Kakvi su ovo zmajevi pa nismo Kinezi.statixx wrote:
Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- Darh Wader
- Posts: 448
- Joined: 25/09/2009 19:04
- Location: New Mexico
#18776 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18777 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pričaju veliki i mali spermić:
- "Što je bit našeg postojanja?"
Veliki spermić objašnjava:
- "Sve ti je u plivanju, moraš brzo plivati i biti najbrži, onda ćeš vidjeti jednu crnu točku. E to ti je jajna stanica. Svom brzinom udariš u nju i probiješ ju. Tu naša svrha prestaje!"
I tako jedan dan izlazi mali spermić, pliva kao lud, bude najbrži, spazi crnu točku, udari u nju, odbije se, zaleti se opet, odbije se! Popizdi, stane pred crnu točku i pita :
- "Jesi ti jajna stanica?"
A ona će :
- "Ne ja sam karijes na šestici"
- "Što je bit našeg postojanja?"
Veliki spermić objašnjava:
- "Sve ti je u plivanju, moraš brzo plivati i biti najbrži, onda ćeš vidjeti jednu crnu točku. E to ti je jajna stanica. Svom brzinom udariš u nju i probiješ ju. Tu naša svrha prestaje!"
I tako jedan dan izlazi mali spermić, pliva kao lud, bude najbrži, spazi crnu točku, udari u nju, odbije se, zaleti se opet, odbije se! Popizdi, stane pred crnu točku i pita :
- "Jesi ti jajna stanica?"
A ona će :
- "Ne ja sam karijes na šestici"
- kako to
- Posts: 420
- Joined: 10/04/2013 08:12
#18778 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kako se zove govno od bule?
-Bulshit.
-Bulshit.
- kako to
- Posts: 420
- Joined: 10/04/2013 08:12
#18779 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Došao Mujo u Cape Town (Južna Afrika). Dosadno mu, ne pozna nikoga, ajd ide on u kino. Pita on prvog prolaznika:
- "Molim vas gdje je kino?"
A na to će njemu prolaznik:
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Da, jesam, zašto?"
- "Pa kod nas imaš kino na svakom uglu."
Produži Mujo i stvarno, na prvom uglu kino. Dođe na blagajnu i kaže:
- "Molim vas jedna karta za parter."
Na to će njemu blagajnica:
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Da, zašto?"
- "Pa kod nas ti bjelci sjede na balkonu, a crnci u parteru."
Kupi Mujo kartu, sjedne fino na balkon, krene film, ali usred filma potjera ga pišati. Pita on čovjeka do sebe:
- "Molim vas gdje je WC?"
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Zašto?"
- "Kod nas, kad ti se piša, samo dođeš do ruba balkona i pišaš po crncima."
Misli Mujo, ajd ako je tako nema mi druge. Došao do ruba balkona, otkopčao šlic i počeo pišati. Na to će jedna crnčuga odozdo:
- "Ti mora da si novi ovdje!"
- "Jesam, ali zašto?"
- "Pa šaraj malo, šaraj!"
- "Molim vas gdje je kino?"
A na to će njemu prolaznik:
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Da, jesam, zašto?"
- "Pa kod nas imaš kino na svakom uglu."
Produži Mujo i stvarno, na prvom uglu kino. Dođe na blagajnu i kaže:
- "Molim vas jedna karta za parter."
Na to će njemu blagajnica:
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Da, zašto?"
- "Pa kod nas ti bjelci sjede na balkonu, a crnci u parteru."
Kupi Mujo kartu, sjedne fino na balkon, krene film, ali usred filma potjera ga pišati. Pita on čovjeka do sebe:
- "Molim vas gdje je WC?"
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Zašto?"
- "Kod nas, kad ti se piša, samo dođeš do ruba balkona i pišaš po crncima."
Misli Mujo, ajd ako je tako nema mi druge. Došao do ruba balkona, otkopčao šlic i počeo pišati. Na to će jedna crnčuga odozdo:
- "Ti mora da si novi ovdje!"
- "Jesam, ali zašto?"
- "Pa šaraj malo, šaraj!"
- elmirčo
- Posts: 1264
- Joined: 27/02/2011 13:15
- Location: kamčatka
#18780 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Idu dečko i cura gradom i kaže dečko curi: - Daj uvuci taj stomak počet će mi ljudi čestitat!

-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18781 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ako vaš muškarac:
1. Ne pije
2. Ne psuje
3. Ne ljuti vas
4. Ne sjedi za kompjuterom
5. Ne ide sa prijateljima da gleda utakmice...
Onda ga bocnite nekim štapom, jer je, izgleda, umro.
