Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18776 Re: Gledate seriju - preporucite je
https://www.imdb.com/title/tt4236770/
Yellowstone ja uletio u seriju bez bilo kakvih ocekivanja kad ono ispade vrh sad 19 ide druga sezona.
Yellowstone ja uletio u seriju bez bilo kakvih ocekivanja kad ono ispade vrh sad 19 ide druga sezona.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65974
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Point.
- Posts: 33481
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#18778 Re: Gledate seriju - preporucite je
City on a Hill sa Kevinom Baconom bi trebala biti vrh serija. Sutra se gleda prva epizoda.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11658
- Joined: 15/01/2010 18:31
#18779 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja zabarovio da je danas nedelja. Prva epizoda je isla dobra, vidjecemo kako ce nastaviti veceras.Point. wrote:City on a Hill sa Kevinom Baconom bi trebala biti vrh serija. Sutra se gleda prva epizoda.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18780 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da vec 10tak dana mi stoji na racunaru pilot ipak cu sacekati da izbace sve pa tek onda mogla bi biti vrh.
- banjaluka078
- Posts: 13184
- Joined: 16/01/2007 23:38
#18781 Re: Gledate seriju - preporucite je
Britanska Years and years, odlična. Prikaz budućnosti koja je već počela i preuzimanjem vlasti od strane desničara i razvojem tehnologije koja će u sve većem obimu oblikovati naše živote.
Ako vas uhvati optimizam u vezi sa svijetom, pogledajte, proći će vas.
Pet epizoda je već prikazano, sutra kraj sezone.
https://www.imdb.com/title/tt8694364/
Ako vas uhvati optimizam u vezi sa svijetom, pogledajte, proći će vas.
Pet epizoda je već prikazano, sutra kraj sezone.
https://www.imdb.com/title/tt8694364/
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#18782 Re: Gledate seriju - preporucite je
Preporučivao sam je ja ali slabo se primilo. Valjda dok ne staviš plakat na temu niko ti i ne pročita post. Zato:


