Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18751 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Sinoć mi crk'o internet pa sam malo sjedio s obitelji.
Fini neki ljudi...
Fini neki ljudi...
- Benjo73
- Posts: 927
- Joined: 05/01/2012 13:47
#18752 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ulovio Mujo zlatnu ajkulu. Kaže ajkula:
- Pusti me i ispuniću ti jednu želju.
- Pa kako to samo jednu želju?
- Pa fino, ja sam zlatna ajkula i ispunjavam samo jednu želju.
- Dobro onda, želim da mi bude do zemlje.
I skoči zlatna ajkula i odgrize mu obe noge.
- Pusti me i ispuniću ti jednu želju.
- Pa kako to samo jednu želju?
- Pa fino, ja sam zlatna ajkula i ispunjavam samo jednu želju.
- Dobro onda, želim da mi bude do zemlje.
I skoči zlatna ajkula i odgrize mu obe noge.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#18753 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
- Sine, je li ti to digitron ?
- Nije, baba. To je iPad.
- Molim?
- K'o tablet računalo, praktična stvar.
- Molim?
- Kompjuter, baba! To su smislili ...
- Ma nema veze sine, samo sam ti htjela reći da izgledaš ko peder s tim.
- Nije, baba. To je iPad.
- Molim?
- K'o tablet računalo, praktična stvar.
- Molim?
- Kompjuter, baba! To su smislili ...
- Ma nema veze sine, samo sam ti htjela reći da izgledaš ko peder s tim.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18754 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ona:
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18755 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Logovan wrote:Ona:
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#18756 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
dobar.Logovan wrote:Ona:
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#18757 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Jel ovo deja vu ili sam slican vic procitao stranicu il' dvije unazadLogovan wrote:Ona:
- Dragi stigla sam, kupila sam ti pivo, šta želiš za večeru? Večeras je liga šampiona pa zovi drugare da gledate, a poslije možete u kafanu.
On:
- Jel' mnogo?
Ona:
- Ma nije, samo malo branik, lijevi far i retrovizor.
s' moje kurceto™
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#18758 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
plain vanilla wrote:Momci nikad se ne igrajte sa zenskim srcem-Jedno je
Igrajte se sa sisama- Dvije su
-
crysis
- Posts: 1336
- Joined: 05/10/2009 16:47
- Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.
#18759 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Jučer sam dobio dijete, i što sad??
Živim kod bake, još sam u vojsci... kad izađem iz vojske, čekat ću
posao tko zna koliko... Kvragu, sad sam kao i moj stari, ni on nikad
nije radio... valjda 50 godina čeka posao i živi od socijale... Da bar
imam majku da mi pomogne, ali dovraga, skršila se u autu s nekim
ljubavnikom...
Žena ne radi, naravno, i još mora pomagati onu luđakinju od sestre
koja se stalno vucara po klubovima... Ni moj brat nije bolji, samo
luduje i opija se...
I što ću sad s djetetom...??
Prince William
Živim kod bake, još sam u vojsci... kad izađem iz vojske, čekat ću
posao tko zna koliko... Kvragu, sad sam kao i moj stari, ni on nikad
nije radio... valjda 50 godina čeka posao i živi od socijale... Da bar
imam majku da mi pomogne, ali dovraga, skršila se u autu s nekim
ljubavnikom...
Žena ne radi, naravno, i još mora pomagati onu luđakinju od sestre
koja se stalno vucara po klubovima... Ni moj brat nije bolji, samo
luduje i opija se...
I što ću sad s djetetom...??
Prince William
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#18760 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Ono kad u tramvaju nemaš kartu


- JoeyTribbiani
- Posts: 977
- Joined: 28/09/2011 17:46
- Location: Uvijek avangarda, nikad kopija
#18761 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Bilo bar 10 puta na forumu do sad. Ali ovaj što ulijeće kroz šajbu je jebeni nindža 
- kadinica
- Posts: 918
- Joined: 04/05/2012 12:46
#18762 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Dva prijatelja se sreću poslije mnogo godina i pričaju o dobrim starim vremenima. U jednom trenutku jedan pita drugoga:
- A kakav ti je seksualni život?
- Isti kao Coca-Cola.
- Sjajno! Sladak i pjenušav, a?
- Ma jok, ništa slično: Prije je bio normalan, onda je postao “LIGHT”, a sada je “ZERO”!
- A kakav ti je seksualni život?
- Isti kao Coca-Cola.
- Sjajno! Sladak i pjenušav, a?
- Ma jok, ništa slično: Prije je bio normalan, onda je postao “LIGHT”, a sada je “ZERO”!
- scooby_dooby_doo
- Posts: 649
- Joined: 18/01/2013 14:23
- Location: Babin potok.
#18763 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
nisi valjda?crysis wrote:Sinoć mi crk'o internet pa sam malo sjedio s obitelji.
Fini neki ljudi...
-
statixx
- Posts: 9798
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
-
Tuzla111
- Posts: 3027
- Joined: 29/04/2013 09:43
#18765 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Pitam ja zenu:
''Kako ide dijeta"
A ona ce:
''Vidis da super izgledam''

''Kako ide dijeta"
A ona ce:
''Vidis da super izgledam''
- black
- Posts: 18640
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#18766 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
narkoman: đe ste seke ?Partijaner wrote:Dajte jos tih sosonskih.![]()
![]()
djevojke: nismo mi seke!
narkoman: pa niste ni đe ste!
-
Silent.Hunter
- Posts: 496
- Joined: 14/05/2011 10:12
- Location: Shitville
#18767 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Došao Bakir kod Boga. Pita njega Bog:
- Ko si ti, i šta hoćeš?
