Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#18751 Re: Gdje u Sa......

Post by musicman80 »

Ima li negdje kupiti Cadbury Creme Eggs? Gledao kod Heljica nema.

Image
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#18752 Re: Gdje u Sa......

Post by mali Ninja »

Dzontra_Volta wrote:
problemnatravunu wrote:
mali Ninja wrote:help, zna li neko nekog majstora da napuni amonijak u frizider?
U frižiderima odavno nije amonijak, ali nema veze!
Vidi u "Servis Jelić" u Hrasnom, a moze biti da to radi i General servis
Možda je kod njega onaj starinski frižider - Obodin ili Rade Končar. :D
ma ajde bitno je da se pametuje, amonijak, freon, ..... palac... :D

ugl hvala.
nj0be
Posts: 108
Joined: 18/04/2009 22:20

#18753 Re: Gdje u Sa......

Post by nj0be »

Trebao bih druga koji ne zna plivati malo osloboditi. Uslovio je da to budena nekom bazenu gdje nema puno ljudi, idealno bi bilo nikako. Pretpostavljam da su to neki bazeni u sklopu nekih hotela? Preporuke za to i cijene termina? Znaci sto manje ljudi je pozeljno :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#18754 Re: Gdje u Sa......

Post by MOSALJOZE »

nj0be wrote:Trebao bih druga koji ne zna plivati malo osloboditi. Uslovio je da to budena nekom bazenu gdje nema puno ljudi, idealno bi bilo nikako. Pretpostavljam da su to neki bazeni u sklopu nekih hotela? Preporuke za to i cijene termina? Znaci sto manje ljudi je pozeljno :mrgreen:
U Holivudu radnim danima ujutru nema gužve,u centralu onako kako potrefiš.Na termama takodjer ujutru čim otvore nema gužve.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#18755 Re: Gdje u Sa......

Post by AmiĐa_Idriz »

Conversove Tekoa boots, gdje ih mogu naci :mrgreen:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#18756 Re: Gdje u Sa......

Post by hadzinicasa »

nj0be wrote:Trebao bih druga koji ne zna plivati malo osloboditi. Uslovio je da to budena nekom bazenu gdje nema puno ljudi, idealno bi bilo nikako. Pretpostavljam da su to neki bazeni u sklopu nekih hotela? Preporuke za to i cijene termina? Znaci sto manje ljudi je pozeljno :mrgreen:
Hotel Park u Vogosci. Cijene, nazalost, ne znam. Ali:
http://hotel-park.ba/spa-wellness/
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#18757 Re: Gdje u Sa......

Post by Better Man »

Ned071 wrote:Kinez kod Vjetrenjace... u onom nizu radnjica preko puta tramvajske okretaljke
.....
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#18758 Re: Gdje u Sa......

Post by Better Man »

nedims wrote:
Ned071 wrote:Kinez kod Vjetrenjace... u onom nizu radnjica preko puta tramvajske okretaljke
Hvala ti puno :thumbup:
Da. Senad Andilović zvani Kinez. Odliočan fotograf. Samo ideš glavnom cestom kad dođeš na Čengić Vilu i skreneš desno radnja mu je odmah na čošku.
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#18759 Re: Gdje u Sa......

Post by Mayhem »

gdje se u sarajevo nalaze "kontejneri" za donaciju stare odjece? :)
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#18760 Re: Gdje u Sa......

Post by azurna_obala »

Mayhem wrote:gdje se u sarajevo nalaze "kontejneri" za donaciju stare odjece? :)
Ima kod dm na Grbavici,
Hljeb od tekstila akcija.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#18761 Re: Gdje u Sa......

Post by Ned071 »

Better Man wrote:
Da. Senad Andilović zvani Kinez. Odliočan fotograf. Samo ideš glavnom cestom kad dođeš na Čengić Vilu i skreneš desno radnja mu je odmah na čošku.
Eto ti mu iz Visokog pojasni gdje je Kinez
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#18762 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Ned071 wrote:
Better Man wrote:
Da. Senad Andilović zvani Kinez. Odliočan fotograf. Samo ideš glavnom cestom kad dođeš na Čengić Vilu i skreneš desno radnja mu je odmah na čošku.
Eto ti mu iz Visokog pojasni gdje je Kinez
Da je objasnjavao u londonu pa ajd
saga
Posts: 1180
Joined: 14/05/2007 22:23

#18763 Re: Gdje u Sa......

