
Gdje u Sa......
- musicman80
- Posts: 943
- Joined: 28/07/2015 10:02
- Location: Sarajevo,BiH
#18751 Re: Gdje u Sa......
Ima li negdje kupiti Cadbury Creme Eggs? Gledao kod Heljica nema.


- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#18752 Re: Gdje u Sa......
ma ajde bitno je da se pametuje, amonijak, freon, ..... palac...Dzontra_Volta wrote:Možda je kod njega onaj starinski frižider - Obodin ili Rade Končar.problemnatravunu wrote:U frižiderima odavno nije amonijak, ali nema veze!mali Ninja wrote:help, zna li neko nekog majstora da napuni amonijak u frizider?
Vidi u "Servis Jelić" u Hrasnom, a moze biti da to radi i General servis
ugl hvala.
-
nj0be
- Posts: 108
- Joined: 18/04/2009 22:20
#18753 Re: Gdje u Sa......
Trebao bih druga koji ne zna plivati malo osloboditi. Uslovio je da to budena nekom bazenu gdje nema puno ljudi, idealno bi bilo nikako. Pretpostavljam da su to neki bazeni u sklopu nekih hotela? Preporuke za to i cijene termina? Znaci sto manje ljudi je pozeljno 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#18754 Re: Gdje u Sa......
U Holivudu radnim danima ujutru nema gužve,u centralu onako kako potrefiš.Na termama takodjer ujutru čim otvore nema gužve.nj0be wrote:Trebao bih druga koji ne zna plivati malo osloboditi. Uslovio je da to budena nekom bazenu gdje nema puno ljudi, idealno bi bilo nikako. Pretpostavljam da su to neki bazeni u sklopu nekih hotela? Preporuke za to i cijene termina? Znaci sto manje ljudi je pozeljno
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#18755 Re: Gdje u Sa......
Conversove Tekoa boots, gdje ih mogu naci 
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#18756 Re: Gdje u Sa......
Hotel Park u Vogosci. Cijene, nazalost, ne znam. Ali:nj0be wrote:Trebao bih druga koji ne zna plivati malo osloboditi. Uslovio je da to budena nekom bazenu gdje nema puno ljudi, idealno bi bilo nikako. Pretpostavljam da su to neki bazeni u sklopu nekih hotela? Preporuke za to i cijene termina? Znaci sto manje ljudi je pozeljno
http://hotel-park.ba/spa-wellness/
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#18757 Re: Gdje u Sa......
.....Ned071 wrote:Kinez kod Vjetrenjace... u onom nizu radnjica preko puta tramvajske okretaljke
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#18758 Re: Gdje u Sa......
Da. Senad Andilović zvani Kinez. Odliočan fotograf. Samo ideš glavnom cestom kad dođeš na Čengić Vilu i skreneš desno radnja mu je odmah na čošku.nedims wrote:Hvala ti punoNed071 wrote:Kinez kod Vjetrenjace... u onom nizu radnjica preko puta tramvajske okretaljke
- Mayhem
- Posts: 149
- Joined: 01/11/2013 11:12
#18759 Re: Gdje u Sa......
gdje se u sarajevo nalaze "kontejneri" za donaciju stare odjece? 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#18760 Re: Gdje u Sa......
Ima kod dm na Grbavici,Mayhem wrote:gdje se u sarajevo nalaze "kontejneri" za donaciju stare odjece?
Hljeb od tekstila akcija.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#18761 Re: Gdje u Sa......
Eto ti mu iz Visokog pojasni gdje je KinezBetter Man wrote:
Da. Senad Andilović zvani Kinez. Odliočan fotograf. Samo ideš glavnom cestom kad dođeš na Čengić Vilu i skreneš desno radnja mu je odmah na čošku.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#18762 Re: Gdje u Sa......