- Ja sam Bakir Izatbegović i hoću u Raj.
Prelistava Bog neku knjigu, pogleda ga, pa povika:
- Ti u Raj?! Marš u Pakao! I to ovim trnovitim putem!
Ide tako bake , gazi ono trnje, kad odjednom, ugleda njega Indira Gandi, pa povika:
- Bake , šta ćeš ti ovdje?
- E Indira, ti možeš da mi pomogneš da ne odem u Pakao!
Kaže Indira:
- Sve za tvoju državu, Bakire , samo kaži.
- Indira, daj mi svoju dušu!
- Ne vrijedi Bakire, ja sam svoju dušu ostavila mom narodu.
Bakir će opet:
- Daj mi onda svoje srce?
-Ne vrijedi, ja sam i svoje srce ostavila mom narodu.
Bakir tada zavapi:
- Pa dobro, Indira, šta možeš da mi daš?
- Indira , ja mogu jedino da ti dam pi**e…
A Bakir će tužno:
- E jebiga Indira, ne vrijedi, ja sam mom narodu ostavio kur*c
- Ko si ti, i šta hoćeš?
- Ja sam Bakir Izatbegović i hoću u Raj.
Prelistava Bog neku knjigu, pogleda ga, pa povika:
- Ti u Raj?! Marš u Pakao! I to ovim trnovitim putem!
Ide tako bake , gazi ono trnje, kad odjednom, ugleda njega Indira Gandi, pa povika:
- Bake , šta ćeš ti ovdje?
- E Indira, ti možeš da mi pomogneš da ne odem u Pakao!
Kaže Indira:
- Sve za tvoju državu, Bakire , samo kaži.
- Indira, daj mi svoju dušu!
- Ne vrijedi Bakire, ja sam svoju dušu ostavila mom narodu.
Bakir će opet:
- Daj mi onda svoje srce?
-Ne vrijedi, ja sam i svoje srce ostavila mom narodu.
Bakir tada zavapi:
- Pa dobro, Indira, šta možeš da mi daš?
- Indira , ja mogu jedino da ti dam pi**e…
A Bakir će tužno:
- E jebiga Indira, ne vrijedi, ja sam mom narodu ostavio kur*c
- alkalna_baterija
- Posts: 10707
- Joined: 23/02/2013 20:36
- Location: na metli
#18768 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Silent.Hunter wrote:Došao Bakir kod Boga. Pita njega Bog:
- Ko si ti, i šta hoćeš?
- Ja sam Bakir Izatbegović i hoću u Raj.
Prelistava Bog neku knjigu, pogleda ga, pa povika:
- Ti u Raj?! Marš u Pakao! I to ovim trnovitim putem!
Ide tako bake , gazi ono trnje, kad odjednom, ugleda njega Indira Gandi, pa povika:
- Bake , šta ćeš ti ovdje?
- E Indira, ti možeš da mi pomogneš da ne odem u Pakao!
Kaže Indira:
- Sve za tvoju državu, Bakire , samo kaži.
- Indira, daj mi svoju dušu!
- Ne vrijedi Bakire, ja sam svoju dušu ostavila mom narodu.
Bakir će opet:
- Daj mi onda svoje srce?
-Ne vrijedi, ja sam i svoje srce ostavila mom narodu.
Bakir tada zavapi:
- Pa dobro, Indira, šta možeš da mi daš?
- Indira , ja mogu jedino da ti dam pi**e…
A Bakir će tužno:
- E jebiga Indira, ne vrijedi, ja sam mom narodu ostavio kur*c
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18769 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
black wrote:narkoman: đe ste seke ?Partijaner wrote:Dajte jos tih sosonskih.![]()
![]()
djevojke: nismo mi seke!
narkoman: pa niste ni đe ste!
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#18770 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
black wrote:narkoman: đe ste seke ?Partijaner wrote:Dajte jos tih sosonskih.![]()
![]()
djevojke: nismo mi seke!
narkoman: pa niste ni đe ste!
-
Great Cornholio
- Posts: 11713
- Joined: 17/06/2010 23:40
#18771 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Išli Mujo i Fata u susjedno selo, pa Mujo reče: Haj' ti, Fato ispred, a ja ću iza tebe!
Ali Mujo, po islamu, muškarac treba da ide naprijed.
Jes' po islamu, ali ne i po minskom polju
Ali Mujo, po islamu, muškarac treba da ide naprijed.
Jes' po islamu, ali ne i po minskom polju
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#18772 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Hhaahahaah
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#18773 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Prije mjesec dana jednoj curi sam rekao da odemo na piće kad joj bude dosadno... Blago njoj, nikad joj nije dosadno.
Mama, mama, danas sam ubio četiri ženske i tri muške muhe!, uzbuđeno priča mali Perica.
- Kako znaš da su ženske i muške? začuđeno pita mama
- Četiri su bile na ogledalu, a tri na boci od rakije.
Mama, mama, danas sam ubio četiri ženske i tri muške muhe!, uzbuđeno priča mali Perica.
- Kako znaš da su ženske i muške? začuđeno pita mama
- Četiri su bile na ogledalu, a tri na boci od rakije.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#18774 Re: Vic dana 2004/2005/.../2012/2013
Logovan wrote:Prije mjesec dana jednoj curi sam rekao da odemo na piće kad joj bude dosadno... Blago njoj, nikad joj nije dosadno.
Mama, mama, danas sam ubio četiri ženske i tri muške muhe!, uzbuđeno priča mali Perica.
- Kako znaš da su ženske i muške? začuđeno pita mama
- Četiri su bile na ogledalu, a tri na boci od rakije.
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..


