Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#1876 Re: Alfa Romeo
Zar ima 8 kablova na TS motorima? Zar nije jedan kabl koji vodi na bobine, a dalje idu posebno za svaku svjecicu?
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#1877 Re: Alfa Romeo
Mislim da si u pravu, ali u principu meni ne mijenja ništadirestraits0078 wrote:Zar ima 8 kablova na TS motorima? Zar nije jedan kabl koji vodi na bobine, a dalje idu posebno za svaku svjecicu?
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#1878 Re: Alfa Romeo
Sve crklo u kompletu? Skup sport. 
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#1879 Re: Alfa Romeo
Ma nije sve crklo, ali je na izdisaju! Kosta ko Svetog Petra kajganadirestraits0078 wrote:Sve crklo u kompletu? Skup sport.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1880 Re: Alfa Romeo
stariji modeli recimo 164 i 155 imaju 8 kablova ,novije,recimo 156 i 166 imaju 4 bobine koje idu direktno na 4 svjecice i po 4 kraca kabla(iz svake bobine) na druge 4 ...direstraits0078 wrote:Zar ima 8 kablova na TS motorima? Zar nije jedan kabl koji vodi na bobine, a dalje idu posebno za svaku svjecicu?
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1881 Re: Alfa Romeo
Kako god,veseljebitanga_sa_otesa wrote:stariji modeli recimo 164 i 155 imaju 8 kablova ,novije,recimo 156 i 166 imaju 4 bobine koje idu direktno na 4 svjecice i po 4 kraca kabla(iz svake bobine) na druge 4 ...direstraits0078 wrote:Zar ima 8 kablova na TS motorima? Zar nije jedan kabl koji vodi na bobine, a dalje idu posebno za svaku svjecicu?
Usput,jos malo rendera Giulie koja se predstavlja sutra.

Program iz Muzeja Arese pocinje u 16h i predstavit ce novu Giuliu. Koga interesuje,vjerovatno ce biti prijenos i na YT kanalu.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1882 Re: Alfa Romeo
Napregnite dobro oči u ovom teaseru...
Vjerovatno će danas izaći neke fotke koje su procurile, pa će onda i brzo službene fotke do premijere

Vjerovatno će danas izaći neke fotke koje su procurile, pa će onda i brzo službene fotke do premijere

- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1883 Re: Alfa Romeo
To je izbacila neka holandska stranica,kao "zvanicni" teaser.
Stari je znak. Uz novu Alfu dolazi i novi znak

Stari je znak. Uz novu Alfu dolazi i novi znak

- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#1884 Re: Alfa Romeo
Sta li su sklepali??????? 
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1885 Re: Alfa Romeo
Zvanicno je.
Zvat ce se Giulia

Zvat ce se Giulia

- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1886 Re: Alfa Romeo
U pravu si, ovo je neki holandski zastupnik izbacio, na osnovu ovog rendera:mali_milojica wrote:To je izbacila neka holandska stranica,kao "zvanicni" teaser.

- konektovan
- Posts: 51385
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#1887 Re: Alfa Romeo
Za talijane,iznenadjujuce dobro su sakrili zvanicne fotke. 
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1891 Re: Alfa Romeo
Preduhitrio si mepromaha wrote:
evo prva da je procurila
Malo legnem da odmorim poslije posla do iftara i vidi sta se sve desi.
Ovo je PREDOBRO
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#1892 Re: Alfa Romeo
Meni barem sa zadnje strane odlična! Ima zanimljiv zadnji spojler na rubu gepeka

-
Lolobrigida
- Posts: 323
- Joined: 08/11/2012 15:07
- Location: Usa
- Contact:
#1893 Re: Alfa Romeo
Lijepo bgm izgleda. Volio bih da su ručke zadnjih vrata smještene na rubovima po uzoru na 156 ili 147, ali i ovo je obećavajuće.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1894 Re: Alfa Romeo
Ova na slici je QV model. Vrh ponude.Romeo 80 wrote:Meni barem sa zadnje strane odlična! Ima zanimljiv zadnji spojler na rubu gepeka![]()
![]()
3.0 biturbo 510 KS.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1895 Re: Alfa Romeo
Sad se pojavila info da je ovo prototip,da nije finalni izgleda auta 
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#1896 Re: Alfa Romeo
Izgleda da ce konacni model stici do 2020Una nostra fonte , che ci crediate o meno, ci ha riferito che la macchina che sarà presentata domani non sarà quella riportata nelle foto che stanno girando da oggi pomeriggio . La seguente è un prototipo di diversi mesi fa.
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#1897 Re: Alfa Romeo
Prate se alfisti.hr vidim!
Kako god, sutra je Dan D. Mislim da će auto biti fantastičan kako god izgledao 
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#1898 Re: Alfa Romeo
Ako bude ovakva onda nista posebno, kao da su sklepali BMW 3 i Kia Optimu.
Bilo je puno puno boljih rendera.
Bilo je puno puno boljih rendera.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1899 Re: Alfa Romeo

Meni ovo i nema neke veze sa ovim gore,barem sto se nazire od zadnjih svjetala,ali vidjet cemo sutra
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#1900 Re: Alfa Romeo
Ma bit će ovo pravo lijepo auto, bez sumnje. Meni je 159 i dan danas prelijepo auto, pogotovo sa TI paketom. 