1. Ne pije
2. Ne psuje
3. Ne ljuti vas
4. Ne sjedi za kompjuterom
5. Ne ide sa prijateljima da gleda utakmice...
Onda ga bocnite nekim štapom, jer je, izgleda, umro.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#18782 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ku_ac? Riječ koja na Balkanu ima nebrojeno mnogo značenja i nije je moguće precizno definirati. Najčešća korištenja su:
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18783 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
shmizlica wrote:Ku_ac? Riječ koja na Balkanu ima nebrojeno mnogo značenja i nije je moguće precizno definirati. Najčešća korištenja su:
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18784 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Šta je karakteristično za televizore kod bosanaca?
Daljinski obljepljen izolir trakom.
Daljinski obljepljen izolir trakom.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#18785 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Vukajlijashmizlica wrote:Ku_ac? Riječ koja na Balkanu ima nebrojeno mnogo značenja i nije je moguće precizno definirati. Najčešća korištenja su:
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#18786 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Smizlice koji ti je nik na Vuki?
-
Ujedam
- Posts: 4121
- Joined: 16/03/2012 13:47
#18787 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Logovan wrote:Prije mjesec dana jednoj curi sam rekao da odemo na piće kad joj bude dosadno... Blago njoj, nikad joj nije dosadno.
Mama, mama, danas sam ubio četiri ženske i tri muške muhe!, uzbuđeno priča mali Perica.
- Kako znaš da su ženske i muške? začuđeno pita mama
- Četiri su bile na ogledalu, a tri na boci od rakije.
- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18788 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
@shmizlica

- elmirčo
- Posts: 1264
- Joined: 27/02/2011 13:15
- Location: kamčatka
#18789 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
jutros je rodjeno 7 beba, 4 Izeta i 3 Ermine 
-
zvrk
- Posts: 1710
- Joined: 19/08/2008 13:00
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#18791 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Uh ovo je staro ko Grcka..al smijesno vazda
Pogotovo o krompirima
Pogotovo o krompirima
- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#18792 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
meni ovo nije smijesno nego iritantno do bola
al mozda je do mene 
-
zvrk
- Posts: 1710
- Joined: 19/08/2008 13:00
#18793 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
u pocetku je i meni bilo, a onda me ponijelo 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18794 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Trebas se dobro napusiti da bi ti ovo bilo docarano kako treba.
Smajo i krompr glavni, ne zna se ko je gori ili voditelji ili nas vrli Nijaz.
Smajo i krompr glavni, ne zna se ko je gori ili voditelji ili nas vrli Nijaz.
-
zvrk
- Posts: 1710
- Joined: 19/08/2008 13:00
#18795 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
ne moras se napusiti, samo ne mozes biti mrgudPartijaner wrote:Trebas se dobro napusiti da bi ti ovo bilo docarano kako treba.
Smajo i krompr glavni, ne zna se ko je gori ili voditelji ili nas vrli Nijaz.
-
dediem
- Posts: 9
- Joined: 10/09/2013 23:20
#18796 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Kaže Mujo Hasi:
- Zamisli, sinoć oko ponoći stigne mi SMS: "Trebaju li vam drva?"
Ja odgovorim: "Ne trebaju!"
- I?
- I jutros pogledam iza kuće... kad ono nema mi drva!
- Zamisli, sinoć oko ponoći stigne mi SMS: "Trebaju li vam drva?"
Ja odgovorim: "Ne trebaju!"
- I?
- I jutros pogledam iza kuće... kad ono nema mi drva!
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#18797 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
6. Ili u radosti kad Izet Hajrovic zabije golBenjo73 wrote:shmizlica wrote:Ku_ac? Riječ koja na Balkanu ima nebrojeno mnogo značenja i nije je moguće precizno definirati. Najčešća korištenja su:
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!![]()
![]()
- Ljubim ti ku_ac (sa teme Slovacka:BiH)
s' moje kurceto™
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18798 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
dediem wrote:Kaže Mujo Hasi:
- Zamisli, sinoć oko ponoći stigne mi SMS: "Trebaju li vam drva?"
Ja odgovorim: "Ne trebaju!"
- I?
- I jutros pogledam iza kuće... kad ono nema mi drva!
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18799 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Došla nedavno udana crnogorka kod ginekologa.
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!
Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!
Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#18800 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Cigani na pogrebu, četvorica njih nose pokojnika. Prednja dva idu malo brže, drugoj dvojici pozadi to zasmeta, pa će jedan:
Pa polako bre, Sinane, nismo ga ukrali...
Pa polako bre, Sinane, nismo ga ukrali...

