Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18751 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Sinoć mi crk'o internet pa sam malo sjedio s obitelji.
Fini neki ljudi...
User avatar
Benjo73
Posts: 927
Joined: 05/01/2012 13:47

#18752 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Benjo73 »

Ulovio Mujo zlatnu ajkulu. Kaže ajkula:

- Pusti me i ispuniću ti jednu želju.
- Pa kako to samo jednu želju?
- Pa fino, ja sam zlatna ajkula i ispunjavam samo jednu želju.
- Dobro onda, želim da mi bude do zemlje.

I skoči zlatna ajkula i odgrize mu obe noge.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#18753 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by MedenoSrce »

- Sine, je li ti to digitron ?
- Nije, baba. To je iPad.
- Molim?
- K'o tablet računalo, praktična stvar.
- Molim?
- Kompjuter, baba! To su smislili ...
- Ma nema veze sine, samo sam ti htjela reći da izgledaš ko peder s tim.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18754 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Ona:
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18755 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

Logovan wrote:Ona:
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
:lol:
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#18756 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by honky tonk »

Logovan wrote:Ona:
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
dobar. :mrgreen:
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#18757 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Kal El »

Logovan wrote:Ona:
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
Jel ovo deja vu ili sam slican vic procitao stranicu il' dvije unazad :mrgreen:

s' moje kurceto™
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#18758 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by WildRedRose »

plain vanilla wrote:Momci nikad se ne igrajte sa zenskim srcem-Jedno je
Igrajte se sa sisama- Dvije su
:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#18759 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by crysis »

Jučer sam dobio dijete, i što sad??
Živim kod bake, još sam u vojsci... kad izađem iz vojske, čekat ću
posao tko zna koliko... Kvragu, sad sam kao i moj stari, ni on nikad
nije radio... valjda 50 godina čeka posao i živi od socijale... Da bar
imam majku da mi pomogne, ali dovraga, skršila se u autu s nekim
ljubavnikom...

Žena ne radi, naravno, i još mora pomagati onu luđakinju od sestre
koja se stalno vucara po klubovima... Ni moj brat nije bolji, samo
luduje i opija se...

I što ću sad s djetetom...??




Prince William
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#18760 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Salah ad-Din »

Ono kad u tramvaju nemaš kartu

Image
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 977
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#18761 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by JoeyTribbiani »

Bilo bar 10 puta na forumu do sad. Ali ovaj što ulijeće kroz šajbu je jebeni nindža :D
User avatar
kadinica
Posts: 918
Joined: 04/05/2012 12:46

#18762 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kadinica »

Dva prijatelja se sreću poslije mnogo godina i pričaju o dobrim starim vremenima. U jednom trenutku jedan pita drugoga:

- A kakav ti je seksualni život?
- Isti kao Coca-Cola.
- Sjajno! Sladak i pjenušav, a?
- Ma jok, ništa slično: Prije je bio normalan, onda je postao “LIGHT”, a sada je “ZERO”!
User avatar
scooby_dooby_doo
Posts: 649
Joined: 18/01/2013 14:23
Location: Babin potok.

#18763 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by scooby_dooby_doo »

crysis wrote:Sinoć mi crk'o internet pa sam malo sjedio s obitelji.
Fini neki ljudi...
nisi valjda? :mrgreen:
statixx
Posts: 9798
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#18764 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by statixx »

Image

:oops:
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#18765 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Tuzla111 »

Pitam ja zenu:
''Kako ide dijeta"
A ona ce:
''Vidis da super izgledam''
:lol:
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#18766 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by black »

Partijaner wrote:Dajte jos tih sosonskih. :lol: :lol: :lol:
narkoman: đe ste seke ?
djevojke: nismo mi seke!
narkoman: pa niste ni đe ste!

