Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#18776 Re: Gdje u Sa......

Post by Zejnep »

cabej wrote:
Zejnep wrote:Gdje se može kupiti 96%-tni alkohol, onaj medicinski?
ovi su to nama prodavali:

http://www.bml.ba/kontakt-bml

hvala puno, zvaću ih :thumbup:
Chstal
Posts: 74
Joined: 26/12/2012 13:55

#18777 Re: Gdje u Sa......

Post by Chstal »

Gdje kupiti muške čarape ali da su moderne kao na slici?

https://imgur.com/a/3eKvk
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#18778 Re: Gdje u Sa......

Post by al-em »

Gdje kupiti i da li se moze kupiti studentski indeks?
Na fakultetima se uzima pri upisu i kosta oko 30 km, ima li neka druga opcija?
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#18779 Re: Gdje u Sa......

Post by hadzinicasa »

al-em wrote:Gdje kupiti i da li se moze kupiti studentski indeks?
Na fakultetima se uzima pri upisu i kosta oko 30 km, ima li neka druga opcija?
krenes s tramvajske Katedrala ka carsiji Tom stranom, s lijeve strane u nizu ima jedna papirnica, nakon jedno 50tak-100m
tu je bilo nekad.
User avatar
madesa
Posts: 5556
Joined: 26/07/2013 02:37

#18780 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

Ima li negdje besplatno da se dobije potvrda o poznavanju rada na racunaru
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18781 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Koliko košta reklama na tramvaju?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6941
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#18782 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

JanuaryJones wrote:Koliko košta reklama na tramvaju?
https://mmustorg.ipage.com/bs/attachmen ... zilima.pdf
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18783 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

perfect_guy wrote:
JanuaryJones wrote:Koliko košta reklama na tramvaju?
https://mmustorg.ipage.com/bs/attachmen ... zilima.pdf
:thumbup: hvala
LikeLike
Posts: 2301
Joined: 10/09/2013 15:59

#18784 Re: Gdje u Sa......

Post by LikeLike »

Gdje najjeftinije kupiti Nosi set za usisavanje nosica kod bebe? Prosli smo kupili u Eurofarm apoteci, kostao je 30 i nesto KM.
black_noke
Posts: 647
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#18785 Re: Gdje u Sa......

Post by black_noke »

gdje kupiti pertle u raznim bojama?
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#18786 Re: Gdje u Sa......

Post by heat »

Gdje ima kupiti cilima od jute u SA, a da su veci od 160x220 ?

Image
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#18787 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

heat wrote:Gdje ima kupiti cilima od jute u SA, a da su veci od 160x220 ?

Image
Lamper na Stupu
User avatar
heat
Posts: 17438
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#18788 Re: Gdje u Sa......

Post by heat »

manekenka u penziji wrote:
heat wrote:Gdje ima kupiti cilima od jute u SA, a da su veci od 160x220 ?
Lamper na Stupu
Hvala.
Nema vecih od 160x220. :roll:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18789 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

LikeLike wrote:Gdje najjeftinije kupiti Nosi set za usisavanje nosica kod bebe? Prosli smo kupili u Eurofarm apoteci, kostao je 30 i nesto KM.
Cijena je 30 KM u svim apotekama, i ja sam u Lupriv apoteci kupila prošle godine za tu cifru. Nažalost :(
User avatar
nepass1
Posts: 14668
Joined: 06/07/2017 07:35

#18790 Re: Gdje u Sa......

Post by nepass1 »

black_noke wrote:gdje kupiti pertle u raznim bojama?
bilo na carsiji, obucarska radnja, ulica iznad zeljo 2 cevabdzinice. na samom cosku. preko puta galeba.
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#18791 Re: Gdje u Sa......

Post by manekenka u penziji »

heat wrote:
manekenka u penziji wrote:
heat wrote:Gdje ima kupiti cilima od jute u SA, a da su veci od 160x220 ?
Lamper na Stupu
Hvala.
Nema vecih od 160x220. :roll:

Bilo je kad sam ja gledala.
Vidi u galeriji podova. Najbolje nazovi, da te ne pošaljem po cevape
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#18792 Re: Gdje u Sa......

Post by roki »

JanuaryJones wrote:
LikeLike wrote:Gdje najjeftinije kupiti Nosi set za usisavanje nosica kod bebe? Prosli smo kupili u Eurofarm apoteci, kostao je 30 i nesto KM.
Cijena je 30 KM u svim apotekama, i ja sam u Lupriv apoteci kupila prošle godine za tu cifru. Nažalost :(
Vrijedi svake marke, našeg je malca spasio 100 puta, reala mu je cijena 5KM
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#18793 Re: Gdje u Sa......

Post by musicman80 »

heat wrote:Gdje ima kupiti cilima od jute u SA, a da su veci od 160x220 ?

Image

Grebe li ovo delikatna aristokratska stopala kad se hoda bos? Izgleda bas grub materijal.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18794 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

black_noke wrote:gdje kupiti pertle u raznim bojama?
Imaš na skoro svakoj pijaci
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#18795 Re: Gdje u Sa......

Post by sumirprimus »

musicman80 wrote:
heat wrote:Gdje ima kupiti cilima od jute u SA, a da su veci od 160x220 ?

Image

Grebe li ovo delikatna aristokratska stopala kad se hoda bos? Izgleda bas grub materijal.
prije ce cilim jadan nadrljat od stopala negoli stopala od cilima :lol:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#18796 Re: Gdje u Sa......

Post by kafanski_covjek »

Image

micro usb 90° adapter zenski/muski :D
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18797 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Kreda-markeri u Sarajevu? Znači markeri (tečna kreda) za pisanje na crnoj/zelenoj tabli?

Image
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#18798 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzontra_Volta »

kafanski_covjek wrote:Image

micro usb 90° adapter zenski/muski :D
Ovo ti je za HDMI. :-D

Zar to što tražiš nema u bilo kojoj radnji koja prodaje informatičku opremu (Imtec, Univerzalno i sl.)?
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#18799 Re: Gdje u Sa......

Post by kafanski_covjek »

Dzontra_Volta wrote:
kafanski_covjek wrote:Image

micro usb 90° adapter zenski/muski :D
Ovo ti je za HDMI. :-D

Zar to što tražiš nema u bilo kojoj radnji koja prodaje informatičku opremu (Imtec, Univerzalno i sl.)?
micro USB a i ti zaboravio gdje zivimo :D pa da ovakve sitnice moramo narucivati al' eto, ako ko zna da ima neka javi :D par radnji koje sam kontaktirao nemaju :izet:
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#18800 Re: Gdje u Sa......

Post by Reglan »

Gdje u starom gradu parkirati besplatno, ili ako ne besplatno onda da je sat marka, neki parking blizu ekonomije? :D
Post Reply