Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Darh Wader
Posts: 448
Joined: 25/09/2009 19:04
Location: New Mexico

#18776 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Darh Wader »

statixx wrote:Image

:oops:
Kakvi su ovo zmajevi pa nismo Kinezi. :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18777 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Pričaju veliki i mali spermić:
- "Što je bit našeg postojanja?"
Veliki spermić objašnjava:
- "Sve ti je u plivanju, moraš brzo plivati i biti najbrži, onda ćeš vidjeti jednu crnu točku. E to ti je jajna stanica. Svom brzinom udariš u nju i probiješ ju. Tu naša svrha prestaje!"
I tako jedan dan izlazi mali spermić, pliva kao lud, bude najbrži, spazi crnu točku, udari u nju, odbije se, zaleti se opet, odbije se! Popizdi, stane pred crnu točku i pita :
- "Jesi ti jajna stanica?"
A ona će :
- "Ne ja sam karijes na šestici"
User avatar
kako to
Posts: 420
Joined: 10/04/2013 08:12

#18778 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kako to »

Kako se zove govno od bule?
-Bulshit.
User avatar
kako to
Posts: 420
Joined: 10/04/2013 08:12

#18779 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kako to »

Došao Mujo u Cape Town (Južna Afrika). Dosadno mu, ne pozna nikoga, ajd ide on u kino. Pita on prvog prolaznika:
- "Molim vas gdje je kino?"
A na to će njemu prolaznik:
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Da, jesam, zašto?"
- "Pa kod nas imaš kino na svakom uglu."
Produži Mujo i stvarno, na prvom uglu kino. Dođe na blagajnu i kaže:
- "Molim vas jedna karta za parter."
Na to će njemu blagajnica:
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Da, zašto?"
- "Pa kod nas ti bjelci sjede na balkonu, a crnci u parteru."
Kupi Mujo kartu, sjedne fino na balkon, krene film, ali usred filma potjera ga pišati. Pita on čovjeka do sebe:
- "Molim vas gdje je WC?"
- "Ti mora da si novi ovdje."
- "Zašto?"
- "Kod nas, kad ti se piša, samo dođeš do ruba balkona i pišaš po crncima."
Misli Mujo, ajd ako je tako nema mi druge. Došao do ruba balkona, otkopčao šlic i počeo pišati. Na to će jedna crnčuga odozdo:
- "Ti mora da si novi ovdje!"
- "Jesam, ali zašto?"
- "Pa šaraj malo, šaraj!"
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#18780 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by elmirčo »

Idu dečko i cura gradom i kaže dečko curi: - Daj uvuci taj stomak počet će mi ljudi čestitat!

:lol:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18781 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Ako vaš muškarac:
1. Ne pije
2. Ne psuje
3. Ne ljuti vas
4. Ne sjedi za kompjuterom
5. Ne ide sa prijateljima da gleda utakmice...
Onda ga bocnite nekim štapom, jer je, izgleda, umro.
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#18782 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by shmizlica »

Ku_ac? Riječ koja na Balkanu ima nebrojeno mnogo značenja i nije je moguće precizno definirati. Najčešća korištenja su:
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18783 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

shmizlica wrote:Ku_ac? Riječ koja na Balkanu ima nebrojeno mnogo značenja i nije je moguće precizno definirati. Najčešća korištenja su:
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18784 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Šta je karakteristično za televizore kod bosanaca?

Daljinski obljepljen izolir trakom. :D
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#18785 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by julisiz es grant »

shmizlica wrote:Ku_ac? Riječ koja na Balkanu ima nebrojeno mnogo značenja i nije je moguće precizno definirati. Najčešća korištenja su:
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!
Vukajlija :D
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#18786 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

Smizlice koji ti je nik na Vuki?
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#18787 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Ujedam »

Logovan wrote:Prije mjesec dana jednoj curi sam rekao da odemo na piće kad joj bude dosadno... Blago njoj, nikad joj nije dosadno.

Mama, mama, danas sam ubio četiri ženske i tri muške muhe!, uzbuđeno priča mali Perica.
- Kako znaš da su ženske i muške? začuđeno pita mama
- Četiri su bile na ogledalu, a tri na boci od rakije.

:lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18788 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

@shmizlica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#18789 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by elmirčo »

jutros je rodjeno 7 beba, 4 Izeta i 3 Ermine :bih:
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#18790 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zvrk »

slusala od 6 i 30 i oplakala :D
http://www.youtube.com/watch?v=t3quqW0OYQQ
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#18791 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by skafiskafsnjak »

Uh ovo je staro ko Grcka..al smijesno vazda :D

Pogotovo o krompirima :D
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#18792 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by lavorpunvode »

meni ovo nije smijesno nego iritantno do bola :-) al mozda je do mene :|
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#18793 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zvrk »

u pocetku je i meni bilo, a onda me ponijelo :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#18794 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Partijaner »

Trebas se dobro napusiti da bi ti ovo bilo docarano kako treba.

Smajo i krompr glavni, ne zna se ko je gori ili voditelji ili nas vrli Nijaz. :mrgreen:
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#18795 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by zvrk »

Partijaner wrote:Trebas se dobro napusiti da bi ti ovo bilo docarano kako treba.

Smajo i krompr glavni, ne zna se ko je gori ili voditelji ili nas vrli Nijaz. :mrgreen:
ne moras se napusiti, samo ne mozes biti mrgud :D
dediem
Posts: 9
Joined: 10/09/2013 23:20

#18796 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by dediem »

Kaže Mujo Hasi:
- Zamisli, sinoć oko ponoći stigne mi SMS: "Trebaju li vam drva?"
Ja odgovorim: "Ne trebaju!"
- I?
- I jutros pogledam iza kuće... kad ono nema mi drva!
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#18797 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Kal El »

Benjo73 wrote:
shmizlica wrote:Ku_ac? Riječ koja na Balkanu ima nebrojeno mnogo značenja i nije je moguće precizno definirati. Najčešća korištenja su:
1. Kao negacija: Pozajmi mi 100 eura?
- Oću ku_ac!
2. U svrhu opisivanja bezizlazne situacije: Trudna sam!
- A u ku_ac !
3. Psihofizičko stanje:
-U ku_cu sam !
4. U svrhu opisivanja nivoa zainteresiranosti: I tako kaže ona meni... Bla, bla, bla...
- Ma boli me ku_ac (s' tim što se to kaže u sebi).
5. Kao kulturan i jasan način da se nekom da do znanja da njegova priča nije zanimljiva:
- Ideš mi na ku_ac!
:lol: :lol: :lol:
6. Ili u radosti kad Izet Hajrovic zabije gol
- Ljubim ti ku_ac (sa teme Slovacka:BiH)

s' moje kurceto™
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18798 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

dediem wrote:Kaže Mujo Hasi:
- Zamisli, sinoć oko ponoći stigne mi SMS: "Trebaju li vam drva?"
Ja odgovorim: "Ne trebaju!"
- I?
- I jutros pogledam iza kuće... kad ono nema mi drva!
:lol: :lol: :lol:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18799 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Došla nedavno udana crnogorka kod ginekologa.
- Gospođo, čestitam, trudni ste. Imat će te dvojke!
- Viđu vraga, ufati se i od kuma!



Brak je zajednica u kojoj je jedna osoba uvijek u pravu, a druga je muž!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#18800 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by O'zone »

Cigani na pogrebu, četvorica njih nose pokojnika. Prednja dva idu malo brže, drugoj dvojici pozadi to zasmeta, pa će jedan:
Pa polako bre, Sinane, nismo ga ukrali...
Post Reply