Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18776 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

https://www.imdb.com/title/tt4236770/

Yellowstone ja uletio u seriju bez bilo kakvih ocekivanja kad ono ispade vrh sad 19 ide druga sezona.
User avatar
Point.
Posts: 33481
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#18778 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

City on a Hill sa Kevinom Baconom bi trebala biti vrh serija. Sutra se gleda prva epizoda.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11658
Joined: 15/01/2010 18:31

#18779 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

Point. wrote:City on a Hill sa Kevinom Baconom bi trebala biti vrh serija. Sutra se gleda prva epizoda.
Ja zabarovio da je danas nedelja. Prva epizoda je isla dobra, vidjecemo kako ce nastaviti veceras.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18780 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

Da vec 10tak dana mi stoji na racunaru pilot ipak cu sacekati da izbace sve pa tek onda mogla bi biti vrh.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13184
Joined: 16/01/2007 23:38

#18781 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by banjaluka078 »

Britanska Years and years, odlična. Prikaz budućnosti koja je već počela i preuzimanjem vlasti od strane desničara i razvojem tehnologije koja će u sve većem obimu oblikovati naše živote.
Ako vas uhvati optimizam u vezi sa svijetom, pogledajte, proći će vas.

Pet epizoda je već prikazano, sutra kraj sezone.

https://www.imdb.com/title/tt8694364/
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#18782 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Preporučivao sam je ja ali slabo se primilo. Valjda dok ne staviš plakat na temu niko ti i ne pročita post. Zato:

Image
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18783 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

zomri wrote:Preporučivao sam je ja ali slabo se primilo. Valjda dok ne staviš plakat na temu niko ti i ne pročita post. Zato:

Image
Ja bukvalno na tvoju preporuku stranicu ranije poceo gledati seriju svako vece na tv-u pred spavanje nagurao sam do 4 epizode serija je bukvalno savršena.

Ima toliko kvalitetnog humora da je malo reci.

Bukvalno ocjena na imdb 8.4 se može reci da je poprilicno niska.


Serija je tek izašla zato se raja nije primila još niti ima potrebe da se gleda sve odma. :D
User avatar
banjaluka078
Posts: 13184
Joined: 16/01/2007 23:38

#18784 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by banjaluka078 »

zomri wrote:Preporučivao sam je ja ali slabo se primilo. Valjda dok ne staviš plakat na temu niko ti i ne pročita post. Zato:
Praštaj, bila na godišnjem, nisam pratila temu. :D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18785 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Pogledah prvu euforije sa hboa. Poprilicno kontroverzna, droga, sex i tako to. edgy ali nista sto vec nismo vidjeli u kids, ken park, kolodvoru zoo i sl. Dobrih koka ima, ima dobrih scena, potego sam ga par puta na scenu jedne trebe sa predobrim dojkama.
Definitivno nastavljam. Moglo bi i trebalo bi biti ovde i lezbachenja. A malo se i neke stvari dramaticno zapetljavaju na kraju.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#18786 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by johnnykola »

Ovaj Černobil kuknjava i plač celu seriju. Odlična je, ali to mi nije leglo. No, dobro, takva je tema.
Prikaz ovih u vlasti je vrhunski.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#18787 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

karanana wrote:Pogledah prvu euforije sa hboa. Poprilicno kontroverzna, droga, sex i tako to. edgy ali nista sto vec nismo vidjeli u kids, ken park, kolodvoru zoo i sl. Dobrih koka ima, ima dobrih scena, potego sam ga par puta na scenu jedne trebe sa predobrim dojkama.
Definitivno nastavljam. Moglo bi i trebalo bi biti ovde i lezbachenja. A malo se i neke stvari dramaticno zapetljavaju na kraju.

Mala ima 100% prirodnu sisu ko u Gabbie Carter jos uvijek jace od gravitacije....
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18788 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

SanskiBiser wrote:
karanana wrote:Pogledah prvu euforije sa hboa. Poprilicno kontroverzna, droga, sex i tako to. edgy ali nista sto vec nismo vidjeli u kids, ken park, kolodvoru zoo i sl. Dobrih koka ima, ima dobrih scena, potego sam ga par puta na scenu jedne trebe sa predobrim dojkama.
Definitivno nastavljam. Moglo bi i trebalo bi biti ovde i lezbachenja. A malo se i neke stvari dramaticno zapetljavaju na kraju.

Mala ima 100% prirodnu sisu ko u Gabbie Carter jos uvijek jace od gravitacije....
da. obicno nisam ljubitelj onako ogromnih. vise volim chusto, cvrsto i velicine da jedna ruka moze fino prihvatit i kontrolisat.
ali ova kod ove male iz serije je ogromna ali bas ono mladenacka i prirodno viseca. visi ona zbog velicine i gravitacije malo, ali se i dalje vidi da, sto kazes, i dalje ima kontrolu nad gravitacijom. predobra. stvarno odavno nisam bolju sisu vidio.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18789 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

karanana znamo da si nevin nema potrebe izmišljati
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#18790 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

gdje sam reko da nisam nevin?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18791 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

karanana wrote:gdje sam reko da nisam nevin?
daj nam slike sisurina
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#18792 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by todd_smith »

Image

Sinoc naletio.

20 min po epizodi. 10 epizoda.

Od 1 do zadnje sam pregledao. Odusevila me serija.

Komedija, drama, triler...sve u jednom.

Ako je neko fan Atlante bio, ovo mi je kao verzija za mladje muslimanske osobe u Zapadu.

10/10
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#18793 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by bunk »

Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#18794 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Strpljiva »

zomri wrote:Preporučivao sam je ja ali slabo se primilo. Valjda dok ne staviš plakat na temu niko ti i ne pročita post. Zato:

Image
Ija stavila na listu.
User avatar
chakany
Posts: 3445
Joined: 05/09/2010 14:05

#18795 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Je li neko počeo sa drugom sezonom Big Little Lies? Meni je ova prva epizoda druge sezone bila poprilično mlaka, ali nastavit ću dalje sa gledanjem, možda se zakuha kasnije :D
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#18796 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dosadno mii »

Prva onako
Druga ep mi je bas dosadna bila
Ne znam hocul nastaviti prije nego izadje cijela sezona
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#18797 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

The Jinn na Netlixu. -zanimljivo. :thumbup:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#18798 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by johnnykola »

Dosadno mii wrote:Prva onako
Druga ep mi je bas dosadna bila
Ne znam hocul nastaviti prije nego izadje cijela sezona
Andrea Arnold je režirala (režiserka odličnog American Honey). Ima li u tim epizodama momenata koje spominje Dejo od 7.05 u ovom videu?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#18799 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by todd_smith »



Image

Pregledao prvu epizodu, cini se zanimljivom.

Savrsena za fanove westerna i borilackih vjestina.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#18800 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by 90minut »

BJB wrote:The Jinn na Netlixu. -zanimljivo. :thumbup:
https://www.imdb.com/title/tt8923396/

ovo
Post Reply