Da je objasnjavao u londonu pa ajdNed071 wrote:Eto ti mu iz Visokog pojasni gdje je KinezBetter Man wrote:
Da. Senad Andilović zvani Kinez. Odliočan fotograf. Samo ideš glavnom cestom kad dođeš na Čengić Vilu i skreneš desno radnja mu je odmah na čošku.
-
saga
- Posts: 1180
- Joined: 14/05/2007 22:23
#18763 Re: Gdje u Sa......
I u Hrasnom kod pijaceazurna_obala wrote:Ima kod dm na Grbavici,Mayhem wrote:gdje se u sarajevo nalaze "kontejneri" za donaciju stare odjece?
Hljeb od tekstila akcija.
- Mayhem
- Posts: 149
- Joined: 01/11/2013 11:12
#18764 Re: Gdje u Sa......
saga wrote:I u Hrasnom kod pijaceazurna_obala wrote:Ima kod dm na Grbavici,Mayhem wrote:gdje se u sarajevo nalaze "kontejneri" za donaciju stare odjece?
Hljeb od tekstila akcija.
hvala
dm na grbavici...mislim da znam gdje je
ali pijaca u hrasnom? moze li jos neki orjentir?
-
saga
- Posts: 1180
- Joined: 14/05/2007 22:23
#18765 Re: Gdje u Sa......
Mayhem wrote: hvala
dm na grbavici...mislim da znam gdje je
ali pijaca u hrasnom? moze li jos neki orjentir?

E'o ga, crveni x je lokacija kontejnera
- Mayhem
- Posts: 149
- Joined: 01/11/2013 11:12
#18766 Re: Gdje u Sa......
odlicno, hvala puno!!!saga wrote:E'o ga, crveni x je lokacija kontejneraMayhem wrote: hvala
dm na grbavici...mislim da znam gdje je
ali pijaca u hrasnom? moze li jos neki orjentir?
- macmoodan
- Posts: 346
- Joined: 14/09/2013 14:27
#18767 Re: Gdje u Sa......
edited
Last edited by macmoodan on 19/11/2022 10:31, edited 1 time in total.
-
moja tetka
- Posts: 262
- Joined: 27/11/2015 23:31
#18768 Re: Gdje u Sa......
kupiti farbu za obrve, ako neko zna koja farba može i za kosu uspješno farba obrve...
- okanomalo
- Posts: 1446
- Joined: 09/01/2015 16:10
#18769 Re: Gdje u Sa......
treba i meni.obrve bijele a kosa ne sjedi .moja tetka wrote:kupiti farbu za obrve, ako neko zna koja farba može i za kosu uspješno farba obrve...
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#18770 Re: Gdje u Sa......
Frizerland na Dobrinjiokanomalo wrote:treba i meni.obrve bijele a kosa ne sjedi .moja tetka wrote:kupiti farbu za obrve, ako neko zna koja farba može i za kosu uspješno farba obrve...ludilo. cula sam da se farba moze naci u dm-u,jednom trazila,prodavacica me blijedo gleda i ja odustala.
http://shop.frizerland.ba/kategorija/li ... ce-i-obrve
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
#18771 Re: Gdje u Sa......
Gdje se može kupiti 96%-tni alkohol, onaj medicinski?
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#18772 Re: Gdje u Sa......
ApotekaZejnep wrote:Gdje se može kupiti 96%-tni alkohol, onaj medicinski?
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
#18773 Re: Gdje u Sa......
Puno, preko 200 litara treba.
- Zejnep
- Posts: 10319
- Joined: 10/08/2017 22:38
#18774 Re: Gdje u Sa......
Sa dostavom.
Neće niko da vozi alkohol 
-
cabej
- Posts: 163
- Joined: 05/07/2011 19:57
#18775 Re: Gdje u Sa......
ovi su to nama prodavali:Zejnep wrote:Gdje se može kupiti 96%-tni alkohol, onaj medicinski?
http://www.bml.ba/kontakt-bml