-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18783 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja bukvalno na tvoju preporuku stranicu ranije poceo gledati seriju svako vece na tv-u pred spavanje nagurao sam do 4 epizode serija je bukvalno savršena.zomri wrote:Preporučivao sam je ja ali slabo se primilo. Valjda dok ne staviš plakat na temu niko ti i ne pročita post. Zato:
Ima toliko kvalitetnog humora da je malo reci.
Bukvalno ocjena na imdb 8.4 se može reci da je poprilicno niska.
Serija je tek izašla zato se raja nije primila još niti ima potrebe da se gleda sve odma.
- banjaluka078
- Posts: 13184
- Joined: 16/01/2007 23:38
#18784 Re: Gledate seriju - preporucite je
Praštaj, bila na godišnjem, nisam pratila temu.zomri wrote:Preporučivao sam je ja ali slabo se primilo. Valjda dok ne staviš plakat na temu niko ti i ne pročita post. Zato:
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18785 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledah prvu euforije sa hboa. Poprilicno kontroverzna, droga, sex i tako to. edgy ali nista sto vec nismo vidjeli u kids, ken park, kolodvoru zoo i sl. Dobrih koka ima, ima dobrih scena, potego sam ga par puta na scenu jedne trebe sa predobrim dojkama.
Definitivno nastavljam. Moglo bi i trebalo bi biti ovde i lezbachenja. A malo se i neke stvari dramaticno zapetljavaju na kraju.
Definitivno nastavljam. Moglo bi i trebalo bi biti ovde i lezbachenja. A malo se i neke stvari dramaticno zapetljavaju na kraju.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#18786 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ovaj Černobil kuknjava i plač celu seriju. Odlična je, ali to mi nije leglo. No, dobro, takva je tema.
Prikaz ovih u vlasti je vrhunski.
Prikaz ovih u vlasti je vrhunski.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#18787 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana wrote:Pogledah prvu euforije sa hboa. Poprilicno kontroverzna, droga, sex i tako to. edgy ali nista sto vec nismo vidjeli u kids, ken park, kolodvoru zoo i sl. Dobrih koka ima, ima dobrih scena, potego sam ga par puta na scenu jedne trebe sa predobrim dojkama.
Definitivno nastavljam. Moglo bi i trebalo bi biti ovde i lezbachenja. A malo se i neke stvari dramaticno zapetljavaju na kraju.
Mala ima 100% prirodnu sisu ko u Gabbie Carter jos uvijek jace od gravitacije....
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18788 Re: Gledate seriju - preporucite je
da. obicno nisam ljubitelj onako ogromnih. vise volim chusto, cvrsto i velicine da jedna ruka moze fino prihvatit i kontrolisat.SanskiBiser wrote:karanana wrote:Pogledah prvu euforije sa hboa. Poprilicno kontroverzna, droga, sex i tako to. edgy ali nista sto vec nismo vidjeli u kids, ken park, kolodvoru zoo i sl. Dobrih koka ima, ima dobrih scena, potego sam ga par puta na scenu jedne trebe sa predobrim dojkama.
Definitivno nastavljam. Moglo bi i trebalo bi biti ovde i lezbachenja. A malo se i neke stvari dramaticno zapetljavaju na kraju.
Mala ima 100% prirodnu sisu ko u Gabbie Carter jos uvijek jace od gravitacije....
ali ova kod ove male iz serije je ogromna ali bas ono mladenacka i prirodno viseca. visi ona zbog velicine i gravitacije malo, ali se i dalje vidi da, sto kazes, i dalje ima kontrolu nad gravitacijom. predobra. stvarno odavno nisam bolju sisu vidio.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18789 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana znamo da si nevin nema potrebe izmišljati
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#18790 Re: Gledate seriju - preporucite je
gdje sam reko da nisam nevin?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#18791 Re: Gledate seriju - preporucite je
daj nam slike sisurinakaranana wrote:gdje sam reko da nisam nevin?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#18792 Re: Gledate seriju - preporucite je

Sinoc naletio.
20 min po epizodi. 10 epizoda.
Od 1 do zadnje sam pregledao. Odusevila me serija.
Komedija, drama, triler...sve u jednom.
Ako je neko fan Atlante bio, ovo mi je kao verzija za mladje muslimanske osobe u Zapadu.
10/10
-
Strpljiva
- Posts: 3123
- Joined: 30/01/2010 23:49
#18794 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ija stavila na listu.zomri wrote:Preporučivao sam je ja ali slabo se primilo. Valjda dok ne staviš plakat na temu niko ti i ne pročita post. Zato:
- chakany
- Posts: 3445
- Joined: 05/09/2010 14:05
#18795 Re: Gledate seriju - preporucite je
Je li neko počeo sa drugom sezonom Big Little Lies? Meni je ova prva epizoda druge sezone bila poprilično mlaka, ali nastavit ću dalje sa gledanjem, možda se zakuha kasnije 
- Dosadno mii
- Posts: 3163
- Joined: 16/06/2014 20:33
#18796 Re: Gledate seriju - preporucite je
Prva onako
Druga ep mi je bas dosadna bila
Ne znam hocul nastaviti prije nego izadje cijela sezona
Druga ep mi je bas dosadna bila
Ne znam hocul nastaviti prije nego izadje cijela sezona
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#18797 Re: Gledate seriju - preporucite je
The Jinn na Netlixu. -zanimljivo. 
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#18798 Re: Gledate seriju - preporucite je
Andrea Arnold je režirala (režiserka odličnog American Honey). Ima li u tim epizodama momenata koje spominje Dejo od 7.05 u ovom videu?Dosadno mii wrote:Prva onako
Druga ep mi je bas dosadna bila
Ne znam hocul nastaviti prije nego izadje cijela sezona
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#18799 Re: Gledate seriju - preporucite je

Pregledao prvu epizodu, cini se zanimljivom.
Savrsena za fanove westerna i borilackih vjestina.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