:mrgreen:
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#18767 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Silent.Hunter »

Došao Bakir kod Boga. Pita njega Bog:
- Ko si ti, i šta hoćeš?
- Ja sam Bakir Izatbegović i hoću u Raj.
Prelistava Bog neku knjigu, pogleda ga, pa povika:
- Ti u Raj?! Marš u Pakao! I to ovim trnovitim putem!
Ide tako bake , gazi ono trnje, kad odjednom, ugleda njega Indira Gandi, pa povika:
- Bake , šta ćeš ti ovdje?
- E Indira, ti možeš da mi pomogneš da ne odem u Pakao!
Kaže Indira:
- Sve za tvoju državu, Bakire , samo kaži.
- Indira, daj mi svoju dušu!
- Ne vrijedi Bakire, ja sam svoju dušu ostavila mom narodu.
Bakir će opet:
- Daj mi onda svoje srce?
-Ne vrijedi, ja sam i svoje srce ostavila mom narodu.
Bakir tada zavapi:
- Pa dobro, Indira, šta možeš da mi daš?
- Indira , ja mogu jedino da ti dam pi**e…
A Bakir će tužno:
- E jebiga Indira, ne vrijedi, ja sam mom narodu ostavio kur*c
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#18768 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by alkalna_baterija »

Silent.Hunter wrote:Došao Bakir kod Boga. Pita njega Bog:
- Ko si ti, i šta hoćeš?
- Ja sam Bakir Izatbegović i hoću u Raj.
Prelistava Bog neku knjigu, pogleda ga, pa povika:
- Ti u Raj?! Marš u Pakao! I to ovim trnovitim putem!
Ide tako bake , gazi ono trnje, kad odjednom, ugleda njega Indira Gandi, pa povika:
- Bake , šta ćeš ti ovdje?
- E Indira, ti možeš da mi pomogneš da ne odem u Pakao!
Kaže Indira:
- Sve za tvoju državu, Bakire , samo kaži.
- Indira, daj mi svoju dušu!
- Ne vrijedi Bakire, ja sam svoju dušu ostavila mom narodu.
Bakir će opet:
- Daj mi onda svoje srce?
-Ne vrijedi, ja sam i svoje srce ostavila mom narodu.
Bakir tada zavapi:
- Pa dobro, Indira, šta možeš da mi daš?
- Indira , ja mogu jedino da ti dam pi**e…
A Bakir će tužno:
- E jebiga Indira, ne vrijedi, ja sam mom narodu ostavio kur*c
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :place1:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#18769 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Partijaner »

black wrote:
Partijaner wrote:Dajte jos tih sosonskih. :lol: :lol: :lol:
narkoman: đe ste seke ?
djevojke: nismo mi seke!
narkoman: pa niste ni đe ste!

:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#18770 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Partijaner »

black wrote:
Partijaner wrote:Dajte jos tih sosonskih. :lol: :lol: :lol:
narkoman: đe ste seke ?
djevojke: nismo mi seke!
narkoman: pa niste ni đe ste!

:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#18771 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Great Cornholio »

Išli Mujo i Fata u susjedno selo, pa Mujo reče: Haj' ti, Fato ispred, a ja ću iza tebe!
Ali Mujo, po islamu, muškarac treba da ide naprijed.
Jes' po islamu, ali ne i po minskom polju :D
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#18772 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Towelie »

Hhaahahaah
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18773 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by Logovan »

Prije mjesec dana jednoj curi sam rekao da odemo na piće kad joj bude dosadno... Blago njoj, nikad joj nije dosadno.

Mama, mama, danas sam ubio četiri ženske i tri muške muhe!, uzbuđeno priča mali Perica.
- Kako znaš da su ženske i muške? začuđeno pita mama
- Četiri su bile na ogledalu, a tri na boci od rakije.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#18774 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by kisni indijanac »

Logovan wrote:Prije mjesec dana jednoj curi sam rekao da odemo na piće kad joj bude dosadno... Blago njoj, nikad joj nije dosadno.

Mama, mama, danas sam ubio četiri ženske i tri muške muhe!, uzbuđeno priča mali Perica.
- Kako znaš da su ženske i muške? začuđeno pita mama
- Četiri su bile na ogledalu, a tri na boci od rakije.
:thumbup: :lol:
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#18775 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013

Post by avantgarde »

Image
Post Reply