Post by saga »

azurna_obala wrote:
Mayhem wrote:gdje se u sarajevo nalaze "kontejneri" za donaciju stare odjece? :)
Ima kod dm na Grbavici,
Hljeb od tekstila akcija.
I u Hrasnom kod pijace
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#18764 Re: Gdje u Sa......

Post by Mayhem »

saga wrote:
azurna_obala wrote:
Mayhem wrote:gdje se u sarajevo nalaze "kontejneri" za donaciju stare odjece? :)
Ima kod dm na Grbavici,
Hljeb od tekstila akcija.
I u Hrasnom kod pijace

hvala :)

dm na grbavici...mislim da znam gdje je

ali pijaca u hrasnom? moze li jos neki orjentir? :)
saga
Posts: 1180
Joined: 14/05/2007 22:23

#18765 Re: Gdje u Sa......

Post by saga »

Mayhem wrote: hvala :)

dm na grbavici...mislim da znam gdje je

ali pijaca u hrasnom? moze li jos neki orjentir? :)
Image

E'o ga, crveni x je lokacija kontejnera :-D
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#18766 Re: Gdje u Sa......

Post by Mayhem »

saga wrote:
Mayhem wrote: hvala :)

dm na grbavici...mislim da znam gdje je

ali pijaca u hrasnom? moze li jos neki orjentir? :)
E'o ga, crveni x je lokacija kontejnera :-D
odlicno, hvala puno!!! :-D
User avatar
macmoodan
Posts: 346
Joined: 14/09/2013 14:27

#18767 Re: Gdje u Sa......

Post by macmoodan »

edited
Last edited by macmoodan on 19/11/2022 10:31, edited 1 time in total.
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#18768 Re: Gdje u Sa......

Post by moja tetka »

kupiti farbu za obrve, ako neko zna koja farba može i za kosu uspješno farba obrve...
User avatar
okanomalo
Posts: 1446
Joined: 09/01/2015 16:10

#18769 Re: Gdje u Sa......

Post by okanomalo »

moja tetka wrote:kupiti farbu za obrve, ako neko zna koja farba može i za kosu uspješno farba obrve...
treba i meni.obrve bijele a kosa ne sjedi . :-) ludilo. cula sam da se farba moze naci u dm-u,jednom trazila,prodavacica me blijedo gleda i ja odustala.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#18770 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

okanomalo wrote:
moja tetka wrote:kupiti farbu za obrve, ako neko zna koja farba može i za kosu uspješno farba obrve...
treba i meni.obrve bijele a kosa ne sjedi . :-) ludilo. cula sam da se farba moze naci u dm-u,jednom trazila,prodavacica me blijedo gleda i ja odustala.
Frizerland na Dobrinji
http://shop.frizerland.ba/kategorija/li ... ce-i-obrve
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#18771 Re: Gdje u Sa......

Post by Zejnep »

Gdje se može kupiti 96%-tni alkohol, onaj medicinski?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#18772 Re: Gdje u Sa......

Post by beni-bu-man »

Zejnep wrote:Gdje se može kupiti 96%-tni alkohol, onaj medicinski?
Apoteka
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#18773 Re: Gdje u Sa......

Post by Zejnep »

Puno, preko 200 litara treba.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#18774 Re: Gdje u Sa......

Post by Zejnep »

Sa dostavom. :-) Neće niko da vozi alkohol :mrgreen:
cabej
Posts: 163
Joined: 05/07/2011 19:57

#18775 Re: Gdje u Sa......

Post by cabej »

Zejnep wrote:Gdje se može kupiti 96%-tni alkohol, onaj medicinski?
ovi su to nama prodavali:

http://www.bml.ba/kontakt-bml
Post Reply