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
- Qler
- Posts: 25835
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#18815 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
A burazer ga 100KM prodaje, koliko sam vidio po ebay to je neka cijena, ali se moze dogovoarati 
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- vatrogasac
- Posts: 10078
- Joined: 24/04/2006 21:33
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#18818 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ljudi da narucujem?
Ima li neko iskustva sa ovom trgovinom? Jbg, ovo je najniza regularna cijena, plus jedini daju 5 godina garancije.
https://www.olx.ba/artikal/43783311/son ... -55xh9096/
https://www.olx.ba/artikal/43783311/son ... -55xh9096/
- typeOnegative
- Posts: 5418
- Joined: 06/03/2013 00:31
- Location: Winterfell
#18819 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
radnja je regularna 
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#18820 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Hvala druze. Odoh ja naruciti.
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#18821 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ma Sony zakon.
- typeOnegative
- Posts: 5418
- Joined: 06/03/2013 00:31
- Location: Winterfell
#18822 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#18823 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
-
Smoothie
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2020 21:05
#18824 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#18825 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Evo poslao sam im poruku, da li mogu naruciti i da ostavim podatke. Jos nista. Valjda odgovore.


