Ovaj je valjda Crnogorac.leet wrote:Sad će priče kako dovodimo samo Srbe
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#1876 Re: FK Sarajevo - Europa League
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1877 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pravimo Kemici drustvo.... 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#1878 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kemo, koliko? 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1879 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ma moke sovu uhvatio
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#1880 Re: FK Sarajevo - Europa League
sa bismilteom, da nas se vrati pobjedom insAllah.Sarajevo1946 wrote:Ma svi sehur čekate
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1882 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pa da, 20 mu je godina tek. On ga nije gledao otkako ej otišao u Rusiji, samo reče da se od njega mnogo očekivalo tada. U usporedbi s Ivanom i Nemanjom, reče da je ovaj na svojoj poziciji bio i impresinvniji od njih dvojice. Nadam se d aće krenuti stopama ovoljetnih pojačanja iz Srbije i nametnuti se.Sarajevo1946 wrote:Ako je tad bio potencijal, potencijal je on i sadamoninan wrote:http://www.transfermarkt.co.uk/en/mijus ... 44695.html
Kaže momak koji ga je gledao da je bio u taj vakat veliki potencijal.![]()
Na koliko potpisuje?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1883 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nisu iftarili, ćafiri.
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#1884 Re: FK Sarajevo - Europa League
neće san na oči da ga jebeš 
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#1885 Re: FK Sarajevo - Europa League
Da sam bar ozenjen .... 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1886 Re: FK Sarajevo - Europa League
leet wrote:Nisu iftarili, ćafiri.
20 godina vec izmjenio tri kluba..to mi je maloamoninan wrote: Pa da, 20 mu je godina tek. On ga nije gledao otkako ej otišao u Rusiji, samo reče da se od njega mnogo očekivalo tada. U usporedbi s Ivanom i Nemanjom, reče da je ovaj na svojoj poziciji bio i impresinvniji od njih dvojice. Nadam se d aće krenuti stopama ovoljetnih pojačanja iz Srbije i nametnuti se.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1887 Re: FK Sarajevo - Europa League
nešto sam čito, halalte
zadovoljan sam ovim transferom, sad eto imamo konkurenciju i u odbrani
ni meni nema spavanja, probudio sam se u 10 ilitiga u 22
zadovoljan sam ovim transferom, sad eto imamo konkurenciju i u odbrani
ni meni nema spavanja, probudio sam se u 10 ilitiga u 22
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1888 Re: FK Sarajevo - Europa League
sta fali, vidi Stilica kako mijenja klubove, a munja nebeska

- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#1889 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kemo, koliko? 
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#1890 Re: FK Sarajevo - Europa League
moKe nemoj da se ponavlja ovo više da ja moram tvoj posao obavljat.
18 sati, 54 minute, 27 sekundi...
18 sati, 54 minute, 27 sekundi...
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1891 Re: FK Sarajevo - Europa League
slušo bi je kako hrčihljebarnik wrote:Da sam bar ozenjen ....
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1892 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ma garant poletio, kao i mnogi koje u osamneaestoj prozovu supertalentima, u veliki klub. Dynamo M ima 30+ igrača u seniorskom timu, teško se tu nametnuti i ući u prvih 18 kamoli 11 s osamnaest godina. Za Misimovića su pljunili milione pa je presjedio na tribinima koliko mjeseci. A Amkaru je posuđen... Vidjećemo na šta liči vrlo brzo.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#1893 Re: FK Sarajevo - Europa League
moKe sto te nema na infu,jesi to majoriziran? 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#1894 Re: FK Sarajevo - Europa League
Hvala lijepaImpavidus wrote:moKe nemoj da se ponavlja ovo više da ja moram tvoj posao obavljat.![]()
18 sati, 54 minute, 27 sekundi...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1895 Re: FK Sarajevo - Europa League
Mrzi ga administracijaarshavin wrote:moKe sto te nema na infu,jesi to majoriziran?
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1896 Re: FK Sarajevo - Europa League
Jel to svi sehur cekate? Mashallah, neureklo se.

- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1897 Re: FK Sarajevo - Europa League
Đe iam onih iranskih hurmi kupit, de reci ti meni?BHF_Manijak wrote:Jel to svi sehur cekate? Mashallah, neureklo se.![]()
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1898 Re: FK Sarajevo - Europa League
leet wrote:Mrzi ga administracijaarshavin wrote:moKe sto te nema na infu,jesi to majoriziran?
A ovdje svi oni sa njim dobri, pricaju, gotive ga....
Pravda za KM.
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#1899 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kemal Malovčić wrote:slušo bi je kako hrčihljebarnik wrote:Da sam bar ozenjen ....
Duga je noc , mozda bi se omaklo sta
Drzi rekord infa ali ga ne moze popraviti visearshavin wrote:moKe sto te nema na infu,jesi to majoriziran?
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1900 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ne znam bracika, ja sam to prosle godine na hediju dobio!amoninan wrote:Đe iam onih iranskih hurmi kupit, de reci ti meni?BHF_Manijak wrote:Jel to svi sehur cekate? Mashallah, neureklo se.![]()
